کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سياهى روبرمون بود
ديگه چيزى نمي ديدم
تموم راهو جون كندم
تموم راهو ترسيدم
چراغ جاده مون ماهه
منم با ماه همراهم
نميدونم كجا ميرم ولى با راه همراهم
يه وقتايى يه جاهايى آدم چيزى نميدونه...
يكى راهو يكى چاهه... دو راهى روبرومونه..
يه وقتى راضى از اينى كه ميبنى خطر كردى
هميشه قصه رفتن نيست يه جايى خوبه برگردى...

همه كسايى رو كه مث خودم بدون هيچ تقصيرى جا موندن رو دوست دارم...
تشکر کنندگان: sonyz2 ، m_nikparvaz ، afra198 ، nedaba ، pari pariaaa ، nazanin fatemi ، Hassan2014 ، lida55 ، uranus88
(2014-09-09 ساعت 16:26)amir rad نوشته:  آقا تورو خدا بیخیال شید رفتید اونجا دارید با هم جرو بحث میکنید؟؟ذیگه تموم شد به مومنی زنگ زدم گفت واقعا تموم شده.. شما که اونجا هستید قسمت میتونید check visa status روتو سایت ابوظبی باز کنید شماره کیس وارد کنید یا نه ؟؟من که هر کاری کردم با سد غیرقابل عبور شکنم نشد؟؟حالا نمیذونم واقعا قفل شده بخاطر ویزا یا این ذیگه چه صیغه ای هست؟

آره بسته هس
تشکر کنندگان: nedaba
بازمانده ها از لاتاری 2014
1 جدایی خانواده ها از هم
2 اعصاب و روان پریشان
3 استرس بیش از اندازه
4 یکسال و اندی هزینه وقت و زمان و پول
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
دوستان سلام؛
بنده بسته شدن سایت ابوظبی رو (http://www.abudhabiivo.net/) به فال نیک می گیرم... Wink

(2014-09-09 ساعت 15:44)hamid.eng نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 13:55)mohamad2014 نوشته:  دوستان من پنج شنبه دارم میرم دوبی تمدید مدیکال و یکشنبه هم میرم سفارت...همینجوری سر خود دارم میرم .. نه ایمیلی نه تلفنی بهم نزدند...

دوست عزیز نیا...اگرم اومدی که مدیکال رو کاملا بی خیال شو بی جهت پولتو خرج نکن
ولی تصمیم نهایی با خودتونه...

سلام دوست عزیز نیا! ما الان یه هفته ایم که ابوظبی ایم 4 تا 5 میلیون هم افتادیم .پنج شنبه داریم بر میگردیم.مدیکال هم تمدید نکن .من تمدید کردم اصلا ازم نگرفت الان هم پیش خودمه.هیچ فایده ای هم نداشت .فقط دیگه حسرتش رو هیچو وقت نمی خورم که اگه مثلا میرفتم ویزا میگرفتمBig Grin حالا هم که رفتم نشد.Sad
هم یکشنبه رفتم جلوی سفارت هم سه شنبه.
امروز هم اصلا جوابم رو نداد هر چی گفتم نگاه کن ببین کلیر شدم یا نه؟
گفت" به ما گفتن با کیس های لاتاری اصلا صحبت نکنین.به ما گفتن: هرکی اومد این نامه رو بهش بدیم.همون نامه کذایی رو دوباره داد همراه با ترجمه فارسی که مثلا قشنگ حالیمون بشه .Big Grinتاریخ نامه هم 8 سپتامبر بود.گفت دیگه لاتاری 2014 تمام شده. مدیکالم هم پیش خودمه.
البته تا کسی معمولا خودش نره وبا برخورد کارمندا واون برگه مواجه نشه باور نمیکنه.احتمال ویزا گرفتن دیگه زیر 1 درصده.Sad
case number:4900 /مصاحبه هفته سوم آپریل/ابوظبی/تعداد 1 نفر
آپدیت ها:روز بعد از مصاحبه/8 جولای /15و18 آگوست
عرض ادب خدمت دوستان
چشممون به جمال پاس سفید روشن شد همراه با نمونه همون کپی که به دوستان در سفارت ابوظبی و ایروان دادن
ظاهرا دادن این برگه بدون امضا از طرف سفارتها، یه بخشنامه از بالاسرشون میتونه باشه که ملزم شدن به افراد بدن
اینم از قصه من
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
(2014-09-09 ساعت 18:26)m.mirzaee نوشته:  بچه ها اگر ادرس ایمیل و چک کردن سایت ابوظبی واسه تمام کیسها هست ، پس اگر درست نشه معنیش شاید این باشه که میخوان کسایی رو برای مصاحبه دعوت کنن که بقیه نتونن چک کنن و شلوغ نشه
ممکنه؟
اینو خوب اومدی.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: pari pari
(2014-09-09 ساعت 14:40)zzarin نوشته:  از قدیم مو ندیم گرفتن آواز دوحل شنیدن از دور خوش است ، قبل از این که لاتاری قبول بشیم ، چه فکرهایی کردیم ، حالا فهمیدم لاتاری برنامه ای است حساب شده که در آن 17000 کیس را برنده اعلام میکنند ، 13500 کیس را برای مصاحبه دعوت میکنند ، کم کم از 27000 هراز نفر هزینه مدیکال و سفارت را میگیرند ، همه آقایون را کلیرنس میزنند ، در آخر به 2200 نفر ویزا میدهند که 2000 نفر زن و بچه هستند ، حدود یکسال و نیم مردم را سر کار میگزارند بعد وقتی ویزای همه کشورها را دادن ودیگر فردی وجود نداشت میگردن یکی دوتا به مردم ایران میدهند . خوب سفارت 13500 کیس را دعوت کرده خوب حالا ما بگیم هر کیس هم 2 نفر باشند این جواب به دست می آید
13500*2=27000*330دلار=8910000 دلار درآمد سفارت های ابوظبی ، آنکارا و ایروان از لاتاری
حالا این در آمد به پول ما چقدر می شود 8910000*3190=2842290000 تومان این درامد دولت آمریکا به پول ایران است خوب حالا این پول معادل چند بشکه نفت خام است ، زبان از گفتن حقیقت قاصر است

عزیز 13500 نفر برای کل سفارت های آمریکادر آسیا است نه این سه سفارت
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: HERMES7 ، nedaba ، ماتیتی ، A_A
(2014-09-09 ساعت 19:32)اسفند89 نوشته:  عرض ادب خدمت دوستان
چشممون به جمال پاس سفید روشن شد همراه با نمونه همون کپی که به دوستان در سفارت ابوظبی و ایروان دادن
ظاهرا دادن این برگه بدون امضا از طرف سفارتها، یه بخشنامه از بالاسرشون میتونه باشه که ملزم شدن به افراد بدن
اینم از قصه من

وای اقای اسفند 89 خیلی امید داشتم به پاس شما خیلی ناراحت شدم خدا زلیلشون کنه
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: اسفند89 ، maryam_ros ، shhak ، nedaba ، manamilad ، pari pari
(2014-09-09 ساعت 19:35)abbas09 نوشته:  
اینم از قصه من

فدای سر شما و تک تک دوستان
من فقط دلم از این میسوزه که الان این بیشرفا اطلاعات شخصی منو کامل و جامع و ترجمه شده در اختیار دارن بدون ذره ای امتیاز که به من داده باشن
امسال رفتاری بسیار متفاوت نسبت به بقیه کشورها با ایرانیها شد
من خودم شخصا از هموطنایی که دیر برای گرفتن ویزاشون اقدام کردن، شخصا ناراحت و عصبانی و دلخور هستم ولی این کل ماجرا نمیتونه باشه
به یکباره اعلام کنن که به علت ایراد سیستم صدور ویزا قطع شده ولی در باطن اینطور نباشه و هر روز در کمال ناباوری کلی ویزا صادر بشه
آخرشم کلی تا پر شدن سقف ویزای متعلقه به ایرانیها باقی مونده باشه و بگن ویزا تموم شد
اینم شانس مابود امسال که یه قمستی از توافق ژنو را که بحث خرج کردن 500 میلیون دلار از پولهای بلوکه شده ایران در آمریکا برای دانشجوهای ایرانی بود را اجرایی کنن و وقت و زمان زیادی از کارکرد سفارت را به خودش اختصاص بده
جریانات سیاسی و بحران منطقه قطعا تاثیر گذاشت روی کیسهای ایرانی امسال
شک ندارم

نمیدونم چی بگم
راضی هستم به خواست خدا
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014

Dear☆☆☆☆☆☆☆
We regret to inform you that we are unable to approve your diversity visa application.  This year, DV applicants worldwide have had a higher than expected qualification rate, which means that the diversity visa numerical limits have been reached earlier than expected.  Unfortunately, this means that there are no more diversity visa numbers available to applicants with pending cases.
The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program (DV) makes available up to 55,000 diversity visas each year, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States.   DVs are apportioned among six geographic regions using regional limits determined by United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) according to a formula specified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA).  Within each region, no single country may receive more than seven percent (or 3,500 DVs) of the available 50,000 DVs. 
All DVs must be issued by the end of the fiscal year (September 30) and it is not uncommon for the allotment of DVs to be exhausted earlier than expected.  We strongly encourage you not to finalize arrangements for travel to the United States, dispose of properties, or resign from your job until a visa has
been issued and delivered to you. 
Selectees for DV 2014 who do not receive a visa prior to September 30 may enroll again for the DV 2016 program in the fall of 2014.  In order to be qualified to enter the DV Lottery, you must have either a high school education or its equivalent, defined as successful completion of a 12-year course of elementary and secondary education; OR two years of work experience within the past five years in an occupation requiring at least two years of training or experience to perform.  You must also be a native of a qualifying country for that year.  The list of countries whose natives qualify for DV Lottery participation changes every year.  To be eligible for a visa, it is essential that the instructions for entry are followed exactly. 

All nationalities participating in the Diversity Visa (DV) program are subject to the same guidelines and issuance limitations codified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA).

Sincerely,

Consular Section

U.S. Embassy Ankara, Turkey
اینم جواب میل صبح من به انکارا..... خودشون رو کشتن بنده رو نصیحت فرمودن.
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
تشکر کنندگان: abbas09 ، nedaba ، pari pari
(2014-09-09 ساعت 19:51)اسفند89 نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 19:35)abbas09 نوشته:  
اینم از قصه من

فدای سر شما و تک تک دوستان
من فقط دلم از این میسوزه که الان این بیشرفا اطلاعات شخصی منو کامل و جامع و ترجمه شده در اختیار دارن بدون ذره ای امتیاز که به من داده باشن
امسال رفتاری بسیار متفاوت نسبت به بقیه کشورها با ایرانیها شد
من خودم شخصا از هموطنایی که دیر برای گرفتن ویزاشون اقدام کردن، شخصا ناراحت و عصبانی و دلخور هستم ولی این کل ماجرا نمیتونه باشه
به یکباره اعلام کنن که به علت ایراد سیستم صدور ویزا قطع شده ولی در باطن اینطور نباشه و هر روز در کمال ناباوری کلی ویزا صادر بشه
آخرشم کلی تا پر شدن سقف ویزای متعلقه به ایرانیها باقی مونده باشه و بگن ویزا تموم شد
اینم شانس مابود امسال که یه قمستی از توافق ژنو را که بحث خرج کردن 500 میلیون دلار از پولهای بلوکه شده ایران در آمریکا برای دانشجوهای ایرانی بود را اجرایی کنن و وقت و زمان زیادی از کارکرد سفارت را به خودش اختصاص بده
جریانات ۳۰ یا C و بحران منطقه قطعا تاثیر گذاشت روی کیسهای ایرانی امسال
شک ندارم

نمیدونم چی بگم
راضی هستم به خواست خدا

واقعا متاسف شدم Sad((
تشکر کنندگان: اسفند89 ، abbas09 ، shhak ، nedaba ، maryam_ros ، pari pari
بچه ها اینجا ایمیل بزنید کاخ سفید هست به اوباما ایمیل بزنید تا رسیدگی کنه آخه
http://www.whitehouse.gov/contact/submit...d-comments
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: nedaba ، manamilad
(2014-09-09 ساعت 19:00)مارکوپولو نوشته:  سلام دوستان عزیز
متاسفانه خبرها خوب نبوده. اما ظاهرا بچه های ایروان از همه بیشتر متضرر شدند. اگر نگاهی به نتایج منتظر سرا بیاندازید. کمترین کلیر مربوط به بچه های ایروان است. تماسهای اگوست از ابوضبی و انکارا بود اما دریغ از یک تماس با ایروانی ها. جایزه بدترین سفارت و عملکرد را باید به ایروان داد. لعنتی هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کاملا موافقم
شماره کیس:63XX,تعداد نفرات:2,سفارت:ایروان,تاریخ مصاحبه:31 May,وضعیت:AP
تشکر کنندگان: nedaba ، Aroma ، rezahoorjandi ، pari pari
لاتاری شوخی بدی بود که زندگی با من کرد!.......

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان