کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
دوستان عزیزم
یه خبر خوب براتون دارم که میتونه امید بخش باشه
یکی از دوستای من بدون اینکه توی لیست سفارت آنکارا اسمش رو اعلام کنند امروز از آنکارا ایشود شده البته من نتونستم باهاش تماس بگیرم و باهاش صحبت کنم ولی حدس میزنم تلفنی بهشون خبر دادن و میدونم که تقریبا ۵ روز پیش رفتن آنکارا حدود مارچ مصاحبه داشتن و کیسشون سه رقمی بوده و خانواده بودن ( با بچه ها)
شایعه هم نیست دوستان چون خود من پیگیر کیس ایشون بودم و امروز دیدم که ایشود شدن
امید وارم روند کار سفارت ها اینطوری باشه که حد اقل به کسانی که مصاحبه شدن و کلیرنس خودرن ویزا رو بدن و منظورشون از پر شدن سهمیه جهانی برای کسانی باشه که به مصاحبه نرسیدن... امیدوارم...
شماره کیس:2014AS12xx، تعداد افراد :2 نفر، ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، وضعیت: کلیرنس، آپدیت: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه، ۲۹ و ۳۰ می و ۱۲جون همگی نفر دوم کیس تاریخ کلیر شدن ۱۹ جون، دریافت ویزا ۲۷ جون، تاریخ ورود به امریکا ۲۷ دسامبر، محل ورود به امریکا سانفرانسیسکو، دریافت گرین کارت ۲۷ اکتبر
تشکر کنندگان: SabSor ، mohamad2014 ، zzarin ، HERMES7 ، sonyz2 ، Nooshinsalamat ، pari pari ، azadeh2014 ، maryam_ros ، lighter ، salar5452 ، 20142ddc ، nedaba ، milad 68
چه جوری باور کنم که دیگه ویزایی در کار نیست و تموم شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پروسه ای که 1 سال و نیمه باهاش در گیرییم؟؟؟؟؟؟
شماره كيس نامبر:
5xxx
مصاحبه :
تعداد نفرات :٢ نفر
جا مانده 2014! Sad
hope hope hope Tongue

تشکر کنندگان: milad.m1986 ، shahrzad001 ، sonyz2 ، r.bazargan ، pari pari ، abbas09 ، maryam_ros ، nedaba
(2014-09-09 ساعت 13:55)mohamad2014 نوشته:  دوستان من پنج شنبه دارم میرم دوبی تمدید مدیکال و یکشنبه هم میرم سفارت...همینجوری سر خود دارم میرم .. نه ایمیلی نه تلفنی بهم نزدند...

دوست عزیز نیا...اگرم اومدی که مدیکال رو کاملا بی خیال شو بی جهت پولتو خرج نکن
ولی تصمیم نهایی با خودتونه...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: maryam_ros ، nedaba
(2014-09-09 ساعت 15:41)پائیز نوشته:  دوستان عزیزم
یه خبر خوب براتون دارم که میتونه امید بخش باشه
یکی از دوستای من بدون اینکه توی لیست سفارت آنکارا اسمش رو اعلام کنند امروز از آنکارا ایشود شده البته من نتونستم باهاش تماس بگیرم و باهاش صحبت کنم ولی حدس میزنم تلفنی بهشون خبر دادن و میدونم که تقریبا ۵ روز پیش رفتن آنکارا حدود مارچ مصاحبه داشتن و کیسشون سه رقمی بوده و خانواده بودن ( با بچه ها)
شایعه هم نیست دوستان چون خود من پیگیر کیس ایشون بودم و امروز دیدم که ایشود شدن
امید وارم روند کار سفارت ها اینطوری باشه که حد اقل به کسانی که مصاحبه شدن و کلیرنس خودرن ویزا رو بدن و منظورشون از پر شدن سهمیه جهانی برای کسانی باشه که به مصاحبه نرسیدن... امیدوارم...

آخه وقتی که من مصاحبه رفتم هر هفته در تماس بودم با ایمیل و هفته پیش به من گفته پروست تموم نشده ولی به محض اینکه زنگ زدیم آماده باش پاشو بیا چطور می تونه همچین ایمیلی بزنه که تموم شده!!!!! و ندونه که من مصاحبه رفتم یا نه؟
شماره كيس نامبر:
5xxx
مصاحبه :
تعداد نفرات :٢ نفر
جا مانده 2014! Sad
hope hope hope Tongue

تشکر کنندگان: mizan ، nedaba ، milad 68
(2014-09-09 ساعت 15:39)milad.m1986 نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 15:21)zzarin نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 15:18)رضا2015 نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 15:04)mohamad2014 نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 14:50)zzarin نوشته:  [quote='milad.m1986' pid='548144' dateline='1410257849']
دوست عزیز 13350 کیس واسه کل آسیاست . البته اصل حرفت و قبول دارم. ولی تو محاسباتت یوخده دقت کن.
باشه برای کل آسیا قبول دارم من بهش فکر نکردم اما این مبلغ معادل 89100 بشکه نفت خام هستش خوشم میاد خیلی زرنگ هستند بیخود نیست ابر قدرت شدن
حداقل 1000 تا لیسانسیه دکتر مهندس وکیل و... هم بهش اضافه کن و ببین چه رقم نجومی داره در سال فقط از ایران میگیره و بعد هرکدام از این 2200 نفر حداقل 20000 هزار دلار هم پول با خودشون می برن که میشه به عبارتی 44 میلیون دلار
وایی چه ثروتی فقط امسال از ایران برده که اگه ضربدر 50000 تا بکنیم دیگه میشه معدل کل درامد ایران
دوستان این چه نوع دیدی هست که دارید! Sad
اونا مگه بیکارن برای 50 م دلار حداکثر بیان ابروی کشورشون رو زیر سوال ببرن! این متن خبر عصر ایران نظر یک خبرنگار در مورد ایرانی ها هستش!

"این خبرنگار انگلیسی که در بهمن سال 1357 جزء خبرنگاران غربی به همراه امام خمینی از پاریس به تهران آمد، در انتهای مطلب خود می نویسد: شاید فکر کنید من از وزارت گردشگری ایران پول گرفته ام تا این کشور را تبلیغ کنم. البته این قضاوت با "تئوری توطئه" که اتفاقا در بین مردم ایران هم رواج زیادی دارد، منطبق است و ای کاش این گونه بود. ولی من 5 سال است که حق ورود به ایران را ندارم و نمی دانم بار دیگر بتوانم به ایران سفر کنم یا نه ، باور کنید بازنده من هستم.""

ما عادت داریم که سریع مسایل رو پیچیده کنیم!
یه برنامه ای هست ! خودتون ثبت نام کردین ، هیچی داستان هم معلوم نیست!
بخدا ما 2015 ها موضوع شما رو میبینیم، نقره داغ شدیم که چه کنیم، چه نکنیم! Sad
کل این داستان شانس هستش و تمام!
نه بازی 30 یا 30 یه ، نه هدفش پول دراوردن برای سفارت هاشونه و نه چیز دیگه !
امیدوارم همه دوستان در تمام مراحل زندگی شون واقع بین بشوند.
عذر میخوام به عنوان یه تازه وارد ، درگیر بحث شما شدم! Sad
دوست عزیز 2015 ای ، شمام اگه به خاطر خرابی سیستم ویزا قربانی شده باشی و ویزا بهت نرسیده باشه. هر بار که ای میل میزنی سفارت پرت و پلا جوابت و بده، وقتی میبینی 2013 ، 3700 ویزا صادر شده 2014 ، 2200 تا و به خاطر خرابی سیستم قربانی شده باشی همین حسی و داری که ما داریم.

دوست عزیز قبولیتون رو بزارین به حساب خوش شانسی عجیب! Tongue خرابی سیستم رو بزارین به حساب بد شانسی یهویی! Sad (من با حکمت و قسمت به شدت مخالفم)!
این جوری بعدا" همتون سر خورده میشید! نه رفتن شما برای من چیزیه، نه نرفتن شما! خدا یه سرنوشت به همه داده و با علم عظیمش ته داستان همه ما رو مبینه! Cool
این فشار های روحی روانی به خودتون واقعا مشکل ساز هست !
من دوست دارم تک تک مردمان کشورم رو در شادی و سلامتی ببینم و لاغیر.
ایشالا عاقبت بخیر بشید! این دعایی که دوست دارم در حق همه بکنم Smile
تشکر کنندگان: برسام٤ ، r.bazargan ، nedaba ، babak12
(2014-09-09 ساعت 15:28)janatirad نوشته:  ما عادت داریم که سریع مسایل رو پیچیده کنیم!
یه برنامه ای هست ! خودتون ثبت نام کردین ، هیچی داستان هم معلوم نیست!
بخدا ما 2015 ها موضوع شما رو میبینیم، نقره داغ شدیم که چه کنیم، چه نکنیم! Sad
کل این داستان شانس هستش و تمام!
نه بازی 30 یا 30 یه ، نه هدفش پول دراوردن برای سفارت هاشونه و نه چیز دیگه !
امیدوارم همه دوستان در تمام مراحل زندگی شون واقع بین بشوند.
عذر میخوام به عنوان یه تازه وارد ، درگیر بحث شما شدم! Sad

منم با شما موافقم دوست عزیز
این بحثها داره به بیراهه میره متاسفانه Sad
[/quote]

یکیتون که ویزا گرفته یکیتون هم اول راهه...پس حال ماهارو درک نمی کنید...
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: zzarin ، r.bazargan ، nedaba
کسی میتونه قسمت check visa status روتو سایت ابوظبی باز کنه ؟؟من که هر کاری کردم با فیلتر شکنم نشد؟؟حالا نمیذونم واقعا قفل شده بخاطر نبود ویزا یا هر چیزه دیگه ای؟؟
73$$(خودم)،سفارت:ابوظبی، 2 نفر، مصاحبه:Jun 1th، کلیرنس:؟؟، آپ1: June 11th خودم ،همسرمjun 9th آپ2: Agu 8th خودم ،آپ3: هر دو نفر ویزا؟؟ مقصد: اوهایو
تشکر کنندگان: nedaba
سلام دوست عزیز من هم امروز برای انکارا نامه زدم و در زمان کمتر از 2 ساعت اپ شدم ولی هیچ جوابی به من میل نشد. موندم با این کیس پایینی که دارم و دقیقا بعد 9 ماه انتضار برای کلیرنس ... چرا هنوز نوبت به من نرسیده..... نمیدنم کجای کار گیره یا حکمتش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ پکیدم به خدا
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
(2014-09-09 ساعت 15:44)hamid.eng نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 13:55)mohamad2014 نوشته:  دوستان من پنج شنبه دارم میرم دوبی تمدید مدیکال و یکشنبه هم میرم سفارت...همینجوری سر خود دارم میرم .. نه ایمیلی نه تلفنی بهم نزدند...

دوست عزیز نیا...اگرم اومدی که مدیکال رو کاملا بی خیال شو بی جهت پولتو خرج نکن
ولی تصمیم نهایی با خودتونه...
مدیکالم منقضی شده..مجبورم تمدید کنم...تازه اگه 15 اگوست گفتن بهم پاشو بیا چی؟ ممکنه وقت کافی نباشه دیگه...تازه بیام وجدان درد نمی گیرم بعدا...
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: nedaba
دوستان دعوا رو ولش کنید برید تور سایت وزارت امورخارجه به زبان فارسی اعتراض خودتون رو اعلام کنید اینهم لینکش
https://www.facebook.com/USAdarFarsi?fref=ts
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: manamilad ، maryam_ros ، nedaba ، meisamgh1362
(2014-09-09 ساعت 15:59)spv نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 15:37)teacherm نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 15:15)spv نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 14:32)alimomen نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 14:23)spv نوشته:  سلام ابوظبی هیچ خبری تا الان نشده من منتظر یکی از دوستانم رفته اگر خبری شد خبر می دم
در ضمن گویا فعلا ویزاهای که صادر شده دارن تحویل می دن چون دیروز بیش از 20 تا ویزای لاتاری تحویل کسای که کار پیکاپ می کنند تحویل دادن

چرا شایعه سازی میکنی من الان دبی هستم یکشنبه هم سفارت بودم میشه بگی منبع اطلاعات شما کجاست؟کی ویزا گرفته؟
چه شایعه ای دیروز من خودم با رسیدی که از یکی از همین اقایون تحویل گرفتم تونستم برم داخل و پاسپورت و
پاکت را که گوشش باز بود تحویل گرفتم بعد کیس خودم سوال کردم هیچ جوابی بهم نداد شما شاید بر دبی هستی

خدا اخر عاقبت مارو با این جماعت بخیر کنه. دوروزه داریم امار ابوظبی رو میدیم بعد یهو میاد میگه خبری نیست. دروغگویی هم حد داره. خجالت بکش بخدا. دل اونایی که تو خونه نشستن نلرزون اینقد. ابوظبی پریروز هرکس دیروز رفته یه برگه داده و به وضوح گفنه تمومه. هر حرفی غیر این چرت محضه
ﺳﻼ‌ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰ
ﻣﺎ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺭﻓﺘﯿﻢ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺑﺎ ﯾﮏ ﺩﻭﺯ ﮐﻠﮑﯽ ﺭﻓﺘﯿﻢ ﺩﺍﺧﻞ ﭘﺎﺳﭙﻮﺭﺕ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻗﺎﯾﻮﻥ ﻻ‌ﺗﺎﺭﯼ ﮐﻪ ﭘﺎﺳﺶ ﺍﻣﺎﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺍﻗﺎﯼ ﻡ ﺹ
ﺑﻌﺪ ﺳﻮﺍﻝ ﮐﺮﺩﻡ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﮐﯿﺲ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﯾﺎ ﮐﯿﺲ ﺧﻮﺩﻡ ﮐﻠﯿﺮﻧﺲ ﺷﺪﻩ؟
ﺍﻓﯿﺴﺮ : ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻻ‌ﺗﺎﺭﯼ ﻫﯿﭽﯽ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﺑﮕﻢ ﺍﺻﻼ‌ ﻧﮕﻔﺖ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﻓﻘﻂ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﺍﻟﮑﯽ ﻣﮑﺮﺭ ﻧﺮﯾﺪ ﺳﻔﺎﺭﺕ
ﻭ ﺑﺤﺚ ﻭ ﺟﺪﻝ ﻧﮑﻨﯿﺪ ﮔﻮﯾﺎ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﯾﮑﯽ ﺩﻭﺗﺎ ﺍﺯ ﺍﻗﺎﯾﺎﻥ ﺑﯿﺨﻮﺩﯼ ﺑﺤﺚ ﮐﺮﺩﻥ ﻭ ﺑﻪ ﺍﻓﯿﺴﺮ ﮔﻔﺘﻨﺪ ﺷﻤﺎ ﻧﮋﺍﺩ ﭘﺮﺳﺘﯿﺪ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺣﻖ ﻣﺎ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺩﯾﺪ ﺑﻪ ﮐﺴﺎﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﭼﺮﺍ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻫﯿﭻ ﺑﺮﮔﻪ ﺍﯼ ﻧﺪﺍﺩﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﺤﺘﺮﻣﺎﻧﻪ ﺑﺎ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﯽ ﮐﻪ ﺗﻮﯼ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻓﯿﺴﺮ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺑﻮﺩ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺍﯾﻦ ﺟﻤﻠﻪ ﺭﺍ ﮔﻔﺖ ﻣﻨﻢ ﺗﺸﮑﺮ ﮐﺮﺩﻡ ﺍﻣﺪﻡ ﺍﻗﯽ ﻋﺰﯾﺰ ﭼﺮﺍ ﺣﻖ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺧﺮﺍﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﺪ ؟ﯾﮑﺒﺎﺭ ﻣﺤﺘﺮﻣﺎﻥ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﮔﻔﺘﻦ ﻓﻌﻼ‌ ﺧﺒﺮﯼ ﻧﯽ ﺳﺖ ﭼﺮﺍ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺟﻠﻮ ﺩﺭﺏ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺟﻤﻪ ﻣﯽ ﺷﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﻥ ﯾﮏ ﺑﺮﮔﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﻭ ﻫﯿﭻ ﺳﺮ ﺑﺮﮒ ﺳﻔﺎﺭﺗﯽ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﮐﭙﯽ ﺑﮕﯿﺮﻥ ﺑﺪﻥ ﺩﺳﺘﺘﻮﻥ؟ ﻣﮕﺮ ﺭﻭﺯ ﺍﻭﻝ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻋﻼ‌ﻡ ﻧﺸﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺪﻥ ﺷﻤﺎ ﻣﺒﻨﯽ ﺑﺮ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻭﯾﺰﺍ ﻧﯿﺴﺖ ؟ ﻣﮕﺮ ﻋﻼ‌ﻡ ﻧﮑﺮﺩﻥ ﺗﺎ ﻭﯾﺰﺍ ﺩﺳﺘﺘﻮﻥ ﻧﯿﺴﺖ ﻫﯿﭻ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﺑﺮﺍ ﻓﺮﻭﺵ ﺍﻣﻮﺍﻟﺘﻮ ﻧﮑﻨﯿﺪ ؟ ﻣﮕﺮ ﺷﻤﺎ ﻃﻠﺐ ﮐﺎﺭﯾﺪ ﮐﻪ ﻫﻤﭽﯿﻦ ﮐﺎﺭﯼ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺪﻫﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﺦ؟ﺍﻥ ﭼﻨﯿﻦ ﺑﺮ ﺧﻮﺭﺩﯼ ﺑﺎ ﮐﺴﺎﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺸﻪ ؟ ﻣﻄﻤﺎ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻫﻨﻮﺯ ﻭﯾﺰﺍ ﻫﺴﺖ ﭼﻮﻥ ﻫﻢ ﺍﻣﺮﻭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻻ‌ﺗﺎﺭﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻭﯾﺰﺍﯼ ﯾﮑﻀﺮﺏ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻫﻢ ﻓﺮﺩﺍ ﺻﺒﺢ ﮐﯿﺲ ﻻ‌ﺗﺎﺭﯼ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩﺍﺭﻥ ﻣﻦ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺍﮔﺮ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻤﺎ ﺍﯾﻦ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺭﻓﺘﻦ ﻭﺍﺟﺒﻪ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﺟﻪ ﮐﯿﺲ ﻣﻦ ﮐﻠﯿﺮ ﻧﺸﻪ ﺣﺪ ﺍﻗﻞ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺍﺭﺯﻭﺗﻮﻥ ﺑﺮﺳﯽ
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﮔﺮ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﯿﺪ ﻫﺮ ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻻ‌ﺗﺎﺭﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﮐﻢ ﻣﯽ ﺷﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﺮ ﺧﻮﺭﺩ ﻫﺎﺳﺖ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺷﻤﺎ ﻫﺎﺭﺍ ﺩﺭ ﺗﺎﭘﯿﮏ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺳﻔﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﻧﻪ ﺧﻮﺩﻡ
حالا اون پاسپورتی که شما تحویل گرفتین ویزا توش بود ؟ آخه امروزم شوهر من رفت و میگفت حتی یک کلمه هم جواب نمیدادن و فقط نامه سفید که یک طرفشم ترجمه فارسی بود میدادن.
کیس نامبر : ##49
تاریخ رویت قبولی :4 می
ارسال فرمها :20 می
تاریخ مصاحبه :w1 آپریل
سفارت :ابوظبی
تعداد :2 نفر
نتیجه مصاحبه : برگه آبی

آپدیت ها : روز مصاحبه . روز بعد از مصاحبه . 8جولای آپ همگانی. یک هفته بعد آپ با ایمیل . 18 آگوست آپ از آمریکا 19 آگوست هردو از سفارت
تشکر کنندگان: shahrzad001 ، برسام٤ ، maryam_ros ، r.bazargan ، meisam_civil82 ، nedaba
این لینک رو هم برید اد کنید به خدا بزارید به گوش همه برسه
https://m.facebook.com/dv2014campaign
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: maryam_ros ، manamilad ، nedaba ، meisamgh1362
(2014-09-09 ساعت 16:07)zzarin نوشته:  دوستان دعوا رو ولش کنید برید تور سایت وزارت امورخارجه به زبان فارسی اعتراض خودتون رو اعلام کنید اینهم لینکش

من همون جمعه واسه پیجش پیام خصوصی فرستادم هنوز نخوندنش!
کیس: **35
سفارت : ایروان
تشکر کنندگان: r.bazargan ، nedaba
(2014-09-09 ساعت 16:08)shilan نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 15:59)spv نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 15:37)teacherm نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 15:15)spv نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 14:32)alimomen نوشته:  چرا شایعه سازی میکنی من الان دبی هستم یکشنبه هم سفارت بودم میشه بگی منبع اطلاعات شما کجاست؟کی ویزا گرفته؟
چه شایعه ای دیروز من خودم با رسیدی که از یکی از همین اقایون تحویل گرفتم تونستم برم داخل و پاسپورت و
پاکت را که گوشش باز بود تحویل گرفتم بعد کیس خودم سوال کردم هیچ جوابی بهم نداد شما شاید بر دبی هستی

خدا اخر عاقبت مارو با این جماعت بخیر کنه. دوروزه داریم امار ابوظبی رو میدیم بعد یهو میاد میگه خبری نیست. دروغگویی هم حد داره. خجالت بکش بخدا. دل اونایی که تو خونه نشستن نلرزون اینقد. ابوظبی پریروز هرکس دیروز رفته یه برگه داده و به وضوح گفنه تمومه. هر حرفی غیر این چرت محضه
ﺳﻼ‌ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰ
ﻣﺎ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺭﻓﺘﯿﻢ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺑﺎ ﯾﮏ ﺩﻭﺯ ﮐﻠﮑﯽ ﺭﻓﺘﯿﻢ ﺩﺍﺧﻞ ﭘﺎﺳﭙﻮﺭﺕ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻗﺎﯾﻮﻥ ﻻ‌ﺗﺎﺭﯼ ﮐﻪ ﭘﺎﺳﺶ ﺍﻣﺎﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺍﻗﺎﯼ ﻡ ﺹ
ﺑﻌﺪ ﺳﻮﺍﻝ ﮐﺮﺩﻡ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﮐﯿﺲ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﯾﺎ ﮐﯿﺲ ﺧﻮﺩﻡ ﮐﻠﯿﺮﻧﺲ ﺷﺪﻩ؟
ﺍﻓﯿﺴﺮ : ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻻ‌ﺗﺎﺭﯼ ﻫﯿﭽﯽ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﺑﮕﻢ ﺍﺻﻼ‌ ﻧﮕﻔﺖ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﻓﻘﻂ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﺍﻟﮑﯽ ﻣﮑﺮﺭ ﻧﺮﯾﺪ ﺳﻔﺎﺭﺕ
ﻭ ﺑﺤﺚ ﻭ ﺟﺪﻝ ﻧﮑﻨﯿﺪ ﮔﻮﯾﺎ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﯾﮑﯽ ﺩﻭﺗﺎ ﺍﺯ ﺍﻗﺎﯾﺎﻥ ﺑﯿﺨﻮﺩﯼ ﺑﺤﺚ ﮐﺮﺩﻥ ﻭ ﺑﻪ ﺍﻓﯿﺴﺮ ﮔﻔﺘﻨﺪ ﺷﻤﺎ ﻧﮋﺍﺩ ﭘﺮﺳﺘﯿﺪ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺣﻖ ﻣﺎ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺩﯾﺪ ﺑﻪ ﮐﺴﺎﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﭼﺮﺍ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻫﯿﭻ ﺑﺮﮔﻪ ﺍﯼ ﻧﺪﺍﺩﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﺤﺘﺮﻣﺎﻧﻪ ﺑﺎ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﯽ ﮐﻪ ﺗﻮﯼ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻓﯿﺴﺮ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺑﻮﺩ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺍﯾﻦ ﺟﻤﻠﻪ ﺭﺍ ﮔﻔﺖ ﻣﻨﻢ ﺗﺸﮑﺮ ﮐﺮﺩﻡ ﺍﻣﺪﻡ ﺍﻗﯽ ﻋﺰﯾﺰ ﭼﺮﺍ ﺣﻖ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺧﺮﺍﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﺪ ؟ﯾﮑﺒﺎﺭ ﻣﺤﺘﺮﻣﺎﻥ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﮔﻔﺘﻦ ﻓﻌﻼ‌ ﺧﺒﺮﯼ ﻧﯽ ﺳﺖ ﭼﺮﺍ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺟﻠﻮ ﺩﺭﺏ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺟﻤﻪ ﻣﯽ ﺷﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﻥ ﯾﮏ ﺑﺮﮔﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﻭ ﻫﯿﭻ ﺳﺮ ﺑﺮﮒ ﺳﻔﺎﺭﺗﯽ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﮐﭙﯽ ﺑﮕﯿﺮﻥ ﺑﺪﻥ ﺩﺳﺘﺘﻮﻥ؟ ﻣﮕﺮ ﺭﻭﺯ ﺍﻭﻝ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻋﻼ‌ﻡ ﻧﺸﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺪﻥ ﺷﻤﺎ ﻣﺒﻨﯽ ﺑﺮ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻭﯾﺰﺍ ﻧﯿﺴﺖ ؟ ﻣﮕﺮ ﻋﻼ‌ﻡ ﻧﮑﺮﺩﻥ ﺗﺎ ﻭﯾﺰﺍ ﺩﺳﺘﺘﻮﻥ ﻧﯿﺴﺖ ﻫﯿﭻ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﺑﺮﺍ ﻓﺮﻭﺵ ﺍﻣﻮﺍﻟﺘﻮ ﻧﮑﻨﯿﺪ ؟ ﻣﮕﺮ ﺷﻤﺎ ﻃﻠﺐ ﮐﺎﺭﯾﺪ ﮐﻪ ﻫﻤﭽﯿﻦ ﮐﺎﺭﯼ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺪﻫﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﺦ؟ﺍﻥ ﭼﻨﯿﻦ ﺑﺮ ﺧﻮﺭﺩﯼ ﺑﺎ ﮐﺴﺎﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺸﻪ ؟ ﻣﻄﻤﺎ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻫﻨﻮﺯ ﻭﯾﺰﺍ ﻫﺴﺖ ﭼﻮﻥ ﻫﻢ ﺍﻣﺮﻭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻻ‌ﺗﺎﺭﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻭﯾﺰﺍﯼ ﯾﮑﻀﺮﺏ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻫﻢ ﻓﺮﺩﺍ ﺻﺒﺢ ﮐﯿﺲ ﻻ‌ﺗﺎﺭﯼ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩﺍﺭﻥ ﻣﻦ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺍﮔﺮ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻤﺎ ﺍﯾﻦ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺭﻓﺘﻦ ﻭﺍﺟﺒﻪ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﺟﻪ ﮐﯿﺲ ﻣﻦ ﮐﻠﯿﺮ ﻧﺸﻪ ﺣﺪ ﺍﻗﻞ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺍﺭﺯﻭﺗﻮﻥ ﺑﺮﺳﯽ
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﮔﺮ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﯿﺪ ﻫﺮ ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻻ‌ﺗﺎﺭﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﮐﻢ ﻣﯽ ﺷﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﺮ ﺧﻮﺭﺩ ﻫﺎﺳﺖ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺷﻤﺎ ﻫﺎﺭﺍ ﺩﺭ ﺗﺎﭘﯿﮏ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺳﻔﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﻧﻪ ﺧﻮﺩﻡ
حالا اون پاسپورتی که شما تحویل گرفتین ویزا توش بود ؟ آخه امروزم شوهر من رفت و میگفت حتی یک کلمه هم جواب نمیدادن و فقط نامه سفید که یک طرفشم ترجمه فارسی بود میدادن.
بله بالا توضیح دادم در ضمن همین الان یکی از دوستان از ابوظبی رسید و همان برگه که شما می فرماید گرفته
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: shilan ، maryam_ros ، nedaba
(2014-09-09 ساعت 16:14)mahssa نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 16:07)zzarin نوشته:  دوستان دعوا رو ولش کنید برید تور سایت وزارت امورخارجه به زبان فارسی اعتراض خودتون رو اعلام کنید اینهم لینکش

من همون جمعه واسه پیجش پیام خصوصی فرستادم هنوز نخوندنش!

پیام خصوصی نه برید روی دیوار بنویسید برازید صفحه اصلی پر بشه بخدا براتون هیچ مشکلی پیش نمیاد این قدر محافظه کار نباشید ، به زبان فارسی بنویسید خیلی از دوستان این کار رو کردن
تشکر کنندگان: mahssa ، maryam_ros ، manamilad ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان