کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-11-23 ساعت 18:02)farnama نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 12:51)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 12:38)farnama نوشته:  سلام یه سوال.مادرم برنده هست و من و پدرم زیر مجموعه هستیم
اگه مثلا پدرم کلیر نشه و از نظرشون ما مشکلی نداشته باشیم.به من و مادرم ویزا میدن؟ آیا همچین موردی تو مهاجرسرا داشتیم؟
پست موقت
البته دوست عزیزجای سوال شما این تاپیک نیست ....
مشکلی نیست در صورتی که شما و مادرتون شرایط اخذ ویزای یکضرب رو داشته باشید به شما و مادرتون ویزا یکضرب داده خواهد شد و اگر احیاناپدرتون کلیرنس بخوره میتونید یا هر سه همزمان ویزاتون رو بعد از کلیر شدن پدر بگیرید یا شما و مادرتون ویزاتون رو بگیرید و بعد پدر .
البته توصیه بنده به شما این هست که به محض گرفتن ویزای یکضرب بلافاصله پس از اعلام سفارت پاس ها رو تحویل و ویزا رو بگیرید و به بعد موکول نکنید موفق باشید ...

چون مربوط به کلرنس بود نوشتم
ما رفتیم مصاحبه ابوظبی
و کلرنس خوردیم و تو سایت فقط اسم پدرم هست الان که دوستان گفنتد احتمال زیاد به این خاطر هست که پدر کلرنس خورده فقط
اومدیم و خدایی نکرده اصلا پدر رو تاییید نکردن.با توجه به برنده بودن مادر ایا به من و مادرم هم ویزا نمیدن؟

دوست عزیز نگران نباش ویزای اعضای کیس هستش که تابع فرد برنده اس یعنی اگر به فرد برنده ویزا داده نشود به دیگر اعضا هم ویزا تعلق نخواهد گرفت.
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: امین 13 ، hamidrezapir1 ، soli asali ، behfaza ، pari pariaaa
(2013-11-23 ساعت 18:02)farnama نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 12:51)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 12:38)farnama نوشته:  سلام یه سوال.مادرم برنده هست و من و پدرم زیر مجموعه هستیم
اگه مثلا پدرم کلیر نشه و از نظرشون ما مشکلی نداشته باشیم.به من و مادرم ویزا میدن؟ آیا همچین موردی تو مهاجرسرا داشتیم؟
پست موقت
البته دوست عزیزجای سوال شما این تاپیک نیست ....
مشکلی نیست در صورتی که شما و مادرتون شرایط اخذ ویزای یکضرب رو داشته باشید به شما و مادرتون ویزا یکضرب داده خواهد شد و اگر احیاناپدرتون کلیرنس بخوره میتونید یا هر سه همزمان ویزاتون رو بعد از کلیر شدن پدر بگیرید یا شما و مادرتون ویزاتون رو بگیرید و بعد پدر .
البته توصیه بنده به شما این هست که به محض گرفتن ویزای یکضرب بلافاصله پس از اعلام سفارت پاس ها رو تحویل و ویزا رو بگیرید و به بعد موکول نکنید موفق باشید ...

چون مربوط به کلرنس بود نوشتم
ما رفتیم مصاحبه ابوظبی
و کلرنس خوردیم و تو سایت فقط اسم پدرم هست الان که دوستان گفنتد احتمال زیاد به این خاطر هست که پدر کلرنس خورده فقط
اومدیم و خدایی نکرده اصلا پدر رو تاییید نکردن.با توجه به برنده بودن مادر ایا به من و مادرم هم ویزا نمیدن؟
قطعا مادر شما هم در روز مصاحبه کلیر نشده بوده وگرنه همون روز ویزای یکضرب به مادر شما میدادن و پدرتون کلیرنس میخورد
حالا هم اگر سایت آپدیت شه ممکنه مادر شما زودتر کلیر بشه که در اینصورت میتونه زودتر ویزا رو بگیره
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: farnama ، soli asali ، behfaza ، pari pariaaa
من ۱۰ روز دیگه مصاحبه دارم اما تو سایت CEAC شماره کیسمو بدون صفر وارد میکنم منو نمیشناسه پیغام Invalid Immigrant Visa Case Number. میده، نباید الان READY میزد؟
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza
(2013-11-23 ساعت 18:33)mina_polo نوشته:  من ۱۰ روز دیگه مصاحبه دارم اما تو سایت CEAC شماره کیسمو بدون صفر وارد میکنم منو نمیشناسه پیغام Invalid Immigrant Visa Case Number. میده، نباید الان READY میزد؟
خسته نباشید
دوستان 50 روز قبل مصاحبه داشتند و هنوز سایت کیس اونا رو نمیشناسه
کلیر هم شدند و هنوز نمیشناسه
یعنی کلا هیچ کسو نمیشناسه Wink
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
(2013-11-23 ساعت 18:33)mina_polo نوشته:  من ۱۰ روز دیگه مصاحبه دارم اما تو سایت CEAC شماره کیسمو بدون صفر وارد میکنم منو نمیشناسه پیغام Invalid Immigrant Visa Case Number. میده، نباید الان READY میزد؟

حتی کسانی هم که دیروز کلیر شدن را هم نمیشناسه این سایت ceac حساب کتاب نداره
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: masuodrh ، hamidrezapir1 ، soli asali ، behfaza ، pari pariaaa ، mina_polo
(2013-11-22 ساعت 13:52)aghaghia نوشته:  کیس نامبرهای کلیر شده آنکارا:
2014AS205
2014AS545
2014AS751
با تبریک به دوستان کلیر شده. Smile

لطف میکنین لینکشو برامون بذارین. من نمیدونم شما کجاها را چک میکنین.
ممنون
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان: hamidrezapir1 ، soli asali ، behfaza
(2013-11-23 ساعت 20:16)S.gh نوشته:  
(2013-11-22 ساعت 13:52)aghaghia نوشته:  کیس نامبرهای کلیر شده آنکارا:
2014AS205
2014AS545
2014AS751
با تبریک به دوستان کلیر شده. Smile

لطف میکنین لینکشو برامون بذارین. من نمیدونم شما کجاها را چک میکنین.
ممنون
خدمت شما دوست گرامی
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
(2013-11-23 ساعت 19:25)Vahid2014 نوشته:  

حتی کسانی هم که دیروز کلیر شدن را هم نمیشناسه این سایت ceac حساب کتاب نداره
با سلام به mina_polo عزیز
سایت CEAC قبل از مصاحبه هیچ شماره کیسی را طبیعتاً نمی شناسه. تازه کسانی که روند کلیرنسشون در حال طی شدنه را بعد از مدتی می شناسه و واقعاً حساب و کتاب سایت را " کسی نمی داند"
در ضمن READY برای حالتی است قبل از ISSUED ویزا . یعنی همه کارها انجام شده (منظور روند اداری ) و ویزا آماده صادر شدن می باشد و در مرحله قبل از مصاحبه کاربردی ندارد.
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
دوستان چرا منتظرسرا آپدیت نمیشه؟
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: aghaghia ، soli asali ، behfaza ، pari pariaaa ، hamidrezapir1
(2013-11-23 ساعت 15:58)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 15:51)hudson نوشته:  برای ابوظبی به غیر از سایتی که در برگه سفارت هست کجا را میشه چک کرد؟

در ضمن در سایت ceac با وارد کردن کیس نامبر به چه صورت امکان چک کردن هست؟

فقط این سایت هست : http://abudhabiivo.net/
در مورد سایت سیس هم باید صفرهای کیس نامبرتون رو حذف کنید و بدون صفرهای قبل از اعداد، کیس نامبر رو وارد کنید. مثلا اینطوری : 2014AS1234
اما در کل این سایت فعلاً هیچ کیس لاتاری رو نمیشناسه ...
عمو احسان خوب ، یه چیز جالب بگم: بلافاصله بعد از مصاحبه تا به هتل رسیدیم کیس نامبرو وارد همین سایت کردیم و پیامی به اسم همسرم بود که مراحل اداری شما در جریان است ....در نهایت هم نوشته بود طی این مدت نه زنگ بزنید نه ایمیل بفرستید! فکر کنم اگه قبل از مصاحبه هم همین کارو میکردیم باز همین پیغام بود.یعنی تصمیم گرفته شده بود.رفتن ما به سفارت فقط برای این بود که آفیسر به نمایندگی دولت آ م ر ی ک ا ببینه ما وجود فیزیکی داریم یا نه؟! و ببینه آیا واقعا میخواستیم بریم آ م ر ی ک ا یا پشیمون شدیمBig Grin
شاید هم همون موقع که داشتیم مصاحبه میشدیم آفیسر اینو نوشته.این از اون مجهولاتیه که فقط میشه در موردش نظریه پردازی کردCool
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
سلام
از مدیران عزیز خواهشمندم که هرچه سریعتر به ما کمک کنند وضعیت قرمزه
ما 4 روز پیش مصاحبه داشتیم و کیلیرنس خوردیم و امروز توی سایت سفارت ابوظبی که میخواستیم وضعیت کیس را چک کنیم متوجه شدیم اسم همسرم که برنده اصلی هست را اشتباه نوشتند و یک حرف لام زیادی نوشتند تو اسمش.
الان بهترین کار چیه؟ آیا این مشکل بزرگیه؟ اصن چرا اینجور شده؟ Sad
کیس نامبر(برنده همسرم):**2014AS12 /سفارت ابوظبی/ مصاحبه : هفته سوم نوامبر/ آپدبت :10 فوریه هر دو نفر- 20 مارچ فقط خودم-27 می و 29 می کیس اصلی/ کلیر: 29 می / ویزا: امید به خدا Rolleyes
تشکر کنندگان: aghaghia ، soli asali ، امین 13 ، behfaza ، pari pariaaa ، قصه گو
(2013-11-23 ساعت 21:09)shohreh63 نوشته:  سلام
از مدیران عزیز خواهشمندم که هرچه سریعتر به ما کمک کنند وضعیت قرمزه
ما 4 روز پیش مصاحبه داشتیم و کیلیرنس خوردیم و امروز توی سایت سفارت ابوظبی که میخواستیم وضعیت کیس را چک کنیم متوجه شدیم اسم همسرم که برنده اصلی هست را اشتباه نوشتند و یک حرف لام زیادی نوشتند تو اسمش.
الان بهترین کار چیه؟ آیا این مشکل بزرگیه؟ اصن چرا اینجور شده؟ Sad
دوست عزیز نگران نباشید، اتفاق خاصی نیفتاده می تونید ایمیل بزنید و این مسئله رو متذکر بشید بهشون و یا وقتی کلیر شدید موقع دادن پاسپورت هاتون این مسئله رو ذکر کنید، مهم اینه که اسم شما در ویزایی که بهتون میدن درست نوشته بشه، اطلاعات تماس رو هم در اولین پست تاپیک سفر به امارات میتونید پیدا کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
ببخشید می‌پرسم منتظر سارا ۲۰۱۲ هم داریم ؟ هر چی‌ گشتم لینکشو پیدا نکردم.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، hamidrezapir1
دوستان من یه سوالی داشتم اگه صلاح دونستین بعدا این پست رو پاک کنید،

من شماره کیس سال خودمو واسه سال 2013 وارد سایت کردم دیدم 8 آگوست یه همچین کیس نامبری ویزاش ایشود شده..منتها از کجا میشه متوجه شد که کیس شون چند نفر بوده و..؟
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، hamidrezapir1
(2013-11-23 ساعت 21:08)قصه گو نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 15:58)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 15:51)hudson نوشته:  برای ابوظبی به غیر از سایتی که در برگه سفارت هست کجا را میشه چک کرد؟

در ضمن در سایت ceac با وارد کردن کیس نامبر به چه صورت امکان چک کردن هست؟

فقط این سایت هست : http://abudhabiivo.net/
در مورد سایت سیس هم باید صفرهای کیس نامبرتون رو حذف کنید و بدون صفرهای قبل از اعداد، کیس نامبر رو وارد کنید. مثلا اینطوری : 2014AS1234
اما در کل این سایت فعلاً هیچ کیس لاتاری رو نمیشناسه ...
عمو احسان خوب ، یه چیز جالب بگم: بلافاصله بعد از مصاحبه تا به هتل رسیدیم کیس نامبرو وارد همین سایت کردیم و پیامی به اسم همسرم بود که مراحل اداری شما در جریان است ....در نهایت هم نوشته بود طی این مدت نه زنگ بزنید نه ایمیل بفرستید! فکر کنم اگه قبل از مصاحبه هم همین کارو میکردیم باز همین پیغام بود.یعنی تصمیم گرفته شده بود.رفتن ما به سفارت فقط برای این بود که آفیسر به نمایندگی دولت آ م ر ی ک ا ببینه ما وجود فیزیکی داریم یا نه؟! و ببینه آیا واقعا میخواستیم بریم آ م ر ی ک ا یا پشیمون شدیمBig Grin
شاید هم همون موقع که داشتیم مصاحبه میشدیم آفیسر اینو نوشته.این از اون مجهولاتیه که فقط میشه در موردش نظریه پردازی کردCool

برای ما هم همینطور بود و به محض بازگشت از سفارت داخل سایت اسم بنده رو نشون می ده. اما نکته اش اینه که من قبل از اینکه بریم برای مصاحبه هم تست کردم و سایت اصلاً کیس نامبرمون رو نمی شناخت. فکر می کنم فرضیه تون یه مقدار اشتباه باشه در مورد سایت. اما در مورد تصمیم گیری من هم باشما موافق هستم و قبل از اینکه فرد از قبل براش تصمیم گیری شده. البته این نظر شخصی منه و ممکنه برخی از دوستان باهاش مخالف باشن. Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، pari pariaaa ، قصه گو ، hamidrezapir1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان