کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام
به نظرتون این جمعه انکارا اپدیت میشه ؟
تشکر کنندگان: 5ina ، soli asali ، farazz ، قصه گو
(2013-12-25 ساعت 21:19)Clearance نوشته:  سلام
به نظرتون این جمعه انکارا اپدیت میشه ؟

بله ممکنه بشه ....
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: tenese ، 5ina ، soli asali ، farazz ، قصه گو ، kiana11 ، محبت
(2013-12-25 ساعت 23:26)feel نوشته:  
(2013-12-25 ساعت 20:13)pari pariaaa نوشته:  
(2013-12-25 ساعت 20:11)Alireza 2014 نوشته:  
(2013-12-25 ساعت 18:53)KIMIA2005 نوشته:  فعلا هم هیچ کس رو نمیشناسه بایستی تا اواسط ژانویه صبر کرد ببینیم خبری میشه یا نه ؟

اين سايتceacبراي انكارا هم هست؟

فرقي نميكنه ،براي همه ي سفارت هاست !

من فکر نمیکنم برای ابوظبی باشه ؟؟؟؟؟؟؟

سایت ceac اصلا ربطی‌ به سفارت یا لاتاری نداره یه وب سایت هست برای چک کردن اپلیکیشن ویزا شما ، حالا هر نو ویزایی که باشه ، دانشجویی ، خانواد‌گی ، لاتاری ،... هر ویزایی هر سفارتی وضعیت کیستون اونجا مشخص می‌شه.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: ffrfar ، H Pier ، kiana11 ، feel ، aghaghia ، pari pariaaa ، محبت ، meisam14 ، taleghani ، EKAM ، soli asali ، قصه گو ، farazz ، nedaba
(2013-12-24 ساعت 21:24)میما نوشته:  
(2013-12-24 ساعت 20:39)behrooz110 نوشته:  سلام بر منتظران امیدوارم زود تر از این انتظار خلاص شوید
سوال : در مورد مدت اعتبار ویزا ما به یک اجماع نرسیدیم که از زمان آزمایش یا از زمان صدور ویزا 6 ماه حساب میشود.
حال بر فرض از زمان آزمایش باشد من که نیاز به زمان بیشتری دارم به نظر دوستان میشه موقعی که انشااله کلیر شدیم همان موقع یه وقت دکتر دیگه بگیریم و آزمایش ها را تمدید کنیم .

دوست گرامی نتیجه گیری شفاف از این موضوع توسط سایر دوستان در همین تاپیک ارائه شد، موضوع کاملن مربوط میشه به سفارتی که ویزای شما رو صادر میکنه که برای ایروان و ترکیه در صورت تمایل برای استفاده از حداکثر زمان 6 ماه بهتر است که بعد از کلیر شدن و پیش از صدور ویزا مدیکالتون رو تمدید کنید وگرنه تاریخ اعتبار ویزا تا پایان مهلت مدیکالتون محاسبه میشه ولی در مورد ابوظبی اینگونه نیست و 6 ماه کامل بدون در نظر گرفتن مهلت انقضای مدیکال صادر میشه مرجع ورود به خاک کشور مقصد هم تاریخ ویزا هست و نه چیز دیگری به استناد پست هایی که دوستانی که تشریف بردن در این مورد تو این تاپیک گذاشته شده

در ضمن اگه لطف کنید و امضاتون رو کامل کنید کمک خواهد کرد به اینکه بشود از این سایت استفاده مفیدتری برای کمک به همدیگه کرد.
سلام
امضا رو کجا میشود اصلاح یا موردی را به آن اضافه کرد
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz
(2013-12-24 ساعت 20:39)behrooz110 نوشته:  سلام
امضا رو کجا میشود اصلاح یا موردی را به آن اضافه کرد

بعد از اینکه شما ۱۰تا ارسال داشتین می‌تونین در قسمت کنترل پنل کاربری امضاتون رو ویرایش کنید.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: محبت ، soli asali ، قصه گو ، farazz
دوستان جمعه ها سایت ابوظبی هم به روز میشه کلیراش؟؟؟؟؟؟؟
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: 5ina ، soli asali ، قصه گو ، farazz
(2013-12-26 ساعت 03:25)pari pariaaa نوشته:  پست موقت
دوستان جديدمون،خواهش ميكنم اول يه مقدار تحقيق كنيد و بعد در مورد سوالات اظهار نظر كنيد .يه سري از عزيزان،جديدا با اطلاعات غلط فقط دارن تعداد صفحات تاپيك رو بالا ميبرن.كمي هم به فكر دوستاي ديگه باشيد كه هر هفته به جمع ما اضافه ميشن و به جاي راهنمايي شدن ،بيشتر سر در گم ميشن .قصدم توهين به هيچ شخص خاصي نيست ،فقط ميگم يه كم به فكر هم باشيم !
با تشكر

اینو من یک بار متذکر شدم متاسفانه پستم عدم تایید شد!! من پستهایی تو بعضی‌ تاپیک‌ها دیدم که دقیقا دقیقا نقطه‌ متضاد چیزی هست که تو سایت دی وی لاتاری نوشته شده!! یعنی‌ نه تنها اطلاعات درست ندادن بلکه رسما نقطه‌ مقابل داستان رو گفتن.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، محبت ، EKAM ، ghafari88 ، pari pariaaa ، soli asali ، قصه گو ، farazz
(2013-12-26 ساعت 03:38)farshadm999 نوشته:  
(2013-12-26 ساعت 03:25)pari pariaaa نوشته:  پست موقت
دوستان جديدمون،خواهش ميكنم اول يه مقدار تحقيق كنيد و بعد در مورد سوالات اظهار نظر كنيد .يه سري از عزيزان،جديدا با اطلاعات غلط فقط دارن تعداد صفحات تاپيك رو بالا ميبرن.كمي هم به فكر دوستاي ديگه باشيد كه هر هفته به جمع ما اضافه ميشن و به جاي راهنمايي شدن ،بيشتر سر در گم ميشن .قصدم توهين به هيچ شخص خاصي نيست ،فقط ميگم يه كم به فكر هم باشيم !
با تشكر

اینو من یک بار متذکر شدم متاسفانه پستم عدم تایید شد!! من پستهایی تو بعضی‌ تاپیک‌ها دیدم که دقیقا دقیقا نقطه‌ متضاد چیزی هست که تو سایت دی وی لاتاری نوشته شده!! یعنی‌ نه تنها اطلاعات درست ندادن بلکه رسما نقطه‌ مقابل داستان رو گفتن.
سلام
دوستان خوبم همه میدونیم که بعضی دوستان نه عمدا بلکه سهوا و صرفا به دلیل عدم آگاهی کافی و عدم دسترسی به منابع تایید شده اطلاعاتی رو ارائه میدن و من بارها دیدم که دوست مطلعی با انتقاد شدید باعث آزردگی خاطر دوست دیگه مون میشه ولی فکر کنم بهترین راه اینه که با ارائه مطلب درست و با اشاره به منبع به راحتی مشکل حل بشه اینطوری به اون دوست نا اگاه هم کمک کردید و هم به بقیه که قراره به اون گفته استناد کنن و هیچ لزومی نداره و نمی ارزه که خاطر کسی آزرده بشه و به هر حال جای تشکر داره از دوستانمون که به فکر هستنSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

این هم + امروز برای همه دوستان عزیز
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
Official Embassy Holidays

http://armenia.usembassy.gov/holidays.html
Official Embassy Holidays

http://abudhabi.usembassy.gov/embassy-holidays.html
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
بچه ها سایت آنکارا آپدیت شد. این کیس AS516.کلیر شده امیدوارم از بچه های مهاجرسرا باشه
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
دوستان سایت آنکارا با یک شماره برای لاتاری و 20 شماره برای ازدواجی/خانوادگی بروز شد: 2014AS516
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
(2013-12-26 ساعت 15:14)itex نوشته:  دوستان سایت آنکارا با یک شماره برای لاتاری و 20 شماره برای ازدواجی/خانوادگی بروز شد: 2014AS516

هووووووووووووووورررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااا تبریککککککککککککک
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
با سلام به همه دوستان مهاجرسرایی
آیا بعد از اتمام کلیر و آمدن نتیجه نهایی حتما یکی از افراد اون کیس باید برن ویزا رو بگیرن یا می شه شخص دیگه ای بره ویزا رو بگیره؟
من شنیدم یه شرکتی در تهران این کارو انجام میده؟ ایا کسی هست که پاسپورتشو به این شرکت داده باشه؟
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: farazz ، soli asali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان