کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
همراهان منتظر سلام.
این که به بعضی ها در جواب ایمیل صراحتا میگن هنوز کلیر نشدید و به بعضی ها همون جواب روتین رو میدن میتونه فقط به این دلیل باشه: بعضی از ایمیل ها رو می خونند و با توجه به پروندشون جواب میدن و بعضی ها رو نخونده یک جواب روتین مبنی بر اتمام ویزا میدن.
3نفر ابوظبی هفته اول جون. case# 2014AS7XXX //برنده خانمم؛ کلیرنس؛ آپ 8 بار. خودم معاف؛ شغل آزاد؛ آپ: خودم و دخترم 4بار ؛وضعیت Ready

تشکر کنندگان: milad 68 ، rezasadeghi ، nedaba ، pari pari
(2014-09-08 ساعت 19:20)Ida9012 نوشته:  سلام دوستاي گل
من با بچه هام امريكا هستم ١ هفتست
امروز بهمون ايميل زدن كه ap شرهرم به پايان رسيده ! و بايد بره انكارا
خواستم بگم نا اميد نشيد هنوزم ويزا ميدن به يه تعداد
همه موفق باشيد
اگه سوالي باشه هم جواب ميدم Smile

دوست عزیزم از ته دل بهت تبریک میگم
تشکر کنندگان: avayebahar ، rezasadeghi ، nedaba
در مورد محتوای این نامه روتین چیزی که به نظر من واضحه اینه که تمام حرف این نامه خطاب به کیس هائیه که هنوز pending هستند. چه کیس هائی pending هستند؟ کیسهائی که هنوز جواب کلیر شدنشون نرسیده به سفارت pending هستند. ممکن کیس هایی که تا اول سپتامبر کلیر شدن برن تو ویت لیست و از بقیه کیس ها صرفنظر کنند. خیلی از کیسها کلیرنس شون رسیده و به نظر من اگر تعداد محدودی ویزا وجود داشته باشه به یک شکلی که فقط خودشون میدونند چیه به متقاضی ها میدن. فکر میکنم باز هم از روش ماه قبل ( تلفن زدن) استفاده کننده برای اعلام کلیر شدن و در سایت چیزی اعلام نکنند.
3نفر ابوظبی هفته اول جون. case# 2014AS7XXX //برنده خانمم؛ کلیرنس؛ آپ 8 بار. خودم معاف؛ شغل آزاد؛ آپ: خودم و دخترم 4بار ؛وضعیت Ready

تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، SabSor ، nedaba
این نامه ایی که دادن از واشنگتن بود و بعد ایروان اعلام کرد که نامه تمام شدن را میزاریم رو سایت که امروز هم این اتفاق نیافتاد
حالامعلوم نیست که پشت پرده چی داره میگذره ؟
امروز از یه دوستی شنیدم که اوباما گفته که پرونده های ویزای مهاجرتی باید بازنگری بیشتری بشه
ولی خدایا دیگه واقعا هممون خسته شدیم
خودت کمکمون کن
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: majid_eng ، avayebahar ، alitab ، pari pari ، nedaba ، exxedus
case: f2a
priority date: 6 sep 2016
no update ever since Sad
دوستان یک صفحه فیس بوک بچه ها برای اعتراض به لاتاری توی فیس بوک درست کردن توی سایت وزادت امورخارجه هم یک پیغام گذاشتیم لطفا برید لایک کنید تا همه بفهمند حتی به اشتراک هم بزارید
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: avayebahar ، m_nikparvaz ، مارکوپولو ، rezasadeghi ، nedaba
آقای اسفند89 چه خبر از آنکارا؟
CN:2014As5XXX-Interview:Ankara-May-AP

"الهی! مرا آن ده که آن به"
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، milad 68 ، nedaba
(2014-09-08 ساعت 20:48)avayebahar نوشته:  من از تندی بعضی دوستان به دوستان مراجعه کننده به سفارت ناراحتم. و بنظرم موضوع را این شکلی دیدن یک اشتباه بزرگ است. دوستان معترض تمام رفتار جدید سفارت را به پای دوستان مراجعه کننده می نویسند در حالی که اینطور نیست.
برای دوستانی که می گویند رفتار و حرکت جدید سفارت ناشی از مراجعه گسترده روزهای اخیر(از یک سپتامبر تاکنون) است. و دوستان مراجعه کننده را به بد وبیراه می بندند.
1-دوستان وقتی از آمریکا حرف می زنیم از دولتی می گوییم که پای مداخلات خوب یا بدش همه ی جای دنیا بازه، مطالعات بسیار گسترده ای در احوالات تمام ملتها و فرهنگ ها داره و می داند من ایرانی در مواقع عادی و بحران چکار می کنم. اینها نتایج مطالعات گسترده روانشاسی و جامعه شناسی اونهاست. دوستان اگر امروز تحریم بشکند تمام اروپا و آمریکا دقیقا می دانند چه نمونه اجناسی در چه زمان هایی باید وارد ایران شود و مشتری خواهد داشت. اونها ما را می شناسند پس وحشتزده نشوید!کاری که الان چین با ما انجام می دهد دقیقا بر اساس مطالعه فرد و اجتماع ایرانیان است، اونها هر چیزی را به موقع به خورد ما می دهند. باور ندارید به زندگی خود و خانواده هایتان نظری بیاندازید. این فقط یک نمونه اقتصادی است
2-دوستی نوشته بود سیستم سفارت از نظر امنیتی لایه لایه است. حرف این دوست بسیار دقیق و جدی است.یعنی این رفتار سفارت چیزی نیست که سردرگی ساده یک کارمند در پاسخگویی به شما باشه. دقت کنید که این رفتارها در سه سفارت تکرار شده است پس برنامه خاصی بوده است.
4- در حالی که تا نیمه آگوست مشکلات دیتا یس باعث شده بود روند بسیار کند صدور ویزا را شاهد باشیم و همه شدیدا نگران و منتظر و گوش به زنگ بودیم ، اواخر آگوست سه سفارت چند حرکت انجام دادند که بسیار تحریک کننده بود. اول: به کسانی که بطور اتفاقی پاسپورت هایشان رتا به سفارت فرستاده بودند ویزا داده. نمونه هایی از این موارد را دوستان معتبر گواهی می کنند دوم: سفارت به افرادی زنگ می زند و اونها را برای گرفتن ویزا دعوت می کند و تاکید می کند در صورتی که الان و اکنون حضور خود را در تاریخ خواسته شده(که اغلب بین دو روز حداکثر یک هفته بعد)اعلام کنید به شما ایمیل خواهیم زد و اگر کسی در تاریخ خواسته شده مراجعه نکند ویزا نامبر وی به دیگری تعلق خواهد گرفت. این حرکت ها بحران آفرینی بود. مثل وقتی افرادر در قحطی و گرسنگی نگه می دارند و یکباره خبر می رسد مش رحیم و ننه صغرا و کل ممد رفته اند غذا گرفته اند.از کجا از جایی که قرار بوده در اساس یک برنامه غذا دهد بدون برنامه و یواشکی و .... به بعضی غذا رسانده.خب طبیعی است همه هجوم می برند
5- دوستان عزیز! لاتاری دعوت از نخبگان جامعه نیست! اگر هدف دعوت از نخبگان یه جامعه بود راههای متفاوتی در نظر می گرفتند. قرار است ترکیب جمعیتی فرهنگی حفظ شود.و نظریه جامه و مدینه فاضله نیست. اونها دقیقا می دانند که از هر طیف و قشر فکری در لاتاری جای دارد و تا کنون هم می پذیرفتند. اتفاقا افراد هر چه عادی تر را می پذیرند. سیستم دعوت و جذب نخبگان آنها سیستمی متفاوت است.
می خواهم از این حرفها این نتیجه را بگیرم که ما بازیگران این بازی هستیم. قواعد این بازی از قبل مشخص بوده و رفتار دوستانی هم که رفته اند قابل پیش بینی بوده. علت رفتار امسال سفارت را در جای دیگری باید جستجو کرد. بهم گیر ندهیم و همدیگه را اذیت نکنیم.
من نویسنده خوبی نیستم و الان هم توضیحاتم کامل نیست.اما وقتی بهم ربطش بدید سازمان مناسبی از نظرم را درخواهید یافت. شاید ایرادات در آن دریابید اما بنظر من با بدگفتن از دوستان به جایی نمیرسید. صادقانه بگم من الان هم شرایط منزل و مالی ام مناسب بود می رفتم دبی.حالا هر کس می خواهد حرف زشت بدهد ، اما ترجیح می دهم در فرصت مناسب جایی باشم که به آرزوم نزدیکتر بشم.

الآن بنده دقيقاً مش رحيمم يا ننه صغري يا كل ممد ؟؟؟؟!
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، avayebahar ، lighter ، aidaz ، hoda sebt ، hadi472 ، nedaba
گوش کن....
صدای نفس های پاییز می آید!
نگرانی هایت را از برگ های درختان بیاویز، چند روز دیگر می ریزند....
دلتان شاد....
Case #: 2014AS 7100
Interview: June 9, Abudhabi
Updates: June 9 &10
July 3, 8 & 9
28 & August 6
Two other times by email
God is always on time, trust him
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، Sara_am57 ، avayebahar ، azadeh2014 ، lighter ، abbas09 ، قصه گو ، pari pari ، nedaba ، uranus88
(2014-09-08 ساعت 22:01)pendleton نوشته:  آقای اسفند89 چه خبر از آنکارا؟

عرض ادب
باور کنید من امروز سفارت نرفتم
ولی حدود ساعت 9 تا 10 صبح آپدیت شدم و چون بعدش دیگه هیچ خبری نشده بود، حس کردم ممکنه پاس سفید ارسال شده به پست و آپ شدم
پست هم رفتم ولی خبری نبود
حقیقتا حس میکنم خیلی احتمال ویزای من زیاد نباشه
اگر میخواست اتفاقی بیفته، تا حالا باید انجام میشد
البته آپ امروز جای امیدواری داره تا مجدد فردا هم سرکار باشیم تا خدا چی بخواد

اتفاقات سفارت هم دوستان زحمت کشیدن و گفتن
پاس را تحویل میگیرن و اگر اصرار کنید ظاهرا کیس را چک هم میکنن برای اطمینان
که من این اشتباه را کردم و روزی که مدارک را تحویل دادم، این موضوع را یاد آوری نکردم به اون بنده خدا
البته بهش گفتم که من اومدم تمدید مدیکال را تحویل بدم و اون بنده خدا گفت ایرادی نداره و پاس و مدارک را بده

یه مطلب دیگه هم دوستانی که میان به این شکل و بدون تماس سفارت پاس و مدارک را تحویل میدن، البته جای نگرانی نیست ولی برای اطمینان، از برگه صورتی خودتون حتما کپی داشته باشین
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
(2014-09-08 ساعت 22:08)ibehnam نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 20:48)avayebahar نوشته:  

الآن بنده دقيقاً مش رحيمم يا ننه صغري يا كل ممد ؟؟؟؟!

دوست عزیزم! ارادت دارم! در مثل مناقشه نیست! و منظورم این بود که این رویه بسیار قدیمی است. از زمانی که کوچکترین اجتماعات انسانی بوده این رفتارها آگاهانه یا ناآگاهانه موجب بحران بوده! و اصلا طبیعی منطقی به نظر می رسد یک چنین رفتار ساده ای را دست اندرکاران سفارت و اداره مهاجرت و و و نتوانسته باشند پیش بینی کنند و حالا از این اجتماعات ناراحت شوند و شتابزده عکس العمل نشان دهند. رفتار مراجعان به سفارت نتیجه مستقیم عملکرد نامناسب خودشان است و اونها ....... نمی دانم چرا این کار را کرده اند.
تشکر کنندگان: lighter ، nedaba
تشکر کنندگان: nedaba
[quote='kian kian' pid=

Yours

و این هم جوابشون که امروز دادن:

We regret to inform you that we are unable to approve your diversity visa application. This year, DV applicants worldwide have had a higher than expected qualification rate, which means that the diversity visa numerical limits have been reached earlier than expected. Unfortunately, this means that there are no more diversity visa numbers available to applicants with pending cases.
the U.S. Immigration and Nationality Act (INA). Within each region, no single country may receive more than seven percent (or 3,500 DVs) of the available 50,000

All nationalities participating in the Diversity Visa (DV) program are subject to the same guidelines and issuance limitations codified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA).

Sincerely,
Consular Section
U.S. Embassy Ankara, Turkey

درود
واسه هممون متاسفم، آخرين آپ شما كي بود دوست عزيز؟
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
http://www.abudhabiivo.net/ رفته تو کما ا ا ا ا ا

تشکر کنندگان: azadeh2014 ، قصه گو ، آلیس-1980 ، sia 1306 ، nedaba
(2014-09-08 ساعت 19:20)Ida9012 نوشته:  سلام دوستاي گل
من با بچه هام امريكا هستم ١ هفتست
امروز بهمون ايميل زدن كه ap شرهرم به پايان رسيده ! و بايد بره انكارا
خواستم بگم نا اميد نشيد هنوزم ويزا ميدن به يه تعداد
همه موفق باشيد
اگه سوالي باشه هم جواب ميدم Smile

سلام دوست عزیز ممکن است اطلاعات بیشتری از کیستان .شماره-تاریخ مصاحبه و.... بدهید
کیس دو نفر 2014AS4**7 تاریخ مصاحبه 26 مارچ و نفر اول ویزا یکضرب و نفر دوم Ap , اخرین اپدیت 8 اگوست و سپس با ایمیل 12 اگوست.اخیرا اپدیت نفر اصلی 2 سبتامبر

خدایا به من آن ده که مرا آن به Rolleyes

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان