کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-12 ساعت 14:15)m_yek نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 15:50)kage.omid نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 14:13)kamranh نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 12:13)aghaghia نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 10:45)kage.omid نوشته:  ما از بس دلشوره پيش دانشگاهي داشتيم آخر تماسي با kcc براي اين مشكل داشتيم
دوستان يه خبر خوب براي كسايي كه ديپلم 11 ساله دارن
يكي از دوستان كه زبانش خوب بود براي ما زحمت كشيد زنگ زد kcc وضعيتمون رو شرح داد گفت موردي نداره آيا ميتونيد تا سپتامبر سال 2014 مدركتون رو ارائه بدين ما گفتيم با اجازه بزرگترا بله.گفت موردي نداره فقط گفت سعي كنين تا قيل از سپتامبر مدركتون رو ارائه بدين حالا چرا نميدونم

دلیل این که گفتن قبل از سپتامبر ارائه بدین به خاطره اینه که پرونده لاتاری 2014 تا اخر سپتامبر 2014 بسته میشه و خب اون ها هم باید وقت داشته باشند مدارک رو بررسی و برای صدور ویزا اقدام کنند. بنابراین باید مدارک تا اونموقع تحویل داده بشه و هر کس ویزاشو تا آخر سپتامبر نگیره دیگه باید قیدشو بزنه چون کلا پرونده 2014 ای ها بسته میشه.
البته دوستانی که این مشکل رو دارن خوشبختانه یک سال کامل تحصیلی وقت دارن تا این مشکلشونو حل کنند Smile
سلام
شما فقط دیپلم 11 ساله دارید و مدرک فوق دیپلم و یا با لاتر ندارید ؟؟
نه مدرک بالاتر ندارم تازه دیپلمم هم خرداد امسال گرفتم دیگه فکر نکنم وضع فلاکت بارتر از من توی مهاجرسرا وجود داشته باشه
سلام دوست عزیز
من فوق دیپلم دارم ولی پیش دانشگاهی ندارم یعنی مشکلی پیش نمی یاد روزه مصاحبه؟
سلام دوست عزیز،
شما حتما ریز نمرات کاردانی تون رو ترجمه کنید و همرا داشته باشید و بگین که دروس پیش دانشگاهی رو در دانشگاه به عنوان دروس پیش نیاز گذروندید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: H Pier ، azar1348 ، behfaza ، m_yek ، ojee
سلام
اگر در فرم های ارسالی 2 سوال رو اشتباه نوشتیم باز باید فرم ها رو تصحیح کرد و اراسال کرد یا نه ایمیل بزنیم و درستش رو بنویسیم?
تشکر کنندگان:
من چند ماه بصورت غير رسمي و پاره وقت تو يه شركتي كار كردم ولي بطور منظم نبود چون كارم ترجمه (ليسانسم هم مترجمي هست)بود هر وقت نياز داشتن زنگ ميزدن ميرفتم مدارك تحويل مي گرفتم ترجمه مي كردم و بهشون تحويل ميدادم چند هفته بعد اگه نياز داشتن دوباره زنگ ميزدن روز از نو روزي از نو،،، من ازشون يه دست نوشته خواستم كه نشون بده سابقه كار پاره وقت دارم مدير شركت هم با مهر و امضا شركت يه نوشته اي بهم داد ، با توجه به اينكه من خيلي وقته با اين شركت دارم اين جوري كار ميكنم ، امكانش هست كه بهم گير بدن كه بيشتر از يه سال پاره وقت كار كردن نميشه؟البته من تو اين مدت يك سال و چند ماه كلاسهاي فني و حرفه اي هم ميرفتم و مدرك ٣ تا رشته رو گرفتم يعني بيكار نبودم. ميتونم اينو دليل بيارم و بگم چون پي درس و كلاس بودم پاره وقت كار ميكردم
تشکر کنندگان:
(2013-07-12 ساعت 16:42)Niyousha نوشته:  من چند ماه بصورت غير رسمي و پاره وقت تو يه شركتي كار كردم ولي بطور منظم نبود چون كارم ترجمه (ليسانسم هم مترجمي هست)بود هر وقت نياز داشتن زنگ ميزدن ميرفتم مدارك تحويل مي گرفتم ترجمه مي كردم و بهشون تحويل ميدادم چند هفته بعد اگه نياز داشتن دوباره زنگ ميزدن روز از نو روزي از نو،،، من ازشون يه دست نوشته خواستم كه نشون بده سابقه كار پاره وقت دارم مدير شركت هم با مهر و امضا شركت يه نوشته اي بهم داد ، با توجه به اينكه من خيلي وقته با اين شركت دارم اين جوري كار ميكنم ، امكانش هست كه بهم گير بدن كه بيشتر از يه سال پاره وقت كار كردن نميشه؟البته من تو اين مدت يك سال و چند ماه كلاسهاي فني و حرفه اي هم ميرفتم و مدرك ٣ تا رشته رو گرفتم يعني بيكار نبودم. ميتونم اينو دليل بيارم و بگم چون پي درس و كلاس بودم پاره وقت كار ميكردم

دوست عزیز اون ها به این مورد گیر نمی دن، شما مدارکی رو که داری ببر که اگر یه موقع پرسیدن نشون بدی ولی در کل میتونید بگید در کنار این کار به طور شخصی کار میکردید...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: Niyousha ، ojee
(2013-07-12 ساعت 16:37)naftoonbazoft1 نوشته:  سلام
اگر در فرم های ارسالی 2 سوال رو اشتباه نوشتیم باز باید فرم ها رو تصحیح کرد و اراسال کرد یا نه ایمیل بزنیم و درستش رو بنویسیم?

میتونید ایمیل بزنید و اطلاع بدید وجواب رو برای روز مصاحبه ببرید همراهتون، یا روز مصاحبه فرم های آپدیت شدن رو تحویل بدین یا اگر خیلی زیاد نیستن همون فرم ها رو براتون تصحیح کنند...
تشکر کنندگان: naftoonbazoft1 ، KIMIA2005 ، ojee
(2013-07-12 ساعت 14:19)amaka747 نوشته:  دوستان عزیز ممنون از راهنماییهای خوبتون
من همسرم برنده شدن و ما حدود یک ما پیش ازدواج کردیم و مدارک رو برای KCC از طریق پست فرستادیم منتهی ما ترجمه عقد نامه رو نفرستادیم حالا اید چه کار کنیم؟

شما اگر بعد از ازدواج فرمها رو بصورت متاهل پر کردید هم برای خودتون و همسرتون کارتون صحیح بوده. ترجمه عقدنامه رو که برای KCC نباید بفرستید.
باید برای سفارت بفرستید.
تشکر کنندگان: love_everlife ، ghafari88
دوستان
من لینکی را نیاز دارم که یکی از مدیران و یا اعضا دیگر تحت تاپیکی با عنوان لاتاری از ابتدا تا پایان (یا چیزی شبیه این) تهیه کرده بودند.
برای بررسی لیست مدارک و .... نیازش دارم. البته جدیدترین ورژن را می خواهم . قدیمی تر ها را دیدم.
متشکرم.
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
تشکر کنندگان: ojee
(2013-07-13 ساعت 09:45)poopak16 نوشته:  دوستان
من لینکی را نیاز دارم که یکی از مدیران و یا اعضا دیگر تحت تاپیکی با عنوان لاتاری از ابتدا تا پایان (یا چیزی شبیه این) تهیه کرده بودند.
برای بررسی لیست مدارک و .... نیازش دارم. البته جدیدترین ورژن را می خواهم . قدیمی تر ها را دیدم.
متشکرم.

لاتاری از آغاز تا پایان
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: poopak16 ، behfaza ، ojee
(2013-07-11 ساعت 15:50)kage.omid نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 14:13)kamranh نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 12:13)aghaghia نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 10:45)kage.omid نوشته:  ما از بس دلشوره پيش دانشگاهي داشتيم آخر تماسي با kcc براي اين مشكل داشتيم
دوستان يه خبر خوب براي كسايي كه ديپلم 11 ساله دارن
يكي از دوستان كه زبانش خوب بود براي ما زحمت كشيد زنگ زد kcc وضعيتمون رو شرح داد گفت موردي نداره آيا ميتونيد تا سپتامبر سال 2014 مدركتون رو ارائه بدين ما گفتيم با اجازه بزرگترا بله.گفت موردي نداره فقط گفت سعي كنين تا قيل از سپتامبر مدركتون رو ارائه بدين حالا چرا نميدونم

دلیل این که گفتن قبل از سپتامبر ارائه بدین به خاطره اینه که پرونده لاتاری 2014 تا اخر سپتامبر 2014 بسته میشه و خب اون ها هم باید وقت داشته باشند مدارک رو بررسی و برای صدور ویزا اقدام کنند. بنابراین باید مدارک تا اونموقع تحویل داده بشه و هر کس ویزاشو تا آخر سپتامبر نگیره دیگه باید قیدشو بزنه چون کلا پرونده 2014 ای ها بسته میشه.
البته دوستانی که این مشکل رو دارن خوشبختانه یک سال کامل تحصیلی وقت دارن تا این مشکلشونو حل کنند Smile
سلام
شما فقط دیپلم 11 ساله دارید و مدرک فوق دیپلم و یا با لاتر ندارید ؟؟
نه مدرک بالاتر ندارم تازه دیپلمم هم خرداد امسال گرفتم دیگه فکر نکنم وضع فلاکت بارتر از من توی مهاجرسرا وجود داشته باشه

سلام دوست عزیز.وضعیت ما هم مثل شماست.همسرم تازه امسال خرداد دیپلم ۱۱ساله کار و دانش گرفته و تا دیماه قرار که پیش دانشگاهی بگیره.پس نگران نباشید مثل شما باز هم هستWink
2014AS4XXX | سفارت: ابوظبي | کارنت: ٩ژانويه | مصاحبه: ١٨مارس | ویزا : ٢٨ آگوست | ورود به آمریکا: ١٧ ژانويه ٢٠١٥ | سوشال ٤ روز بعد از ورود | گرين كارت ١٥ روز بعد از ورود | ساكن: Newport Beach CA
تشکر کنندگان: kage.omid
سلام دوستان
موضوعي هست كه مدتي است ذهن من رو مشغول كرده و خيلي نگرانم
من اسمم مهدي هست و توي پاسپورت و كليه مداركي كه ترجمه كردم Mahdi خورده ولي توي ثبت نام لاتري و فرم هاي ارسالي به kcc اسمم رو حواسم نبوده Mehdi زدم...Sad
فكر مي كنين برام مشكلي پيش بياد يا اگر به آفيسر توضيح بدم كه اين فقط يه تفاوت در نوع خوندن اسمه مشكلي پيش نياد
ممنون ميشم راهنمايي كنين
2014AS000068XX (+همسرم) | سفارت: آنكارا > ابوظبي| کارنت: 10th of April مصاحبه: 4th week of June ویزا : ورود به آمریکا: |
آدمی که منتظر است هیچ نشانه ای ندارد
فقط با هر صدایی برمیگردد
تشکر کنندگان:
(2013-07-13 ساعت 11:49)mehdikhosro نوشته:  سلام دوستان
موضوعي هست كه مدتي است ذهن من رو مشغول كرده و خيلي نگرانم
من اسمم مهدي هست و توي پاسپورت و كليه مداركي كه ترجمه كردم Mahdi خورده ولي توي ثبت نام لاتري و فرم هاي ارسالي به kcc اسمم رو حواسم نبوده Mehdi زدم...Sad
فكر مي كنين برام مشكلي پيش بياد يا اگر به آفيسر توضيح بدم كه اين فقط يه تفاوت در نوع خوندن اسمه مشكلي پيش نياد
ممنون ميشم راهنمايي كنين

مشکلی نیست. اون ها با پاسپورت شما کار دارند. روز مصاحبه بهشون توضیح بدین. نگران نباشید. Wink
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005 ، behfaza ، ojee ، mehrdad pharm
(2013-07-11 ساعت 17:41)aghaghia نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 17:35)امین 13 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال : من پسوند فامیلم را چند سال پیش حذف کردم ولی الان توی مدرک دیپلم و لیسانسم خورده آیا مشکلی پیش میاد ؟ و بلاید چه کار کنم ؟
مرسی

شناسنامه تون توضیحات نداره؟ اگر داره که همونو ترجمه کنید، اگر نداره سعی کنید از ثبت احوال یه گواهی، توضیحی چیزی بگیرید که ثابت کنه شما پسوندتون رو برداشتین.
چرا داره . مرسی
تشکر کنندگان:
(2013-07-13 ساعت 09:45)poopak16 نوشته:  دوستان
متشکرم.

http://mohajersara.com/thread-6438.html
تشکر کنندگان:
(2013-07-13 ساعت 13:05)امین 13 نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 17:41)aghaghia نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 17:35)امین 13 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال : من پسوند فامیلم را چند سال پیش حذف کردم ولی الان توی مدرک دیپلم و لیسانسم خورده آیا مشکلی پیش میاد ؟ و بلاید چه کار کنم ؟
مرسی

شناسنامه تون توضیحات نداره؟ اگر داره که همونو ترجمه کنید، اگر نداره سعی کنید از ثبت احوال یه گواهی، توضیحی چیزی بگیرید که ثابت کنه شما پسوندتون رو برداشتین.
چرا داره . مرسی

توضیحات شناسنامه هم ترجمه میشه و مشکلی پیش نمیاد و موقع مصاحبه واسه افیسر توضیح میدید مشکلی نیست نگران نباش
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: behfaza ، ojee ، محبت
سلام دوستان عزیز
خسته نباشید
من یه سوال داشتم
اگه یکی از اعضای کیس (بجز نفر برنده) نخواد که کلا بیاد مشکلی تو کل کیس پیش میاد؟
ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان