کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
اینا اگر بخوان ویزا هم بدن نمیتونن تو این مدت کوتاه 1800 نفر رو ایشو کنن سفارت ارمنستان که کارمنداش تو خوابن اون دو تای دیگه هم دارن سر هم گول میزنن ویزا ها رو از هم دیگه قایم قایمکی ایشو میکنن. الان هم همشون نشستن دارن هم دیگه رو میبینن . کلی هم ما اینور و اونور کوبیدیم آخرش هیچی
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: milad.m1986 ، rezahoorjandi ، ffrfar ، nedaba ، milad 68
(2014-09-12 ساعت 20:46)meisamgh1362 نوشته:  اینا اگر بخوان ویزا هم بدن نمیتونن تو این مدت کوتاه 1800 نفر رو ایشو کنن سفارت ارمنستان که کارمنداش تو خوابن اون دو تای دیگه هم دارن سر هم گول میزنن ویزا ها رو از هم دیگه قایم قایمکی ایشو میکنن. الان هم همشون نشستن دارن هم دیگه رو میبینن . کلی هم ما اینور و اونور کوبیدیم آخرش هیچی

ارمنستان اون موقع خواب بود وقتي بقيه سفارتا كار ميكردن الان تو كماست
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، rezahoorjandi ، meisamgh1362 ، mahssa ، nedaba
شرایط وحشتناکیه بلای جونمون شد این لاتاری
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

تشکر کنندگان: milad.m1986 ، rezahoorjandi ، Touraj2014 ، meisamgh1362 ، nedaba ، m_nikparvaz
از ماست که برماست ما هرچی میکشیم نتیجه کارهای خودمان هستش از یک طرف تحولات منطقه ازیک طرف ایرانی هایی که با بی ادبی با سفارت برخورد کردن و ازطرفی ادم های دورو که در زبان یک چیز بودن و در باطن چیز دیگه
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، alireza2001 ، m_nikparvaz
(2014-09-12 ساعت 17:06)zzarin نوشته:  دوستان کسی هست که توی این چند روز به ایروان ایمیل زده باشه ، آیا آپدیت شدید یانه من به تابرخ 11 سپتامبر آپدیت شدم ، همسرم میگه به خاطر ایمیل هستش ، لطفا اگر برای کسی دیگه هم این اتفاق افتاد اطلاع دهد

امروز ایمیل زدم، بدون جواب، بدون آپدیت...
شما کی ایمیل زدید؟ چند روز طول کشید ا آپ شدید؟
مرسی Smile
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
تشکر کنندگان: nedaba
سرنوشت اونها که بالا رفتن به........خوردن رسید.اما سر ما هم خراب شد. اونوقت که اونها از دیوار بالا می رفتند من عکس کتاب قصه هامو نگاه می کردم و نمی دونستم چه کسانی رویاهایی را از من می گیرند که توی این قصه ها پیداشون می کنم. اونها بارها و بارها اعتراف کردند اشتباه کردند اما خیلی دیر.خیلی خیلی دیر.خیلی خیلی دیر
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، alireza2001 ، meisamgh1362 ، nedaba
فقط کاش رفتار و کارا حساب شده باشه و تاثیر منفی رو کار بقیه نداشته باشه.
حواسمون باشه پل رو واسه آدمایی که قراره بعد از ما از روش رد بشن خراب نکنیم.
این داستان های دعوا و بگو مگو ها نه تنها کار رو راه نمیندازه بلکه کارو از چیزی که الان هست بدتر میکنه
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، قصه گو ، meisamgh1362 ، pari pari ، Hassan2014 ، nedaba ، lighter
(2014-09-12 ساعت 22:12)rezasadeghi نوشته:  فقط کاش رفتار و کارا حساب شده باشه و تاثیر منفی رو کار بقیه نداشته باشه.
این داستان های دعوا و بگو مگو ها نه تنها کار رو راه نمیندازه بلکه کارو از چیزی که الان هست بدتر میکنه

شما دارید در مورد گذشته حرف می زنید.. !!!! اون بی فرهنگهایی که جدیدا رفتن و تو سفارت ارمنستان ازدحام بی مورد و آشوب بوجود آوردن، این ربطی به گذشته نداره....
دیگه ارمنستان پاسپورتی هم قبول نمی کنه.. Sad تو کشور خودشون زبون ندارن، میرن سفارت ها طلبکار میشن... شرم آوره....
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، Vendetta ، k.shiary ، nedaba ، َalikh ، zzarin
(2014-09-12 ساعت 22:21)نسرین ظ نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 22:12)rezasadeghi نوشته:  فقط کاش رفتار و کارا حساب شده باشه و تاثیر منفی رو کار بقیه نداشته باشه.

شما دارید در مورد گذشته حرف می زنید.. !!!! اون بی فرهنگهایی که جدیدا رفتن و تو سفارت ارمنستان ازدحام بی مورد و آشوب بوجود آوردن، این ربطی به گذشته نداره....
دیگه ارمنستان پاسپورتی هم قبول نمی کنه.. Sad تو کشور خودشون زبون ندارن، میرن سفارت ها طلبکار میشن... شرم آوره....
نخیر دوست من
من در مورد حال دارم صحبت میکنم.
اونا همه مارو به یک چشم میبینن.خراب کاری یه سری افراد میتونه رو کار بقیه تاثیر منفی بزاره و دید منفی نسبت به همه به وجود بیاره
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: نسرین ظ ، قصه گو ، nedaba
(2014-09-12 ساعت 21:30)حاج علی نوشته:  منم مثل همه شما زخم خوردم 4 ماه انتضار به فنا رفت
شاید این تلنگوری بود که قدر وطنمون را بیشتر بدونیم
به قول شاعر
دوباره می سازیمت وطن اگرچه با خشت جان خویش
ستون به سقف تو میزنیم اگرچه با استخوان خویش

ساختن وطن!حرف قشنگی است اما سخت تلخ! من تمام عمرمو تلاش کردم! برای خانواده ام! برای کارم! برای تمام انسانهایی که به گونه ای سرنوشتشون به خاطر کارم به من پیوند می خورد. و من هرگز از هیچ کس هیچ نمی خواستم، مگر جایی بدانم این خواسته به طرف مقابلم رشد بدهد. شادی من در تغییر مداوم خودم و ایفا کردن نقشم به خوبی هر چه تمامتر خلاصه می شد.من بودم دویدم نگاه کردم خندیدم تلاش کردم خجالت نکشیدم بازی کردم ساختم نوشتم خواندم دل دادم گریستم رویاندم خنداندم و با همه ی وجود، وجود انسانیم را ساختم .... من به جرات می گم کسی بودم که رفتنش تفاوت ایجاد می کرد تفاوتی عمیق بین بودن و نبودنش.
تنها کسی که به تماشاش نشستم خودم بودم. در درون من مطالباتی بسیار بیشتر از اون بود که محیط از خلوت تا هیایوی اجتماع راضیم کنه و نشد.
چرا؟ ما در بحران حوادث و بی تدبیری ها روزبروز به قهقرا می ریم. هر چند می دانم کوچکترین تلاش ما روزنه ی امیدی برای دیگران هست، اما همه ی ما گاهی با خودمون خلوت می کنیم که خودمون چی؟ من خیلی آدم بزرگی نیستم. و گاهی از خودم می پرسم آوا سهم توی چی هست از این آرامش و امیدواری و به فکر بودن و تلاش خستگی ناپذیر. این سفرو وتغییر وهجرت را سالهاست در رویاهام داشتم و یکباره علنیش کردم و شانس به من افتاد و ظاهرا قرعه فال به نامم درآمد.، چقدر این حادثه در من امید آفرید، آرامشو یافتم و هر روز بیش از پیش متفاوت شدم. حالا هم مدام برای آماده شدن تلاش می کردم هم نگران کسانی بودند که حس می کردم رفتن من سرگردانی و آسیب به اونهاست. فضا را آماده می کردم که رفتنم آسیبی نزند و جایگزینی برای من باشه.حقیقتا از بین خانواده ، دوستان، بیمارانم هیچکس به رفتن من راضی نبود و این تلخترین پارادوکس دوست داشتن است.دلشان آوا را شاد می خواست. آوا همیشه برایشان مظهر امید بود و اونها برای آوا بهترین را می خواستند اما حالا که آوا داشت می رفت، دلشان نمی خواست برود.می گفتند . نمی دانستند دقیقا قراره کجا برم. اما می دانستند قصد سفر کردم و می خواهم ار شهر و دیارشون برم. دور و دورتر.تهران یا شمال یا کیش. به شوخی می گفتم آرزوی جایی بهتر کنید. حالا مانده ام. قطعا خوشحال می شوند. من قصد سرزمین دیگر در ایران را ندارم و ماندنم با استقبال و درود روبرو می شود. اما دلم ناشاده. من این سفر را می خواستم و گاهی اشکهام سرازیر می شه. من آدم بزرگی نیستم و نمی خواهم فداکاری کنم. من هم سهم رویاهامو می خوام. جمله ام تاسف آور و زشته اما: خدایا تو می دانی که من می خواستم و دریغ کردی. پاسخت چیست؟من آفریده تو بودم و همیشه تلاش داشتم نمادی از حضور تو در اطرافم باشم. اما حالا کمتر از همیشه احساست می کنم. نماد حضور تو برای من کجاست؟دوستان تلخم ، مرا ببخشید. دل تلخ کلام شیرین نمی آورد.
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، manamilad ، Vendetta ، ali214 ، poem ، قصه گو ، nedaba ، me_u ، lida55 ، hoda f ، pari pariaaa ، lighter ، melina132 ، a.rahaa ، آلیس-1980 ، morteza88
(2014-09-12 ساعت 18:16)Touraj2014 نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 17:11)sonnnna نوشته:  به ما که ویزا نرسید تمام برنامه ها و ارزوهامون به باد رفت. دلمون شکسته خیلی زیاد. نمیدونم زندگی چطوری میخواد جبران کنه این بیرحمی رو.

سونا جان،من همسر تورج هستم، جند روزه كه فقط كريه مي كنم و تمركز ندارم، بازي كثيفي بود ،فكر مي كنم شايد ماه ها طول بكشه تا قبول كنم.Sad
منم همش گریه میکنم. صبح که چشامو باز میکنم این فاجعه یادم میفته قلبم اتیش میگیره.SadSad

(2014-09-12 ساعت 22:43)meisamgh1362 نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 22:00)zzarin نوشته:  از ماست که برماست ما هرچی میکشیم نتیجه کارهای خودمان هستش از یک طرف تحولات منطقه ازیک طرف ایرانی هایی که با بی ادبی با سفارت برخورد کردن و ازطرفی ادم های دورو که در زبان یک چیز بودن و در باطن چیز دیگه
دوست عزیزم هیچ ایرانی رو ندیدم با بی ادبی با سفارت رفتار کنند . اونا هر کاری که بخوان میکنن ، شما اگر جای من بودی توی مصاحبه با آفیسر دعوات میشد عین آشغالا منو از بالا تا پایینمو نگاه میکرد انگار مثلا کی هستم منم آدمم مثل بقیه آدما؟ من بهش هیچی نگفتم ولی اون برخوردشو با من کرد ، حالا بعد ها بعد از 30 سپتامبر کل سفر نامم رو میزارم بچه ها بخونن .

ما الان فقط دنبال دليل و برهانيم در حاليكه ايروان از ابتداي تير مي گفت ويزا نامبر نداريم اصلا چه دليلي داشت مثل صف نانوايي عمل كنه مگه قانون جنگله. مي مرد ايميل ميداد يا زنگ مي زد به ترتيب الويت. سعي نكنيم خودمونو محكوم كنيم اگر بخوان ويزا بدن ميدن هيچ تعارفي هم با ما ندارنند ولي عملكردشون غلط بدون برنامه ريزي و سازماندهي بود بهتره واقعيت ها رو ببينيم زمان زيادي افراد رو سر كار گذاشتن همش تعطيلي و جوابهاي ايميلشون صد تا يه غاز. بهتره كمي منطقي فكر كنيم و ندادن ويزا رو به افراد منتسب نكنيم قبلش چي قبلش كارشون درست بود من با تجمع و توهين مخالفم ولي اين قدر افراد رو بازي دادنند كه بهشون توهين شد
تشکر کنندگان: avayebahar ، majid_eng ، meisamgh1362 ، nedaba
(2014-09-12 ساعت 22:21)نسرین ظ نوشته:  

من در عین حال که معتقدم بی دلیل سفارت رفتن کار خوبی نبود، این رو هم معتقدم که اگه بچه ها نرفته بودن هم چیزی تغییر نمیکرد. خونسرد باشید
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: avayebahar ، sonyz2 ، meisamgh1362 ، maryam_ros ، azadeh2014 ، nedaba ، NarCssuS ، lighter ، آلیس-1980
(2014-09-12 ساعت 22:45)avayebahar نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 21:30)حاج علی نوشته:  منم مثل همه شما زخم خوردم 4 ماه انتضار به فنا رفت
شاید این تلنگوری بود که قدر وطنمون را بیشتر بدونیم
به قول شاعر
دوباره می سازیمت وطن اگرچه با خشت جان خویش
ستون به سقف تو میزنیم اگرچه با استخوان خویش

ساختن وطن!حرف قشنگی است اما سخت تلخ! من تمام عمرمو تلاش کردم! برای خانواده ام! برای کارم! برای تمام انسانهایی که به گونه ای
دوست من سلام دلم شکست کل مطلبت رو خوندم بسیار متاسفم ولی خدا این قدرت رو داده که تحمل کنیم. امیدوارم هر کجا که باشید موفق باشید و پیروز ، ضمنا آمریکا تنها کشور رو دنیا نیست ها کلی کشور وجود داره که خوبن و مثل آمریکا هستن میشه برای اونا هم تلاش کرد ها. من بیشتر برای کسایی دارم میسوزم که خانوادشون رفتن خودشون تو ایران هستن.
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، manamilad ، nedaba
دوستان من الان آپدیت شدم به تاریخ 12 سپتامبر. و به احتمال زیاد هم از آمریکاست چون عصر چک کردم نشده بودم. یا از آمریکاست یا از آخر وقت سفارت.
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان