کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
به هيچ عنوان قبول نمي كردن براي همين ٢ بار ديگه هم رفتم بازم قبول نكردن يه بارم دادم دوستم برد بازم قبول نكردن گفتن ويزا نداريييييم نميتونيم قبول كنيم

تشکر کنندگان: sonyz2 ، smpf ، nedaba ، pari pari ، milad 68
گفتم همسرم گرفته بايد تنها بره گفتن به اون بگو برات اقدام كنه

تشکر کنندگان: smpf ، manamilad ، nedaba ، pari pari ، milad 68
سلام
این خبر رو خوندید:
حمیده کفاش 15 سپتامبر(24 شهریور)باید نروژ را ترک کند. این حکم دادگاهی در نروژ است. او دانشجوی دکترای مهندسی مواد در دانشگاه علوم و فن‌آوری نروژ است. مقامات نروژ این دانشجوی ایرانی را به دلیل آنکه احتمال می‌رود پروژه دکترای وی ارتباطی با صنعت هسته‌ای ایران داشته باشد؛ از تحصیل منع کرده و برای وی مجوز اقامت صادر نکرده‌اند. این درحالی است که پروژه کفاش یک پروژه محیط زیستی است و اساتید دانشگاه وی نیز از چنین ادعایی ابراز شگفتی کرده‌اند. درخواست کفاش برای تجدید نظر برای این حکم هم به جایی نرسید. به گزارش «وطن امروز»، حالا حمیده کفاش کمتر از 10 روز دیگر باید ترونهایم، شهری که ساکن آنجاست را ترک کند. این دستور اداره مهاجرت و پلیس نروژ است.
از این دست خبرها حالم گرفته میشه اونوقت یه جای دیگه میبینی این خبر رو:
استفتاء از 4 مرجع تقلید درباره اینترنت پرسرعت.
و جای دیگه این خبر رو میبینی:
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم روسیه از سوی آمریکا و اروپا گفت: ایران آمادگی دارد امنیت غذایی روسیه را تأمین کند.!!!!
یعنی جای خوشحالی داره که همه هموطنامون سیر شدن و وارداتی نداریم.!!!
.
حالا یه جمع بندی کلی که میکنی میبینی چرا کلیرنس باید بخوریم و چرا نباید بهمون اعتماد کرد، بنظرم نه نباید اونها رو قهوهای کرد و حتی بهشون خرده گرفت، نه اصلا مشکل جای دیگه ست.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

(2014-09-07 ساعت 00:44)محبت نوشته:  سلام
این خبر رو خوندید:
حمیده کفاش 15 سپتامبر(24 شهریور)باید نروژ را ترک کند. این حکم دادگاهی در نروژ است. او دانشجوی دکترا...
حالا یه جمع بندی کلی که میکنی میبینی چرا کلیرنس باید بخوریم و چرا نباید بهمون اعتماد کرد، بنظرم نه نباید اونها رو قهوهای کرد و حتی بهشون خرده گرفت، نه اصلا مشکل جای دیگه ست.
مشکل از تک تک خودماست-اول خودم رو می گم
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
تشکر کنندگان: محبت ، m_nikparvaz ، georgia1 ، مارکوپولو ، nedaba ، pari pari ، آلیس-1980 ، salar5452 ، smpf
این همه آدم با دیدن نامه ایروان ناامید شدید؛ یکیتون اومد این رو ترجمه کنه؟
والا بخدا حرفاشون دو پهلو هست توی همون نامه.

[عکس: 30341183221646381101.jpg]
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

(2014-09-07 ساعت 01:17)arashmanteghi نوشته:  این همه آدم با دیدن نامه ایروان ناامید شدید؛ یکیتون اومد این رو ترجمه کنه؟

گیرم که حرفهاشون دو پهلو پس چرا وقتی که پاس را میخواستن پس بدن میگفتن لاتاری تموم شد
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: محبت ، shahryar7021 ، NEURON ، آيلار ، EmJay ، nedaba ، کیانوش2
(2014-09-07 ساعت 01:22)m_nikparvaz نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 01:17)arashmanteghi نوشته:  این همه آدم با دیدن نامه ایروان ناامید شدید؛ یکیتون اومد این رو ترجمه کنه؟

گیرم که حرفهاشون دو پهلو پس چرا وقتی که پاس را میخواستن پس بدن میگفتن لاتاری تموم شد

بعد از این همه ازدحام و شلوغ کردن سفارت، این بهترین کاری بود که می تونستن انجام بدن..
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: sonyz2 ، الهام ٢٠١٤ ، nedaba ، کیانوش2
بچه ها یه چیز جالب
روزی که ما یرای تمدید مدیکال به دکتر انوش مراجعه کردیم اول گفت که چون پسرت یک هفته مونده تا دو سال باید از سفارت استعلام کنم و اینکه جواب از سفارت این بود که این کیس مشکلی نداره و تست سل را انجام بدین دو روز بعد که برای دریافت جواب مراجعه کردیم من به همسرم گفتم که باید ته این قضیه را معلوم کنیم و به دکتر گفتیم که یه فارسی زبان اومد
ازش پرسیدیم که چرا بعضی از دوستان مراجعه کردن گفتین که سفارت اعلام کرده که مدیکال انجام ندین و برای ما انجام دادین که گفت من برای شما را از سفارت پرسیدم و اونها اوکی دادن
ولی ما دست از پا درازتر برگشتیم تهران
حالا هنوز هم نفهمیدم این قضیه چی بود و چی شد
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: محبت ، Lucy.GH ، pari pariaaa ، sonyz2 ، milad.m1986 ، manamilad ، EmJay ، poem ، lighter ، reasonable ، nedaba ، pari pari ، milad 68 ، کیانوش2 ، ffrfar
ما برنده ی ۲۰۱۵ هستیم یکی از دوستامون که برنده ی ۲۰۱۴ بود و مصاحبه اش تیر ماه ودر ابوذبی بود تلفنی بهش اطلاع دادن که پاسشو بفرسته والانم ویزاشو گرفته ما هنوز تازه واردیم ولی اگر ویزا تموم شده بس چه طور این دوستمون تو همین هفته ی اخیر گرفته فقط ایروان که به همه گفته ویزا تمومه اونا هم احتما لا می خواستن مردمو از سرشون وا کنند تا اخر سپتا مبر ۲هفته مونده دعا مکنیم که احداقل اونایی که کلیر شدند ویزاشونو بگیرند
سلام.
دوستان من نامه را برای یکی از دوستانم که خارج از کشور کارمند است فرستادم.ایشون پس از مطالعه نامه گفتند:
بنظر میرسه این نامه برای افرادی نوشته شده که این ماه مصاحبه داشتند و هنگام مراجعه به سفارت
قرار بوده بهشون تحویل بدهند.
ایشون هم اعلام کرد تا تو سایت رسمی سفارت ننوشتند شما نا امید نشید.ضمنا گفت هر گونه تصمیمی تو این زمان ممکنه گرفته بشه.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

4:30 صبح یکشنبه
کاربران در حال بازدید این موضوع: fakhrozaman، freddyflientstone، khmp، 2 مهمان
برای همه تون دعای خیر دارم. خیلی هاتون نا امید شدید، خیلی هاتون آزرده اید، خیلی هاتون دیگه قید مهاجرت رو زدید. برای همه تون آرزوی آرامش و امید دارم. برای اونهایی که میخوان امسال دوباره شانس خودشون را امتحان کنند ، امید موفقیت و پیروزی دارم. فکر میکنم این آخرین پست من توی این تاپیک باشه، سعی کردم تا اخرین روزها اینجا باشم و فریاد شادی و خوشحالی رو در کنارتون سر بدم، اما نشد. فقط اینو بگم، آخرِ راه برای اون کسی بن بسته که فکر میکنه فقط یک راه وجود داره.
شاد و پاینده باشید
کیس نامبر : 2014as29XX / تاریخ مصاحبه : 30 ژانویه- ابوظبی / تعداد افراد کیس : 3 نفر / آپدیتها: 4 فوریه- ده فوریه-4 مارچ- 5 مارچ - پنجم جون- هشت جون/ کلیر : هشت جون ، ساعت 12:30 ظهر/ دریافت ویزا : 26 جون

(2014-09-07 ساعت 01:21)محبت نوشته:  [عکس: 30341183221646381101.jpg]

چه خبره اينجا جريان نامه چيه؟

Interview :Yerevan
20 feb
Case :2014as3XXX
Last update: 2 sep
تشکر کنندگان: آيلار ، nedaba
سلام دوستان مهربانم .الان ساعت پنج صبحه .بیدارم و همسر مهربانم را تماشا میکنم .میدانم اینجا خیلیها ارزو دارید جای من بودید .میدانم شانه همه شما خسته و قلبتان شکسته .زمان همه چیز را درست میکند مثل وقتی که پدرم فوت شد وهمین بیست ودو روز پیش که دوستم فوت شد ومن به سختی روزها را پشت سر میگذاشتم اما در درون خودم تلاش میکردم از این افسردگی و دلمردگی بیرون بیایم چون دلم میخواست عزیزانم را شاد ببینم و بخاطر انها ادامه بدهم .الان همان وضعیت برای شما وجود دارد ومن با تمام وجودم تک تک شما را میفهمم .فقط به خدا میگم خدایا با اینکه ادم منطقی هستم و از اول لاتاری رو جریان شمشیر دولبه حساب میکردم و همه احتمالات را میدانستیم اما نمیدانم چرا باز هم منتظر معجزه ام .معجزه ای که همه دوستانم را مثل رود پر اب زنده کند .ومن وامثال من که تازه به نقطه تصمیم نهایی و توام با ترس دلتنگی رسیده ایم را جان دوباره .خدایا کاش دیدن وشنیدن هرجریانی در وطنم مرا اینقدر اشفته نمیکرد که بخواهم از ان دور وبیخبر باشم .
خدایا چه بگویم .....
کاربران در حال بازدید این موضوع: m_me789، 2 کاربر مخفی، 5 مهمان 

بخوابید بچه ها که من بیدارم
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری.
به ما که ویزا نرسید.
تشکر کنندگان: lighter ، Nooshinsalamat ، nedaba ، pari pari ، milad 68 ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان