کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
یک سال باهم بودیم با هم نگرانی و استرس را تجربه کردیم خدا می داند ویزا که گرفتیم حس بازی کنی را داشتم که تنها در تیم پیشتاز شده شادی قشنگی نبود یک جورهایی با غصه آمیخته شده بود تا امروز امیدوار بودم امید به یک معجزه حتی در این روزها ماندم شاید دعای من گره گشا باشد اما همه چیز آرام آرام رنگ باخت بعضی می گویند حکمت بود اما از نظر من بدشانسی مطلق سال 2014 بود بدشانسی که حداقل ما هیچ طور نمی توانستیم جلوی وقوع را بگیریم
فقط امیدوارم بخت یک بار دیگر در سال2016 یه روی دوستانم لبخند بزند امیدوارم خداوند یک طور دیگر در زندگی همگیتان جبران کند به هر حال این هم آخر قصه ما بود
دست حق یارتان و خدا نگهدارتان سربلند و پیروز باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
از بعد از ویزا نگرفتن ها، دو تا رویکرد زننده میبینیم تو بعضی از اعضای معلوم الحال این تاپیک:

یه سری ها میان خودمونو که ویزا نگرفتیم میکوبن، یه جوری که میخوان خودشونو از بقیه جدا کنن.

یه سری ها هم میان ویزا گرفته ها رو میکوبن.

کار کنید رو خودتون تو رو خدا!! لطفاً در بزرگ شدن عجله کنید!
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
سلام دوستان
هرچی بود اونی نبود که حتی یک لحظه تصورش رو میکردیم همش میگم اگه اون سیستمی که کیس نامبر تعیین میکرد یک رقم از شماره کیسها کم یا زیاد میکرد هر یک از ما میتونست در چه شرایطی باشه خوب من یکی هیچ وقت تجربه قرعه و شرط و شانس نداشتم که دقیق مفهوم لاتاری رو بفهمم
اماااا مهم اینه که زندگی ادامه داره دوستی که با من لاتاری اسم نوشت اما برنده نشد پرونده کانادا تشکیل داد و در کمال تعجب الان ونکور هست وقتی از پاییز زیبای این شهر عکس میزاره بهش میگم اینجا جایی بود که تو باید میرفتی !
بهر حال نمیشه تا ابد سردر گم بود باید برخاست و شروعی تازه داشت همه ما یکبار بدنیا میایم و باید زندگی کنیم
برای تک تک تون بهترینها رو ارزو میکنم و همیشه منتظرم که تو این سایت خبرهای خوب بشنوم حالا هر قدر طول بکشه من یکی به خودم قول دادم تو این سایت به پاس اونهایی که همیشه کمک کردند هر قدر میتونم کمک بکنم پس خداحافظی در کار نیست و تا شقایق هست زندگی باید کرد
(2014-09-28 ساعت 18:18)mohamad2014 نوشته:  2014 های عزیز برید دنبال زندگیتون...میدونم میخواستید زندگیهاتون را تغییر بدید ولی شانس باهاتون نبود...این یک شانس برای زندگی و کار در آمریکا بطور قانونی بود(اوباما)...خوش شانس نبودید پس دیگه با این تاپیک خداحافظی کنید و اینقدر مطالب احساسی نگذارید....به دیگر روشهای تغییر زندگی فکر کنید..امروزم 28 سپامبر بود...تمام شد... هرچقدر هم ناراحت باشید اندازه من نیست که همکارم که 7 سال بود باهم بودیم رفت اما من موندم...بستگان درجه یکم آمریکاست اما من نشد...برای اولین بار فکر کردم خوش شانسم اما نشد...1.5 سال وقت ...هزینه ی 11 میلیونی امید ارزووو همه بر باد رفت....خداحافظ
سلام دوست عزیز:محبت میکنید بگید این هزینه 11 میلیونی برای چند نفر بود؟وآیا هزینه های اضافی مثل سفرهای مجدد به سفارت خانه هم رو شامل میشد یا نه؟شما رو بخدا ببخشید. میخوام هزینه های خودمو براورد کنم.ممنونم.شاد باشید
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: smpf ، nedaba
سلام دوستان يك زن و شوهر از دوستان ما كه ٨ سپتامبر مصاحبه داشتن و چك خورده بودن امروز ايشود شدن و بهشون امروز زنگ زدن كه ما ويزاي شما را صادر ميكنيم هفته اينده سه شنبه پاستون را بياريد ويزا را بگيريد
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان: sonyz2 ، rezasadeghi ، aaraam ، Nooshinsalamat ، smpf ، reasonable ، nedaba ، milad 68
متنفرم از اینهمه دورویی و پنهانکاری و دروغ که طی این پروسه از سفارت و افراد به ظاهر دوست! دیدم...
نفر دوم کیس ۴۹۵۶ امروز ایشود شد...
نفرات اول و سوم اگوست ویزاشونو گرفته بودند...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، EmJay ، قصه گو ، smpf ، reasonable ، nedaba
(2014-09-28 ساعت 20:00)reza16 نوشته:  سلام دوستان يك زن و شوهر از دوستان ما كه ٨ سپتامبر مصاحبه داشتن و چك خورده بودن امروز ايشود شدن و بهشون امروز زنگ زدن كه ما ويزاي شما را صادر ميكنيم هفته اينده سه شنبه پاستون را بياريد ويزا را بگيريد

ببخشید اطلاع دارید که این اواخر آپدیت هم داشتند یا خیر؟
Case #: 2014AS 7100
Interview: June 9, Abudhabi
Updates: June 9 &10
July 3, 8 & 9
28 & August 6
Two other times by email
God is always on time, trust him
تشکر کنندگان: smpf ، nedaba
(2014-09-28 ساعت 20:00)reza16 نوشته:  سلام دوستان يك زن و شوهر از دوستان ما كه ٨ سپتامبر مصاحبه داشتن و چك خورده بودن امروز ايشود شدن و بهشون امروز زنگ زدن كه ما ويزاي شما را صادر ميكنيم هفته اينده سه شنبه پاستون را بياريد ويزا را بگيريد
مگه بعد 30 سپتامبر ویزایی صادر میشه؟؟؟!!! ابوظبی معلوم هست چته... Sad

تشکر کنندگان: mohammadg846 ، mizan ، pari pari ، قصه گو ، smpf ، HERMES7 ، nedaba ، r.bazargan ، milad 68
(2014-09-28 ساعت 20:55)sonyz2 نوشته:  

ببخشید اطلاع دارید که این اواخر آپدیت هم داشتند یا خیر؟
یعنی بعد از سپتامبر هم ویزا میدهند ؟
تاریخ ایشود شدن مهم ؟ یا تاریخ صدور ویزا ؟
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: smpf ، nedaba ، shhak

دوست عزیز میشه بگین کدوم سفارت بودن؟
کیس: **35
سفارت : ایروان
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، smpf ، nedaba ، shhak
آخرین فایل سیس :
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...ring&pli=1
دیگه تحلیل بی تحلیل ....
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: sonyz2 ، ماتیتی ، sysmaster ، S.gh ، sce ، حاجی واشنگتن ، NEURON ، smpf ، nedaba ، shhak
آمار رو که دیدم بغض گلوم رو گرفت ولی نمی تونم داد بزنم گفتم حداقل یه پست بذارم،
چون مطمئن شدم سایت سیس تا حدی با واقعیت همخونی داشته و تو این 3 ماه اخیر (حتی چند روز اخیر) ویزا بوده در حالی که خودم و خیلی از دوستان ایمیل عدم وجود ویزا نامبر رو دریافت می کردیم(مخصوصا از ایروان)
تو این قضیه فقط یه نتیجه گرفتم فقط تلاش-بی خیال(گور بابای) شانس
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، sysmaster ، jojo_hami ، sce ، lighter ، aaraam ، قصه گو ، smpf ، Touraj2014 ، nedaba ، rezahoorjandi ، r.bazargan ، S.gh ، shhak ، uncledoc

با سلام بزرگوار شما از این دوستتون مطمئن هستید ( البته جسارت نکرده باشم)اخه تا انجای که ما می دانیم تا ویزا تو پاس نخوره سایت ایشود نمیشه( همانجا هم نوشته ویزا پرینت شد) و اینکه بعد از 30 سپتامبر کلا پرونده لاتاری بسته میشه و هیچگونه استثنایی نداره
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، amohammadiazar ، قصه گو ، smpf ، Touraj2014 ، nedaba ، milad 68 ، shhak
آخرین فایل سیس رو یه نگاه که میندازی میفهمی که تو این سه سفارت ما
1238 کیس بالغ بر 2457 نفر ویزا گرفتند
در حالی که تقریبا نصف همین مقدار 632 کیس بالغ بر 1367نفر جا موندند
حالا من موندم یا این آمار غلطه یا اینها از حداکثر 3500 سهمیه ایران فقط "حدود" 2457 ویزا صادر کردند-دستشون درد نکنه-دمشون گرم-خوب سوزوندنمون

(2014-09-26 ساعت 22:55)abbas09 نوشته:  دوستان عزیز حالا که داریم به اخر خط این بازی میرسیم بالاخره چند نفر نتونستن ویزا بگیرن کسی میدونه؟
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
تشکر کنندگان: sce ، smpf ، nedaba ، rezahoorjandi ، milad 68 ، S.gh ، shhak
بچه ها سلام
چه خبر كيا ويزا گرفتن؟
چند نفر موندن
به خدا اين روزا همش فكرم اينجاس Sad
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
تشکر کنندگان: alitab ، pari pari ، sce ، قصه گو ، mohsenmb ، smpf ، lighter ، nedaba ، milad 68 ، babak12 ، S.gh ، shhak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان