کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
آقا شهرام ممنون بابت غلط گیری بنده.از آقا شهاب هم معذرت می خوام.نمی دانم این اشتباه بخاطر... ..
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، SHABAH51 ، ali_gh ، smpf ، mehdi didam ، زری وحدتی ، alvan ، nedaba ، sam11 ، alireza51
با عرض سلام خدمت همه دوستان، پيشكسوتان و همقطاران جامانده از 2014،
من تو يك هفته گذشته تمام اين صفحات را خوانده ام و حالا به پيشنهاد دوست عزيز و گرانقدر آقا شهاب كه از راهنماييهاشون تو اين تالار واقعاً استفاده كردم، سوالم رو بصورت عمومي اينجا مطرح ميكنم.
از اونجائيكه طاقت دوري همسر و فرزند يك ساله خودم رو ندارم و همچنين راضي كردم خانومم براي سفري حتي ده روزه به امريكا كاري بس دشواره، با اينحال قصد دارم امكانپذيري گرفتن ويزاي خانوادگي براي خودم را با حداقل هاي ممكن بررسي كنم.
(تاكيد ميكنم متاسفانه دنبال راه حل هاي جور هندوستان و ساير سختيهاي طاقت فرسايي از اين دست هم بنا به دلايلي نيستم)
حالا چند سوال:
1- حداقل زمان لازم براي گرفتن سوشال نامبر چند روز است؟ ( كوتاهترين تجربه اي را كه داشتيد لطفاً ذكر كنيد)
2- براي مراحل انگشت نگاري جهت صدور پاس سفيد مي توان با ذكر شرايط براي كارمندان اداره مهاجرت تعجيل زماني درخواست كرد؟ (كوتاهترين تجربه موجود را لطفاً بيان كنيد)
3- فكر ميكنم كمترين زمان طي شده براي اين پروسه در مورد آقاي دكتر (پدي) بوده. امكانش هست بفرمائيد دقيقاً از چه تاريخي همسرتان برايتان اقدام كردند؟

همگي سرافراز باشيد و بهترينهاي دنيا از آنتان باد.
از صبر و حوصله دوستاني كه پاسخگوي سوالم هستند صميمانه سپاسگزارم
(ضمناً من اسپانسر مالي خوب و قابل اطميناني در كاليفرنيا دارم و نگراني از اون بابت هم ندارم)
جامانده از لاتاري ٢٠١٤، F2A، تاريخ اولویت: سپتامبر 2014، تاریخ اپروو 9 مارس 2015، ۲۰۱۵/07/31= DS261+120$ ، تاریخ مصاحبه 5 می 2016، نتیجه: AP
واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش...صلوات بفرست...
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، USA2014 ، ali_gh ، smpf ، mehdi didam ، Shahabpk ، alvan ، nedaba ، sam11 ، alireza51
دوستان کسی جواب منو نمیده؟
تو صفحه قبل سوال پرسیدم. کمکم کنید لطفاً
جامانده از لاتاري ٢٠١٤، F2A، تاريخ اولویت: سپتامبر 2014، تاریخ اپروو 9 مارس 2015، ۲۰۱۵/07/31= DS261+120$ ، تاریخ مصاحبه 5 می 2016، نتیجه: AP
واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش...صلوات بفرست...
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، smpf ، mehdi didam ، alvan ، nedaba ، sam11 ، alireza51
ویزا گرفتن پدی عزیز منو از دو جهت خوشحال کرد.
یکی به خاطر خودشون که خب مسلما هممون رو خوشحال کرد . دوم اینکه ویزا گرفتن ایشون برای همه دوستانی که در حال طی کردن پروسه خانوادگی بعد از لاتاری هستن میتونه معنی خاصی داشته باشه! اونم اینه که دیگه این پروسه مثل من 3 سال طول نمیکشه و مسلما زمان کوتاه تر خواهد بود. من از پدی عزیز خواهش میکنم PD خودشون را تو امضا اضافه کنند تا همه متوجه بشند که این زمان دیگه 3 سال نیست و حتی 2 سال هم نیست!
یک نکته ی دیگه هم هست ، و اینکه میتونه برای سایر دوستانی که در دوره های آینده (که البته واقعا از ته دل آرزو میکنیم دیگه اتفاق نیافته!) به این تاپیک سر میزنند یک پیام مهم داشته باشه! وقتی دیدی ویزا های لاتاری تموم شد دیگه معطلش نکن و اقدام کن! پیامی که من تو تاپیک کلیرنس 2013 و هم 2014 دادم و هر دو پاک شد! البته درک میکنم چرا!
خب دوستان ممکنه در طی هفته و هفته های آینده کمتر بتونم پست بگذارم و پاسخگوی دوستان باشم ، یکسری کار ها هست که باید قبل از رفتن انجام بشه ، انگار ما تو این مملکت باید همه ی کار ها رو بگذاریم دقیقه ی نود انجام بدیم!! امیدوارم اونور آب دیگه اینجوری نباشه! Smile) هر وقت فرصتی شد سری به اینجا خواهم زد.
موفق باشید و شاد!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
(2014-09-23 ساعت 19:33)پدی نوشته:  سلام دوستان.با عرض معذرت از تاخیر.من عصر روز 21 سپتامبر کلیر شدم.بلافاصله رفتم دنبال ویزا خیلی فوری وتا شب دنبال بلیت فوری و...فردای آن ویزا وبلیت هواپیما با دو برابر قیمت گرفتم دنبال کارهای دیگر افتادم ونتوانستم اطلاع رسانی کنم ساعت 3 صبح از خونه در اومدم 7 پرواز داشتم 10 رسیدم دبی 1.30 رفتم ابو ظبی .پاس رو تحویل دادم گفتند 6 روز دیگر برم برای ویزا

آقا شهاب ما رهرو وسالک استادی مثل شما هستیم.ارادتمند شمای پیشکسوت

ببخشید شما چند نفر بودید.آیا تنها شما ویزا نگرفتید ؟ لطفا شرح دهید
2014AS1$$$
2 نفر
مصاحبه ایروان هفته دوم ژانویه
منتظر تقدیر

کارها به صبر برآید و مستعجل به سر درآید
پاسخ
تشکر کنندگان: ali_gh ، smpf ، alvan ، nedaba ، sam11
شهاب عزیز.اوامر شما مطاع .PD من 2 اکتبر بود.من دیر تر smpf گرامی اپرو شدم اما چون پی دی من جلوتر بود زودتر پولها رو واریز کردم
پاسخ
(2014-09-24 ساعت 08:13)azem2014 نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 19:56)پدی نوشته:  هورا برای همه دوستان.ممنون از لطفتان. برای کار مهاجرت وگرفتن ویزا این هفتمین بار است که به سفارت مراجعه کردم.یک بار دیگر باید برم.

سلام اقای دکتر در تاپیک بالاتر هورا رو کشیدم و تبریکات صمیمانه عرض کردم - ضمن تجدید مجدد خواستم بگم نکنه قدیما میگفتن تا سه نشه بازی نشه حالا باید بگیم تا هشت نشه بازی نشه؟؟ به هر حال 1-2-3-..8 مهم نیس مهم اینه که بشه- امیدوارم زودتر SHABAH 51 هم امروز فردا خبر خوش رو بدهند و براشون هورا رو بکشیم -همینطور بقیه دوستان مشکلاتشون حل بشه به ویژه اقا مهدی

ممنونم 2014 azem جان
خودش میبردت هرجا دلش خواست /// به هر جا برد بدون ساحل همونجاست
**18 / آنکارا ، دسامبر 2012 / صدور ویزا همراه با چند تیک اضافه !! 24 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: azem2014 ، پدی ، smpf ، Shahabpk ، ali_gh ، SHABAH51 ، alitab ، alvan ، nedaba ، alireza51
(2014-09-24 ساعت 15:14)SHABAH51 نوشته:  
هـــورا و شـــادی و کف، تبریک ما به دکتـــر
می ریزد اشک شادی،چون شیر آب،شُرشُر!

یکسالِ پیش ای دوست، جملــه عزا گرفتیم
حالا ز کار دکتــر ، شـــــور و نـــوا گرفتیــــم

چونکه گرفت ویزا ، جانم شهــــابِ پـــی کِی
دکتـــر پــدی هـم اینک، راهش گرفته در پی

ای دوستان خـــوبم ، این راه روشن ماست
ویزا رسد به ما هم،بی شک و بی کم وکاست

خبرهای خوب این چند روزه دوباره منو سر شوق آورده! پدی جان هزاران شادباش تقدیم تو و خانواده گرامی ات باد. روزگاری روشن را برایتان آرزومندم.
ارادتمند : شهرام (مشهور به شبح51!)

به به چه طبع شعری
شهرام ، شهاب یا شبح

هرچی تلاش کردم نتونستم بقیه اش رو بگم ...
شاید هم فعلا نمیتونم !! به هر حال امیدوارم کارهات زود تموم بشه و زود به اینجا سر بزنی

دکتر جان تو هم همینطور

خوندن این یکی دو صفحه آخر من رو یه حالی کرد . . . شاید حس اینکه باز یکی دو نفر دارن از پیشمون میرن ،شاید !!! نمیدونم ...
چه حس غریبی !!!!
خودش میبردت هرجا دلش خواست /// به هر جا برد بدون ساحل همونجاست
**18 / آنکارا ، دسامبر 2012 / صدور ویزا همراه با چند تیک اضافه !! 24 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: lighter ، پدی ، Nooshinsalamat ، smpf ، Shahabpk ، ali_gh ، SHABAH51 ، alvan ، nedaba ، sam11 ، alireza51
وات ایز یور فیلینگ نا
یه کمپانی قول ، میلیونها دلار خرج میکنه و محصولی ، خدماتی ، تکنولوژی ، چیزی تولید میکنه و اونو بین مردم تست میکنه. مهمترین سوالی که میپرسه اینه که الان بعد از این تجربه چه احساسی دارید؟
یه بازیگر بدون ستاره ! تو یه فیلم درپیت شبحه تبلیغاتی بازی میکنه و بعد از نمایش فیلم ، رو فرش قرمز از احساسش میپرسن ؟ اونم با کلی آب وتاب شروع میکنه به فلسفه بافی
ما چرا تو همچین شرایطی احتکار میکنیم و از بازگو کردن حسمون اجتناب میکنیم ، بعضی هامون اصلا خجالت میکشیم خصوصا اقایون
اقا میگن وصف العیش ، نصف العیش !! Big Grin خوب بیاین بگین اونروز به نظرتون ادما ، هوا ، پرنده ها و حتی طعم آب جور دیگه ای بوده ، حس میکردین قدتون بلند تر شده و سبک وزن تر و خوش تیپ تر شدین یا حتی بدون وجود زکریا رو ابرها راه میرفتین !!
انواع و اقسام افکار و ایده های روحانی و تحتانی به سرتون زده و نفهمیدین اون روز چجوری گذشته ..... صورت تمام آدمائی که میشناختین مثل یه فیلم میاد جلوی چشماتون با همون سرعتی که فیلمه پخش میشه ، به بعضی هاشون لبخند میزنین وبه بعضی های دیگه دهن کجی وحتی تصویر و خاطره تلخ تمام اون فشارهائی که طی انجام کار مهاجرتیتون کشیدین
تصمیم گرفتین چیزهائی رو در زمان روبرو شدن با عزیزانتون که منتظرتون هستن عوض کنید ، جبران کنید و نیز شاید تعدادی از عادتهای بدتونو کنار بذارین ، خلاصه یه ادم دیگه بشین چرا که نه !
فکر میکنم من اینجوری باشم اصلا هم ربطی به سنم نداره ، مگه چند سالمه ! Big Grin
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
(2014-09-24 ساعت 22:02)رامین اهوازی نوشته:  با عرض سلام خدمت همه دوستان، پيشكسوتان و همقطاران جامانده از 2014،
من تو يك هفته گذشته تمام اين صفحات را خوانده ام و حالا به پيشنهاد دوست عزيز و گرانقدر آقا شهاب كه از راهنماييهاشون تو اين تالار واقعاً استفاده كردم، سوالم رو بصورت عمومي اينجا مطرح ميكنم.
از اونجائيكه طاقت دوري همسر و فرزند يك ساله خودم رو ندارم و همچنين راضي كردم خانومم براي سفري حتي ده روزه به امريكا كاري بس دشواره، با اينحال قصد دارم امكانپذيري گرفتن ويزاي خانوادگي براي خودم را با حداقل هاي ممكن بررسي كنم.
(تاكيد ميكنم متاسفانه دنبال راه حل هاي جور هندوستان و ساير سختيهاي طاقت فرسايي از اين دست هم بنا به دلايلي نيستم)
حالا چند سوال:
1- حداقل زمان لازم براي گرفتن سوشال نامبر چند روز است؟ ( كوتاهترين تجربه اي را كه داشتيد لطفاً ذكر كنيد)
2- براي مراحل انگشت نگاري جهت صدور پاس سفيد مي توان با ذكر شرايط براي كارمندان اداره مهاجرت تعجيل زماني درخواست كرد؟ (كوتاهترين تجربه موجود را لطفاً بيان كنيد)
3- فكر ميكنم كمترين زمان طي شده براي اين پروسه در مورد آقاي دكتر (پدي) بوده. امكانش هست بفرمائيد دقيقاً از چه تاريخي همسرتان برايتان اقدام كردند؟

همگي سرافراز باشيد و بهترينهاي دنيا از آنتان باد.
از صبر و حوصله دوستاني كه پاسخگوي سوالم هستند صميمانه سپاسگزارم
(ضمناً من اسپانسر مالي خوب و قابل اطميناني در كاليفرنيا دارم و نگراني از اون بابت هم ندارم)

دوست عزیز تو این پست همه چیز را مفصل توضیح داده ام ، اصلاحاتی هم انجام شده! لطف کنید بخونیدش!
http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951
شماره سوشیال هم معمولا 15 روز طول میکشه!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
(2014-09-25 ساعت 14:06)Shahabpk نوشته:  شماره سوشیال هم معمولا 15 روز طول میکشه!

يه دونه اي آقا شهاب. خيلي با محبتي. بهترينهاي دنيا رو براي شما با اون دل پاك و مهربونت آرزو ميكنم Shy
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، smpf ، ali_gh ، Shahabpk ، SHABAH51 ، alitab ، lighter ، alvan ، mehdi didam ، nedaba ، sam11 ، alireza51
سلام آقا شهاب وديگر دوستان.بالاخره این لا مصبو گرفتم.
پاسخ
(2014-09-25 ساعت 17:36)پدی نوشته:  سلام آقا شهاب وديگر دوستان.بالاخره این لا مصبو گرفتم.

به به
به به
آقا يعني به به
خوش باشي هميشه كه پروسه شما سبب دلگرمي و اميد واسه ما شد Shy
آقا يعني هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سفرنامه آنکارا
پاسخ
(2014-09-25 ساعت 17:36)پدی نوشته:  سلام آقا شهاب وديگر دوستان.بالاخره این لا مصبو گرفتم.

درود
دست راست روي سر همه جامانده ها
تبريك
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
پاسخ

سلام و وسلام
ميدونيد كه خيلي خوشحالم
به تك تك خانواده سلام و عرض تبريك و شاد باش
دستون رو سر ما
شاد و شاد و كنار خانواده باشيد
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان