کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-03 ساعت 20:16)seyda نوشته:  عذر می خوام آیا فرم های پرشده را باید ایمیل کنیم یا پست کنیم؟
هم می تونی پست کنید هم به وسیله ایمیل
اینجا رو ببین
http://mohajersara.com/thread-6453.html

(2013-05-03 ساعت 20:14)behdist نوشته:  نامه قبولی که حاوی بارکد هست را نباید کپی واسه خودمون بگیریم؟می گن اصلش را باید واسه نامه دوم بفرستید.

اصل و غیر اصل نداره که , شما میتونی هر چندتا میخوای از روش پرینت کنید
[quote='shimoda' pid='327415' dateline='1367577850']
[quote=
تشکر کنندگان: KIMIA2005
سلام
میخواستم بدونم که مدرک تحصیلی رو وقتی میدیم دارالترجمه ، بعدش حتما باید بفرستیم دادگستری تایید بشه یا اینکه مهر دارالترجمه برای روزی که میخوای مدرک رو برای مصاحبه ببری کفایت میکنه؟چون یه سری دوستان میگن دادگستری هزینه اضافیه و احتیاج نیست
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: r_ent ، sadeghi897 ، KIMIA2005
(2013-05-03 ساعت 16:31)ارمیتا نوشته:  دوستان من یه سوال دیگه هم دارم که اگر کمک کنید خیلی ممنون میشم. اگر چند سالی باشه که برای تحصیل در یک کشور دیگه مثل استرالیا باشیم بعد برای مصاحبه باید به ترکیه یا ایتالیا بریم یا مثلا میشه به سفارت آمریکا در استرالیا رفت؟

دلیل اینکه می پرسم اینه که توی سایت نوشتند:

Visa Issuing Posts
Immigrant visas for nationals of Iran are processed at the following U.S. consular offices. While non-immigrant visa applicants are not restricted in where they may apply for a non-immigrant visa, they should be aware that the interview may be delayed if a Farsi-speaking officer is unavailable.

Post Country
Abu Dhabi United Arab Emirates
Ankara Turkey
Frankfurt Germany (Family-based applicants only)
Naples Italy
Vienna Austria

من دیدم یکی از دوستان نوشته که در رومانی مصاحبه کرده، اما گفتم مجدد بپرسم که راهنمایی ام کنید. پیشاپیش ممنونم.

سلام

من هم پارسال شرایط شما را داشتم
مقیم استرالیا بودم اسمم درامد نگران بودم منو بفرستن ترکیه یا امارات اما خوشبختانه من تو سیدنی مصاحبه شدم(البته در ای میلی که سفارت برای من ارسال کرده بود گفته بودند یا باید سیتیزن استرالیا باشید یا مقیم دایم)

در قسمتی که باید شهر محل مصاحبه را مشخص کنید بنویسید سیدنی

سفارت تو کانبراست و در پرث و ملبورن هم کنسولگری دارند ولی امور مهاجرتی فقط در سیدنی انجام میشه

یادتون نره اگر در هر کشوری بیش از 6 ماه اقامت داشته باشید عدم سوپیشینه اون کشور رو میخواهید

موفق باشیذ.
تشکر کنندگان: r_ent ، amir82 ، iman63ir ، babak82 ، گل نهال ، امیر مهاجر ، ارمیتا ، Saeedv13 ، KIMIA2005
(2013-05-03 ساعت 20:30)kage.omid نوشته:  سلام
میخواستم بدونم که مدرک تحصیلی رو وقتی میدیم دارالترجمه ، بعدش حتما باید بفرستیم دادگستری تایید بشه یا اینکه مهر دارالترجمه برای روزی که میخوای مدرک رو برای مصاحبه ببری کفایت میکنه؟چون یه سری دوستان میگن دادگستری هزینه اضافیه و احتیاج نیست

برای هیچ کدوم از مدارک مهر دادگستری و ... رو نمیخواد
برای همه مدارک فقط ترجمه رسمی کافیه
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
دوستان عزیزی که امسال برنده شدین
اول از همه بهتون خیلی خیلی تبریک میگم، فرصت بزرگی رو خدا بهتون داده، قدرش رو بدونین و شکرگزارش باشین
لطفا
تاپیک های سال 2013 رو بخونین که خیلی براتون لازمه
الان روزهای اوله و بچه های سایت سوالهای تکراری رو جواب میدن اما باید کم کم جا بیفتین و انقدر اطلاعات کسب کنین که خودتون هم به جمع یاری رسان ها بپیوندین
قطعا میدونین که همه درگیری های خودشون رو دارن، خیلی از ما به زودی داریم میریم ایشالا یا امر..یکا، یا مصاحبه، و قطعا خیلی خیلی کار داریم
اما تمام سعیمون رو میکنیم که شما رو در حد توانمون کمک کنیم، چون همین کار رو هم بچه های 2012 برای ما کردن Smile
لطفا برای خودتون، برای کارهاتون و آینده تون خیلی ارزش قائل باشین و حسابی وقت بذارین و تاپیک ها رو با دقت بخونین و اگه لازم میدونین خلاصه برداری کنین
کلاس زبان برین
برنامه ریزی کنین
تو پرکردن فرم ها دقت کنین
از فرم های پرشده تون کپی بگیرین
سابقه کاریتون رو پررنگ جلوه ندید و بدونین که این فرمها هیچ ربطی به آینده تون تو امر..یکا نداره پس تا جایی که میشه خودتون رو ساده نشون بدین
نه دروغ بگین نه مخفی کاری کنین، فقط مثلا اسم شرکتتون یا سِمَتتون تو شرکت رو کم اهمیت نشون بدین
اینها برای اینکه بتونین ویزای 1 ضرب بگیرین اهمیت داره
در ضمن ریز نمراتتون هم اصلا لازم نیست
الان برین عکس بگیرین و مدارکتون رو ترجمه کنین و اگر پاسپورتتون اعتبار نداره تمدید کنین
برای کارت ملی هم نگران نباشین، اعتبار کارت ملی خیلی ها تموم شده، اما مهم نیست، از من که اصلا کارت ملی نخواستن
اگر اسمتون رو استباه وارد کرده بودین، موارد مشابه پارسال داشتیم برین پست هاشونو بخونین
کلا نگران هیچی نباشین
این 1 هدیه از طرف خداست برای شما که باید قدرشو بدونین
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2013-05-03 ساعت 21:01)r_ent نوشته:  دوستان عزیزی که امسال برنده شدین

ممنون از راهنماییتون
من فقط یه مشکل دارم اونم اسم و فامیلم رو موقع ثبت نام(مهر ماه سال پیش) جا به جا زدم میخواستم ببینم چطوری باید با ایمیل بهشون خبر بدم و متن انگلیسی ایمیلم باید چی باشه و کلا این مشکل چطور حل میشه؟
با تشکر
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، r_ent ، KIMIA2005
(2013-05-03 ساعت 19:26)seyda نوشته:  باسلام به همه
من هم امسال قبول شدم و چند سوال دارم اول اینکه من در لاتاری اسممو ندا زدم در صورتی که در شناسنامه ام به اشتباه نداه نوشته شده من هنوز پاسپورت ندارم آیا راهی هست که در پاسپورت اسسممو تصحیح کنم؟neda=nedah
2_من در زمان ثبت نام عکس با حجاب فرستادم آیا قبول میشه؟وآیا حالا هم می تونم باحجاب بدم؟
3_تا چه زمانی وقت داریم فرم ها را بفرستیم؟
4_آیا شماره کیس نامبر در تعیین زمان مصاحبه موثره؟مثلا من2014AS000011xxهستم؟

1.برین اداره ثبت احوال بگین اصلاح کنن بعد اون برگه دستور اصلاحیه رو حتما باید ترجمه کنین و ببرین سفارت.اگه پشت شناسنامه توضیح بدن اونو ترجمه باید بکنین و اونجا به آفیسر نشون بدین.این کارو قبل ارسال فرما انجام بدین تا تو فرما اسمتون رو طبق مشخصات شناسنامه جدید بنویسین.(حتما یادتون باشه یه برگه از ثبت احوال میگیرین یا پشت شناسنامه باید بنویسن که اسم شما به اشتباه نداه نوشته شده بود که در تاریخ .... و طبق درخواست شما اصلاح گردیده و اینو حتما ترجمه کنین و با خودتون ببرین.

2.به نظر من دوباره عکس با حجاب بفرستین . چون بیحجاب رو نمیتونن تطبیق بدن.
3.شما اواسط نوامبر مصاحبه میشین
کیس ***2
مصاحبه : 12 دسامبر 2012
مقصد:بوستون
تاریخ کلیر:6 ماه بعد مصاحبه(12 ژوئن 2013)
ورود به آمریکا : 4 جولای 2013
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، KIMIA2005
سلام این که توی قبولی نوشته 1 اکتبر 2013 تا 30 سپتامبر 2014 این یعنی از اکتبر تا 30 سپتامبر وقت داریم مدارک رو ارسال کنیم یا از الان هم میتونیم؟

اگخ شماره کیس سه رقمی باشه کی وقت مصاحبه میشه؟ مگه اول نباید مدارک رو ارسال کنیم بعد وقت مصاحبه تعیین بشه؟ تاریخ بالا چی میگه؟
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-03 ساعت 22:34)vistac نوشته:  سلام این که توی قبولی نوشته 1 اکتبر 2013 تا 30 سپتامبر 2014 این یعنی از اکتبر تا 30 سپتامبر وقت داریم مدارک رو ارسال کنیم یا از الان هم میتونیم؟

اگخ شماره کیس سه رقمی باشه کی وقت مصاحبه میشه؟ مگه اول نباید مدارک رو ارسال کنیم بعد وقت مصاحبه تعیین بشه؟ تاریخ بالا چی میگه؟

از 1 اکتبر احتمالن مصاحبه ها شروع میشه تا 30 سپتامبر یعنی پروسه 2014 از اون موقع شروع میشه
شما مدارک پرکن بفرس ربطی به این موضوع نداره
بله شما جز نفرات اولی نگران نباش تو ابان اذر وقتت میرسه احتمالن
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: iman63ir ، گل نهال ، KIMIA2005 ، godot
سلااااااااام مجدد میخواستم بدونم ایا کسی از مصاحبه رد میشه یا ویزا بهش ندن؟ یعنی امکان رفتنمون صد در صد نیست من خیلییییییییییی استرس دارم

کیس نامبر من 3XXX
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، گل نهال ، KIMIA2005
(2013-05-03 ساعت 22:34)vistac نوشته:  سلام این که توی قبولی نوشته 1 اکتبر 2013 تا 30 سپتامبر 2014 این یعنی از اکتبر تا 30 سپتامبر وقت داریم مدارک رو ارسال کنیم یا از الان هم میتونیم؟

احتمالا نوامبر باشه ...
شما باید مدارک رو ارسال کنید , سپس کیس نامبر شما کارنت که شد , یعنی دعوت به مصاحبه خواهید شد

تاریخ بالا یعنی تا پروسه لاتاری 2014 , تا 30 سپتامبر 2014 پروندش بسته خواهد شد

(2013-05-03 ساعت 22:40)asalasali نوشته:  سلااااااااام مجدد میخواستم بدونم ایا کسی از مصاحبه رد میشه یا ویزا بهش ندن؟ یعنی امکان رفتنمون صد در صد نیست من خیلییییییییییی استرس دارم

کیس نامبر من 3XXX

دوست عزیز , خود من خیلی این رو به شما توضیح دادم ... بازم این پست رو گذاشتید و تکرار کردید خیلی استرس دارید

99 درصد دوستان ویزا خودشون رو دریافت کردند و فقط در صورتی کیس رد میشود که مثلا وضعیت تاهل رو به اشتباه وارد کرده باشید یا تعداد بچه ها رو و اشتباهات این چنینی
اگر به جدول برندگان سال های پیش دقت کنید اکثر دوستان به سلامتی ویزا دریافت کردند(جز چند مورد که وضعیت تاهل یا تعداد فرزندان رو درست وارد نکرده بودند)
(2013-05-03 ساعت 22:40)asalasali نوشته:  سلااااااااام مجدد میخواستم بدونم ایا کسی از مصاحبه رد میشه یا ویزا بهش ندن؟ یعنی امکان رفتنمون صد در صد نیست من خیلییییییییییی استرس دارم

کیس نامبر من 3XXX

بله امکانش هست اما نگران نباشید دوست عزیز و استرس هم نداشته باشید
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: asalasali ، iman63ir ، KIMIA2005 ، Hassan2014
(2013-05-03 ساعت 22:48)jahanshahloo نوشته:  

کیس نامبر من 3XXX

بله امکانش هست اما نگران نباشید دوست عزیز و استرس هم نداشته باشید
اگر فرمها را درست و دقیق پر کنید و هر چی که موقع ثبت نام ارائه کردید درست باشه و مدارک لازم هم کامل تهیه کنید با توجه به تجربه دوستان مشکلی پیش نمیاد. بعد از اینها فقط قضیه سربازی آقایون و همچنین شغلهای حساس باقی میمونه. که اگر بابت اینها هم مشکلی وجود نداشته باشه معمولا یکضرب ویزا میدن و یا نهایتا بعد از کلیرنس ویزا میدن. فقط آرامش خودتونو حفظ کنید و مراحل را طی کنید. میتونید روند کارهایی که باید بعد از برنده شدن انجام دهید را از امضای امیر مهاجر دانلود کنید.
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان: iman63ir ، asalasali ، گل نهال ، r_ent ، امیر مهاجر ، KIMIA2005
آقا شرمنده من هی سوال میپرسم از استرس زیاده

وقتی مدارکمون رو دادیم ترجمه کردند آیا باید وزرات امور خارجه هم این مدارک رو تایید کنه؟ یا فقط ترجمه کافیه؟

یه سوال دیگه من یکم مشکل جسمی دارم یعنی دست راستم 50 % حرکت نداره این مانع دادن ویزا نمیشه؟
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، r_ent ، KIMIA2005

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان