کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-25 ساعت 00:57)mani.iht نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 00:51)Niyousha نوشته:  من زنگ زدم سفارت در مورد فرمهام سوال پرسيدم كه ببينم دستشون رسيده يا نه. ولي اونا به من گفتن سيستم چيزي نشون نميده ،

حالا چيكار كنم ؟ اخرين مهلت ارسال فرمها كى هست؟ تا اون زمان جواب ندن. ميشه بمونه واسه سال بعد يا حتما بايد تو اين مدت فرمهامو تعين شده بفرستم؟

وست عزیز شما نباید با سفارت تماس بگرن.

شما برای پیگری پروندتون باید kccبا تماس بگرین.

در رابطه با ارسال فرمها سعی‌ کنید در وحله‌ٔ اوّل با دقت پر کنید و بعد در اولین فرصت ارسال کنید.

(2013-06-24 ساعت 23:51)mohammadss نوشته:  سلام
من تاریخ تولدمو محل سکونتو اشتباه نوشتم یعنی محل سکونت عوض شده من ادرس قبلی رو نوشته بودم الان به من این Email دادن یعنی فرم هامو تایید کردن حالا برای دو تا اشتباهی که نوشتم چکار باید بکنم فرم جدیدی باید پر کنم یا صبر کنم تا زمان سفارت؟
ممنون میشم اگه جواب منو بدین.
Your forms have been received and are currently processing. Allow
several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based
on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov
after the 15th of August to locate the current numbers being processed.

اگر اشتباه تاریخ تولد خیلی‌ فاحش نباشه نگران نباش،مشکلی‌ نیست

منظورم kcc بود اشتباه كردم، من فرمهامو ٣ هفته پيش با پست فرستادم ، ولي جوابي كه بهم دادن اين بود تو سيستم نيست ولي از پست ايميل اومده كه ناممو ١٠ روز پيش تحويل گرفتن، بهشون دو بار هم ايميل زدم ولي جوابي نيومد بهم.

(2013-06-25 ساعت 00:57)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 00:51)Niyousha نوشته:  من زنگ زدم سفارت در مورد فرمهام سوال پرسيدم كه ببينم دستشون رسيده يا نه. ولي اونا به من گفتن سيستم چيزي نشون نميده ،

حالا چيكار كنم ؟ اخرين مهلت ارسال فرمها كى هست؟ تا اون زمان جواب ندن. ميشه بمونه واسه سال بعد يا حتما بايد تو اين مدت فرمهامو تعين شده بفرستم؟
فرمها رو ایمیل کردی یا پست ؟
پست كردم،ايميل اومده كه نامم به دستشون رسيده
تشکر کنندگان:
(2013-06-24 ساعت 04:11)Saeedv13 نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 03:41)Good Luck نوشته:  ...من حدود 7 سال تو انگلیس زندگی کردم حالا واسه اینکه نامه از پلیس اونجا بخوان به مشکل خوردم که چه جوری واسشون نامه بگیرم .
از طرفی سفارت انگلیس تو ایران بسته شده و امکان اینجور مکاتبات وجود نداره و از طرفی من الان ایرانم و نمیتونم برم اونجا واسه این کار .
از نظر زبان انگلیسی هیچ مشکلی ندارم . به Kcc زنگ زدم گفتن به سفارتی که مصاحبه میشیم مربوط میشه .
حالا فعلا به سفارت مربوطه ایمیل زدم ببینم چی جواب میدن .
میخواستم ببینم کسی از دوستان عزیز میتونه راهنمایی دیگه ای بده یا کسی به همچین مشکلی برخورده تا حالا ؟
پیشاپیش به کلیه دوستان برنده تبریک میگم و امیدوارم همه ویزاشونو بگیرن حالا یکضرب و دوضرب خیلی فرقی نمیکنه . ...
بعد از بسته شدن سفارت، به نظرم سفارت سوئد حافظ منافع انگلستان در ایران هست. به این سفارت مراجعه کنین شاید بتونن کمکتون کنند.

سلام بازم ممنون از سعید جان .... اما عمو سعید شما که بهتر میدونید سفارت کشوری که حافظ منافع کشور دیگه ای میشه فقط برای کارهای دیپلماسی اون کشور (بین دولتها) اجازه داره عمل کنه ( مثل سفارت سوییس) و (سفارت سوئد)
وگرنه من که از خدام بود . متاسفانه مشکل اینجاست که کاری از دستم بر نمیاد که انجام بدم . البته شما میدونین ولی مشکل دیگه اینه که واسه گرفتن نامه های این جوری مثل (Police Record) حضور فیزیکی فرد الزامیست .
کاملا مثل مصاحبه باید مدارک همراه داشته باشم وگر نه با ایمیل انجامش میدادم .
ولی بازم ممننون از اینکه به پست من توجه کردین .
اخه دیدم هیچکسی نگاه به سوال هم نکرده بود .
البته خوب بنده خدا اعضای سایت تقصیری هم ندارن احتمال زیاد کسی به همچین مشکلی بر نخورده که بخواد کمک کنه .
بازم ممننون.
Case Number:1xxx / Abudhabi /Interview :End of Jan /Clear: 8 Jun At 12:30
تشکر کنندگان: Saeedv13

فعلا وقت هست نمیخواد نگرانش بشی .
ببین 2 راه برای ارسال فرم ها وجود داه اول پست و دوم ایمیل .

ارسال از طریق ایمیل که سریع ترین و آسون ترین پروسه برسی رو برای KCC داره حدود 2 3 هفته زمان میبره تا فرم ها رو ثبت کنن و جواب بدن ، حالا خودتون حساب کنید فرم هایی که با پست براشون میرسه و تعدادشون به مراتب بیشتر از فرم هایی هست که ایمیل میشه و تازه باید به صورت دستی اسکن و تو سیستم ثبت بشن چقدر زمان میبره ؟
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: aghaghia
(2013-06-21 ساعت 03:41)Good Luck نوشته:  ...من حدود 7 سال تو انگلیس زندگی کردم حالا واسه اینکه نامه از پلیس اونجا بخوان به مشکل خوردم که چه جوری واسشون نامه بگیرم .
از طرفی سفارت انگلیس تو ایران بسته شده و امکان اینجور مکاتبات وجود نداره و از طرفی من الان ایرانم و نمیتونم برم اونجا واسه این کار .
....

دوست عزیز اینجا رو بخونید, نیازی به حضورتون نیست
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، Good Luck ، Saeedv13
دوستان کسانی مثل من که مدارک رو با پست فرستادن هم باید منتظر تاییدیه از kcc باشند؟ اگر ایمیل نکردند ما باید ازشون درخواست کنیم یا لزومی نداره؟ممنون ازتون
کیس نامبر: **2014AS000037
3 نفر
کنسولگری انکارا
ارسال مدارک 8 june با پست
مصاحبه : هفته اول مارچ
تشکر کنندگان:
(2013-06-25 ساعت 10:33)shimoos نوشته:  دوستان کسانی مثل من که مدارک رو با پست فرستادن هم باید منتظر تاییدیه از kcc باشند؟ اگر ایمیل نکردند ما باید ازشون درخواست کنیم یا لزومی نداره؟ممنون ازتون

دوست عزیز kcc ایمیلی رو در تایید دریافت مدارک از طریق پست ارسال نمیکنه شما پس از اطمینان از رسیدن مدارک از طریق پست میتونید مدتی بعد ایمیل بزنید و استعلام بگیرید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: shimoos ، ojee ، hossien_501
(2013-06-25 ساعت 10:40)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 10:33)shimoos نوشته:  دوستان کسانی مثل من که مدارک رو با پست فرستادن هم باید منتظر تاییدیه از kcc باشند؟ اگر ایمیل نکردند ما باید ازشون درخواست کنیم یا لزومی نداره؟ممنون ازتون

دوست عزیز kcc ایمیلی رو در تایید دریافت مدارک از طریق پست ارسال نمیکنه شما پس از اطمینان از رسیدن مدارک از طریق پست میتونید مدتی بعد ایمیل بزنید و استعلام بگیرید..

منم منظورم همون ایمیل تایید از طرف kcc بود یعنی تا در خواست نکنیم اونها تاییدیه رسید مدارک رو ایمیل نمیکنن؟
کیس نامبر: **2014AS000037
3 نفر
کنسولگری انکارا
ارسال مدارک 8 june با پست
مصاحبه : هفته اول مارچ
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-06-25 ساعت 10:46)shimoos نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 10:40)KIMIA2005 نوشته:  

منم منظورم همون ایمیل تایید از طرف kcc بود یعنی تا در خواست نکنیم اونها تاییدیه رسید مدارک رو ایمیل نمیکنن؟

خیر
بایستی درخواست کنید تا تاییدیه روایمیل کنند
تشکر کنندگان: ojee ، shimoos
(2013-06-20 ساعت 19:54)محبت نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 18:39)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 14:26)sahar kh نوشته:  سلام ما که کیس نامبرمون 7000هست و مدارک رو 4may فرستادیم تاثیری روی تاریخ مصاحبه نداره؟ حدودا کی میشه؟
ممنونم
تاثیری توی تاریخ مصاحبه نداره دوست عزیز
حدودای اریبهشت - خرداد ماه
ضمن تایید حرف کیمیا بگم اگر مثل سال قبل باشه اینطور میشه اما اگه یه سال عقبتر بری میشه آبان و آذر

دوستان 1400 کی؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
(2013-06-25 ساعت 12:13)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 14:26)sahar kh نوشته:  سلام ما که کیس نامبرمون 7000هست و مدارک رو 4may فرستادیم تاثیری روی تاریخ مصاحبه نداره؟ حدودا کی میشه؟
ممنونم
ضمن تایید حرف کیمیا بگم اگر مثل سال قبل باشه اینطور میشه اما اگه یه سال عقبتر بری میشه آبان و آذر

دوستان 1400 کی؟

با توجه به ساله ۲۰۱۳ با کیس نامبر ۱۴۰۰ اگر فرم‌ها و عکس‌هاتون رو فرستاده باشید مصاحبه شما به امید خدا آبان یا آذر خواهد بود. امیدوارم یه ضرب بگیرید دوست عزیزم
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: ojee ، tajhizgaran ، hossien_501 ، godot
ممنونم

دوستان 1400 کی؟
احتمالانیمه دوم آبان ماه به بعد.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، maziar irani ، tajhizgaran
(2013-06-25 ساعت 12:27)aghaghia نوشته:  
ممنونم

دوستان 1400 کی؟

مرسی دوستان عزیزمن اگه اون تایم نتونم برم و بخوام عقبش بندازم ، باید از کی شروع کنم و چقدرطول میکشه ؟
زمان بعدیشو خدوم میگم یا اونا وقت میدند؟
مسیرش چطوره
ممنون
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
(2013-06-25 ساعت 13:01)mechanicalengineer نوشته:  مرسی دوستان عزیزمن اگه اون تایم نتونم برم و بخوام عقبش بندازم ، باید از کی شروع کنم و چقدرطول میکشه ؟
مسیرش چطوره
ممنون

دوست عزیز تاپیک تغییر زمان و مکان مصاحبه رو مطالعه کنی مطمئنا اطلاعات مفیدی رو کسب میکنی...
تشکر کنندگان:
(2013-06-25 ساعت 13:11)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 13:01)mechanicalengineer نوشته:  مرسی دوستان عزیزمن اگه اون تایم نتونم برم و بخوام عقبش بندازم ، باید از کی شروع کنم و چقدرطول میکشه ؟
مسیرش چطوره
ممنون

دوست عزیز تاپیک تغییر زمان و مکان مصاحبه رو مطالعه کنی مطمئنا اطلاعات مفیدی رو کسب میکنی...

دوست عزیرز اونجا در مورد اینکه کی اقدام کنی و چند وقت طول میکسه تا تاییدییه جدید بگیری و.. چیزی نگفته؟@!@
میخوام ببینم چند روز این پروسه طول میکشه از انجامش تا تعیین وقت جدید؟
تشکر کنندگان: ojee
سلام به همه
لطفا اگر ممکن است یکی از دوستان که میدونه جواب من رو بده
من خواهرم انتهای کیس نامبرش 1XXX هستش و هنوز فرمها هم رو ارسال نکرده، میشه بگین الان دیره یا نه مشکلی نیست؟؟

(2013-06-25 ساعت 12:27)aghaghia نوشته:  
ممنونم

دوستان 1400 کی؟
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان