کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-09 ساعت 17:37)sharmi نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 17:28)bigjust نوشته:  بولینگ عبدو تهران رو هم یه کافی نت هست داره اینکارو مکنه بابت هر ثبت 10 چوق میگیره اطلاعاتم درست وارد نمیکنه
خدا لعنتشووووووووون کنهههه

بابا اطلاعات رو درست وارد نمی کنه دیگه !!
خدا عمرش بده !
و یه سوال من 4 ترم رشته متالورژی صنعتی خوندم و حدودا! 60 واحد پاس کرده بودم به دلایلی اخراج شدم ! دانشگاه هم باهام حال نمیکنه ریز نمرات بده !
چیکار کنم دیپلم بزنم؟
تشکر کنندگان: bigjust
(2013-10-09 ساعت 17:51)ata_bros نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 17:28)bigjust نوشته:  بولینگ عبدو تهران رو هم یه کافی نت هست داره اینکارو مکنه بابت هر ثبت 10 چوق میگیره اطلاعاتم درست وارد نمیکنه

خدا عمرش بده !
و یه سوال من 4 ترم رشته متالورژی صنعتی خوندم و حدودا! 60 واحد پاس کرده بودم به دلایلی اخراج شدم ! دانشگاه هم باهام حال نمیکنه ریز نمرات بده !
چیکار کنم دیپلم بزنم؟

درست وارد نمی کنه چیه داره یه جا الکی میگیره حق همه ضایع میشه خدا لعنتش کنه برا 10 تومن کلی ادم رو از زندگی میندازه بچه ها اگر میتونید زنگ بزنین پلیس 110 میاد پیگیری میکنه....

عزیز شما باید بزنی دیپلم....اگر فنی حرفه ای نباشی دیپلم 12 ساله داری....
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
تشکر کنندگان: bigjust
(2013-10-09 ساعت 17:51)ata_bros نوشته:  

خدا عمرش بده !
چیکار کنم دیپلم بزنم؟

درست وارد نمیکنه یعنی نه اینکه : اسم من علی باشه بزن محسن ،
یعنی دل نمیسوزنه که راهنمایی کنه
مثلا پارسال یکی رو ثبت کرده بود زیر 21 مادر طرف رفته بوده نگفته بوده بچت هم میتونی ثبت نام کنی
از این موارد یعنی درست وارد نمیکنه دیگه
تشکر کنندگان: ali1220
شرمنده حاجی من پاسپورت ندارم !
الان هم سربازم
چجوری بفهمم که اسمم قراره تو پاسم چجوری به لاتین نوشته بشه؟!
بعد من پسوند فامیلی دارم (توی میدل نیم که قرار نمیگیره؟)
تشکر کنندگان: masoud_777 ، fairy
(2013-10-09 ساعت 22:51)ata_bros نوشته:  شرمنده حاجی من پاسپورت ندارم !
الان هم سربازم
چجوری بفهمم که اسمم قراره تو پاسم چجوری به لاتین نوشته بشه؟!
بعد من پسوند فامیلی دارم (توی میدل نیم که قرار نمیگیره؟)

شما خودتون مشخص می کنید تو پاسپورتتون اسمتون چجوری نوشته بشه
نه دوست عزیز ایرانیا میدل نیم ندارن
پسوند فامیل رو یا پشت سر هم بنویسید یا با یه اسپیس، فرقی نمی کنه هرجوری می خواید تو پاستون وارد کنید تو فرم هم بنویسید
we fight for a better life
تشکر کنندگان: H Pier ، farzad021 ، masoud_777 ، ata_bros ، angelio.asian
سلام دوستان من هم امروز عصر ساعت 6 ثبت نام کردم به امید قبولی همه در لاتری 2015.......................Big Grin
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
(2013-10-10 ساعت 11:57)moeinesmaily نوشته:  salam
ye chanta soal daram

دوست عزیز سوالتون رو فارسی تایپ کنید
تشکر کنندگان: battosai ، محبت
سلام . بچه های زیر 21 سال خودشون میتونن جدا ثبت نام کنن ؟ ( و البته بالای 18 سال هم هست )
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان:
(2013-10-10 ساعت 12:25)m2m2m22 نوشته:  سلام . بچه های زیر 21 سال خودشون میتونن جدا ثبت نام کنن ؟ ( و البته بالای 18 سال هم هست )

(2013-10-10 ساعت 12:25)m2m2m22 نوشته:  سلام . بچه های زیر 21 سال خودشون میتونن جدا ثبت نام کنن ؟ ( و البته بالای 18 سال هم هست )

سلام دوست عزیز
بله میتونن شرکت کنن
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: m2m2m22 ، محبت
چشم . یه سری آیتم ها هست که در مورد من صدق نمیکنه . باید در فرم ثبت نام اونایی که به من ربطی نداره خالی بزارم یا N/A قرار بدم ؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-10 ساعت 19:53)moeinesmaily نوشته:  چشم . یه سری آیتم ها هست که در مورد من صدق نمیکنه . باید در فرم ثبت نام اونایی که به من ربطی نداره خالی بزارم یا N/A قرار بدم ؟

یعنی چی ربطی نداره؟ ما اصلا N/A نداریم تو این فرم.
زیر میدل نیم رو که ما ایرانی ها میدل نیم نداریم تیک بزنید و ما بقی رو هم پر کنین دیگه. چی به شما ربطی نداره؟ دقت کنین.
این عکس گویای همه چی است.
اگر متولد ایران هستید >>>در قسمت 6 >>> مورد اول رو yes بزنید و به select country کاری نداشته باشین و حتی طرفش هم نرین.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: beelzebub ، محبت ، fairy ، angelio.asian
بالاخره یه دوست عزیز (بالایی) متوجه شد که نباید تو ثبت نام N/A زد:دی

دوستان یه خورده وقت بزارید عکس ها رو مطالعه کنید همه چی رو متوجه میشید

نقل قول:برای ثبت نام روی begin entry کلیک کنید.

نقل قول:صفحه بعدی برای اینه که بفهمه شما انسان هستید. کد گفته شده رو وارد کنید و submit رو بزنید(حروف کوچک و بزرگ هم فرق نداره. هر جور بزنید قبول میکنه)

نقل قول:مرحله بعد وارد کردن به ترتیب: نام خانوادگی-اسم-اسم میانی هست. حواستون باشه هرکدوم رو ندارید پایین همون محل یه مربع کوچک هست. اونو تیک بزنید.(ما ایرانی ها اسم میانی نداریم پس حتما تیکشو بزنید)

نقل قول:مرحله بعد وارد کردن تاریخ تولد هست که میتونید از سایتی مثل Time.irبرای این کار استفاده کنید(حواستون باشه که خودتون هم چک کنید که مشکل پیش نیاد)

نقل قول:مرحله بعدی وارد کردن جنسیت هست که از سمت چپ اولین میشه مرد و دومی میشه زن

نقل قول:مرحله بعد وارد کردن شهر محل تولدهست(گفته که استان و کشور و اینا رو نباید وارد کنید فقط شهر) (اگه نمیدونید شهر محل تولدتون کجاست یه تیک داره اونو تیک بزنید)

نقل قول:مرحله بعد وارد کردن کشور محل تولدتون هست. حواستون باشه کشوری که توش به دنیا اومدید نه جایی که الان هستید

نقل قول:مرحله بعد هم باید همون گزینه yesرو انتخاب کنید و به قسمت بعدی دست نزنید چون باعث میشه سهمیه کشورتون عوض بشه و مثلا جزو سهمیه اروپا برید(که موجب رد شدن میشه)

نقل قول:مرجله بعد باید عکستون رو انتخاب کنید. روی Choose File کلیک کنید و عکستون رو انتخاب کنید.وقتی عکس انتخاب بشه بغل همین دکمه اسم عکستون میاد

نقل قول:مرحله بعد وارد کردن آدرس هست. اولین گزینه که آدرس جایگزین هست اختیاریه و میتونید وارد نکنید. بقیه موارد رو وارد کنید.

نقل قول:مرحله بعدی کشوری هست که الان توش ساکن هستید. حواستون باشه که با کشور تولد اشتباه نکنید

نقل قول:مرحله بعدی شماره تلفن هست که اختیاریه

نقل قول:مرحله بعدی آدرس ایمیل هست. حواستون باشه که باید آدرس ایمیل رو دوبار وارد بکنید برای تایید. یعنی هر دو ادرس باید یکی باشه

نقل قول:مرحله بعدی هم وارد کردن مدرک تحصیلی تون هست که تو انجمن موجوده

نقل قول:مرحله بعدی وضعیت زناشویی هست که شامل مجرد-متاهل-مطلقه-بیوه- و زوج هایی که جدا هستن هست که تو ایران اینو نداریم.

نقل قول:مرحله بعدی وارد کردن تعداد فرزندان هست. طبق نوشته گفته تمامی فرزندان-فرزند خوانده ها یی هست که اولا ازدواج نکرده اند و دوما زیر ۲۱ سال هستند. یعنی میگه فرزندان بالای ۲۱ سال رو نمیخواد وارد کنید. اگه ندارید ۰ بزارید و روی Countinue کلیک کنید

نقل قول:حالا بسته به این که متاهل باشید و فرزند داشته باشید به صفحه جدیدی وارد میشید که باید مشخصات همسر و بعد فرزندانتون رو وارد کنید.

نقل قول:مرحله بعد وارد صفحه ای میشید که اطلاعات وارد شده رو نمایش میده و میتونید چک کنید. اگه جایی اشتباه کردید از دکمه های back to ه زیر فرم وجود داره استفاده کنید

نقل قول:حواستون باشه دوستان در تمامی مراحل از دکمه Back خود مرورگر استفاده نکنید و همچنین اگه نمیتونید وارد صفحه ثبت نام بشید کش مرورگرتون رو پاک نید تا مشکل امنیتی نده
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: Farshid22 ، masoud gh ، mahdibashoma ، King Eagle ، محبت ، H Pier ، fairy ، angelio.asian ، اشکان 3D ، Nanook ، sonnnna
مثلا من بالای 21 سال هستم ، پس InCare of نیستم . مجردم ، پس Number of Children ندارم . همچنین Middle Name هم ندارم .
شنیدم که تو قسمتی که این مطالب خواسته شده باید بنویسی N/A به معنای No Answer . باید خالی بزارم این قسمت ها رو ؟؟؟؟؟؟؟
مرسی از شما دوست عزیز
تشکر کنندگان: angelio.asian ، اشکان 3D
(2013-10-10 ساعت 23:01)moeinesmaily نوشته:  مثلا من بالای 21 سال هستم ، پس InCare of نیستم . مجردم ، پس Number of Children ندارم . همچنین Middle Name هم ندارم .
شنیدم که تو قسمتی که این مطالب خواسته شده باید بنویسی N/A به معنای No Answer . باید خالی بزارم این قسمت ها رو ؟؟؟؟؟؟؟
مرسی از شما دوست عزیز

می تونید قسمت in care of اسم خودتونو بنویسید چیز مهمی نیست
number of children هم باید 0 بذارید
تشکر کنندگان: angelio.asian
مرسی از راهنماییت .
پس من تیک No Middle Name رو میزنم . در قسمت Incare of چیزی نمینویسم و تعداد فرزندان هم 0 میذارم .
این ردیفه ؟
تشکر کنندگان: fairy

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان