کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
دوستان سلام من يك سئوال دارم اين قضيه cv و فرم 9 سئوالي چيه آيا براي همه است يا فقط از بعضي ها ميخوان و چه زماني فرماشو ميفرستن؟ مرسي.
شماره كيس :2014AS000012XX
كنسولگري : اوليه آنكارا - انتخاب ابوظبي
تاريخ رؤيت قبولي : 20 May
ارسال فرم هاي اوليه : 22 June
مصاحبه : 30 Dec
کلیرنس: 5 ماه و 10 روز بعد
تعداد اعضاء كيس : 4 نفر
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-01-14 ساعت 16:53)Babaksafi نوشته:  دوستان سلام من يك سئوال دارم اين قضيه cv و فرم 9 سئوالي چيه آيا براي همه است يا فقط از بعضي ها ميخوان و چه زماني فرماشو ميفرستن؟ مرسي.

تا جایی که بنده اطلاع دارم فرم 9 سوالی برای مشاغل حساس و یا کسانی که شغلشون یه جورایی برای سفارت علامت سواله، ارائه میشه ...
برای بعضی ها همان وقت مصاحبه و برخی هم بعد از مصاحبه طی یک ایمیل ازشون خواسته میشه که به این 9 سوال جواب بدهند. Shy
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: masuodrh ، soli asali ، pari pari ، pari pariaaa ، Saeedv13 ، nedaba ، Babaksafi
(2014-01-14 ساعت 16:53)Babaksafi نوشته:  دوستان سلام من يك سئوال دارم اين قضيه cv و فرم 9 سئوالي چيه آيا براي همه است يا فقط از بعضي ها ميخوان و چه زماني فرماشو ميفرستن؟ مرسي.

موردی که من دیدم روز مصاحبه بود به آقایی دادن که تحصیلاتش از لیسانس بالاتر بود
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، Babaksafi
(2014-01-14 ساعت 16:27)peymanmohajer نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 16:19)hamed1286 نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 16:12)سیمین راد نوشته:  دوستان ... دوستان
خبر جدید
همسرم الان آپدیت شد
جالب اینه که آپدیت من تقریباً ساعت 3 صبح بوقت آمریکا و خارج از وقت اداریشون انجام شد

در ساعت اداری بوقت سفارت آپدیت انجام شده احتمالا

مبارکه
به امید زود کلیر شدنتون Cool

علماي گرامي اينجا يه سوال پيش مياد: سفارتها مي تونن سايت سيس رو مستقيماً آپديت كنن يا فقط خود كي سي سي اينكارو مي كنه عايا؟؟؟

من فکر میکنم این یک سیستم اتوماتیک هست که بصورت اتوماتیک هر جایی که تو آمریکا یا ترکیه یا ایراوان یا ابوظبی یا هرجای دیگه به این پرونده دسترسی میشه آپدیت میشه و ربطی به این نداره که یک نفر بشینه بنویسه شما آپدیت شدین.
سیمین خانم مبارک انشاءاله حتما شماره خودتون رو در اولین آپدیت سایت خواهید دید همزمان آپدیت شدن شما با همسرتون خیلی نشونه خوبیه اون دست راستتون رو لطفا زیر سر بچه های مهاجر سرا عنایت بفرمایید.
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
تشکر کنندگان: سیمین راد ، masuodrh ، kage.omid ، soli asali ، NIKKI ، pari pari ، pari pariaaa
با توجه به نوشته های اخیر و روند کند کلیرنس یه این نتیجه ها میشه رسید. اگر اشتباه میکنم اصلاح کنید:
1- با توجه به آپدیتهای اخیر و سعی و خطاهایی که برای شناسایی کیس های لاتاری در سایت سیس انجام شده، پروسه بررسی روی غلطک نیفتاده و عموما آپدیت ها یکبار و اون هم به فاصله کم بعد از زمان مصاحبه بوده . در یک اقدام انتحاری و از سر بیحوصلگی کیس های 01تا 140 رو چک کردم که فقط دو تا کیس بعد ازمصاحبه و به فاصله نزدیک آپدیت شدن که یکی مربوط به ارمنستان بود و دیگری رو یادم نیستBig Grin....
2- تعداد محدود افرادی که در سفارتهای مختلف کلیر شدن عمدتا افرادی بودن که در اوایل شروع مصاحبه ها به سفارتها مراجعه کردن و مصاحبه شدن و می بایست ویزای یکضرب می گرفتن ولی بخاطر تعطیلی دولت این امر محقق نشده بود و حالا کلیر شدن.
3- پروسه کلیرنس برای افرادی که کیس نامبر پایین تر دارند طولانی تر هست. (دولت می خواد عدالت برقرار باشه افراد با کیس بالاتر برای مصاحبه در انتظار میموننTongue)
4- علیرغم گذشت بیش از 3 ماه از زمان صدور ویزای لاتاری نباید خیلی نگران بود به این دلیل که ظرفیت ویزا برای ایرانی ها ثابت هست و اکثر افراد هم کلیر خوردن. اینو می دونم که ظرفیت کلی ویزا برای تمام برندگان ثابت هست ولی خوب برای نا امید شدن خیلی خیلی زوده.
منو به خاطر طولانی شدن این موضوع ببخشید ولی خیلی افسرده بودم اول از همه برای خودم نوشتم آخه پروسه مهاجرت برای ما داستان طولانی چند ساله داره.... بگذریم برای اینکه تاپیک شلوغ نشه و خاطر هیچ کدوم از دوستان هم مکدر نشه از امروز همه انرژی مثبت بفرستن اونم از نوع شفاهی .باشد که همه شاد و موفق باشیم. عمو احسان انرژی مثبت یادت نرهSmile
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
من فکر میکنم این یک سیستم اتوماتیک هست که بصورت اتوماتیک هر جایی که تو آمریکا یا ترکیه یا ایراوان یا ابوظبی یا هرجای دیگه به این پرونده دسترسی میشه آپدیت میشه و ربطی به این نداره که یک نفر بشینه بنویسه شما آپدیت شدین.
سیمین خانم مبارک انشاءاله حتما شماره خودتون رو در اولین آپدیت سایت خواهید دید همزمان آپدیت شدن شما با همسرتون خیلی نشونه خوبیه اون دست راستتون رو لطفا زیر سر بچه های مهاجر سرا عنایت بفرمایید.
[/quote]

خبر رسیده که خبری در راه است

ایشالا بزودی زود هممون از این انتظار در میایم و کیلیر می شیم و این تاپیک پر از هورا و شادی میشه
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: kage.omid ، soli asali ، NIKKI ، masuodrh ، hamed1286 ، maryam_a ، pari pari ، aseman abi ، pari pariaaa ، shahryar7021
مام امروز رفتیم سفارت تو ارمنستان و با برگه خوشگل آبی در دست برگشتیم Sad بنظرم یکی از مهمترین آیتم ها برای کلیرنس خوردن خدمت سربازی برای مرد ها هستش.
(2014-01-14 ساعت 17:48)parsab نوشته:  مام امروز رفتیم سفارت تو ارمنستان و با برگه خوشگل آبی در دست برگشتیم Sad بنظرم یکی از مهمترین آیتم ها برای کلیرنس خوردن خدمت سربازی برای مرد ها هستش.

به جمع ما خوش اومدی ....
به امید زود کلیر شدن شما Wink
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pari ، pari pariaaa ، shahryar7021 ، قصه گو
(2014-01-14 ساعت 17:46)سیمین راد نوشته:  من فکر میکنم این یک سیستم اتوماتیک هست که بصورت اتوماتیک هر جایی که تو آمریکا یا ترکیه یا ایراوان یا ابوظبی یا هرجای دیگه به این پرونده دسترسی میشه آپدیت میشه و ربطی به این نداره که یک نفر بشینه بنویسه شما آپدیت شدین.

ایشالا بزودی زود هممون از این انتظار در میایم و کیلیر می شیم و این تاپیک پر از هورا و شادی میشه
[/quote]

این خبرای خوب از کجا به شما میرسه !؟ Big Grin منبع خاصی دارید آیــــــــــــــــــا !!! Cool
تشکر کنندگان: godot ، soli asali ، pari pari ، pari pariaaa
(2014-01-14 ساعت 18:47)hamed1286 نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 17:46)سیمین راد نوشته:  من فکر میکنم این یک سیستم اتوماتیک هست که بصورت اتوماتیک هر جایی که تو آمریکا یا ترکیه یا ایراوان یا ابوظبی یا هرجای دیگه به این پرونده دسترسی میشه آپدیت میشه و ربطی به این نداره که یک نفر بشینه بنویسه شما آپدیت شدین.

این خبرای خوب از کجا به شما میرسه !؟ Big Grin منبع خاصی دارید آیــــــــــــــــــا !!! Cool
[/quote]

منبع رو بی خیال انرژی رو بگیر دوست من!!Big Grin
تشکر کنندگان: soli asali ، godot ، masuodrh ، pari pari ، pari pariaaa ، hedipes ، قصه گو ، سیمین راد
آقا پرونده من رو از استوکهلم فرستادن ابو ذبی‌ برام نامه زدن که اواسط مارث خود سفارت بهم اعلام میکنه.

بعدن داستان رو مفصل براتون تعریف می‌کنم چی‌ شد، ولی‌ فقط و فقط برنده‌های سال دیگه که ساکن سوئد هستن میگم به هیچ عنوان به هیچ عنوان به هیچ عنوان سوئد رو انتخاب نکنید برای مصاحبه.

پرونده من رو فرستادن سفارت تو استوکهلم با اینکه من اینجا اقامت دارم با کاملا بی‌ ادبی‌ بهم گفتن برو همون جا که برای ایرانیا تعیین شده اینجا مال سیتیزن‌ها هست، بسیار خشک و بد باهم صحبت کردن. داستان کامل رو بعدن مینیویسم.

بازم میگم استوکهلم رو انتخاب نکنید.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: kage.omid ، godot ، masuodrh ، ghafari88 ، pari pariaaa ، soli asali ، meisam14 ، amin arefi
(2014-01-14 ساعت 16:12)سیمین راد نوشته:  دوستان ... دوستان
خبر جدید
همسرم الان آپدیت شد
جالب اینه که آپدیت من تقریباً ساعت 3 صبح بوقت آمریکا و خارج از وقت اداریشون انجام شد

پس كليرتون نزديكه دوست عزيز.تبريك ميگم
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: feel ، pari pariaaa ، مهدی 2014 ، soli asali ، سیمین راد ، poopak16 ، roz 777
(2014-01-14 ساعت 20:27)برسام٤ نوشته:  RE: سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۴
(Jan-12-2014 11:32 PM)برسام٤ نوشته است:
دوستان سلام،اين كارتهاي جديد پايان خدمت كه مشخص نشده ارتش يا س پ ا ه براي برنده ها مشكلي ايجاد نميكنه؟

كسي از اين موضوع اطلاعي نداره؟

سلام
من با کارت جدید رفتم مصاحبه و مشکلی نبود! ازم پرسید که سربازی زفتی گفتم آره! دیدم نمی پرسه سپاه یا ارتش , خودم ادامه دادم که ارتش بودم و اینا...
مشکلی نیست.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: برسام٤ ، ماتیتی ، pari pariaaa ، pari pari ، soli asali
(2014-01-14 ساعت 20:41)برسام٤ نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 20:31)مهدی 2014 نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 20:27)برسام٤ نوشته:  RE: سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۴
(Jan-12-2014 11:32 PM)برسام٤ نوشته است:
دوستان سلام،اين كارتهاي جديد پايان خدمت كه مشخص نشده ارتش يا س پ ا ه براي برنده ها مشكلي ايجاد نميكنه؟

كسي از اين موضوع اطلاعي نداره؟

سلام
من با کارت جدید رفتم مصاحبه و مشکلی نبود! ازم پرسید که سربازی زفتی گفتم آره! دیدم نمی پرسه سپاه یا ارتش , خودم ادامه دادم که ارتش بودم و اینا...
مشکلی نیست.

واقعا ممنون.بعد يه سوال ديگه شما فقط به دليل سربازي كلير خوردين؟البته اگه فضولي نيست

دلیل کلیر خوردنو که نمی گن! ولی سربازی رفتن یکی از چیزاییه که خیلی روش حساسند و اکثر کسایی که این دوره رو سپری می کنند پروندشون بیشتر بررسی می شه! البته رو کارمم خیلی پرس و جو می کرد. نمی دونم والا... Sad
موفق باشید.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: برسام٤ ، pari pariaaa ، soli asali ، میما ، قصه گو
(2014-01-11 ساعت 17:57)pari pariaaa نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 14:43)sksara نوشته:  بله هفته گذشته مصاحبه داشتم. علیرغم اینکه من کار دولتی نداشتم اما با ارگانهای دولتی به نوعی کار کردم که این برای آفیسر ابهام ایجاد کرد که شاید کارم دولتی بوده . دقیقا علتش رو نگفت اما از سوالاتی که راجع با کارهام پرسید اینو فهمیدم
CoolSad

ناراحت نباشيد ،ايشالا كه زودتر كلير ميشيد .شرايط من هم مشابه شماست.كار خصوصي و همسرم هم معاف از سربازي اما كليرنس خورديم چون شغل من براي آفيسر علامت سوال شده بود انگار!!!همه چي درست ميشه ،توكل به خدا.

ببخشید . میشه بفرمایید شغل شما چی است( البته اگه اشکال ندارد)
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان