کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستان برنده ی 2014
اونهایی که کیسشون بیشتر از یک نفر هست
توی نامه ی قبولیشون اسم بقیه ی نفرات خانواده هست یا نه؟
یه خانواده رو از نگرانی نجات بدیدBig Grin
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: maryam_a ، r_ent ، امیر مهاجر ، KIMIA2005
سلام من دارم فرمها رو پر می کنم تو قسمت شغل اینطور که خوندم گفته بودن برم تو این سایت O*net online و چک کردن شغلمان (تا بتونم شغلم رو بسنجم شغل من عددش 6to<>7بود می خواستم بدونم مشکلی نیست از طرفی رشته تحصیلی من گرافیکه و کارم عکاسی مشکلی نیست که هر دوشو بنویسم چون هر دو کارو انجام می دم و در ضمن توی این سایت گرافیک دیزاین نمرش بین 7 و 8 ببود در حالیکه عکاسی 6و7 چیکار کنم آیا این بده ویا میتونم دو تاشو بنویسم؟
تشکر کنندگان: KIMIA2005
با سلام
دوستان عزیز بنده دیپلم 12 ساله رو دارم و مدرک فوق دیپلم دانشگاه رشته برق و الکترونیک رو هم گرفتم و چند تا مدرک فنی حرفه ای هم توی رشته های فنی گرفتم حالا کدومشون رو باید ترجمه کنم و توی فرم هم کدوم قید شه و این مدارک تاثیری هم در قبولی داره و چندین سالی هم در رشته برق مشغول بکار هستم و امتیاز شغل بنده 7 هستش یا خیر؟ و اصطلاح کارنت شدن و کلیر شدن رو هم توضیح بدید به چه معنی هستش ؟ کیس نامبر بنده هم 1xxx هستش و محل مصاحبه انکارا اگه توی فرم 122 بنویسم ایروان یا ابو ظبی فرقی از بابت قبولی توی مصاحبه داره یا خیر ؟ و توی همین تاپیک یکی از دوستان اعلام کرده بود.((ابوظبی بهترین سفارته ولی اگه امکانش نیس ایروان نزنین که تازه تاسیسه و ناشی ان و آنکارا خیلی مزایا داره.)) میخواستم بدونم واقعا صحبت ایشون صحیح هست در مورد سفارت ایروان ویا این 3 سفارت در قبولی در مصاحبه فرقی با هم نمیکنند ؟؟ در صورت امکان لینک دانلود فرمهای ds-230 و dsp122 رو بذارید توی سایت لاتاری نشد دانلود کنم با تشکرو ممنونم راهنمایی کنید
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: behzad2013
(2013-05-04 ساعت 02:25)بابک 1364 نوشته:  با سلام به تمام دوستان و تشکر بابت راهنمایی ها

من امسال جز قبولی ها بودم با شماره کیس: 2014AS00008xxx

چندتا سوال داشتم چون هیچ تجربه ای ندارم

1) تا چه تاریخی فرصت برای ارسال مدارک و دو فرم DS-0230 و... به Kcc هست؟
2) ترجمه شناسنامه و ترجمه مدرک تحصیلی و دو قطعه عکس و پر کردن دو تا فرم و پرینت برگه حاوی کیس نامبر واسه ارسال کافیه؟ (من مجرد هستم) و واسه ما که تو ایران ساکن هستیم نیازی به ترجمه کارت معافیت یا استعلام پلیس نیست؟
3) در قسمتی که توی یکی از فرم ها در مورد سربازی می پرسه... در مورد من که معافیت دارم باید چه چیزی رو بنویسم؟ معافیت پزشکی چی می شه؟
بهتون تبریک می گم
1)برای فرستادن فرمها زیاد عجله نکنید و با دقت پرکنید دو ماه دیگه هم بفرستید با توجه به کیس نامبرتون دیر نیست
2) فقط فرم 122 رو برای برنده اصلی و 230 رو برای برنده ی اصلی و همراهان پر کنید
دو تا عکس
که می تونید به جای فرستادن ایمیل کنید
3) تاپیک مشابه رو از 2013 بخونید
(2013-05-04 ساعت 03:09)mahsa.s نوشته:  سلام من دارم فرمها رو پر می کنم تو قسمت شغل اینطور که خوندم گفته بودن برم تو این سایت O*net online و چک کردن شغلمان (تا بتونم شغلم رو بسنجم شغل من عددش 6to<>7بود می خواستم بدونم مشکلی نیست از طرفی رشته تحصیلی من گرافیکه و کارم عکاسی مشکلی نیست که هر دوشو بنویسم چون هر دو کارو انجام می دم و در ضمن توی این سایت گرافیک دیزاین نمرش بین 7 و 8 ببود در حالیکه عکاسی 6و7 چیکار کنم آیا این بده ویا میتونم دو تاشو بنویسم؟

مهسا جان شما دیپلم 12 ساله (یا مدرک بالاتر)ندارید؟
چون یا نیاز هست که دیپلم 12 ساله داشته باشید یا سابقه ی کار
که در صورتی که دیپلم یا مدارک بالاتر ندارید بهتره دنبال گرفتنش باشید (پیش دانشگاهی) چون حداقل من ندیدم که کسی از ایران تونسته باشه با سابقه ی کار ویزا بگیره
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: iman63ir ، amir82 ، امیر مهاجر ، بابک 1364 ، KIMIA2005
سلام دوستان عزیز و تبریک به همه اونایی که برنده شدند و ممنون از کسانی که وقت میذارن.
تاریخ تولد اشتباه رو کسی تجربه داره چه طوری حلش کنیم؟ ( به طرز بدی یک روز اشتباه زدیم)
تجربه یکی از دوستان روخوندم ولی میخوام مناسب ترین کار انجام شه .
به نظرتون اول مدارک رو پست کنم و بعد ایمیل بزنم ؟ چون زمانی که زنگ زدیم امروز اطلاعات خاصی ندادن و فقط گفتن اطلاع بدین.
ممکنه وقت مصاحبه هم حتی ندن ؟
(2013-05-02 ساعت 01:11)shimoda نوشته:  در این تاپیک به سوالات مطرح شده برندگان لاتاری 2014 می پردازیم.
لطفا از پرسیدن سوالاتی که انجمن مرتبط با آنها در تالار وجود دارد در این تاپیک خودداری کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سالهای قبل به تاپیکهای زیر را ببینید:
2013
2012

سلام
آیا هرکس برنده 2014باشد باید همان اول کیسش اعلام می شد یا اینکه برندگان به مرور اعلام می شوند....واگر به مرور اعلام می شوند تا چه تاریخی؟
با تشکر
(2013-05-04 ساعت 02:36)shimoda نوشته:  دوستان برنده ی 2014
اونهایی که کیسشون بیشتر از یک نفر هست
توی نامه ی قبولیشون اسم بقیه ی نفرات خانواده هست یا نه؟
یه خانواده رو از نگرانی نجات بدیدBig Grin

فقط اسم خود برنده هست...
(2013-05-04 ساعت 06:15)farinaz_r نوشته:  سلام دوستان عزیز و تبریک به همه اونایی که برنده شدند و ممنون از کسانی که وقت میذارن.
تاریخ تولد اشتباه رو کسی تجربه داره چه طوری حلش کنیم؟ ( به طرز بدی یک روز اشتباه زدیم)
تجربه یکی از دوستان روخوندم ولی میخوام مناسب ترین کار انجام شه .
به نظرتون اول مدارک رو پست کنم و بعد ایمیل بزنم ؟ چون زمانی که زنگ زدیم امروز اطلاعات خاصی ندادن و فقط گفتن اطلاع بدین.
ممکنه وقت مصاحبه هم حتی ندن ؟
شما بهتر است يك ايميل به kcc يزنيد و به آنها اطلاع دهيد. آنها هم به شما جواب مي دهند اين اطلاعات را در فرم هاي ارسالي به شكل درست وارد كنيد. همين Big GrinBig Grin
دوستان براي ارسال مدارك به هيچ وجه عجله نكنيد تاريخ ها ، اسمها و ... به شكل درست وارد كنيد
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
سلام دوستان عزیز
مصاحبه ی من آنکاراست
قبل از مصاحبه جز فرم های DS-0230 و DSP-122 چیز دیگه ای لازمه ارسال بشه؟
باید به آمریکا send بشن یا آنکارا؟
مرسی (:
تشکر کنندگان: r_ent ، KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 08:51)maryam_dr نوشته:  سلام دوستان عزیز
مصاحبه ی من آنکاراست
قبل از مصاحبه جز فرم های DS-0230 و DSP-122 چیز دیگه ای لازمه ارسال بشه؟
باید به آمریکا send بشن یا آنکارا؟
مرسی (:

عکس هم باید بفرستین
برای آمر..کا باید ارسال بشه
برای KCC
راهنمای گام به گام خود سایت سفارت رو بخونین حتما
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
یه سوال دیگه من هم مدرک تحصیلی دارم هم 2 سال سابقه کار هر دو رو باید ارسال کنم؟ بعد این 2 سال سابقه کار رو از کجا باید تاییدش رو گرفت؟
(2013-05-04 ساعت 09:11)vistac نوشته:  یه سوال دیگه من هم مدرک تحصیلی دارم هم 2 سال سابقه کار هر دو رو باید ارسال کنم؟ بعد این 2 سال سابقه کار رو از کجا باید تاییدش رو گرفت؟

سابقه کار از کسانی میخوان که مدرکشون زیر دیپلم هست.بنابراین نگران نباشین و به دقت فرمهاتون رو پر کنین و بفرستین
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: iman63ir ، vistac ، 2014families lottery winners ، KIMIA2005
بچه ها اونایی که سربازی نرفتن و می خوان با وثیغه برن ، گواهی موقتی که برای لیسانس بهشون دادن رو می تونن ترجمه کنن و برای سفارت ببرن؟؟؟؟
سلاااام میخوام بدونم میشه از همون عکس که واسه ثبت نام دادیم استفاده کنیم الان؟
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
(2013-05-04 ساعت 10:01)asalasali نوشته:  سلاااام میخوام بدونم میشه از همون عکس که واسه ثبت نام دادیم استفاده کنیم الان؟

دوست عزیز عکسهاتون باید حداکثر مال 6 ماه قبل باشه در نتیجه نمیتونید عکسهایی رو که برای ثبت نام استفاده کردید بفرستید
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: kasrafo ، asalasali ، r_ent ، KIMIA2005

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان