کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
دعا يادتون باشه بچه ها
case number:2014AS000079XX
تاریخ رویت قبولی:2 می
ارسال مدارک: 25 می
کارنت شدن: 8 می سال بعد
سفارت: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 24 جولای
دریافت ویزا: !!!!
به نظر من که زیادی شلوغش کردید. اگر نامه رو با دقت بخونید نوشته که ظرفیت با توجه به افراد مصاحبه شده پر شده نه ویزا گرفته. آخرم گفته که اگر زبونش لال تا آخر سپتامبر ویزا نگرفتید واسه 2016 اقدام کنید. هیچ حرفی از اینکه 5 سپتامبر ویزا تموم شده نزده به خدا :|
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تحمل این مصیبت خیلی سخته یک سال انتظار و امید به اینده داشتیم همش تباه شد چقدر زندگی بیرحمه

تشکر کنندگان: abbas09 ، maryam_ros ، nazanin fatemi ، nedaba ، pari pari
آقا معلم، مومن و دیگر دوستان ابوظبی با امید موفقیت برای شما، فردا منتظر خبرهاتون هستیم ها! چه خبرهای خوب و چه خبرهای معمولی. از سفرتون لذت ببرید. مومن حداقل قهوه ای شون بکن بیا! به استیو و نغمه هم بگید:
استیو براون حیا کن -> سفارتو رها کن
نغمه خانم حیا کن -> فاز منفیو رها کن!
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

و این هم 250 امین پست بنده. بذار ببینم 4 ستاره شدم یا نه؟ بعله! ستوان تمام شدم.
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

درود
فقط ياد مون باشه كه با يه غوره سرديمون نشه و با يه مويز گرمي. تا رسما أعلام نكردن اميد داشته باشيد
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
محبت عزیز سکوتتون خیلی سنگینه این نامه کذایی رو به شما هم دادند؟!
(2014-09-06 ساعت 18:29)me_u نوشته:  سلام دوستان
به حول و قوه الهی منم برای اولین بار به صورت رسمی آپدیت شدم!این چه معنی میده؟من هنوز امیدوارم.

سرافراز باشید.مثل سرو

سلام
پست های باارزش شما رو من دنبال میکنم
و این آپ رو تبریک میگم
و یجورایی این آپ ها با اخبار ای جدید در تناقضه...
مگر اینکه سیستم اینا مث مارمولک که میمیره تا مدتا دمش تکون میخوره!!!Wink
سفارت:ایروان
افراد کیس:1 نفر***6
تاریخ مصاحبه:اوایل جون
برگه آبی
سربازی:س پ
شغل:آزاد
آپ دیت ها:8 و 11 آگوست بدون ای میل
تاریخ کلیر:با خداست
ویزا....
مقصد:ال ای
سلام
زنده باد زندگی.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

(2014-09-06 ساعت 23:06)کیانوش2 نوشته:  آقا معلم، مومن و دیگر دوستان ابوظبی با امید موفقیت برای شما، فردا منتظر خبرهاتون هستیم ها! چه خبرهای خوب و چه خبرهای معمولی. از سفرتون لذت ببرید. مومن حداقل قهوه ای شون بکن بیا! به استیو و نغمه هم بگید:

چاکر سروان کیانوش. عرض کنم خدمتتون که فردا با اخبار موثق در خدمتتون هستیم. خبر اول اینکه یه اماری از ملیکا گرفتم برای فردا که ببینم اصلا از این اوضاع بی مشتری حوصله داره مارو تا ابوظبی ببره که خبر دار شدم که ماشینش جواب نمیده میخاد اتوبوس بگیره (جدی جدی). ملتفت شدم توطعه استکبار خنثی شده و فردا کلی ملت همیشه در صحنه در ابوظبی داریم
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
(2014-09-06 ساعت 23:06)کیانوش2 نوشته:  آقا معلم، مومن و دیگر دوستان ابوظبی با امید موفقیت برای شما، فردا منتظر خبرهاتون هستیم ها! چه خبرهای خوب و چه خبرهای معمولی. از سفرتون لذت ببرید. مومن حداقل قهوه ای شون بکن بیا! به استیو و نغمه هم بگید:
برای سارا خانم هم یه شعر می ساختید....الک الکی ما رو کلیرنس کرد...!!!!....کلیرنس خوردیم..حالا به این حال و روز افتادیمSad
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: محبت ، babak12 ، lighter ، MOHAMMADKHANI ، nedaba ، pari pari ، کیانوش2
(2014-09-06 ساعت 23:32)محبت نوشته:  سلام
زنده باد زندگی.

محبت جان ما قبلا هم گفتیم تا اخرش هستیم همینطور که از اول با هم شروع کردیم حتی اگه این تاپیک هر روزی بسته بشه ما باز هم دوست داریم ازتون خبر داشته باشیم
اشعار زیادی هم اماده کردم که تو اتوبوس با بچه ها کار کنیم و اونجا اجرا کنیم. از جمله: سارا گرو حیا کن ویزا نامبر رو رها کن
نه ایمیل نه برگه دیگر اثر ندارد
هر روز دبی بگردیم با برگه بر نمیگردیم
لاتاری بیست چهارده هنوز ادامه دارد
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
(2014-09-06 ساعت 23:34)teacherm نوشته:  

چاکر سروان کیانوش. عرض کنم خدمتتون که فردا با اخبار موثق در خدمتتون هستیم. خبر اول اینکه یه اماری از ملیکا گرفتم برای فردا که ببینم اصلا از این اوضاع بی مشتری حوصله داره مارو تا ابوظبی ببره که خبر دار شدم که ماشینش جواب نمیده میخاد اتوبوس بگیره (جدی جدی). ملتفت شدم توطعه استکبار خنثی شده و فردا کلی ملت همیشه در صحنه در ابوظبی داریم

استاد جان هوای علی رو هم داشته باش دیگه الان تحمل محرومیتش رو نداریم
تشکر کنندگان: محبت ، arash1392 ، teacherm ، babak12 ، sonyz2 ، nedaba ، pari pari ، کیانوش2
(2014-09-06 ساعت 23:32)محبت نوشته:  سلام
زنده باد زندگی.
دیگه داشتیم کم کم نگرانتون می شدیما.......چه خوب شد که شما حضور دارید
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان