کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-27 ساعت 18:15)KIMIA2005 نوشته:  نسیم جان تبریک میگم بخاطر یکضرب گرفتن ویزا وممنون واسه توضیحاتتون امیدوار شدم واسه گرفتن یکضرب ویزا به امید خدا .. بنده هم با نظر شما موافقم و معتقدم فقط سربازی، کار، سن و تاهل نمی تواند دریکضرب گرفتن و یا نگرفتن ویزا تاثیرگذارو دخیل باشد به امید اینکه همه دوستان بتونند ویزاشون رو یکضرب بگیرن ..

دوست خوبم
من هم دقیقاً این توضیح را نوشتم تا شما و سایر دوستان 2014 ای به گرفتن ویزای یکضرب امیدوار باشید و با این معیارها شرایط خودتان را بد ارزیابی نکنید، خوشحال هستم که هدفم محقق شد. البته من یک نکته را هم دوست داشتم بگویم اینکه حتی با فرض اینکه دوستی ویزای یکضرب نگیرد، من فکر می کنم نتیجۀ غایی مهم است و امیدوارم به گرفتن ویزای یکضرب بیش از حد اهمیت ندهید تا اگر به هر دلیلی یکضرب نگرفتید آزرده خاطر نشوید، اگرچه بی تردید در آن صورت وقت و هزینۀ بیشتری صرف خواهد شد، اما در نهایت آنچه که مهم است، فقط و فقط گرفتن ویزاست نه زمان و نحوۀ دریافتش. من دوستانه پیشنهاد می کنم که به دریافت یا عدم دریافت ویزای یکضرب خیلی بها ندهید، به نتیجه کار اهمیت بدهید. چون بی تردید مقصد از مسیر خیلی مهم تر است.
بابت تبریک هم یک دنیا ممنون کیمیا جان، اگرچه 1 سالی از دریافت ویزای من گذشت و الان چشم امید به دوستان 2013 ای داریم که با دریافت ویزاهای یکضرب یا خبر کلیر شدن خوشحالمان کنند Smile
[font=Arial]گر به هم آویزیم
ما دو سرگشتۀ تنها... چون موج
به پناهی که تو می جویی،
خواهیم رسید
اندر آن لحظۀ جادوییِ اوج!
[/font]
تشکر کنندگان: Danial_4139 ، KIMIA2005 ، hushmandco ، 5ina ، maryam_a ، آلیس-1980
دوستان من یه سوالی برام پیش اومد
برای مدرک تحصیلی اگه دیپلم فنی یا کارودانش باشی و گواهی اشتغال به تحصیل نشون بدی نقص مدرک میزنند یا ریجکت می کنند؟
چند جا دیدم دلایل ریجکت شدن استفاده از سهمیه سایر کشورها یا وارد نکردن اسم یکی از اعضای خانواده یا بیماری و غیره
حالا حداقل مدرک تحصیلی اگه نقصی داشته باشه منجر به ریجکت شدن پرونده میشه؟ یا به قول چندتن از دوستان مصاحبه یه چیز فرمالیته هست و اگه آفیسر بخواد بدون مدرک هم میتونه قبولت کنه و آیا حرف زدن با آفیسر تاثیری در روند بهبود یا بدتر شدن وضع پروندت داره؟
کلا مخ آفسیر رو میشه داخل فرغون قرار داد؟Big Grin
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:
(2013-06-12 ساعت 19:53)mrbonbon نوشته:  [quote='bidhendi' pid='357045' dateline='1371048694']
سلام به همه....

من فرمهامو فرستادم توش زدم آنکارا،بعدش برای ادامه تحصیل اومدم کشور لاتویا،ایمیل زدم به کی‌ سی‌ سی‌ پرسیدم می‌شه اینجا مصاحبه بشم.جواب دادن:

Thank you for your inquiry.

Please note that unless you are informed otherwise, you generally must apply for your Diversity Visa at the U.S. consular office having jurisdiction over your place of residence. However, you may also apply for your visa at the U.S. consular office having jurisdiction over the place where you are physically present but not a resident, if you can establish to the consular officer satisfaction that you are able to remain in the area for the period required to process the application.

(Applicants are reminded that DV applicants must complete processing of the cases by no later than September 30 of the DV program year.)

If living in the U.S., a principal applicant may request an interview in the U.S. Consular Office at their last foreign residence

بعدش زدم به سفارت تو لاتویا این جوابا داد:

Please provide a signed statement to KCC indicating that you plan to be in Riga, Latvia during FY 2014 (October 1, 2013 to September 30, 2014
). Please also attach evidence from Riga Technical University showing your enrollment & Latvian residency permit copy (if yet available

یعنی‌ باید نامهٔ درخواستمو امضا کنم، به اضافی این ۲ تا بفرستم؟ می‌تونم ایمیل کنم براشون؟
مرسی‌
دوست عزیز شما باید یه تأییدیه تحصیلی از دانشگاه به نام verification letter
و کپی از ویزای تحصیلیتون ( یا هر چیزی که تأیید کنه شما اونجا ساکنید) و یه نامه دستی که زیرش امضاء کرده باشین ( البته تایپ کنین بعد با دست امضاء)
برای کی سی سی پست کنین.
سلام............. kcc این جوابو داد:
Thank you for your inquiry.

It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/forms/forms_1342.html .
میشه بگین باید چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-27 ساعت 21:18)kage.omid نوشته:  دوستان من یه سوالی برام پیش اومد
برای مدرک تحصیلی اگه دیپلم فنی یا کارودانش باشی و گواهی اشتغال به تحصیل نشون بدی نقص مدرک میزنند یا ریجکت می کنند؟
چند جا دیدم دلایل ریجکت شدن استفاده از سهمیه سایر کشورها یا وارد نکردن اسم یکی از اعضای خانواده یا بیماری و غیره
حالا حداقل مدرک تحصیلی اگه نقصی داشته باشه منجر به ریجکت شدن پرونده میشه؟ یا به قول چندتن از دوستان مصاحبه یه چیز فرمالیته هست و اگه آفیسر بخواد بدون مدرک هم میتونه قبولت کنه و آیا حرف زدن با آفیسر تاثیری در روند بهبود یا بدتر شدن وضع پروندت داره؟

دوست خوبم
اینکه شما شنیده اید که دوستان می گویند مصاحبه فرمالیته است ابداً به این معنا نیست که مدارک را بررسی نمی کنند و هر که، با هر شرایطی به مصاحبه دعوت شد ویزا خواهد گرفت. فرمالیته بودن مصاحبه که دوستان به آن اشاره دارند صرفاٌ از این جهت است که اکثریت اتفاق نظر داریم که تا حدود زیادی ( نه 100% ) پیش از مصاحبه، بر اساس مدارکی که قبلاً ارسال می کنید و بررسی هایی که خودشان انجام می دهند در مورد کیس تصمیم گیری شده است، از این نظر دوستان می گویند که مصاحبه فرمالیته است چون آفیسر از قبل تقریباً می داند که به شما ویزای یکضرب خواهد داد، کلیرنس خواهید خورد یا ریجکت خواهید شد و از این رو آنچه مصاحبه می گذرد کاملاً تعیین کننده نیست.
در مورد شرایط شما، حتماً می دانید که داشتن دیپلم 12 ساله و یا 2 سال سابقه کار مستند جز شرایط اصلی دریافت ویزاست، این قانون است. اما در مورد نداشتن دیپلم 12 ساله من به تجربۀ edge عزیز اشاره می کنم، یک مورد استثناء بین دوستان 2012 ای که همین شرایط را داشتند چون ایشان خیلی جوان بودند، هنوز محصل بودند و طبعاً نه دیپلم 12 ساله داشتند و نه 2 سال سابقه کار اما موفق به دریافت ویزا شدند. البته ایشان نقص مدرک خوردند اما با کلی تلاش و پیگیری موفق شدند مدارک درخواستی آفیسر را که این نقص مدرک را جبران می کرد، مهیا کنند و ویزا بگیرند، نه اینکه فکر کنید با حرف زدن و به قول شما قرار دادن مخ آفیسر داخل فرغون!!!!!!!!!! آفیسر نقص مدرک را نادیده می گیرد و می توانید ویزا بگیرید. خیر با حرف زدن صرف قوانین تغییر نمی کنند. توصیه می کنم اگر نه دیپلم 12 ساله دارید و نه 2 سال سابقۀ کار مستند، حتماً تجربیات edge عزیز را بخوانید و سعی کنید دنبال راه حل های منطقی برای جبران نقص مدرک باشید.
امیدوارم که در این راه موفق باشید.
به پناهی که تو می جویی،
خواهیم رسید
[/font]
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، tartar ، Danial_4139 ، hushmandco ، Saeedv13 ، aghaghia ، el333 ، kage.omid ، maryam_a
(2013-06-27 ساعت 21:57)*NASIM* نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 21:18)kage.omid نوشته:  دوستان من یه سوالی برام پیش اومد

دوست خوبم
اینکه شما شنیده اید که دوستان می گویند مصاحبه فرمالیته است ابداً به این معنا نیست که مدارک را بررسی نمی کنند و هر که، با هر شرایطی به مصاحبه دعوت شد ویزا خواهد گرفت. فرمالیته بودن مصاحبه که دوستان به آن اشاره دارند صرفاٌ از این جهت است که اکثریت اتفاق نظر داریم که تا حدود زیادی ( نه 100% ) پیش از مصاحبه، بر اساس مدارکی که قبلاً ارسال می کنید و بررسی هایی که خودشان انجام می دهند در مورد کیس تصمیم گیری شده است، از این نظر دوستان می گویند که مصاحبه فرمالیته است چون آفیسر از قبل تقریباً می داند که به شما ویزای یکضرب خواهد داد، کلیرنس خواهید خورد یا ریجکت خواهید شد و از این رو آنچه مصاحبه می گذرد کاملاً تعیین کننده نیست.
در مورد شرایط شما، حتماً می دانید که داشتن دیپلم 12 ساله و یا 2 سال سابقه کار مستند جز شرایط اصلی دریافت ویزاست، این قانون است. اما در مورد نداشتن دیپلم 12 ساله من به تجربۀ edge عزیز اشاره می کنم، یک مورد استثناء بین دوستان 2012 ای که همین شرایط را داشتند چون ایشان خیلی جوان بودند، هنوز محصل بودند و طبعاً نه دیپلم 12 ساله داشتند و نه 2 سال سابقه کار اما موفق به دریافت ویزا شدند. البته ایشان نقص مدرک خوردند اما با کلی تلاش و پیگیری موفق شدند مدارک درخواستی آفیسر را که این نقص مدرک را جبران می کرد، مهیا کنند و ویزا بگیرند، نه اینکه فکر کنید با حرف زدن و به قول شما قرار دادن مخ آفیسر داخل فرغون!!!!!!!!!! آفیسر نقص مدرک را نادیده می گیرد و می توانید ویزا بگیرید. خیر با حرف زدن صرف قوانین تغییر نمی کنند. توصیه می کنم اگر نه دیپلم 12 ساله دارید و نه 2 سال سابقۀ کار مستند، حتماً تجربیات edge عزیز را بخوانید و سعی کنید دنبال راه حل های منطقی برای جبران نقص مدرک باشید.
امیدوارم که در این راه موفق باشید.

در تکمیل صحبت نسیم عزیز، edge از ۲۰۱۲ و yashim دختر ۱۶ ساله از ۲۰۱۳ موافقت آفیسر رو گرفتند که با مدرک پیش دانشگاهی باز خواهند گشت و در فرصت باقی این کار رو کردند.
توصیه اکیدی که بارها داشتم اینه که دلخوش به ۲ سال سابقه کار نباشید. سابقه کار مورد قبول شرایط بسیار دشواری داره که تقریبا جزو محالاته بتونید بدون داشتن حداقل پیش دانشگاهی و با ارائه سابقه کاری ویزا بگیرید.
تا دیر نشده به فکر اخذ مدرک پیش دانشگاهی باشید. راههایی هست برای دادن امتحانات پیش دانشگاهی بصورت فشرده.
همونطوری که نسیم عزیز گفتند از تجربیات edge و yashim استفاده کنید.
تشکر کنندگان: *NASIM* ، Hedieh20 ، tartar ، Danial_4139 ، Saeedv13 ، aghaghia ، el333 ، kage.omid ، آنی ، 5ina ، آلیس-1980
چطور میشه که تجربیات edge و yashim را مطالعه کرد؟
2014AS4XXX | سفارت: ابوظبي | کارنت: ٩ژانويه | مصاحبه: ١٨مارس | ویزا : ٢٨ آگوست | ورود به آمریکا: ١٧ ژانويه ٢٠١٥ | سوشال ٤ روز بعد از ورود | گرين كارت ١٥ روز بعد از ورود | ساكن: Newport Beach CA
تشکر کنندگان:
(2013-06-27 ساعت 14:15)Danial_4139 نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 13:27)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 13:25)Danial_4139 نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 12:49)mani.iht نوشته:  طبق تجربم عرض کنم خدمتتون همه چیز به نظر آفیسر ربط پیدا میکنه،ولی‌ من شخصاً ندیدم کسی از دوستان کار دولتی و یا سربازی رفته باشه و گراند چک نخورده باشه و یک ضرب گرفته باشه.به امید موفقیت شما عزیزان.

یکی از دوستان من سربازیش سپاه بود و اوایل May رفت مصاحبه و مستقیم ویزا رو گرفت خودش هم باورش نمیشد !

مطمعن باشید همه چک میشن و امکان نداره کسی چک نشه ، با تشکیل پرونده در KCC چک شدن شروع میشه و تا روز مصاحبه ادامه پیدا میکنه !

تو دوستان و آشنا ها عمما افرادی که سن کمی داشتن و مجرد بودن یکضرب ویزا گرفتن به نظر من شاید مهم ترین چیز این وسط سن باشه ، هرچی سن کمتر باشه فرایند چک شدن کوتاه تر هست و قبل مصاحبه پروسه تمام شده .

دوست عزیزاین دوستتون کجا مصاحبه شدن ؟؟

مصاحبش آنکارا بود ، 24 سالش هم هست میگفت روز مصاحبه 3 نفر از 4 نفری که زیر 25 سال داشتن یه ضرب ویزا رو گرفتن اون یکی هم تازه ازدواج کرده بود با اینکه سربازی هم معاف شده بود کلیرنس خورد .
چرا کسانی که تازه ازدواج کردن کلیرنس میخورن؟ چی رو براشون میخوان چک کنن؟؟
تشکر کنندگان: ojee
دوستان سلام
بعد از فرستادن فرم ها به چه صورت بایذ از زمان مصاحبه با خبر بشیم؟
ممنون میشم پاسخ بدید
کیس:201400000XXX/ارسال مدارک: جون/کارنت: گروه اول/نامه دوم: نیمه دوم اکتبر/سفارت: آنکارا/ مصاحبه: 12 دسامبر/ در یافت ویزا 14 دسامبر یک ضرب
برای دیدن فایل دستورالعمل سفارت ترکیه اینجا کلیک کنید
تشکر کنندگان:
(2013-06-27 ساعت 22:07)امیر مهاجر نوشته:  در تکمیل صحبت نسیم عزیز، edge از ۲۰۱۲ و yashim دختر ۱۶ ساله از ۲۰۱۳ موافقت آفیسر رو گرفتند که با مدرک پیش دانشگاهی باز خواهند گشت و در فرصت باقی این کار رو کردند.
توصیه اکیدی که بارها داشتم اینه که دلخوش به ۲ سال سابقه کار نباشید. سابقه کار مورد قبول شرایط بسیار دشواری داره که تقریبا جزو محالاته بتونید بدون داشتن حداقل پیش دانشگاهی و با ارائه سابقه کاری ویزا بگیرید.
تا دیر نشده به فکر اخذ مدرک پیش دانشگاهی باشید. راههایی هست برای دادن امتحانات پیش دانشگاهی بصورت فشرده.
همونطوری که نسیم عزیز گفتند از تجربیات edge و yashim استفاده کنید.

امیر جان
ممنون از توضیحات مفید و تکمیلی و ممنون از اشاره به تجربۀ yashim عزیز. من که واقعاً انگیزه و پشتکار این دوستان جوان را تحسین می کنم و برایشان بهترین ها را آرزو دارم چون بی تردید استحقاقش را دارند Smile.
البته در مورد سابقۀ کار من هم تا حد زیادی با شما موافقم و به همین دلیل هم بر 2 سال سابقه کار مستند تأکید مؤکد کردم اما خوب به هر ترتیب من عموماً وقتی یک ماده قانون مصوب وجود دارد کمی در اظهار نظر، محتاط هستم و قاطعانه نظر نمی دهم. در این مورد به خصوص هم چون فکر کردم از قلم انداختنش به نوعی راهنمایی ناقص تلقی خواهد شد و انتقاداتی در پی خواهد داشت به این نکته هم اشاره کردم واگرنه من هم مثل شما باور دارم که گرفتن ویزا بدون دیپلم 12 ساله بسیار بعید خواهد بود. از این جهت بی تردید توصیه من هم این بود و هست که دوستانی که شرایط مشابه دارند در سدد دریافت مدرک پیش دانشگاهی باشند و نه جور کردن سابقۀ کار. ممنون از راهنمایی مفیدتان. مثل همیشه امیدوارم که شاد و پیروز باشید مدیر دوست داشتنی Smile

(2013-06-27 ساعت 23:21)nedaba نوشته:  چطور میشه که تجربیات edge و yashim را مطالعه کرد؟

با یک سرچ ساده ندا جان، از گزینۀ جستجو بالای صفجه سمت راست برای یافتن کاربران و پست هایشان یا موضوعات می توانید استفاده کنید. اما به هر حال اینبار من برای شما سرچ کردم. تجربیات edeg عزیز اینجا و اینجا در دسترس است، تجربۀ yashim عزیز را هم اینجا بخوانید.

اگر به سایر پست های این دوستان احتیاج داشتید از ابزار جستجو استفاده کنید.
امید که موفق باشید Smile

(2013-06-27 ساعت 23:45)sahar kh نوشته:  چرا کسانی که تازه ازدواج کردن کلیرنس میخورن؟ چی رو براشون میخوان چک کنن؟؟

سحر جان اگر پست من را می خواندید تمام تلاشم را کردم که بگوییم هیچ یک از این ملاک ها برای دریافت ویزای یکضرب یا کلیرنس عمومیت ندارد. هیچ مدرکی دال بر اینکه همۀ کسانی که تازه ازدواج کرده اند کلیرنس می خورند وجود ندارد. همانطور که برخلاف تصور اکثر برندگان خانم بودن، مجرد بودن، جوان بودن، کار دولتی نداشتن و غیره هم به هیچ عنوان تضمینی برای گرفتن ویزای یکضرب نیست.
اگر هم واقعاً این ادعا صحت داشته باشد که اکثر زوج هایی که به تازگی ازدواج کرده اند دچار کلیرنس می شوند. به نظر من یک احتمال می تواند وجود داشته باشد ( صرفاً احتمال) که آن هم در مورد کسانی که بعد از قبولی در لاتاری ازدواج می کنند صدق می کند [ نه کسانی که قبل از اعلام نتایج لاتاری ازدواج کرده اند و در فرم های اولیه مشخصات هر دو نفر قید شده] که شاید به دلایلی تشخیص بدهند که برای بررسی پیشینۀ همسر برنده که بعدها به کیس اضافه شده نیاز به مدت زمان بیشتری است ( تاکید می کنم که این فقط یک گمانه زنی ،احتمال و حدس است نه یک قانون یا نقطه نظر به اثبات رسیده) اما حتی اگر واقعاً اینطور باشد و غالب زوج های تازه به هم پیوسته ویزای یکضرب نگیرند هم باز این به آن معنا نیست که هیچ عامل دیگری در این تصمیم دخیل نبوده و فقط به خاطر ازدواجی که اخیراً انجام شده بررسی بیشتر ضروری تشخیص داده شده است [ البته من شخصاً اگر آفیسر بودم، بی تردید به چنین ازدواجی از حیث صوری یا منفعت طلبانه بودن هم شک می کردم Cool ].
به طور کل، به باور من ملاک های مطرح در بحث دریافت یا عدم دریافت ویزای یکضرب ( که بارها هم مطرح شدند) به هیچ وجه عمومیت تام ندارند و شرایط هر کیس [ که تا حدی هم منحصر به فرد است] مهم و تعیین کننده خواهد بود و با توجه به تجربیات متفاوت و گاه متناقضِ دوستان، می توانیم نتیجه بگیریم که برای تصمیم گیری در مورد کیس شما عوامل و فاکتورهای زیادی در نظر گرفته خواهد شد و به استثناء قوانین عمومی [ مثل حداقل تحصیلات، نداشتن سوء پیشینه، نداشتن برخی بیماری ها و ...] به نظر می رسد که قواعد مشخص و پیش بینی پذیری بر تمام کیس ها حاکم نیست. امیدوارم توضیحاتم اینبار قانع کننده باشد و بابت این مسائل ذهنتان را درگیر و خاطرتان را مکدر نکنید. صبور و امیدوار باشید Smile.
به پناهی که تو می جویی،
خواهیم رسید
[/font]
تشکر کنندگان: aghaghia ، sahar kh ، ojee ، آنی ، 5ina ، kage.omid
(2013-05-02 ساعت 08:23)rvkoleti نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 03:27)نیما6446 نوشته:  با سلام به تمام دوستان
یه سوال داشتم
من کیس نامبرا AUS000076xx

سوال من اینه که معمولا تو سال های اخیر تا چه شماره کیس نامبری کارنت می شه و آیا شانسی واسه من هست؟ ممنونم

دوست عزیز این چه سوالیه میپرسید . شما فرم هاتونو بفرستید و از الان خودتونو آمریکایی بدونیدCool

شما که در آمریکا هستید فردا برید us citizenship and imigrant وقت ملاقات بگیرید و کاراتونرو انجام بدید

دوستان من سال 2013 برنده شدم و الان 20 روزه در آمریکا هستم. و با آخرین قوانین آشناییه کامل دارم . هر سواله ویژه در مورد پر کردن فرم و هر چیزه دیگه ای دارید . میتونید به صورت خصوصی به من پیغام بدید

این بولتن چه جوری اسمها رو اعلام می کنه؟بر اساس کیس نامبر؟این کیس f1 یعنی چی؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-26 ساعت 01:55)Good Luck نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 07:47)shimoda نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 03:41)Good Luck نوشته:  ...من حدود 7 سال تو انگلیس زندگی کردم حالا واسه اینکه نامه از پلیس اونجا بخوان به مشکل خوردم که چه جوری واسشون نامه بگیرم .
از طرفی سفارت انگلیس تو ایران بسته شده و امکان اینجور مکاتبات وجود نداره و از طرفی من الان ایرانم و نمیتونم برم اونجا واسه این کار .
....

دوست عزیز اینجا رو بخونید, نیازی به حضورتون نیست

سلام دوست عزیز ..... ممنونم از این پیجی رو که برام گذاشتین .
البته این فقط ی نقل قول بود که (دوستی گفته احتیاجی به حضورتون نیست) اما این که چه جوری این کار انجام گرفته هیچ توضیحی نداده بودن .
والا من به بیشتر کارهای اداری انگلیس تسلط دارم چون کارای زیادی واسه دوستان انجام میدادم .. ولی حالا بگذریم .......
ولی تا اونجایی که من میدونم واسه (Police Record) حضور شخص الزامیست .
1: نامه رو واسه کجا میخواد (چون متن نامه ها واسه ارگانهای دولتی یا شرکت ها .. مراکز و بنگاه های کاریابی و ... ) فرق میکنه .
2:فقط به نام و فامیل شخص اکتفا نمکنن .
3:معمولا اگه به سفارت انگلیس تشریف ببرید واسه (Police Record) ازتون Finger Print گرفته میشه تا بشه سوابقتون رو چک کنن .
و 4: اگه واسه جاهای مهمی این نامه رو بخوایین که من فکر میکنم سفارت آمریکا میتونه حتما جای مهمی باشه نامه رو دستی به شما نمیدن ... یا با پست سفارشی بریتانیا میرسونن یا ایمیل و یا راحت فکس میکنن .
ولی با هم خیلی خیلی تشکر میکنم از راهنمایی های که کردین .
ولی اگه کسی از دوستان این کا رو کرده خواهش میکنم دقیقا بگه چجوری که من هم انجام بدم ی کم از استرسم کم شه .
باز هم ممنون که راهنمایی که میکنین .
من تازه پست شما رو دیدم
امیدوارم مشکلتون حل شده باشه اما من باز هم توضیح می دم
دوست عزیز ما پارسال از انگلیس پلیس رکورد گرفتیم و خودمون هم به هیچ عنوان اونجا نرفتیم, فینگر پرینت هم لازم نبود.
این مدارکی رو که گفتم که البته توضیح کاملش رو هم می تونید توی فایلی که اتچ شده بخونید رو باید به آدرسی که باز هم توی همون فایل هست بفرستید
تنها مساله ای که هست پرداخت فی هست که می تونید از طریق یه نفر که توی انگلیس دارید پرداخت کنید و بعد هم بخواید که به آدرسشون پست بشه
بعد اونها می تونند براتون به ایران پست کنند
من پارسال دقیقاBig Grin همین کارها رو انجام دادم
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: ojee ، KIMIA2005 ، Saeedv13
دوستان گرامی سلام،

من خیلی تازه و اتفاقی با این فروم آشنا شدم و یه سئوال دارم. خانم بنده سال 2012 فرمهای شرکت در لاتاری رو پرکرده بوده و فرستاده بود. حدود 1.5-2 ماه پیش بود که خودش بهم گفت که انتخاب شدم و چک کردم و دیدم درسته. فرمهای پر شده و عکسها رو فرستادیم و الان دیگه نمیدونم چی باید بشه. باید صبر کنیم تا از جایی برای ما ایمیل یا میل بیاد که تاریخ و محل مصاحبه رو بهمون بگن؟ اگه آره از کجا؟ از KCC یا سفارت؟
و یا اینکه یه جایی (مثلا یک وبسایت) هست که باید چک کنیم تا بهمون بگن تاریخ مصاحیه کی هست.

لازم به ذکر است که ما هر دو Australian Citizen هستیم و میدونم که تنها جایی که این نوع ویزا رو تو اینجا بررسی میکنه سیدنی هست. پس جای مصاحبه رو میدونم و فقط نمیدونم کی؟

مرسی از کمکتون پیشاپیش
تشکر کنندگان:
(2013-06-28 ساعت 09:38)sirsir نوشته:  دوستان گرامی سلام،

من خیلی تازه و اتفاقی با این فروم آشنا شدم و یه سئوال دارم. خانم بنده سال 2012 فرمهای شرکت در لاتاری رو پرکرده بوده و فرستاده بود. حدود 1.5-2 ماه پیش بود که خودش بهم گفت که انتخاب شدم و چک کردم و دیدم درسته. فرمهای پر شده و عکسها رو فرستادیم و الان دیگه نمیدونم چی باید بشه. باید صبر کنیم تا از جایی برای ما ایمیل یا میل بیاد که تاریخ و محل مصاحبه رو بهمون بگن؟ اگه آره از کجا؟ از KCC یا سفارت؟
و یا اینکه یه جایی (مثلا یک وبسایت) هست که باید چک کنیم تا بهمون بگن تاریخ مصاحیه کی هست.

لازم به ذکر است که ما هر دو Australian Citizen هستیم و میدونم که تنها جایی که این نوع ویزا رو تو اینجا بررسی میکنه سیدنی هست. پس جای مصاحبه رو میدونم و فقط نمیدونم کی؟

مرسی از کمکتون پیشاپیش

از 15 آگوست به بعد هر ماه یک سری کیس نامبر در Visa Bulletin کارنت میشن که شما باید اواسط هر ماه این سایت رو چک کنید، بعد از چند روز صفحه رویت قبولیتون تبدیل به صفحه دعوت به مصاحبه یا همون نامه دوم میشه. ممکنه براتون ایمیل هم بدن که برین این صفحه رو چک کنید و از زمان مصاحبه تون آگاه بشید.
در ضمن مکان مصاحبه هم در همون صفحه قبولیتون هست: post:Sydeny
اگر اینو نوشته که خب یعنی در سیدنی مصاحبه میشید اگر جایِ دیگه ای رو نوشته باید در فرم 122 قسمت 4 خودتون سیدنی رو وارد می کردین.
در ضمن اگر حدود کیس نامبرتون رو هم میزاشتین بد نبود، بهتر میشد حدود زمان مصاحبه تون رو حدس زد.

(2013-06-28 ساعت 08:08)lunalovegood نوشته:  
یه سوال داشتم

سوال من اینه که معمولا تو سال های اخیر تا چه شماره کیس نامبری کارنت می شه و آیا شانسی واسه من هست؟ ممنونم

دوست عزیز این چه سوالیه میپرسید . شما فرم هاتونو بفرستید و از الان خودتونو آمریکایی بدونیدCool

شما که در آمریکا هستید فردا برید us citizenship and imigrant وقت ملاقات بگیرید و کاراتونرو انجام بدید

دوستان من سال 2013 برنده شدم و الان 20 روزه در آمریکا هستم. و با آخرین قوانین آشناییه کامل دارم . هر سواله ویژه در مورد پر کردن فرم و هر چیزه دیگه ای دارید . میتونید به صورت خصوصی به من پیغام بدید

1.بر اساس کیس نامبر، هر ماه یه شماره اعلام میشه که شماره های زیر اون کارنت میشن. 2.نمیدونم ولی میدونم ربطی به لاتاری نداره (احتمالا ویزای ازدواج یا توریستی یا دانشجویه).
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: I2AFSHIN ، ojee
(2013-06-28 ساعت 10:01)aghaghia نوشته:  
(2013-06-28 ساعت 09:38)sirsir نوشته:  دوستان گرامی سلام،

مرسی از کمکتون پیشاپیش

از 15 آگوست به بعد هر ماه یک سری کیس نامبر در Visa Bulletin کارنت میشن که شما باید اواسط هر ماه این سایت رو چک کنید، بعد از چند روز صفحه رویت قبولیتون تبدیل به صفحه دعوت به مصاحبه یا همون نامه دوم میشه. ممکنه براتون ایمیل هم بدن که برین این صفحه رو چک کنید و از زمان مصاحبه تون آگاه بشید.
در ضمن مکان مصاحبه هم در همون صفحه قبولیتون هست: post:Sydeny
اگر اینو نوشته که خب یعنی در سیدنی مصاحبه میشید اگر جایِ دیگه ای رو نوشته باید در فرم 122 قسمت 4 خودتون سیدنی رو وارد می کردین.
در ضمن اگر حدود کیس نامبرتون رو هم میزاشتین بد نبود، بهتر میشد حدود زمان مصاحبه تون رو حدس زد.

(2013-06-28 ساعت 08:08)lunalovegood نوشته:  
یه سوال داشتم

1.بر اساس کیس نامبر، هر ماه یه شماره اعلام میشه که شماره های زیر اون کارنت میشن. 2.نمیدونم ولی میدونم ربطی به لاتاری نداره (احتمالا ویزای ازدواج یا توریستی یا دانشجویه).

شماره کیسی که به من داده بودن اینه: 2014AS000058XX
تشکر کنندگان: آنی
(2013-06-28 ساعت 00:50)shamim_irs نوشته:  دوستان سلام
بعد از فرستادن فرم ها به چه صورت بایذ از زمان مصاحبه با خبر بشیم؟
ممنون میشم پاسخ بدید
از 15 آگوست به بعد شماره های 2014 با توجه با کیس نامبر آنها دعوت به مصاحبه می شوند. 1. با مراجعه به آدرس http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1770.html و کنترل شماره کیس اعلامی برای لاتاری( در صورتیکه کیس نامبر شما زیر شماره اعلام شده باشد زمان مصاحبه رسیده است)
2- با مراجعه به سایتی که اعلام قبولی خود را آنجا دیدید که نامه قبولی شما به نامه دعوت به مصاحبه تبدیل شده و زمان و مکان مصاحبه را مشخص کرده
كيس نامبر: 2014AS42XX -رؤيت قبولي: 1 می-ارسال مدارك: 12 می-تعداد افراد کیس: 2 نفر-مصاحبه: انکارا Cool
تشکر کنندگان: godot

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان