کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-12-26 ساعت 17:44)moqadam نوشته:  با سلام به همه دوستان مهاجرسرایی
آیا بعد از اتمام کلیر و آمدن نتیجه نهایی حتما یکی از افراد اون کیس باید برن ویزا رو بگیرن یا می شه شخص دیگه ای بره ویزا رو بگیره؟
من شنیدم یه شرکتی در تهران این کارو انجام میده؟ ایا کسی هست که پاسپورتشو به این شرکت داده باشه؟
سلام
این موضوع بستگی به سفارت مورد نظرت داره. واسه سفارت آنکارا و ابوظبی امکان ارسال پاسپورت توسط شخص دیگری به غیر از افراد کیس وجود داره ولی سفارت ارمنستان حتما باید یی از افراد کیس بره واسه گرفتن ویزا.
موفق باشی
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: قصه گو ، 5ina ، pari pariaaa ، farazz ، soli asali ، hamed1286
سلام دوستان عزیز...تبریک میگم به همه دوستان کلیر شده...دوستان ابوظبی بیایید یکم با هم همدردی کنیم...ظاهرا فراموش شدیم اساسی!
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
تشکر کنندگان: ghafari88 ، farazz ، soli asali ، 5ina ، pari pariaaa ، alitab ، mrpahlevani ، feel ، قصه گو ، NEURON ، NIKKI ، pari pari
(2013-12-26 ساعت 19:41)الدورادو نوشته:  سلام دوستان عزیز...تبریک میگم به همه دوستان کلیر شده...دوستان ابوظبی بیایید یکم با هم همدردی کنیم...ظاهرا فراموش شدیم اساسی!

اگر بگم حس و حال همه دوستانی که کلیر نشدند هنوز رو درک می کنم شاید قدری بی انصافی باشه چون بهرحال زمان در این مواقع سخت می گذره. بهرحال من به سال جدید میلادی امیدوارم و مطمئنم که بعد از تعطیلات خبرهای خیلی خوبی می شنویم ..... بخصوص برای شما دوستانی که زمانی زیادی از مصاحبتون می گذره ....
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، 5ina ، الدورادو ، pari pariaaa ، hedipes ، Sam2014 ، taleghani ، feel ، قصه گو ، NIKKI ، امین 13 ، میما
(2013-12-26 ساعت 19:41)الدورادو نوشته:  سلام دوستان عزیز...تبریک میگم به همه دوستان کلیر شده...دوستان ابوظبی بیایید یکم با هم همدردی کنیم...ظاهرا فراموش شدیم اساسی!
دوستان ابوظبی
این مثبت های گنده رو داشته باشید فیلن
+++++++++++++++++
انشاله به زودی زود فریاد هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا همتون رو بشنویمBig Grin
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
آیا بعد از اتمام کلیر و آمدن نتیجه نهایی حتما یکی از افراد اون کیس باید برن ویزا رو بگیرن یا می شه شخص دیگه ای بره ویزا رو بگیره؟
من شنیدم یه شرکتی در تهران این کارو انجام میده؟ ایا کسی هست که پاسپورتشو به این شرکت داده باشه؟
دوستان من اگه خواستم ابوظبی برم بهتون خبر میدم هر کی دوست داشت پاس هاشو میده من با پاسهای خودم ویزاشو میگیرم Shy
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، meisam14 ، farazz
دوست عزیز برای آنکازا یکی از افراد کیس با وکالت از بقیه میتونه بره بگیره.
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، farazz
از اینکه منتظر بمونم متنفرممممم چرا کلیر نمی شیم [عکس: bang-head-on-desk.gif] [عکس: smashing-computer.gif]
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
دوستان یک مطلبی می خواستم بگم در مورد دوستانی که کلیرشون طول کشیده خدمتتون عرض کنم معمولا این پروسه کلیرنس طولانی مخصوصا برای دوستانی که شماره کیس پایینی دارن البته استثناء هم داریم ۱۴ روز و ۷ روز و ۳۸ روز و از این قبیل ولی بطور معمول همون ۹۰ روز طول میکشه پس زیاد نگران نباشید البته من امار پارسال رو نگاه می کردم دیدم بیشتر دوستان تو همون ۶۰ روز اول کلیر شدند ولی اگر تا ۹۰ روزم رسید نگران نباشید.به موقع کلیر می شید دنبال کارای زبانتون باشید چون خودتون می دونید پروسه مهاجرت خودش خیلی وقت گیره به احتمال زیاد در ژانویه شاهد کلیر شدن خیلی از دوستان خواهیم بود. پس سعی کنید قوی باشید. اگر بعد از ۹۰ روز کلیر نشدید پیگیر باشید و با سفارت مکاتبه کنید.
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
(2013-12-27 ساعت 02:09)NEURON نوشته:  سلام و ضبر بر دوستان صبور بولتن کلیرنس
دوستان باز یه نظریه عجیب دارم
این که کلیرنس تا بحال کند پیش رفته و سال قبل هم بعد ژانویه سرعت گرفته نکنه بخاطر اینه که تو سایت سفارت نوشته هر کی بعد 1 فوریه ویزا بگیره باید 165 دلار پرداخت کنه،
اینا هم نامردی نمی کنند می ندازند عقب پول رو بگیرندBig Grin

سلام دوست عزیز، کاش منبع تون رو اینجا میذاشتین، چون تا جایی که من میدونم همه باید این 165$ رو بپردازن ربطی هم به زمان گرفتن ویزا نداره، چون اصلا ربطی به ویزا نداره، بلکه هزینه صدور گرین کارت شما هست!!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
بدی انتظار به اینه که سر یه دوراهی هستی؛ نه این طرفی ، نه اون طرفی!

نه میخوای بهش فکر کنی نه میتونی فراموشش کنی! و بهش فکر نکنی!
کیس:سه رقمی/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:1می/ مصاحبه:هفته اول نوامبر/کلیرنس بعد از 233روز/مقصد NY
به امید فردایی زیبا Smile
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$
دوستانم من همان قصه گويي هستم كه داشت ديوانه ميشد! البته هنوز هم روزي بيست بار سايتو چك مي كنم،اما لااقل الان به خودم ميگم:واي نه...اگه الان اسمم در بياد كه نميتونم برم،كلي كار دارم،غذام رو گازه يه وقت ته مي گيره،شيرينيهام تو فره الان ميسوزن،هنوز امتحانشونو ندادم ،از همه مهمتر تكاليف زبانم مونده!!دندون پزشكي.....
البته همه ي اينا واسه حفظ ظاهره،واسه ي اين كه بتونم دووم بيارم،طفلك دخترم فكر مي كرد از امتحان نهايي خلاص ميشه،ديد نه فايده اي نداره،تا پايان سال تحصيلي انگار موندنيه داره درس ميخونه،آخه اونم هوايي شده!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
منم اینجام..در آستانه اربعین انتظار..
حال و روزم خیلی بهتر از روزهای قبل هست..تقریبا دیگه نگران نیستم..حتی داریم برای تعطیلات بهمن و حتی تعطیلات عید برنامه سفر میچینیم..این یعنی اینکه خیلی بیخیالش شدیم..ولی خب انتظار کلا چیز وحشتناکیه..
آرزوی یک پایان خوب رو برای همه مون دارم
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
(2013-12-27 ساعت 00:34)tenese نوشته:  از اینکه منتظر بمونم متنفرممممم چرا کلیر نمی شیم [عکس: bang-head-on-desk.gif] [عکس: smashing-computer.gif]
الهی نازی
منم هفته سوم اکتبر مصاحبه شدم
تا الان انقدر استرس کشیدمو حرص خوردم که کلاااااااااا فکر کنم بی خیال شدم
یعنی دارم فکر می کنم که مثلا اگه نشه دوباره برم سر کار [/color]و......
می خوام بگم که بی خیال وگرنه مثل من می پکی دوستم
[color=#FF0000]دیگه بی خیال فعلا الکی بخندBig Grin
(2013-12-27 ساعت 20:55)aseman abi نوشته:  
(2013-12-27 ساعت 00:34)tenese نوشته:  از اینکه منتظر بمونم متنفرممممم چرا کلیر نمی شیم [عکس: bang-head-on-desk.gif] [عکس: smashing-computer.gif]
الهی نازی
منم هفته سوم اکتبر مصاحبه شدم
تا الان انقدر استرس کشیدمو حرص خوردم که کلاااااااااا فکر کنم بی خیال شدم
یعنی دارم فکر می کنم که مثلا اگه نشه دوباره برم سر کار [/color]و......
می خوام بگم که بی خیال وگرنه مثل من می پکی دوستم
[color=#FF0000]دیگه بی خیال فعلا الکی بخندBig Grin

منم ديگه كلا بى خيال شدم.اگه قرار باشه بريم كه ميريم اگرم نشد كه هيچى.دنيا كه به آخر نميرسه!!!!!!
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
دوستای گل کلیرنس صبح زمستانی تون رو به خوشی شروع کنین و حتی اگه امروز هم خبری نبود قلبتون محکم ودلتون شاد باد
و برای شروع خوب از صفحه مهاجرسرا
این هم از انرژ های امروز که حالت دورانی در عمق این صفحه دارند Big Grin

[font=Verdana]
++++++++++[/font]

در ضمن منتظر ایده های جدید از انرژی های گنده مِستر میما باشین Tongue
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان