کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستانی که یک ضرب ویزا گرفتن و کلرنس لازم نداشتند (برگه سفید گرفتن) غالباً چه شرایطی از نظر سابقه کار و تحصیل و خدمت و . . . داشته اند؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-25 ساعت 14:00)derakht01 نوشته:  سلام به همه
لطفا اگر ممکن است یکی از دوستان که میدونه جواب من رو بده
من برادرم انتهای کیس نامبرش 1XXX هستش و هنوز فرمها هم رو ارسال نکرده، میشه بگین الان دیره یا نه مشکلی نیست؟؟

سلام دوست عزیز ضمن تبریک به بردار محترمتون و آرزوی موفقیت. دیر نیست ولی‌ با توجه به کیس نامبرشون بهتر هستش که فرمهارو در اسرع وقت ارسال کنن که زمان مصاحبشون زودتر باشه. تاکید می‌کنم فرمهارو با کامل دقّت و حوصله پر کنید. و از تاپیک‌های بحثو تبادل نظر در مورد پر کردن فرم‌های ۲۳۰ و ۱۲۲ استفاده کنید.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: derakht01
(2013-06-25 ساعت 14:04)himmlisch نوشته:  دوستانی که یک ضرب ویزا گرفتن و کلرنس لازم نداشتند (برگه سفید گرفتن) غالباً چه شرایطی از نظر سابقه کار و تحصیل و خدمت و . . . داشته اند؟

اکثر این دوستان معاف از خدمت بودند یا خدمت سربازی خود را خرید بودند یا‌ام هنوز نرفته بودند خدمت خلاصه اونایی که خدمت نرفتن اکثرا یا کیلیرنس نخوردن یا هم مدتش خیلی‌ کوتاه بوده. و غالبا کسایی که شغل آزاد داشتن پروندشون سبکتر بوده. در کّل اینا هماشون در حدّه حدس و گمان هستش. کسایی بودن که با معافیت سربازی و شغل آزاد هم کیلیرنس خوردن. خیالتون بابت این قضیه راحت باشه. کلییر شدن دیر یا زود داره ولی‌ سوخت سوز نداره CoolWink
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: himmlisch ، ojee ، maziar irani ، hossien_501
من تاپیکی بابت پیدا کردن معلم زبان در لاتاری 2014 ندیدم ... امیدوارم مطرح کردن این موضوع در این بخش قابل قبول باشد
من در جستجوی معلم native زبان انگلیسی هستم که تحت آموزش بهتر قرار بگیرم.
اگر نشد هم که یکی از بهترین های تهران که لهجه آمریکایی داشته باشد را دوستان معرفی کنند.
ممنون
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
تشکر کنندگان:
(2013-06-25 ساعت 14:46)poopak16 نوشته:  من تاپیکی بابت پیدا کردن معلم زبان در لاتاری 2014 ندیدم ... امیدوارم مطرح کردن این موضوع در این بخش قابل قبول باشد
من در جستجوی معلم native زبان انگلیسی هستم که تحت آموزش بهتر قرار بگیرم.
اگر نشد هم که یکی از بهترین های تهران که لهجه آمریکایی داشته باشد را دوستان معرفی کنند.
ممنون

دوست عزیز شما می‌تونین به کانون زبان ایران که شعب مختلفی‌ در تهران داره مراجعه کنید (من فارغ التحصیل کانون زبان ایران هستم و بسیار از سیستم آموزشی و اساتیدش راضی‌ بودم و هستم) و میتونید آمار اساتید رو از بخش مربوطه تهیه کنید. بعضی‌ از اساتید در آمریکا بودند و بعضی‌ در انگلستان بعضی‌ها هم نیتیو نبودن. بده اینکه تصمیم گرفتید با کدوم استاد درس داشته باشین میتونید برید پیش استاد و ازش بخواین که خصوصی باهاتون کار کنن.
Iran Language institute (ILI)
لیست اساتید
http://www.linkedin.com/title/teacher/at...-institute
www.ili.ir
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، maziar irani ، poopak16 ، sinamn
(2013-06-25 ساعت 14:04)himmlisch نوشته:  دوستانی که یک ضرب ویزا گرفتن و کلرنس لازم نداشتند (برگه سفید گرفتن) غالباً چه شرایطی از نظر سابقه کار و تحصیل و خدمت و . . . داشته اند؟

سلام دوست عزیز سفرنامه ها وجدولای مشخصات سالهای قبلو که مطالعه کنید یه سری کلیات دستتون میاد.
با احترام به نظر همه دوستای گل و جدولایی که زحمت کشیدن گذاشتن من نظرم یه کم متفاوته .البته یه جور دیگه به قضیه نیگاه کردم........
ببینید من از جدول 2013 یه آمار در آوردم اطلاعاتی که بچه ها داده بودن بین 47 نفری که من در نظر گرفتم یه ضرب گرفته بودن 26 تاشون مال آنکارا بودن که ازون 26 تا17 تاشون معافی داشتن بقیه هم اکثرا از اسماشون واطلاعاتی که داده بودن به نظر خانوم میومدن.
12 تا یه ضرب ماله ایروان که 9تاشون معافی داشتن بقیه خانوم
10 تا یه ضرب مال ابوظبی که 3تا معافی بقیه به نظرم خانوم
البته بازم میگم این اطلاعاتو از جدول 2013 درآوردم وبه هر حال نظز شخصیم از آمار بالا اینه که نرفتن سربازی برا یه ضرب مهمترین چیزه حالا یا معافی یا خانوم بودن
البته یه ضربیایی هم بودن که حتی سربازی هم رفتن
به هر حال امیدوارم همه یه ضرب بگیرن خیلی تاثیر داشته
201400001$$$
سفارت آنکارا-->ایروان از KCC/ مصاحبه Oct /یک ضرب/یک نفر/ورود آمریکا Dec 2013
The Dark Side Of The Moon
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، himmlisch ، roeentan ، 5ina ، aghaghia ، soheil_zk ، زری وحدتی ، محبت ، FMANIS
دوستان سلام
من به کنتاکی ایمیل زدم و خواستم بپرسم که آیا عضو هیئت مدیره های اسمی بودن جز سابقه کار حساب میشه یا نه که فکر می کنم جواب بی ربطی دادن
Dear Sir / Madam
I am presently a member of Board in---------- Co . This company so far has had no activity and is merely nominally registered .
I would like to know if I should mention my so called position and considered as my working experience in Forms DSP-122 and DS-230. If positive, what do I have to do as the said filled-in forms documents were sent to you on 05.21.3012?
Looking forward to hearing from you, I am

این هم جواب بی ربطشون
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of August to locate the current numbers being processed.

It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/forms/forms_1342.html.
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
تشکر کنندگان:
(2013-06-25 ساعت 07:47)shimoda نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 03:41)Good Luck نوشته:  ...من حدود 7 سال تو انگلیس زندگی کردم حالا واسه اینکه نامه از پلیس اونجا بخوان به مشکل خوردم که چه جوری واسشون نامه بگیرم .
از طرفی سفارت انگلیس تو ایران بسته شده و امکان اینجور مکاتبات وجود نداره و از طرفی من الان ایرانم و نمیتونم برم اونجا واسه این کار .
....

دوست عزیز اینجا رو بخونید, نیازی به حضورتون نیست

سلام دوست عزیز ..... ممنونم از این پیجی رو که برام گذاشتین .
البته این فقط ی نقل قول بود که (دوستی گفته احتیاجی به حضورتون نیست) اما این که چه جوری این کار انجام گرفته هیچ توضیحی نداده بودن .
والا من به بیشتر کارهای اداری انگلیس تسلط دارم چون کارای زیادی واسه دوستان انجام میدادم .. ولی حالا بگذریم .......
ولی تا اونجایی که من میدونم واسه (Police Record) حضور شخص الزامیست .
1: نامه رو واسه کجا میخواد (چون متن نامه ها واسه ارگانهای دولتی یا شرکت ها .. مراکز و بنگاه های کاریابی و ... ) فرق میکنه .
2:فقط به نام و فامیل شخص اکتفا نمکنن .
3:معمولا اگه به سفارت انگلیس تشریف ببرید واسه (Police Record) ازتون Finger Print گرفته میشه تا بشه سوابقتون رو چک کنن .
و 4: اگه واسه جاهای مهمی این نامه رو بخوایین که من فکر میکنم سفارت امریکا میتونه حتما جای مهمی باشه نامه رو دستی به شما نمیدن ... یا با پست سفارشی بریتانیا میرسونن یا ایمیل و یا راحت فکس میکنن .
ولی با هم خیلی خیلی تشکر میکنم از راهنمایی های که کردین .
ولی اگه کسی از دوستان این کا رو کرده خواهش میکنم دقیقا بگه چجوری که من هم انجام بدم ی کم از استرسم کم شه .
باز هم ممنون که راهنمایی که میکنین .
Case Number:1xxx / Abudhabi /Interview :End of Jan /Clear: 8 Jun At 12:30
تشکر کنندگان:
(2013-06-26 ساعت 01:55)Good Luck نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 07:47)shimoda نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 03:41)Good Luck نوشته:  ...من حدود 7 سال تو انگلیس زندگی کردم حالا واسه اینکه نامه از پلیس اونجا بخوان به مشکل خوردم که چه جوری واسشون نامه بگیرم .
از طرفی سفارت انگلیس تو ایران بسته شده و امکان اینجور مکاتبات وجود نداره و از طرفی من الان ایرانم و نمیتونم برم اونجا واسه این کار .
....

دوست عزیز اینجا رو بخونید, نیازی به حضورتون نیست

سلام دوست عزیز ..... ممنونم از این پیجی رو که برام گذاشتین .
البته این فقط ی نقل قول بود که (دوستی گفته احتیاجی به حضورتون نیست) اما این که چه جوری این کار انجام گرفته هیچ توضیحی نداده بودن .
والا من به بیشتر کارهای اداری انگلیس تسلط دارم چون کارای زیادی واسه دوستان انجام میدادم .. ولی حالا بگذریم .......
ولی تا اونجایی که من میدونم واسه (Police Record) حضور شخص الزامیست .
1: نامه رو واسه کجا میخواد (چون متن نامه ها واسه ارگانهای دولتی یا شرکت ها .. مراکز و بنگاه های کاریابی و ... ) فرق میکنه .
2:فقط به نام و فامیل شخص اکتفا نمکنن .
3:معمولا اگه به سفارت انگلیس تشریف ببرید واسه (Police Record) ازتون Finger Print گرفته میشه تا بشه سوابقتون رو چک کنن .
و 4: اگه واسه جاهای مهمی این نامه رو بخوایین که من فکر میکنم سفارت آمریکا میتونه حتما جای مهمی باشه نامه رو دستی به شما نمیدن ... یا با پست سفارشی بریتانیا میرسونن یا ایمیل و یا راحت فکس میکنن .
ولی با هم خیلی خیلی تشکر میکنم از راهنمایی های که کردین .
ولی اگه کسی از دوستان این کا رو کرده خواهش میکنم دقیقا بگه چجوری که من هم انجام بدم ی کم از استرسم کم شه .
باز هم ممنون که راهنمایی که میکنین .
دوست عزیز امیدوارم که مشکلتون حل بشه.من فکر میکنم نامه ای که برای عدم سوپیشینه هست خطاب به جایی نیست و یه نامه کلی هست که این شخص تا مدتی که اینجا بوده خلافی انجام نداده.چون اگه خطاب به یک جای خاص باشه اون شخص باید واسه هر نامه به اون کشور بره و این سخته.بهتر نیست با پلیس اونجا تماس بگیرین و ازشون بپرسید؟
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: hossien_501
سلام نمیدونم اینجا جای سال منه یا ن ولی یه سوال دارم

من کل سرمایه ام 60 ملیون هستش میخوام بدونم چجوری میتونم این پول رو با خودم وارد امریکا کنم از طریق بانک یا راه های دیگر بانک ها که هه تحریم هستن لطفا راهنمیایی کنید؟؟
تشکر کنندگان: exxedus
(2013-06-26 ساعت 12:42)QTM نوشته:  سلام نمیدونم اینجا جای سال منه یا ن ولی یه سوال دارم

من کل سرمایه ام 60 ملیون هستش میخوام بدونم چجوری میتونم این پول رو با خودم وارد آمریکا کنم از طریق بانک یا راه های دیگر بانک ها که هه تحریم هستن لطفا راهنمیایی کنید؟؟

از طریق صرافی ها میتونید این کار رو بکنید ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: QTM ، hossien_501 ، exxedus ، آنی
تبدلیشو که میدونم چجوری انتقالش بدم از طریق حمل نقل یا از طریق حساب بانکی؟؟ راهی هست که بشه با اسم خودم در امریکا حساب باز کنم یا اینکه ن باید سیتزن اونجا باشم
تشکر کنندگان:
(2013-06-26 ساعت 12:48)QTM نوشته:  تبدلیشو که میدونم چجوری انتقالش بدم از طریق حمل نقل یا از طریق حساب بانکی؟؟ راهی هست که بشه با اسم خودم در آمریکا حساب باز کنم یا اینکه ن باید سیتزن اونجا باشم

عزیز بنده هم تبدیلشو نگفتم انتقالشو رو گفتم بعضی از صرافی ها با دریافت مبلغی به عنوان کارمزد این کار رو انجام میدن که جزئیاتش رو میتونید از صرافی ها بپرسید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: QTM ، آنی ، aghaghia
با سلام به همه دوستان
من کیس نامبرم ****AS2 هست یعنی 5 رقمیه.آیا این کیس نامبر بالاست؟ و آیا احتمال داره به خاطر این موضوع من نتونم ویزا بگیرم؟
با تشکر

با سلام به همه دوستان
من کیس نامبرم ****AS2 هست یعنی 5 رقمیه.آیا این کیس نامبر بالاست؟ و آیا احتمال داره به خاطر این موضوع من نتونم ویزا بگیرم؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
تو 2013 کیس نامبر 5 رقمی نبود؟! ینی امسال مثل 2012 شده؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان