کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
"فضایل فردی رذایل جمعی هستند!" از دکتر ........عزیز! حرفتان درسته! اما یادتون باشه قرار نیست به من ویزا بدم نیکوکاری کنم شما هم با خودم ببرم عزیزم. من بهم ویزا میدن پپپپرررررررر.پس مجبوری شما بری دنبال آرزوی خودت. و بالعکس
من فقط در اون نوشتار طولانی خواستم بگم بد نگوییم چراکه اونها خودشان برای این تجمع مقصرند. حالا بشینیم ببینیم آخر ایم ماه هم تلفنی و هر کی توی صفه و پنهانی وو ویزا دادند و به هر کی نرسید غصه که چی شد چی شد کی بود کی بود.تلخه اما واقعیته.
تشکر کنندگان: nedaba
سلام بچه ها به من ایمیل زدند که بیا برای مدیکال مجدد و پاست را تا دوشنبه تحویل بده اگر از دوستان کسی اطلاع داره در رابطه با سوالات زیر به من کمک کنه .
فقط اگر کسی میدونه کمک کنه اگر اکی شد من تا دو ساعت دیگه برم فرودگاه یه بلیط گیر بیارم ماهان ۷:۳۰ صبح پرواز داره!!!!!!!

۱ - برای مدیکال مجدد همه واکسن ها و موارد ای که در بار اول مدیکال انجام دادن باز هم باید انجام بدیم یا نه ؟
۲- آنکارا کارت زرد واکسن ها را در مدیکال اول تحویل گرفته و در حال حاضر دست ما چیزی نیست که برای مدیکال مجدد ارایه بدیم ایا من صبح یعنی سه شنبه ۱۸ شهریور با پرواز ماهان برم به انکارا بدون کارت زرد یا فردا برم انیستیتو پاستور مجدد کارت زرد بگیرم اخه کپی کارت قبلی را دارم و چهارشنبه برم انکارا ؟ اصلا کارت زرد برای میکال مجدد تاثیری در هزینه ها داره یا نه؟
۳- عکس مجدد می خوان یا نه؟
کیس : **2014AS ، آنکارا
يکي رو تو دادگاه محاکمه کردن قاضي ازش پرسيد چرا زدي طرف رو کشتي متهم جواب داد آقاي قاضي به خدا من بي گناهم اول اون بود که مرا تحريک کرد .حالا چه فرق ميکنه عامل تحريک چي بوده بايد ديد آيا تحريک کننده مجرم بوده يا نه و براي اثبات جرم بايد از منطق مدد جست .
اين که به هم بي احترامي کنيم خيلي زشت و زنندس و حتي معتقدم آبي که ريخته شده ديگه ريخته شده پس بي احترامي کارو بدتر ميکنه ولي آيا تاريخ بهترين معلم انسان نيست؟ ايا بهتر نيست در رفتار آتي خودمون تجديد نظر کنيم آيا پروسه زندگيمون با اتمام پروسه لاتاري (چه مثبت چه منفي ) تموم ميشه؟
من به شخصه اميدوارم تا پايان سپتامبر دل خيلي ها شاد بشه و ويزاشونو بگيرن ولي شايد من تو اين ليست نباشم و شايد هم باشم ولي زندگي پر از سورپرايزه و البته غم و اندوه شب همگي خوش
ابوظبي کيس نامبر:حدود ۴٠٠٠ ، مصاحبه :مارچ
تشکر کنندگان: sonyz2 ، abbas09 ، MOHAMMADKHANI ، aaraam ، nedaba
من يقين دارم ويزا ميگيرم
اينم [emoji736] خطو نشونش

Interview :Yerevan
20 feb
Case :2014as3XXX
Last update: 2 sep
سلام بچه ها به من ایمیل زدند که بیا برای مدیکال مجدد و پاست را تا دوشنبه تحویل بده اگر از دوستان کسی اطلاع داره در رابطه با سوالات زیر به من کمک کنه .
فقط اگر کسی میدونه کمک کنه اگر اکی شد من تا دو ساعت دیگه برم فرودگاه یه بلیط گیر بیارم ماهان ۷:۳۰ صبح پرواز داره!!!!!!!

۱ - برای مدیکال مجدد همه واکسن ها و موارد ای که در بار اول مدیکال انجام دادن باز هم باید انجام بدیم یا نه ؟
۲- آنکارا کارت زرد واکسن ها را در مدیکال اول تحویل گرفته و در حال حاضر دست ما چیزی نیست که برای مدیکال مجدد ارایه بدیم ایا من صبح یعنی سه شنبه ۱۸ شهریور با پرواز ماهان برم به انکارا بدون کارت زرد یا فردا برم انیستیتو پاستور مجدد کارت زرد بگیرم اخه کپی کارت قبلی را دارم و چهارشنبه برم انکارا ؟ اصلا کارت زرد برای میکال مجدد تاثیری در هزینه ها داره یا نه؟
(2014-09-09 ساعت 01:17)zar_arian نوشته:  سلام بچه ها به من ایمیل زدند که بیا برای مدیکال مجدد و پاست را تا دوشنبه تحویل بده اگر از دوستان کسی اطلاع داره در رابطه با سوالات زیر به من کمک کنه .

آقا تبریک.من دقیق نمیدونم ولی چون وقت داری ,من اگر بودم فردا صبح کارت زرد میرفتم میگرفتم,عکس جدید هم مینداختم و بعد میرفتم.فکر کنم این جوری بهتره.مطمین نیستم.مبارک باشه.هر جور خودت صلاح میدونی.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
(2014-09-09 ساعت 01:24)amohammadi348 نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 01:17)zar_arian نوشته:  سلام بچه ها به من ایمیل زدند که بیا برای مدیکال مجدد و پاست را تا دوشنبه تحویل بده اگر از دوستان کسی اطلاع داره در رابطه با سوالات زیر به من کمک کنه .

آقا تبریک.من دقیق نمیدونم ولی چون وقت داری ,من اگر بودم فردا صبح کارت زرد میرفتم میگرفتم,عکس جدید هم مینداختم و بعد میرفتم.فکر کنم این جوری بهتره.مطمین نیستم.مبارک باشه.هر جور خودت صلاح میدونی.
چهارشنبه نداره الان فروش انلاین شو چک کردم
تشکر کنندگان: nedaba

دوشنبه كه تموم شد دوست من، الان ديگه سه شنبه است احتمالا هفته آينده منظور شما هست به هر حال اگر اينجوري است وقت دارين به اندازه كافي در ضمن اگه نياز به عكس باشه خودشون عكس مي گيرن برا مديكال اما سفارت عكس جديد ببرين
**٥٦ مصاحبه ٢٢ مي آنكارا - شغل خصوصي - سربازي س پ - آپ بعد از مصاحبه ١٤ بار
من به عشق تو خوشم آمليكا Wink تو به عشق هر كه هستي خوش باشBig Grin
تشکر کنندگان: mizan ، maryam_ros ، reza_norouzi ، nedaba
عزیزان سفارت آنکارا فقط به گوش باشید یکی از دوستای من الان انکاراست و میگه ویزا اینجا هنوز تموم نشده و دارن به نوبت به افراد اطلاع رسانی می کنند

Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
I-130 & I-797 & 420$ & priority number = ۲۰۱۵/04/01
----------------( Estimates )----------------
Approved = ۲۰۱۵/08
Case Number = ۲۰۱۵/09
Invoice ID Number: ۲۰۱۶/01
۲۰۱۶/02 = DS261 + 120$
۲۰۱۶/03 = DS260 + 325$
Current Visa Bulletin = ۲۰۱۶/06
Interview = ۲۰۱۶/۱۰
Entering USA (No Clearance) = ۲۰۱۶/11
ٍEntering USA (Clearance) = 2017/02
(2014-09-09 ساعت 01:24)amohammadi348 نوشته:  

هوررررررررررررااااااا،واقعا بهتون تبريك مي گم
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، قصه گو ، reza_norouzi ، r.bazargan ، abbas09 ، maryam_ros ، برسام٤ ، pari pari ، nedaba
(2014-09-09 ساعت 01:43)rk20000 نوشته:  عزیزان سفارت آنکارا فقط به گوش باشید یکی از دوستای من الان انکاراست و میگه ویزا اینجا هنوز تموم نشده و دارن به نوبت به افراد اطلاع رسانی می کنند

هر یه نفری که بگیره ما از ته دل واسش خوشحال میشیم حالا میخواد انکارا باشه یا ایروان یا بر و بچه های گل ابوظبی....
بخیل نیستیم اون محدودی که مونده به چند نفر برسه بهتر از نرسیدن به هیج کس هستش .
2014AS4XXX( ٢ نفر) ، تاريخ رويت قبولي :1 مي ، تاريخ ارسال فرمها :16 مي با ايميل
تاريخ كارنت شدن: ژانويه ، ابوظبي ، تاريخ مصاحبه : هفته دوم مارچ دريافت برگه آبي كليرنسCool
سلام دوستان،من از برندگان ۲۰۱۲ هستم الانم حدود ۲ سال هست که آمریکا با خانومم زندگی‌ می‌کنیم.روی صحبتم با کسانی‌ هست که هنوز کلییر نشدن، می‌خواستم بگم من هم دقیقهٔ ۹۰ پاس گرفتم، روزای آخر کارمون شده بود چک کردن آپدیت‌ها و غصه خوردن، واقعا روزای سختی بود، ما ۳ ماه خورده ای‌ منتظر بودیم.ولی‌ تسلیم نشدیم،در کمال نا امیدی من ۱۵ سپتامبر رفتم آنکارا و پاسامنو تحویل سفارت دادم.حدود ۱۰ روز بود که تو آنکارا بودم،وای که چه خاطراتی دارم از اون روزا، تا اینکه روز ۲۵ أم سایت آپدیت شد،یکی‌ از دوستای‌ ایرانیم که باهم اتاق گرفته بودیم اومد پیشم گفت شمارت چنده؟ من هم شروع کردم شمارهٔ تلفنمو بهش بگم Smile ،گفت خنگه شمارهٔ کیستو میگم.خلاصه وقتی‌ دیدم کلییر شدیم یه لحظه تمام روزای سخت انتظار آومدن جلو چشمام، بی‌ اختیار داد کشیدمو زنگ زدم به خانومم.

نا امید نشین دوستان تا آخرین لحظه بجنگین،ایمیل بزنین،پیگیری کنین،... .امیدوارم امسال همهٔ دوستان آخر سپتامبر خوش‌حال باشن.
شماره کیس : 2012AS00044XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21 july
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن:April
مصاحبه: اواسط june
دریافت کلیرنس:19 sep 
2 نفر 
سلام

خوب صفحات کلیرنس سال ۲۰۱۳ رو بخونید. اگر خوب بخونید میبینید که جوی مشابه امروز حاکم بوده ... و عده ای هر چند کم با همین شرایط و در کمال نا باوری در دقیقه ۹۰ ویزاشون رو گرفتند . درسته که امید ها کم رنگ شده ولی تا لحظه آخر امید داشته باشید (رویا پردازی الکی نکنید) ولی بهتون اطمینان میدم از جمع تمام دوستانی که تا این لحظه ناکام مانده اند عده ای در نهایت ویزا خواهند گرفت
کیس نامبر : 2014AS1XXX / افراد کیس : ۲ نفر / سفارت : ایروان / خلاصه : بعد از نزدیک به ۷ ماه انتظار ویزامونو گرفتیم!
(2014-09-08 ساعت 21:42)m_nikparvaz نوشته:  این نامه ایی که دادن از واشنگتن بود و بعد ایروان اعلام کرد که نامه تمام شدن را میزاریم رو سایت که امروز هم این اتفاق نیافتاد
حالامعلوم نیست که پشت پرده چی داره میگذره ؟
امروز از یه دوستی شنیدم که اوباما گفته که پرونده های ویزای مهاجرتی باید بازنگری بیشتری بشه
ولی خدایا دیگه واقعا هممون خسته شدیم
خودت کمکمون کن

دوستتون چطوری فهمیده که اوباما این حرفو زده؟
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، khder ، maryam_ros ، nedaba

سلام دوست عزیز. با عرض تبریک:
1. اون برگه ی واکسیناسیونی که پزشک سفارت به خودتون رو داده بود ببرین. اگه واکسن هاتون رو کامل زده بوده باشین واکسن جدیدی نمیخورین.
عکس مجدد به هیچ عنوان برای صدور ویزا نمیخوان.
تعداد افراد کیس: 2، تاریخ و مکان مصاحبه: 15 اکتبر، ایروان، وضعیت: کلیر شدن کیس اصلی در تاریخ 23 آوریل (بعد از 190 روز) و کلیر شدن همراه در تاریخ 14 می (بعد از 211 روز)، دریافت ویزا: 30 می
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان