کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-14 ساعت 01:43)godot نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 01:41)pari pariaaa نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 01:18)godot نوشته:  سلام دوستان راستش یه سوالی‌ ذهنم رو مشغول کرده اگه کسی‌ جوابشو میدون ممنون میشم منو از نگرانی در بیاره ،

تو لیست منتظرسرای ۲۰۱۳ چند تا از بچه ها با انتظار طولانی‌ بالای ۲۰۰ روز اکثرا با کیس‌های پائین سبز رنگ نشدن یعنی‌ کلییر نشدن؟ اگه جواب مثبت علتش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی‌ نگرانم!!!!! آخه منم نفر اولم.

دوست مهربونم ،اين كيس ها يا كلير نشدن و يا متاسفانه ويزا نرسيده بهشون كه سبز نشدن.دو دليل ميتونه داشته باشه :
١-طولاني شدن پروسه اداري
٢-اتمام سهميه ويزا در ٢٠ سپتامبر ٢٠١٣

شما كه ايشالا به همين زودي همسرتون كلير ميشن و كارتون نميرسه به اونجاهاBig Grin اميدوار باشيد .

ممنون دوست خوبم راستش چیزی که نظرم رو جلب کرده بود اینه که چرا اکثرا نفرات اول هستن؟ واگر نه علت هارو که میدونستم.Sad

شايد خيلي بد شانس بودن اين دوستان و يا كيس هاي پيچيده اي داشتن .منم دقيق نميدونم .شايد عمو سعيد اينا بهتر بتونن بهمون توضيح بدن .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: godot ، farshadm999 ، masuodrh ، soli asali
(2014-01-14 ساعت 01:48)pari pariaaa نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 01:43)godot نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 01:41)pari pariaaa نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 01:18)godot نوشته:  سلام دوستان راستش یه سوالی‌ ذهنم رو مشغول کرده اگه کسی‌ جوابشو میدون ممنون میشم منو از نگرانی در بیاره ،

تو لیست منتظرسرای ۲۰۱۳ چند تا از بچه ها با انتظار طولانی‌ بالای ۲۰۰ روز اکثرا با کیس‌های پائین سبز رنگ نشدن یعنی‌ کلییر نشدن؟ اگه جواب مثبت علتش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی‌ نگرانم!!!!! آخه منم نفر اولم.

دوست مهربونم ،اين كيس ها يا كلير نشدن و يا متاسفانه ويزا نرسيده بهشون كه سبز نشدن.دو دليل ميتونه داشته باشه :
١-طولاني شدن پروسه اداري
٢-اتمام سهميه ويزا در ٢٠ سپتامبر ٢٠١٣

شما كه ايشالا به همين زودي همسرتون كلير ميشن و كارتون نميرسه به اونجاهاBig Grin اميدوار باشيد .

ممنون دوست خوبم راستش چیزی که نظرم رو جلب کرده بود اینه که چرا اکثرا نفرات اول هستن؟ واگر نه علت هارو که میدونستم.Sad

شايد خيلي بد شانس بودن اين دوستان و يا كيس هاي پيچيده اي داشتن .منم دقيق نميدونم .شايد عمو سعيد اينا بهتر بتونن بهمون توضيح بدن .
من به چند نفرشون پیغام شخصی‌ فرستادم خیلی‌ وقت پیش که علت رو جویا بشم هیچ کدوم جواب ندادن.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، godot
از کیس های 2013.. 52 نفر طبق آمار منتظرسراشون قبل سال یعنی تو 2012 مصاحبه شدند
که از این تعداد 16 نفر کلیرنس بالای 200 روز
13 نفر بین 100 تا 200 روز
و 23 نفر هم زیر 100 روز کلیر شدند
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
منتظر سرای ۲۰۱۳ را نباید با منتظر سرای ۲۰۱۴ مقایسه کرد چون منتظر سرای ۲۰۱۳ وسط های کار بچه های ۲۰۱۳ درست شد و خیلی از انها در سال ۲۰۱۲ به مصاحبه رفتند و کلیر شدند ورفتند ومنتظر سرای وجود نداشت که امارشان را الان شما مشاهد کنید ، والان فقط امار بچه های را مشاهده می کنید که کلیرنسشان طولانی شده و وقتی منتظر سرا به وجود امد اسمشان را انجا گذاشتند ،ولی بچه های که کلیرنسشان کوتاه بود وابتدا هم مصاحبه شدند اسمشان در منتظر سرای ۲۰۱۳ نیست ، پس بچه ها نگران نباشید ، در ضمن این را قبول بکنید که ما قبولی ۲۰۱۴ هستیم وعملا چند روزه که کار ما استارت خورده( نمونه اش مشاهده سایت سیس از ابتدای ۲۰۱۴) وسفارت خانه ها با مصاحبه کردن زودتر از موعد عملا مشکل خودشان را حل می کنند نه ما را ، پس خودتان را خواهشا نارحت نکنید ،من طاقت ناراحتی شما را ندارم دوستان گلم
دوستان من یک سوال دارم اگه کسی میدونه جواب بده ومن رو ازین شک راحت کنه
آیا تاریخ انقضای پاسورت واسه مصاحبه مهمه؟آخه بمن گفتن که روز مصاحبه باید حداقل 6ماه تا تاریخ انقضای پاسپورت مونده باشه اگر اینحرف درست باشه من بایدواسه تمدید پاسپورتم قبل مصاحبه اقدام کنم
در انتظار قبولی
تشکر کنندگان: ikamaly ، pari pariaaa ، soli asali
(2014-01-14 ساعت 01:48)pari pariaaa نوشته:  شايد خيلي بد شانس بودن اين دوستان و يا كيس هاي پيچيده اي داشتن .منم دقيق نميدونم .شايد عمو سعيد اينا بهتر بتونن بهمون توضيح بدن .
(2014-01-14 ساعت 01:54)farshadm999 نوشته:  من به چند نفرشون پیغام شخصی‌ فرستادم خیلی‌ وقت پیش که علت رو جویا بشم هیچ کدوم جواب ندادن.
یکیمون تو شرکت خدمات اینترنتی کار می کرد. روز مصاحبه گفته بود پروژه های اینترنتی مخابرات رو انجام میدن. دروغ نگفته بود ولی می تونست با لحن دیگه ای ساده ترش کنه و بگه به خلق ا... خدمات اینترنت میفروشن. معلوم نیست چند تا چک خورد که تا روزهای آخر کلیر نشد. وقتی کلیر شد که خیلی دیر شده بود. از علت دیر کلیر شدن بقیه بی خبرم. خودشون هم نمی دونن برای چی اینجوری شدند. تمام جریان وابسته به اطلاعات فرم های KCC و برداشت آفیسر در روز مصاحبه هست. هنوز برای ناامیدی خیلی زوده ولی در مجموع خدا آخر و عاقبت هممون رو بخیر بگذرونه امسالCool.
(2014-01-14 ساعت 02:47)sad_sad نوشته:  دوستان من یک سوال دارم اگه کسی میدونه جواب بده ومن رو ازین شک راحت کنه
آیا تاریخ انقضای پاسورت واسه مصاحبه مهمه؟آخه بمن گفتن که روز مصاحبه باید حداقل 6ماه تا تاریخ انقضای پاسپورت مونده باشه اگر اینحرف درست باشه من بایدواسه تمدید پاسپورتم قبل مصاحبه اقدام کنم
اگه شما بری مصاحبه و ویزات یه ضرب باشه، ویزاتون تا 6 ماه اعتبار داره.
اونوقت اگه گذرنامه منقضی بشه،ویزاتون تو پاس منقضی خورده!
خوب بهتره که اعتبار بیشتر داشته باشید.
اعتبار زیاد همه جا خوبه!!!Big Grin
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: artam2 ، میما ، pari pariaaa ، amin arefi ، soli asali
ما که 12 نوامبر مصاحبمون بودو 13 cv فرستادیم و خودشون گفتن که پروستون 2 ماه طول میکشه و 2 روز پیش هم ایمیل زدیم ولی اپدیتمون همون روز مصاحبه هست هنوزSad
تشکر کنندگان: masuodrh ، pari pariaaa ، soli asali ، artam2
دوستان سلام
ما حدود 1 ماه پیش پاسپورتموتو عوض کردیم. به نظرتون لازمه که اسکن صفحه اولو واسشون بفرستم؟ به نظرتون تاخیر نمی ده پروسه کلیرمونو ؟
می تونم بذارم بعد کلیر شدن واسشون بفرستم؟
ما حدود 100 روز پیش مصاحبه شدیم!
ممنون
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali
(2014-01-14 ساعت 09:58)roz 777 نوشته:  ما که 12 نوامبر مصاحبمون بودو 13 cv فرستادیم و خودشون گفتن که پروستون 2 ماه طول میکشه و 2 روز پیش هم ایمیل زدیم ولی اپدیتمون همون روز مصاحبه هست هنوزSad

سلام cv رو چند روز بعد از مصاحبه واستون فرستادن، ایا میل زدن به شما یا نه?
من 18 dec اپدیت شد کیسم
case number:2014AS00002XXX تاریخ رویت قبولی:1می
کارنت شدن:10اکتبر تاریخ تایید رسید فرم ها:16aug سفارت:ایروان
تاریخ مدیکال:هفته دوم دسامبرتاریخ مصاحبه :هفته دوم دسامبر
برگه آبی کلیرنس و همچنان منتظرتاریخ آپدیت:28 فوریه 29 می
کلیرنس:30می
انجام مدیکال جدید:16 جون دریافت ویزا:20 جون
تشکر کنندگان: roz 777 ، pari pariaaa ، farazz ، soli asali
(2014-01-14 ساعت 11:11)naftoonbazoft1 نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 09:58)roz 777 نوشته:  ما که 12 نوامبر مصاحبمون بودو 13 cv فرستادیم و خودشون گفتن که پروستون 2 ماه طول میکشه و 2 روز پیش هم ایمیل زدیم ولی اپدیتمون همون روز مصاحبه هست هنوزSad

سلام cv رو چند روز بعد از مصاحبه واستون فرستادن، ایا میل زدن به شما یا نه?
من 18 dec اپدیت شد کیسم

سلام همون روز مصاحبه گفتن که cvهمراهتون هست که گفتیم نه اخه نمی دونستیم که لازم هست و گفتن که ایمیل کنیم واسشون که فرداش فرستادیم وایمیل دریافتش هم اومد ولی هیچ اپدیتی نداشتیم
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، farazz ، soli asali ، artam2
(2014-01-14 ساعت 11:01)مهدی 2014 نوشته:  دوستان سلام
ما حدود 1 ماه پیش پاسپورتموتو عوض کردیم. به نظرتون لازمه که اسکن صفحه اولو واسشون بفرستم؟ به نظرتون تاخیر نمی ده پروسه کلیرمونو ؟
می تونم بذارم بعد کلیر شدن واسشون بفرستم؟
ما حدود 100 روز پیش مصاحبه شدیم!
ممنون
شما وقتی کلیر شدین و خواستین برین ویزا رو بگیرین پاسپورت قدیمی که پانچ شده و پاسپورت جدید رو همراه خودتون داشته باشید..کار دیگه ای لازم نیست.
اونجا اگر ازتون خواستن پاس قدیمی رو نشون بدین و بگین که تعویض شده
نگران نباشید
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، pari pariaaa ، pari pari ، soli asali
خب دوستان، بالاخره یه حرکتی دیدم و امیدوار شدم

امروز آپدیت شدم
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
(2014-01-14 ساعت 12:21)سیمین راد نوشته:  خب دوستان. بالاخره یه حرکتی دیدم و امیدوار شدم

امروز آپدیت شدم

مبارکه Smile
با ایمیل یا بدون ایمیل؟ هر دو نفرتونم آپ شدین؟
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali
(2014-01-14 ساعت 12:21)سیمین راد نوشته:  خب دوستان. بالاخره یه حرکتی دیدم و امیدوار شدم

امروز آپدیت شدم

تبریک میگم دوست عزیز این حرکت باعث امید واری من و سایر بچه ها هم هست از خبر خوبتون ممنونم
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
تشکر کنندگان: سیمین راد ، masuodrh ، مهدی 2014 ، pari pariaaa ، soli asali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان