کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام به دوستان 2014
من بعد از یک سال اومدم اینجا ببینم که چه خبره. من هم از افرادی هستم که سال گذشته ویزا نگرفتم.
متوجه نشدم که امسال چی شده. آیا سفارت اعلام کرده که ویزا تموم شده یا خیر؟
اگر اعلام نکرده که ویزا تموم شده پس جای امیدواری هست ولی اگر گفته که ویزا تموم شده بیخود زحمت رفتن به سفارت رو نکشید و خرج اضافه نکنید.
دوستان امیدوارم هر آنچه که خیره براتون پیش بیاد.
کیس نامبر:2013AS9059تعداد: 2 نفر- مصاحبه: آنکارا ،دوم جولای-
جا مانده از لاتاری 2013
ظاهرا مدت هاس که لاتاری برای ایرانی ها تموم شده وضع افغانی ها از ماها بهتره کیس ۹۷۵۸ از کابل ۱۰ سپتامبر ایشود شده ولی من لااقل تو مهاجرسرا ندیدم کسی تو سپتامبر بگه ویزا گرفته شاید هم دوستان وقتی میگیرن دیگه نمیان تو سایت!
تشکر کنندگان: smpf ، manamilad ، maryam_ros ، avayebahar
(2014-09-13 ساعت 01:05)farhad9000 نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 00:58)قصه گو نوشته:  دوباره مي سازمت وطن.....
اي بابا، اگه مي تونستيم بسازيم كه تا حالا ساخته بوديم و به فكر مهاجرت نمي افتاديم.شما رو نمي دونم ، ولي اون كه واقعاً قصد مهاجرت نداره نبايد نا اميد بشه ، بايد سال ديگه هم ثبت نام كنه يا از روش هاي قانوني ديگه استفاده كنه، الان موضوع ماي سي،چهل يا پنجاه ساله نيستيم، موضوع بچه هاي ماست.....
نوميدي معني نداره اگه هدفت واقعي باشه.
اگه زبونشون لال نشد کلا. بیاید با همین اعضا ی تاپیک بنام بازماندگان 2014
انتقالی به 2016
تشکیل بدیمBig Grin
موافقم...
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: smpf ، shilan ، avayebahar
بدنامی ما ایرانی ها دررفته وگرنه این غربی ها هم تو دروغگویی تبحر خاصی دارند. از همون لحظه که آفیسر گفت نگران نباشید یه مدت کوتاه طول میکشه تا ویزاتون صادر بشه دروغ گفتن تا جواب ایمیل هاشون و اتمام ویزاها. ما رو باش فکر میکردیم داریم از جهنم دروغ و ریا میریم تو بهشت صداقت!!!نگو به هر کجا که روی آسمان همین رنگ است
تشکر کنندگان: mohsenmb ، shhak ، meisamgh1362 ، rezahoorjandi ، MatinLA ، afra198
(2014-09-13 ساعت 01:37)hedilamar نوشته:  ظاهرا مدت هاس که لاتاری برای ایرانی ها تموم شده وضع افغانی ها از ماها بهتره کیس ۹۷۵۸ از کابل ۱۰ سپتامبر ایشود شده ولی من لااقل تو مهاجرسرا ندیدم کسی تو سپتامبر بگه ویزا گرفته شاید هم دوستان وقتی میگیرن دیگه نمیان تو سایت!

از ایران هم بودن که تو پست های یکی از دوستان دیده بودم که گفته بعضی ها تو سپتامبر ایمیل دریافت کردن و رفتن گرفتن، یکیشو یادمه کیس شماره 650 بود..
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: maryam_ros
سلام دوستان من
چند وقتیه دارم فقط پستهاتونو دنبال میکنم و متاسفانه چیزای قشنگی ازتون نمیبینم. چیزایی مثل متهم کردن ایرانیا به بدنامی، زیرآبی رفتن ایشود شده ها، دروغگویی اونوری ها و ...
نمیدونم با این الفاظ و کلمات دنبال چی هستین اما بهتون توصیه برادرانه میکنم که دست از این کارا بردارین که دود این کارا فقط تو چشم خودتون میره.
نمیدونم اگه دوستان سالهای دیگه این پست هارو بخونن چه فکری میکنن.
دلم نمیخواد این تاپیک با اتهام و ناسزا و ... به پایان برسه.
ای کاش کاری از دستمون بر میومد که واسه تغییر وضع موجود انجام بدیم. پس بهتره به جای این کارا فقط صبر و امید داشته باشیم.
هنوز تا پایان سپتامبر 17 روز مونده!
شاد باشین.
دوباره بوي "علي كربلايي" مياد انگار!!!
اينجا جاي سم پاشي نيست عزيز دل!
اين طرز برخورد با دوستان قديمي اصلاً درست نيست.
اگه مخالفي بگو با نظرتون مخالفم چرا حمله ميكني اونم اينطوري؟
واقعاً انتظار داري اگه ويزا گرفتي و رفتي اونور با اين طرز برخورد، اونوريا شما رو رو سرشون بزارن؟؟؟
اتفاقاً همين امثال شمان كه با اين رفتاراشون حتي اونور آب باعث شدن كه ما ايرانيارو به اين چشم نگاه كنن تازه اگه واقعاً اين ديدشون به ما درست باشه!
لطفاً يكم از خشونت كلامت بكاه و محترمانه تر برخورد كن تا لااقل هموطنامون در مورد خودت برداشت اشتباه نداشته باشن!
تشکر کنندگان: smart3461 ، manamilad ، maryam_ros ، aaraam ، rezahoorjandi ، lighter
سلام دوستان هم غافله. صرفا جهت اطلاع:
KCC DV
Sep 12 at 5:22 PM

To:XXXXX
Thank you for your inquiry.
The interview date has passed. You should have received notification to check http://www.dvlottery.state.gov. Any additional questions can be directed to the embassy processing your case.
For September, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-2014 applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:

AFRICA 81,100 Except: Egypt 32,250

ASIA 13,350 Except: Nepal 9,500

EUROPE 40,150

N. AMERICA CURRENT

OCEANIA 1,450

S. AMERICA 1,750

Ericka

Support Contractor FCi Federal

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

From: XXXXXXX]
Sent: Tuesday, September 09, 2014 1:32 AM
To: KCC DV
Subject: 2014DV Program

Dear Sir/ Madam,

I am one of the 2014 DV lottery selectees with the case number above. I would like to know whether 2014DV visa number has been reached in all six geographic regions and countries and that the 2014 DV program has been ended.
I am looking forward to hearing from you.
Sincerely Yours,
کیس نامبر: 2014AS69**
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفارت: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ رویت: 5 می 2013
تاریخ ارسال فرم ها: 16 جولای 2013
کارنت: 14 آپریل 2014
مصاحبه: 3 جون
وضعیت: ادمین پروسس
آپدیت ها: قبل از مصاحبه رو نمی دونستم، چک نکردم. بعد از مصاحبه (اولین بار شاید 15-16 جون چک کردم): 9 جون، 13 جولای (فقط نفر اصلی) با ایمیل، 6 و 7 آگوست
تشکر کنندگان: alireza7 ، manamilad ، rezahoorjandi
(2014-09-11 ساعت 18:18)marsein نوشته:  دوستان حداقل 8 نفر دیگه باید پتیشنو امضا کنند لطفا اطلاع رسانی کنید

سلام من این پست رو تازه دیدم سعی کردم امضا کنم اما لینک رو برام باز نمیکنه.
تشکر کنندگان: manamilad
(2014-09-13 ساعت 08:55)shhak نوشته:  دوست عزیز نمی دونم که شما چه کلاس عرفانی تشریف بردید که تمام مسائل رو مثبت می بینید! ولی مطمئنم در همون کلاسها قطعا اشاره شده در مقابل ظلم زمان بایستید،نه اینکه بگویید نه ظلمی شده نه دروغی نه ......،تا ۴ سپتامبر مصاحبه در آنکارا بوده درحالیکه بلافاصله بعد این تاریخ اعلام کردن ویزا ها تموم شده ،قبلش هم ۲ سفارت دیگه همین رو اعلام کرده بودند ،به نظر من درست نیست مخصوصا شما که ویزای خود رو گرفته اید وهرگز نمی توانید شرایط ما رو درک کنید ، تمام بلاهایی که سر ما آورده اند را انکار کنید وبگویید همه چیز گل وبلبل است !!!!!

دوست من
اگه دقت كنين من چيزي رو انكار نكردم و اصلاً هم اعتقاد ندارم همه چيز گل و بلبل است!
اگه واقعاً احساس ميكنين زمان به شما ظلم كرده بر عليهش بشوريد نه اينكه ديگران رو به كتمان واقعيات متهم كنين!
حق با شماست من واقعاً نميتونم شرايط شما رو درك كنم اما حرفم از اولم اين بوده كه براي چيزهايي كه در توان ماست نهايت تلاشمونو بكنيم و اگه چيزي خارج از توان ماست براش انرژي نزاريم.
ديد مثبت تو زندگي حتي تو سخت ترين شرايط چيزيه كه همه ما بهش نياز داريم و همه تلاش من تو اين مدت اين بوده كه در كنار شما باشم و هر كمكي كه ازم بر مياد براي راهنمايي دوستانم بكنم چون همين دوستان اينجا بيشترين حقو به گردن من دارن تو اين مسير.
منم از وضعيتي كه امسال پيش اومده اصلاً خوشحال نيستم و هنوزم اميدوارم كه يه تغيير يا حركتي ديده بشه.
براتون آرزوي موفقيت و شادي دارم تو همه مراحل آسون و سخت زندگي.
شاد باشين.
(2014-09-13 ساعت 01:15)nazanin fatemi نوشته:  دوستان ...من هم يك شنبه مي رم سفارت ...هر خبري رو به شما اطلاع مي دم ...با اين كه مي دونم ..!!!!ولي خوب به قول يه اهنگ دوست داشتني ...اين اخرين تلاشمه براي به دست اوردنش ...
سلام
خوب هستين شما
منم الان دوبي هستم
مديكال تمديد نكردم جون دوستان كفتند نكنيد منم يكشنبه به همون دليلي كه شما ميريد سفارت ميرم هرجند ميدونم فايده نداره
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: maryam_ros ، milad 68 ، قصه گو ، pari pari ، avayebahar
سلام دوستان
من که بعد مدتها اومدم این پست ها رو می خونم تپش قلب گرفتم جون می دونم هیچی بدتر از انتظار و بلاتکلیفی نیست. امیدوارم همه چی به خوبی تموم شه...
کیس نامبر: 68xx/رویت قبولی: کللی دیر (August)/تعداد افراد کیس:3 /کارنت:April/مصاحبه: هفته اول جون/سفارت: ایروان/وضعیت: دریافت ویزای یک ضرب

تشکر کنندگان: maryam_ros ، قصه گو ، manamilad ، masoud z ، pari pari ، nedaba ، smpf
(2014-09-13 ساعت 09:12)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 08:55)shhak نوشته:  دوست عزیز نمی دونم که شما چه کلاس عرفانی تشریف بردید که تمام مسائل رو مثبت می بینید! ولی مطمئنم در همون کلاسها قطعا اشاره شده

دوست من
اگه دقت كنين من چيزي رو انكار نكردم و اصلاً هم اعتقاد ندارم همه چيز گل و بلبل است!
هر کسی یه عقیده ای داره مثبت بودن خیلی خوبه هوا خیلی خوبه آمریکا هم خیلی خوبه گرمه و ملایمه ولی اینجا خیلی سرده عزیزم ، من نظرم اینه که هر کسی به هر روش مناسبی که میتونه باید اعتراضش رو اعلام کنه وگر نه بعد ها خود را متهم خواهد کرد که چرا این کار را نکرده ، به حرف های کسانی که ویزا دستشون هست و دارن حالشو میبرن هم زیاد گوش نکنید چون اونا الان اونور خط هستن و ما اینور. متشکرم از دیدگاهتون
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: shhak ، Touraj2014 ، nedaba ، smpf
(2014-09-13 ساعت 01:02)rahi_78 نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 22:11)NarCssuS نوشته:  [quote='zzarin' pid='549211' dateline='1410525412']
دوستان کسی هست که توی این چند روز به ایروان ایمیل زده باشه ، آیا آپدیت شدید یانه من به تابرخ 11 سپتامبر آپدیت شدم ، همسرم میگه به خاطر ایمیل هستش ، لطفا اگر برای کسی دیگه هم این اتفاق افتاد اطلاع دهد

امروز ایمیل زدم، بدون جواب، بدون آپدیت...
شما کی ایمیل زدید؟ چند روز طول کشید ا آپ شدید؟
مرسی Smile

من که هفته پیش ایمیل زدم همون جواب همیشگی که ویزا تموم شده روگرفتم..از 13 اگوستم تا حالا اپدیت نشدیم...!!!کیسمون 74 هست

من ایمیل زدم ، جواب رو دادن و آپدیت هم شدم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: afra198 ، nedaba ، smpf
من با اينكه خيلي نا اميدم بنج شنبه اومدم دوبي
ديروز كشت شهري با تور رفتم دؤبي را ديدم بازار ابن بطوطه اكواريوم رقص فواره ها و برج خليفه و هتل اتلانتيس كلي روحيم عوض شده جاي همتون خالي قبل از اومدن همش شك داشتم كه بيام يا نه اخه به قول يه عده دوستان الكي دارم خرج مي كنم ولي حتي اكه رفتن سفارت در روز يكشنبه نتيجه هم نده حداقل روحيم عوض شده جاي همتون خالي كلي اينجا خوش ميكزره بهتون توصيه مي كنم يه مسافرت بريد و به قول معروف ريلكس كنيد راستي الان كافي نت هستم و فردا دوباره كزارش ميدم بهتون
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان