کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-11 ساعت 16:44)behzad2013 نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 16:22)majid7 نوشته:  مرسی از راهنماییتون من عکس راهنمای ثبت نام رو دیده بودم برای همین چند تا سوال برام پیش اومد که دوباره میپرسم __ واضح تر.
1_وقتی وارد لینک زیر میشم یه صفحه میاد کدوم لینک رو انتخاب کنم ویا چطوری میتونم وارد فرم ثبت نام بشم لطفا مرحله به مرحله برام بنویسید و یا با چند تا عکس بگید؟(تا به فرم برسم)
https://www.dvlottery.state.gov/
2_برای کد پستی که در عکس نوشته زیپ کد منظور کد پستی هست که برای پست نامه و بسته هامون ، و در قبض تلفن هست و استفاده میکنیم یا کد دیگه ای که برای کشور هست؟
3_ آدرس خط اول و آدرس خط دوم که در عکس هست برای چیه؟ خط دوم یرای ادامه آدرس خط اول هست؟
4_قسمت مدک تحصیلی آموزشگاه حرفه ای در عکس یعنی چی؟ منظورش فنی حرفه ای؟

مرسی
1_در همون لینکی که خودتون آوردین روی Begin Entry کلیک کنید که شما رو به صفحه ثبت نام میبره.
2_ بله منظورشون همون کد پستی هست که معمولا" روی قبض تلفنتون مینویسن.
3_برای نوشتن از خط اول آدرس و به اختصار شروع به نوشتن کنید و اگر در خط اول جا نشد ادامه آدرستون رو در خط بعد بنویسید.
4_ بله منظورشون فنی حرفه ایهRolleyes

مرسی از راهنماییتShy
من که فنی حرفه ای هستم و تعداد سالهای تحصلی من میشه 11 سال اگه اون گزینه رو انتخاب کنم و قبول بشم چطوریه؟
تو قوانین که هست باید 12 سال باشه؟
Rolleyes
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: behzad2013
سلام به همگی دوستان
اکتبر دیگری آمد و باز هم ثبت نام دیگری آغاز شد
امیدوارم برای من و خیلی دوستان دیگه آخرین بار باشه :p
من امروز میخواستم ثبت نام کنم ولی بدون vpnامکان نداره
چونکه تا continue رو میزنم page بعدی نمیاد میخواستم بدونم مشکلی نداره با vpn ثبت نام کنم
تشکر کنندگان: King Eagle ، محبت ، اشکان 3D
(2013-10-11 ساعت 16:51)majid7 نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 16:44)behzad2013 نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 16:22)majid7 نوشته:  مرسی از راهنماییتون
1_وقتی وارد لینک زیر میشم
https://www.dvlottery.state.gov/
2_برای کد پستی
3_ آدرس خط اول
4_قسمت مدک تحصیلی
مرسی
1_در همون لینکی
2_ بله منظورشون
3_برای نوشتن از
4_ بله منظورشون فنی حرفه ایهRolleyes

مرسی از راهنماییتShy
من که فنی حرفه ای هستم و تعداد سالهای تحصلی من میشه 11 سال اگه اون گزینه رو انتخاب کنم و قبول بشم چطوریه؟
تو قوانین که هست باید 12 سال باشه؟
Rolleyes
دوست عزیز متاسفانه در این ضمینه اطلاع کافی ندارم و حتما" دوستان با تجربه راهنمایی میکنند ولی درست اشاره کردین و مدرک تحصیلی تون یا باید دوازده ساله باشه یا معادل اون رو باید ارائه کنید. شما مطمئنا" با کمی صرف وقت تو همین مهاجر سرا و تو تاپیک های سالهای گذشته حتما" به جوابتون میرسین.من هم اگر جوابی پیدا کنم اطلاع می دم. در ضمن اینجا هم سری بزنید http://mohajersara.com/thread-6852.html Shy
تشکر کنندگان: majid7
دوستان من می خواهم سال دیگه برای پذیرش از دانشگاه Apply کنم .
با این حال نمی خواهم شانس لاتاری رو هم از دست بدهم .
اگر در جریان باشید برای ویزای دانشجویی گویا به آفیسر ویزا ثابت شه که به کشور خودت بر می گردی !
حالا با این شرایط به نظرتون این که در لاتاری شرکت کردم می تونه نکته منفی باشه ؟ (درصورتی که در لاتاری برنده هم نشم ؟!) ، چون این نشون می ده که سابقه قصد محاجرت دارم !
و این که کسی بوده که برای شرکت در لاتاری ، ویزای دانشجویی اش Reject بشه ؟
ممنون می شم منو از این برزخ در بیارید .
ممنونم ...
تشکر کنندگان:
(2013-10-11 ساعت 17:03)amis90 نوشته:  سلام به همگی دوستان
چونکه تا continue رو میزنم page بعدی نمیاد میخواستم بدونم مشکلی نداره با vpn ثبت نام کنم
منم همین مشکل و داشتم و با v p n ثبت نام کردم و وی پی ان آی پی شما رو عوض میکنه و فکر نمیکنم اشکالی در ثبت نام به وجود بیاد چون قبلا" هم گفته شده که ثبت نام حتی از خود خاک امریکا هم باشه اشکالی نداره . باز هم مسئو لیت ثبت نام با خودتونه. Big Grin
تشکر کنندگان: ali1220 ، محبت
من سال دیگ این موقع دفاع از تز ارشدمه اما الان تو فرم لیسانس زدم مشکلی پیش نمیاد اگر قبول شم؟و کسایی ک بعد از قبولی عقد کنن شرایطشون چطور میشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-11 ساعت 19:08)mahbube نوشته:  من سال دیگ این موقع دفاع از تز ارشدمه اما الان تو فرم لیسانس زدم مشکلی پیش نمیاد اگر قبول شم؟و کسایی ک بعد از قبولی عقد کنن شرایطشون چطور میشه؟

شما باید some graduate level courses رو انتخاب می کردید کم تر زدن فک نمی کنم مشکلی پیش بیاره ولی خب شاید گیر بدن بگن چرا اطلاعات غلط زدید . نگران نباشید انشالله مشکلی پیش نمیاد
بعد از قبولی هم اگه عقد کنید تاپیک هست و این سوالارو بذارید انشالله بعد از قبولی
we fight for a better life
تشکر کنندگان: King Eagle ، محبت ، بازگشت ، mahbube
(2013-10-11 ساعت 12:30)taba21 نوشته:  سلام دوستان
زمانی که اطلاعات فرم را وارد کردم و وارد صفحه بعدی شدم در آخر صفحه با این دکمه Continue رو زدم ولی به صفحه ویرایش منتقل شدم که آخر همون صفحه هم هیچ دکمه Submit وجود نداشت. صفحه رو بستم و دوباره اطلاعات رو وارد کردم و نهایتاً تونستم اینبار Confirmation بگیرم

حالا نگرانیم از اینه که با توجه به اینکه فقط یه بار می تونیم ثبت نام کنیم، بار اولی که خواستم ثبت نام کنم اشکال سیستیم بوجود آمده باشه و یه Confirmation برام صادر کرده باشه در حالی که بهم نشون نداده باشه

به نظر شما جای نگرانی وجود دارد؟

نه هیچ مشکلی پیش نیومده بوده و ثبت نام شما درست بوده نگران نباش
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: fairy ، محبت ، بازگشت
(2013-10-11 ساعت 12:44)gidlio نوشته:  با سلام
دوستان من میخواستم لاتاری ثبت نام کنم ولی شک دارم.
شاید خیلیا بگن حالا ثبت نام کن اگه برنده شدی نرو.
ولی نمیخوام جای کس دیگه گرفته بشه.
اگه فرضا من لاتاری را برنده شم دقیقا زمانی که عازم آمریکا میشم کی هست؟
حدودا ...چه سالی چه ماهی...متوسط؟؟
چون میخوام روی زمانش برنامه ریزی کنم اگه نتونستم برم ثبت نام نکنم.
ممنون.

حدودا از 1 سال تا دوسال دیگه طول میکشه تا بخوای بری و درضمن میتونی مصاحبه رو با مکاتبه با kcc عقب بندازی اگه موقعیت رفتنش رو داری ثبت نام کن و نگران بقیش نباش

(2013-10-11 ساعت 14:02)anni نوشته:  سلام مجدد

در آیتم 14 numbor of children , مثلا اگر کسی 4 تا فرزند بالای 21 سال داشت . تعداد رو باید 0 بزند یا 4 ؟
منظور تعداد فرزندان پایین تر از 21 است؟

8تا بچه بالای 21 سال هم داشته باشه بازم باید بزنه 0
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: Danoosh ، fairy ، محبت ، بازگشت
(2013-10-11 ساعت 14:56)gidlio نوشته:  با سلام
الان که میخوام ثبت نام کنم پاسپورت هنوز نگرفتم.
میخوام یکی دو ماه دیگه اقدام کنم واسه پاسپورت.
قبل از گرفتن پاسپورت هم میخوام پسوند فامیلی ام را بردارم که تو پاسپورتم بدون پسوند باشه.
الان که میخوام ثبت نام کنم بدون پسوند فامیلی ثبت نام کنم؟
ممنون

شما اگه مطمعن هستی که میتونی پسوند فامیلت رو برداری تو فرم پسوند نزن اما از من میشنوی پسوندت رو بنویس اگه نتونی عوضش کنی و تو فرم بدون پسوند باشه ممکنه به مشکل بخوری

تشکر کنندگان: Danoosh ، fairy ، محبت ، بازگشت ، Saeedv13 ، mahbube
(2013-10-11 ساعت 17:03)amis90 نوشته:  سلام به همگی دوستان

نه عزیز مشکلی نداره

تشکر کنندگان: محبت ، بازگشت ، mahbube
(2013-10-11 ساعت 17:18)Mozilla نوشته:  دوستان من می خواهم سال دیگه برای پذیرش از دانشگاه Apply کنم .
با این حال نمی خواهم شانس لاتاری رو هم از دست بدهم .
اگر در جریان باشید برای ویزای دانشجویی گویا به آفیسر ویزا ثابت شه که به کشور خودت بر می گردی !
حالا با این شرایط به نظرتون این که در لاتاری شرکت کردم می تونه نکته منفی باشه ؟ (درصورتی که در لاتاری برنده هم نشم ؟!) ، چون این نشون می ده که سابقه قصد محاجرت دارم !
و این که کسی بوده که برای شرکت در لاتاری ، ویزای دانشجویی اش Reject بشه ؟
ممنون می شم منو از این برزخ در بیارید .
ممنونم ...

شما یکی رو انتخاب کن چون مثل آب خوردن ویزای دانشجوییت رو ریجکت میکنن اگه پی به ثبت نام لاتاری ببرن یه سر هم به اینجا بزن

http://mohajersara.com/forum-17.html

تشکر کنندگان: محبت ، بازگشت
(2013-10-12 ساعت 11:44)King Eagle نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 14:56)gidlio نوشته:  با سلام
الان که میخوام ثبت نام کنم پاسپورت هنوز نگرفتم.
میخوام یکی دو ماه دیگه اقدام کنم واسه پاسپورت.
قبل از گرفتن پاسپورت هم میخوام پسوند فامیلی ام را بردارم که تو پاسپورتم بدون پسوند باشه.
الان که میخوام ثبت نام کنم بدون پسوند فامیلی ثبت نام کنم؟
ممنون

شما اگه مطمعن هستی که میتونی پسوند فامیلت رو برداری تو فرم پسوند نزن اما از من میشنوی پسوندت رو بنویس اگه نتونی عوضش کنی و تو فرم بدون پسوند باشه ممکنه به مشکل بخوری
سلام
شما دوست خوبم میبایست هر آنچه در زمان ثبت نامتون در شناسنامه تون فامیلیتون هست بنویسید و انشالا بعد از برنده شدنتون در ترجمه توضیحات شناسنامه تون زمان تعویض فامیلی قید شده.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: King Eagle ، fairy ، بازگشت ، mahbube
سلام
دوستان خوبم در زمان ثبت نام مدارکتون رو در هر زمینه ای چه شناسائی یا تحصیلی در زمان حال در نظر بگیرید حتی قضیه مجردی یا متاهلی و شما میبایست تاریخ مدارکی که ارائه خواهید داد در نظر بگیرید که قبل از زمان ثبت نامتون باشهSmile

تشکر کنندگان: King Eagle ، fairy ، بازگشت ، mahbube
سلام
یه توضیح دیگه که لازم بود بگم اینه که سعی کنید آدرس اعلامیتون با آدرس کارت ملیتون یکی باشه چون این دغدغه بچه های قبول شده امسال بود که آدرسشون با آدرس پشت کارت ملیشون یکی باشه که حتی به این دلیل عده ای کارت ملیشون رو رفتن عوض کردن البته چون دیگه نامه ای براتون پست نمیشه فرقی نداره آدرس اعلامیتون چیه Smile

تشکر کنندگان: بازگشت ، King Eagle ، beelzebub ، mahbube

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان