کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-07 ساعت 13:47)soli asali نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 11:37)sabor نوشته:  دوستان من برای سومین بار آپدیت شدم 6 ژانویه. یعنی 30 دسامبر، 2 ژانویه و 6 ژانویه. دیشب تا دیر وقت چک میکردم ولی خبری نبود الان(صبح) که چک کردم دیم آپدیت شده.

به به !!! انشالله تو اولین اعلام کلیرنس کیس شما اعلام خواهد شد Smile

اینطور که معلومه آپدیتها کم کم داره شروع میشه و ایشلا بزودی کیلیر شدنا هم شروع و اینجا پر از خبرای خوب میشه.
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: 2014winner ، pari pariaaa ، مهدی 2014 ، 5ina ، farazz ، sabor ، peymanmohajer ، NIKKI ، قصه گو ، soli asali ، mohamad92
دوستان آنکارایی انقدر نگران کلیر شدن نباشید. بابا تو این سرمای ترکیه کجا میخوایید برید :-D
نزدیکای عید کلیر بشیم که بهتره. هوا هم خوبه..
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، 5ina ، farazz ، قصه گو ، soli asali ، mohamad92
(2014-01-07 ساعت 15:31)basi2014 نوشته:  دوستان آنکارایی انقدر نگران کلیر شدن نباشید. بابا تو این سرمای ترکیه کجا میخوایید برید :-D

شزایط من فرق میکنه باید زودتر کلیر شمSad
تازه میدونی اون موقع دوباره چقدر باید پول دکتر بدیم
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، pari pariaaa ، 5ina ، farazz ، قصه گو ، soli asali ، mohamad92
سلام كسي بعد مصاحبه تو سايت كي سي سي رفته ببينه بستن سايت اش رو يا نه؟
تشکر کنندگان: 5ina ، feel ، farazz ، soli asali
(2014-01-07 ساعت 11:37)sabor نوشته:  دوستان من برای سومین بار آپدیت شدم 6 ژانویه. یعنی 30 دسامبر، 2 ژانویه و 6 ژانویه. دیشب تا دیر وقت چک میکردم ولی خبری نبود الان(صبح) که چک کردم دیم آپدیت شده.

يعني شما ١٧ دسامبر مصاحبه شدي بعد ٢٠ روز ٣ بار اپدي شدي؟؟
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: 5ina ، farazz ، قصه گو ، soli asali
(2014-01-07 ساعت 13:10)مهدی 2014 نوشته:  ممنون بابت اطلاع رسانیتون...
آیا بعد از اینکه ایمیلتونو جواب دادند تو سیس هم آپدیت شدید ؟

بله
پاسخ ایمیل و آپدیت سیس همزمان بود
[/quote]

ممنون
به منم دقیقا همین کامنتو گذاشتند!! یعنی Copy / Paste در حد تیم ملی!!
ولی مورد اینجاست که اصن هیچ آپ دیتی رو کیسمون اتفاق نیوفتاده. احتمالا اصن چک نکرده کیسمونو و فقط جواب کلیشه ای داده!
حالا به نظرتون چه کار کنم؟ دوباره؟ ما 92 روزه که مصاحبه شدیم و آخرین آپدیت کیسامونم روز مصاحبه (خانمم) و یه روز بعد مصاحبه (خودم)!! Sad
ممنون
[/quote]

چه كار ميتونيم بكنيم جز صبر؟
برا ما هم آخرین آپدیت کیسامونم روز پس از مصاحبه (خانمم) و 3 روز پس از مصاحبه (خودم) تا دوباره برا خودم روزي كه ايميل را جواب دادن.

به نظرم بهتره يه چند هفته اي (تا 4 ماه پر شه) بدون توقع سايت رو چك كنيم.
كيس: 2014AS1XXX رسيدن فرمها به KCC:د May 22 با DHL كارنت: August 13 نامه دوم: August 21 مصاحبه: ابوظبي - October W4
آپديت ها: Oct 29 + (آپديت همگاني 10 Feb)
May 20 (فقط برنده) و 26 مي 9 صبح همگي و كلير: May 26 ساعت 11:30 پس از 214 رووووووز تمام دريافت ويزا:June 19
تشکر کنندگان: masuodrh ، مهدی 2014 ، pari pariaaa ، sargol2001@yahoo.com ، 5ina ، feel ، farazz ، soli asali
(2014-01-07 ساعت 15:35)2014winner نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 15:31)basi2014 نوشته:  دوستان آنکارایی انقدر نگران کلیر شدن نباشید. بابا تو این سرمای ترکیه کجا میخوایید برید :-D

شزایط من فرق میکنه باید زودتر کلیر شمSad
تازه میدونی اون موقع دوباره چقدر باید پول دکتر بدیم

دوست عزیز میدونم و منم منظورم دقیقا خود عید نبود که منظورم اسفند ماه بود یعنی اواخر مهلت بچه هایی که مهرماه مصاحبه داشتن.شماها به نظر من کم کم فکر رفتن باشید که اگه خدای نکرده اسفندماه کلیر شدید زود برید امریکا چون با توجه به اینکه آنکارا طبق اعتبار مدیکال ویزا رو اعتبار میزنه اونوقت اعتبار ویزاتون اونجوری خیلی کم میشه...ولی انشاالله که تا قبل بهمن کارتون درست بشه و کلیر شید...
نگران هیچ چیز نباشید. من هم یکی مثل شماها هستم و تازه با شرایطی وخیم تر ولی جز صبر و توکل به خدا کاری نمیشه کرد..کاراتون بسپارید به اون بالایی خودش همه چیزو جفت و جور میکنه مث آب خوردن
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: farazz ، 5ina ، sabor ، NIKKI ، kage.omid ، 2014winner ، قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa ، امین 13
(2014-01-07 ساعت 15:50)Alireza 2014 نوشته:  

يعني شما ١٧ دسامبر مصاحبه شدي بعد ٢٠ روز ٣ بار اپدي شدي؟؟
Big GrinBig Grin

درسته دوست عزیز.
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه
تشکر کنندگان: farazz ، 5ina ، masoud z ، قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa ، mohamad92 ، poopak16
(2014-01-07 ساعت 15:27)basi2014 نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 13:47)soli asali نوشته:  

به به !!! انشالله تو اولین اعلام کلیرنس کیس شما اعلام خواهد شد Smile

صبور جان عزیزم منم به نوبه خودم بهت پیشاپیش تبریک میگم. ایشالا به 10 ژانویه نرسیده آپدیت آخرت میاد و به سلامتی کم کم راهی بلاد کفر میشی .......
ممنونم از دوستان بابت تبریک. من مطمینم همه بزودی کلیر میشن. به نظرم اینا تازه شروع به چک کردن کلیرنسا کردن. حالا بسته به مورد یکی زودتره یکی یکم دیرتر ولی خیلی اختلاف زمان بینمون نخواهد بود. اصلا نگران نباشید.
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه
تشکر کنندگان: ffrfar ، میما ، hedipes ، masoud z ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali ، mohamad92 ، pari pari
دوستان عزيز ميشه يه متن ايميل به من بدين واسه پيگير يه پرونده ميخوام بزنم به غير از او نهايي كه در صفحه ١٣٩ و ١٤٠ هسستن ممنون ميشم از كمكتون...??
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: soli asali
و اينكه سابجكتم چي باشه لطفاً!!!
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: soli asali
دوستان چرا كسي جواب منو نمي ده ميخوام به سفارت ابوظبي ايميل بزنم، كدوم قسمت بايد ايميل بزنم به چه ايميلييييي لطفا راهنمايي كنيد مراااااااا...
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: farshadm999 ، soli asali
(2014-01-07 ساعت 19:30)hedipes نوشته:  دوستان چرا كسي جواب منو نمي ده ميخوام به سفارت ابوظبي ايميل بزنم، كدوم قسمت بايد ايميل بزنم به چه ايميلييييي لطفا راهنمايي كنيد مراااااااا...

شما رو لینک زیر کلیک کن فرم رو پر کن پیغامتو تایپ کن بد سابمیت رو بزنبد ۲-۳ روز جواب میدان معمولان.

http://www.abudhabiivo.net/ivocontactus0.aspx
خوشحالم.
تشکر کنندگان: soli asali ، hamid_fs3 ، hedipes ، 2014winner ، reza_top60 ، amin arefi
(2014-01-07 ساعت 05:36)hamed1286 نوشته:  
(2014-01-06 ساعت 15:32)masuodrh نوشته:  من هم با شما موافقم..و آماری که دوستانمون زحمت کشیدین و گذاشتین نشون میده که تقریبا نزدیک 50% کیس ها ویزاشون آماده شده یا گرفتند..حالا اون سهمیه حداکثر 3500 تایی ایران و نزدیک 6000 برنده رو هم در نظر بگیرید..یعنی 3500 ویزا برای حداقل 12000 متقاضی..حالا درصدی هم اصلا اقدام نکنند..بازم میشه تقریباً همون 50% که موفق به دریافت ویزا بشن
نمیخوام منفی نگر باشم..ولی زیادی هم خوشبینی کار دستمون میده

بنظرم منفی گری شما داره هم کار دست خودت میده هم روحیه دوستانمونBig Grin
دوست عزیز تموم کیس های آسیا که به این سفارت ها مراجعه می کنند و ویزا میگیرند ایرانی نیستن که شما همه رو از سهمیه ایران کم می کنی .... دبی خودش سهمیه داره ... ایروان هم خودش سهمیه داره ... خیلی ها از سوریه مراجعه میکنند
درضمن من و شمایی که شماره کیسمون سه رقمیه اینجوری بگیم دوستانی که کیس 6 هزار و 7 هزار دارن باید هیات سینه زنی راه بندازن CoolWink
منم از انتظار خسته شدم ولی بیاید با اعداد و ارقام زیاد بازی نکنیم ....
اینکه بشینیم آیه یاس بخونیم چیزی درست نمیشه فقط باعث میشه این زمان دیرتر و سختر بگذره ... حداقل کاری که میتونیم انجام بدیم اینه که روحیمونو حفظ کنیم
بیاید بپذیریم برنده شدن لاتاری یه اتفاق خوب توی زندگیمون بوده و هست، پس لذتش رو ببریم و خودمون رو درگیر چیزایی نکنیم که دیگه از اختیار ما خارجٍ Sad
همونطور که از دستمون میومد لاتری ثبت نام کردیم و کیسمون بدون اختیار ما برنده شد اینم همونطور ..... Wink مدارک هرچی می خواستن ارایه دادیم و به موقع وبدون مشکل، مدیکال و مصاحبمون با موفقیت انجام شد. الان تا گرین کارت قدم نهایی مونده که اونا باید بردارن و تمام Smile

ببخشید اگه طولانی شد Rolleyes
مرسی دوست عزیز
از نحوه نگارشتون خوشم اومد Smileاصل قضیه همینه که شما به زیبایی گفتین
کیس نامبر(برنده همسرم):**2014AS12 /سفارت ابوظبی/ مصاحبه : هفته سوم نوامبر/ آپدبت :10 فوریه هر دو نفر- 20 مارچ فقط خودم-27 می و 29 می کیس اصلی/ کلیر: 29 می / ویزا: امید به خدا Rolleyes
(2014-01-07 ساعت 15:06)2014winner نوشته:  من الان یه هفته هست که به آنکارا ایمیل زدم و جوابی نگرفتم. کسی اینجا ایمیل زده جوابشو داده باشن ؟ به چه ایمیلی؟

منم ایمیل زدم جواب ندادن Sad
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، 5ina ، soli asali ، 2014winner ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان