کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
درود
ما هم از بازماندگان شدیم . ولی چی میشد فرصتی دیگر به بازماندگان لاتاری برای سال بعد میدادند .بطور مثال کسایی که ویزا بهشون نرسید رو برای سال بعد جزو برندگان بزارند و مجدد پروسه رو طی کنند خداوکیلی به نظرتون این حق نیست ؟ ای کاش این قانون برای سال های بعد تغییر کنه و بازماندگان بتونند پروسه خودشون رو در سال بعد مجدد بگذرونند . من و شما میدونیم که درصد برنده شدن در حد 1 درصد هم نیست پس خیلی باید خوش شانس باشیم که سال بعد هم برنده بشیم ولی اگر این فرصت رو به همه کسانی که ویزا بهشون نرسید میدادند چی میشد ؟ این قانون دست نوشته خودشونه اگر خودشون بخوان میتونند تغییر بدند .
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
سلام دوستان و مدیران عزیز

تاپیک کمک به بازماندگان لاتاری ،امروز قفل شده است.

ما بازماندگان لاتاری باید به کدام تاپیک برویم و سئوالاتمان را مطرح کنیم؟

آیا تاپیک جدیدی در نظر گرفته شده است؟

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: قصه گو ، Nooshinsalamat ، smpf ، pari pari ، nedaba ، k.shiary
(2014-09-27 ساعت 22:19)reasonable نوشته:  سلام دوستان و مدیران عزیز

تاپیک کمک به بازماندگان لاتاری ،امروز قفل شده است.

ما بازماندگان لاتاری باید به کدام تاپیک برویم و سئوالاتمان را مطرح کنیم؟

آیا تاپیک جدیدی در نظر گرفته شده است؟

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

باز شد

تشکر کنندگان: meisamg1362 ، reasonable ، قصه گو ، آلیس-1980 ، smpf ، babak12 ، Nooshinsalamat ، pari pari ، nedaba ، k.shiary
دوست فرهیخته
همین که شما این همه به دوستان اینجا توهین کردی و هنوزم سعی میکنی با جواب دادن به همه انتقادا خودتو ثابت کنی برامون روشن شد که کی خاله زنک و فرهیخته اس!
برات آرزو میکنم یا این دیدگاه "خاله زنک فرض کردن همه" عوض بشه یا حداقل اطرافیان کمتری از خودتو با این دیدگاهت برنجونی.
شاد باشی هرچند خیلی بعید میدونم که بتونی!
تشکر کنندگان: smpf ، r.bazargan
(2014-09-28 ساعت 07:43)m.mirzaee نوشته:  یه پیش نهاد دارم به مدیران
این تاپیک رو بیخیال شید و نبندید
با این کارتون حداقل چند کار خوب صورت میپذیرد و ادامه پیدا خواهد کرد :
...
به امید روزی که این تاپیک زودتر بسته بشه
به نظر من بدترین تاپیک رواز نظر آمار کلیر شدن و .... داشتیم
موفق و پیروز باشید.

سلام دوست من
همه دوستاني كه امسال تو اين تاپيك اومدنو رفتن به حقيقت آنچه به همه گذشت خيلي خوب آگاهن.
ديگه لازم نيست شما براي زودتر بسته شدنش دعا كنين.
با همين دعا معلوم ميشه كه چه كساني شامل بندهاي مذكور شما بودن!
در ضمن با ديدن "m.mirzaee" و بدون خوندن متن هاي شما از قبل متوجه ميشدم كه قراره چي بخونم!
شاد باشين.
تشکر کنندگان:
دوستان عزیزم،
تو این مدت نه چندان کوتاه که تو این فروم بودم با شادیها، دلتنگی ها، گله ها و غم های همه دوستان نازنین اینجا، من و خانوادم زندگی کردیم. شاد شدیم و غصه خوردیم. شاید این هم یک تجربه و درس بزرگ زندگی برای همه ما بود که خودمون رو، صبر و تحملمون رو و درونمون رو در مواجه با شرایط دشوار و سختی های زندگی محک بزنیم و نقاط ضعف درونمون رو بهتر بشناسیم و با ریاضتی که کشیدیم به قول قدیم ها دلمون رو بزرگتر کنیم.
منم کم کم می خوام از این تاپیک خداحافظی کنم. این احتمالاً آخرین پست من خواهد بود. برای همه دوستان عزیز آرزوی موفقیت میکنم. درسته که خیلی از ما در این راه ناکام موندیم ولی شکست شاید سرآغازی باشه برای پیروزی های آتی تو زندگی. برای همتون هر جا که هستین آرزوی بهترین ها رو دارم چه دوستانی که ویزا گرفتن و چه اونایی که از این قافله باز موندن. دوستانی که موندن مطمئن باشید دنیا برای ما به آخر نرسیده و زندگی با پستی و بلندیهاش کماکان جریان داره.
لطفاً ما رو هم از آرزوهای خوبتون بی نصیب نکنین، من و خانوادم الان تو مرحله حساسی از زندگمون هستم که شاید برنده نشدن در لاتاری کوچکترین مشکل و ناراحتی حال حاضرمون باشه.
همتون رو به خدا میسپارم.
شاد و موفق و سربلند باشین.
65XX، ایروان، 2 نفر، مصاحبه:June 2nd ، آپدیت ها:، Aug 11، Aug 8 ، June 4
(2014-09-28 ساعت 08:51)m.mirzaee نوشته:  ما با اینکه ویزا نگرفتیم شادتر از اونایی هستیم که ویزا گرفتن و زیاد شاد نیستن
شما هم احتمالا جزو دسته هایی بودی من گفتم که اینجوری جواب دادید
شما دیگه جاتون تو تاپیک سفر به آمریکاست نه اینجا که برای بقیه خط و نشون میکشید
پس برو تو تاپیک خودت و بقیه رو بیخیال شو
فقط یه نصیحت میکنم که اونجا این پنهان کاری و زخم و زبوناتو ادامه ندی
حداقل آبروی ایرانیا رو آمریکا حفظ کن
در ضمن از طرفداریهاتون از ملیکا و مؤمنی و آ ل ... و بقیه کسایی که همه مخالفشون بودن این قضیه اثبات میشه که چه کسایی چه ذاتی دارن
از تاریخ دریافت ویزات مشخصه از التماسیها و پنهان کارایی
من حرفمو رک و راست میزنم و زیر چادر حرف نمیزنم
از تعداد ارسالهاتون با توجه به شماره کیسو مدت انتظارتون مشخصه تو این تاپیک فقط اطلاعات میگرفتید و نم پس نمیدادی
در ضمن خوشحالم که امثال شما وقتی اسم منو میبنن دوست ندارن پستم رو بخونن ، حداقل تو این زمینه موفق بودم که دافعه بری امثال شما داشته باشم و جاذبه برای کسایی که صادق و رو راست هستن

جناب ميرزايي عزيز
حتي قبل از خوندن پست شما ميدونستم كه به راحتي بر اساس چند تا عدد و رقم و تعداد ارسالها و ... مورد قضاوت كور شما قرار ميگيرم.
چه راحت بدون كوچكترين شناختي طرف مقابلتون رو قضاوت ميكنين و ميكوبين!
دقيقاً بعد از ورود امثال شما به اين تاپيك جو اينجا به تشنج كشيده شد و كار به جايي رسيد كه خود شما آرزوي بسته شدن هرچه زودتر اين تاپيكو مي كنين!
اين اتفاقها و برخوردها تا امسال تو اين سايت سابقه اي نداشته.
به هر حال من بر خلاف شما براتون آرزو ميكنم كه به همه آرزوهاي بزرگو كوچيكتون برسين و هرجاي اين كره خاكي كه هستين اون فرهنگ غني ايراني رو كه همانا احترام به ديگران و دوست داشتن همه آدماس حفظ كنين و از زندگي تون لذت ببرين.
اينم بدونين كه گرفتن ويزاي يه كشور به هيچ وجه براي من مايه مباهات و فخر فروشي نيست و فقط يه شانسه كه بهم داده شده.
شاد باشين.
تشکر کنندگان: SabSor ، aaraam ، reasonable ، rezasadeghi
دوستان ميشه بگين امسال به چند نفر ويزا ندادن؟؟
تشکر کنندگان: nedaba ، smpf
(2014-09-28 ساعت 10:01)m.mirzaee نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 09:53)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 08:51)m.mirzaee نوشته:  ما با اینکه ویزا نگرفتیم شادتر از اونایی هستیم که ویزا گرفتن و زیاد شاد نیستن
شما هم احتمالا جزو دسته هایی بودی من گفتم که اینجوری جواب دادید
شما دیگه جاتون تو تاپیک سفر به آمریکاست نه اینجا که برای بقیه خط و نشون میکشید
پس برو تو تاپیک خودت و بقیه رو بیخیال شو
فقط یه نصیحت میکنم که اونجا این پنهان کاری و زخم و زبوناتو ادامه ندی
حداقل آبروی ایرانیا رو آمریکا حفظ کن
در ضمن از طرفداریهاتون از ملیکا و مؤمنی و آ ل ... و بقیه کسایی که همه مخالفشون بودن این قضیه اثبات میشه که چه کسایی چه ذاتی دارن
از تاریخ دریافت ویزات مشخصه از التماسیها و پنهان کارایی
من حرفمو رک و راست میزنم و زیر چادر حرف نمیزنم
از تعداد ارسالهاتون با توجه به شماره کیسو مدت انتظارتون مشخصه تو این تاپیک فقط اطلاعات میگرفتید و نم پس نمیدادی
در ضمن خوشحالم که امثال شما وقتی اسم منو میبنن دوست ندارن پستم رو بخونن ، حداقل تو این زمینه موفق بودم که دافعه بری امثال شما داشته باشم و جاذبه برای کسایی که صادق و رو راست هستن

جناب ميرزايي عزيز
حتي قبل از خوندن پست شما ميدونستم كه به راحتي بر اساس چند تا عدد و رقم و تعداد ارسالها و ... مورد قضاوت كور شما قرار ميگيرم.
چه راحت بدون كوچكترين شناختي طرف مقابلتون رو قضاوت ميكنين و ميكوبين!
دقيقاً بعد از ورود امثال شما به اين تاپيك جو اينجا به تشنج كشيده شد و كار به جايي رسيد كه خود شما آرزوي بسته شدن هرچه زودتر اين تاپيكو مي كنين!
اين اتفاقها و برخوردها تا امسال تو اين سايت سابقه اي نداشته.
به هر حال من بر خلاف شما براتون آرزو ميكنم كه به همه آرزوهاي بزرگو كوچيكتون برسين و هرجاي اين كره خاكي كه هستين اون فرهنگ غني ايراني رو كه همانا احترام به ديگران و دوست داشتن همه آدماس حفظ كنين و از زندگي تون لذت ببرين.
اينم بدونين كه گرفتن ويزاي يه كشور به هيچ وجه براي من مايه مباهات و فخر فروشي نيست و فقط يه شانسه كه بهم داده شده.
شاد باشين.
دقیقا بعد از موندن کلیر شدنهایی مثل شما تو تاپیک ، جو متشنج شده
ضمنا من تو پست اولم شخص خاصی رو مخاطبم قرار ندادم و فقط آرزوم رو گفتم
شما هم میتونستی محترمانه پاسخ بدی
اما وقتی شما هر چی دلت میخواد میگی توقع نداشته باش نازت کنن
ضمنا من تا بحال کسی رو مورد قضاوت قرار ندادم چون خدا نیستم
این شما هستید که با تأکید بر این جملتون " در ضمن با ديدن "m.mirzaee" و بدون خوندن متن هاي شما از قبل متوجه ميشدم كه قراره چي بخونم! " یا "حتي قبل از خوندن پست شما ميدونستم كه به راحتي بر اساس چند تا عدد و رقم و تعداد ارسالها و ... مورد قضاوت كور شما قرار ميگيرم" ، این شما هستی که بقیه رو مورد قضاوت قرار میدید
یا حق
جناب میرزایی سلام
من و بسیاری از دوستان عملکرد شما رو دیدیم، عملکرد جناب نوروزی رو هم دیدیم. پس به راحتی می تونیم قضاوت کنیم.
اجازه بدهید بابت چندین بار دفاعی که از شما کردم، پشیمون نباشم.
در خصوص جناب نوروزی اگه نگم بهترین ولی از بهترین ها بودن در تاپیک کلیرنس و حضورشون منشا خیر و آرامش.
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
تشکر کنندگان: S.gh ، aaraam ، سعید پ ، قصه گو ، smpf
این تاپیک دیگه گندش دراومده بابا چرا نمیبندین این تاپیک رو مایه ابروریزی شده .من نمیدونم منتظر چی هستید
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: m.mirzaee ، sad_sad ، nedaba ، omid2014 ، rezasadeghi ، mizan ، sce ، smpf ، نیلان ، آزاده_امین ، hadi472
دوستان گلم
اگه تو اين مدت باعث رنجش خاطر بعضي از شما شدم عذرخواهي ميكنم.
واقعاً دلم نميخواست امسال اين اتفاقا بيفته و همه حتي ويزا گرفته ها با دلي غمگين اينجا رو ترك كنن.
اگه يادتون باشه من از اولم گفتم تا قفل شدن اين تاپيك با بچه هاي اينجا ميمونم حتي اگه پستي نزارم.
آرزوي هميشگي من براي همه شادي و پيشرفت در همه مراحل زندگيه.
تا چند روز ديگه اين تاپيك هم بسته ميشه و همه با خيالي آسوده به زندگيشون ادامه ميدن.
شاد باشين.
تشکر کنندگان: lighter ، r.bazargan ، S.gh ، pari pari ، A_A ، H Pier ، reasonable ، nedaba ، pari pariaaa ، ffrfar ، babak12 ، rezasadeghi ، gema ، lida55 ، قصه گو ، sal0811 ، smpf ، naftoonbazoft1 ، sad_sad
واسم خيلى عجيبه كه چرا اين اتفاقات داره تو اين تاپيك ميفته، مگه ما همونايى نيستيم كه هميشه اينجا به هم اميد و دلگرمى ميداديم و براى همديگه هورا ميكشيديم!!!!!
ازتون خواهش ميكنم يه مقدار خويشتن دار باشيد
دوستون دارم
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
(2014-09-28 ساعت 13:12)m.mirzaee نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 13:08)pari pari نوشته:  واسم خيلى عجيبه كه چرا اين اتفاقات داره تو اين تاپيك ميفته، مگه ما همونايى نيستيم كه هميشه اينجا به هم اميد و دلگرمى ميداديم و براى همديگه هورا ميكشيديم!!!!!
دوستون دارم

سلام
پری خانم دیگه جونی نمونده
با یه غوره سردیمون میکنه و با یه مویز گرمی
بالاخره شوهر محترمتون ویزا دریافت کردن یا نه؟

ايشالا كه اينطور نيست. بله ايشون اول ارديبهشت ويزاشونو گرفتن و الان هم 6 روزه كه امريكا هستن
جا مانده از لاتارى 2014

2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: lighter ، reasonable ، milad 68 ، nedaba ، babak12 ، mizan ، قصه گو ، smpf ، rezahoorjandi ، lida55 ، uncledoc
(2014-09-28 ساعت 13:20)m.mirzaee نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 13:16)pari pari نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 13:12)m.mirzaee نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 13:08)pari pari نوشته:  واسم خيلى عجيبه كه چرا اين اتفاقات داره تو اين تاپيك ميفته، مگه ما همونايى نيستيم كه هميشه اينجا به هم اميد و دلگرمى ميداديم و براى همديگه هورا ميكشيديم!!!!!
دوستون دارم

سلام
پری خانم دیگه جونی نمونده
با یه غوره سردیمون میکنه و با یه مویز گرمی
بالاخره شوهر محترمتون ویزا دریافت کردن یا نه؟

ايشالا كه اينطور نيست. بله ايشون اول ارديبهشت ويزاشونو گرفتن و الان هم 6 روزه كه امريكا هستن

هم یه جورایی بده هم یه جورایی خوب
تبریک میگم چون حداکثر تا 2 سال دیگه حتما کنار هم خواهید بود ، امیدوارم زمانش کمتر بشه
معمولا آقایون دیرتر کلیر میشن
نمیدونم چرا اینجوری میکنن!!

ممنونم. ايشالا
جا مانده از لاتارى 2014

تشکر کنندگان: lighter ، reasonable ، milad 68 ، rbrb-2015 ، nedaba ، amohammadiazar ، قصه گو ، smpf
2014 های عزیز برید دنبال زندگیتون...میدونم میخواستید زندگیهاتون را تغییر بدید ولی شانس باهاتون نبود...این یک شانس برای زندگی و کار در امریکا بطور قانونی بود(اوباما)...خوش شانس نبودید پس دیگه با این تاپیک خداحافظی کنید و اینقدر مطالب احساسی نگذارید....به دیگر روشهای تغییر زندگی فکر کنید..امروزم 28 سپامبر بود...تمام شد... هرچقدر هم ناراحت باشید اندازه من نیست که همکارم که 7 سال بود باهم بودیم رفت اما من موندم...بستگان درجه یکم امریکاست اما من نشد...برای اولین بار فکر کردم خوش شانسم اما نشد...1.5 سال وقت ...هزینه ی 11 میلیونی امید ارزووو همه بر باد رفت....خداحافظ
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: ffrfar ، mahssa ، rezasadeghi ، Touraj2014 ، EmJay ، قصه گو ، smpf ، nedaba ، milad 68 ، daria ، abbas09

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان