کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-23 ساعت 02:05)masuodrh نوشته:  یه سوال تخصصی Wink
آپدیت شدن سایت سفارت ها، نظم خاصی داره؟ یعنی مثلا هفته ای یک بار یا ماهی؟
یا عشقی آپدیت میکنن؟

مورد آخر صحیح می باشد Big Grin
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
با تبريك شكست مفتضحانه طلسم پاك شدن سه كبوتر عاشق سرزمين فرصتها!!!!!!!! Wink منتظر اخبار خوب در راه ماندگان ديار يو اس منتظر در وادي آل نهيان هستيم. نوبتي هم باشه (كه نيست) نوبت بچه هاي ابوظبيه. به افتخار اولين كلير از امارات... Big Grin
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
بچه ها ما کلیر شدیم از انکارا امیدوارم بزودی شاهد کلیر شدن همه دوستان باشیم
(2013-11-22 ساعت 14:21)ghafari88 نوشته:  باریکلا آنکارا .........
راستی بذارید حدس بزنم :
2014winner و javadi436 کلیر شدن ... Cool ... البته غیر از victory7 عزیز که بازم بهشون تبریک می گم

(2013-11-23 ساعت 09:33)javadi436 نوشته:  بچه ها ما کلیر شدیم از انکارا امیدوارم بزودی شاهد کلیر شدن همه دوستان باشیم

خوب یکی از حدس هام درست بود. Big Grin
امیدوارم این روند که به سلامتی شروع شده ادامه دار باشه و شاهد شادی مفرط دوستان به صرف شیرینی و شام باشیم! Tongue
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
هورااااااااااااااااااااااااااااا هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا هورااااااااااااااااااااااااااااااااا

بالاخره اومد اونی که منتظرش بودیم. تبریک به همه دوستان کیلیر شده.

برای ابوظبی ها " خبر رسیده که خبری در راه است" .

بزووووووووووووووووووووودی
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
(2013-11-23 ساعت 09:27)peymanmohajer نوشته:  با تبريك شكست مفتضحانه طلسم پاك شدن سه كبوتر عاشق سرزمين فرصتها!!!!!!!! Wink منتظر اخبار خوب در راه ماندگان ديار يو اس منتظر در وادي آل نهيان هستيم. نوبتي هم باشه (كه نيست) نوبت بچه هاي ابوظبيه. به افتخار اولين كلير از امارات... Big Grin

آقا پیمان ایشالا بزودی واسه ابوظبی ها هم جشن می گیریم. مهم طلسمش بود که شکست. چند تا هورای بنفش پیشاپیش تقدیم می کنیم به بچه های صبور ابوظبی
هووووووووووووووووورا هووووووووووووووووووورا هووووووووووووووورا
(2013-11-23 ساعت 09:52)سیمین راد نوشته:  
هورااااااااااااااااااااااااااااا هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا هورااااااااااااااااااااااااااااااااا

کلیر شدین؟! Big Grin

بچه هایی که کلیر می شن بی زحمت به soli asali عزیز زودی بگن کلیر شدنشون رو اونجا درج کنه .... بهتر میشه آمارگیری کرد ... خلاصه من قلبم ضعیفه ها ... یه عمو پیر دارید ... حواستون بهش باشه! Tongue
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-11-23 ساعت 10:05)ghafari88 نوشته:  

کلیر شدین؟! Big Grin

بچه هایی که کلیر می شن بی زحمت به soli asali عزیز زودی بگن کلیر شدنشون رو اونجا درج کنه .... بهتر میشه آمارگیری کرد ... خلاصه من قلبم ضعیفه ها ... یه عمو پیر دارید ... حواستون بهش باشه! Tongue

نه عمو جان اینا مشقی بود دارم تمرین می کنم واسه هورای اصلی Big Grin
اینم انرژی مثبتای امروز، باشد که بازم خبرای خوب بشنویم ....
حالا همه با هم [عکس: 488119_choir.gif]

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3

مبارکه دوست عزیز.شما اولین نفر کلیر شده از ابوظبی هستید؟پدرو مادر من هم 8 اکتبر مصاحبه داشتن هنوز کلیر نشدن.باید تو همون سایت http://www.abudhabiivo.net/
چک کنیم درسته؟
تشکر کنندگان: hamidrezapir1 ، soli asali ، behfaza
(2013-11-23 ساعت 11:32)moghaddas.mona نوشته:  منتظر سرا را کجا میشه مشاهده کرد؟

منتـــــظر ســــــــــــــــــــــــــرا

(2013-11-23 ساعت 11:29)moghaddas.mona نوشته:  

مبارکه دوست عزیز.شما اولین نفر کلیر شده از ابوظبی هستید؟پدرو مادر من هم 8 اکتبر مصاحبه داشتن هنوز کلیر نشدن.باید تو همون سایت http://www.abudhabiivo.net/
چک کنیم درسته؟

ضمناً خانم راد هنوز کلیر نشدند. بله توی همون سایت که فرمودید باید چک کنید.
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: ایراندوخت ، pari pariaaa ، hamidrezapir1 ، soli asali ، behfaza
(2013-11-23 ساعت 11:29)moghaddas.mona نوشته:  

چک کنیم درسته؟

نه دوست عزیز اینا واسه تبریک به کیلیریهای آنکارا و روحیه دادن به بچه های ابوظبی و ایروان بود
Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، Vahid2014 ، hamidrezapir1 ، soli asali ، behfaza
(2013-11-23 ساعت 09:33)javadi436 نوشته:  بچه ها ما کلیر شدیم از انکارا امیدوارم بزودی شاهد کلیر شدن همه دوستان باشیم
اول تبریک و هوراااای فراوان
دوم اینکه یک پیام به خانم soliasali بفرستید تا جلوی اسم شما در مهاجرسرا به رنگ سبز کلیر شده مزین بشه
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: ghafari88 ، farnama ، javadi436 ، pari pariaaa ، hamidrezapir1 ، soli asali ، behfaza
سلام یه سوال.مادرم برنده هست و من و پدرم زیر مجموعه هستیم
اگه مثلا پدرم کلیر نشه و از نظرشون ما مشکلی نداشته باشیم.به من و مادرم ویزا میدن؟ آیا همچین موردی تو مهاجرسرا داشتیم؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: hamidrezapir1 ، soli asali ، behfaza
(2013-11-23 ساعت 12:38)farnama نوشته:  سلام یه سوال.مادرم برنده هست و من و پدرم زیر مجموعه هستیم
اگه مثلا پدرم کلیر نشه و از نظرشون ما مشکلی نداشته باشیم.به من و مادرم ویزا میدن؟ آیا همچین موردی تو مهاجرسرا داشتیم؟
پست موقت
البته دوست عزیزجای سوال شما این تاپیک نیست ....
مشکلی نیست در صورتی که شما و مادرتون شرایط اخذ ویزای یکضرب رو داشته باشید به شما و مادرتون ویزا یکضرب داده خواهد شد و اگر احیاناپدرتون کلیرنس بخوره میتونید یا هر سه همزمان ویزاتون رو بعد از کلیر شدن پدر بگیرید یا شما و مادرتون ویزاتون رو بگیرید و بعد پدر .
البته توصیه بنده به شما این هست که به محض گرفتن ویزای یکضرب بلافاصله پس از اعلام سفارت پاس ها رو تحویل و ویزا رو بگیرید و به بعد موکول نکنید موفق باشید ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان