کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-11 ساعت 00:32)behfaza نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 00:23)mani.iht نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 23:52)behfaza نوشته:  بعد از مصاحبه ( خصوصا افرادیکه ویزایکضرب میگیرن )
فقط ازطریق چک کردن ایمیل میتونن بفهمن که ویزاشون صادر شده و به ادره پست رسیده یا راه دیگه هم هست /؟

چون گاهی جی میل مدتی بسته میشه

همین مدت هم میتونه خیلی کار فرد رو عقب بندازه یا هزینه های زیادی بهش تحمیل کنه.

راه دیگر از طریق سایت https://ceac.state.gov/‎ هست که وقتی‌ کیستون رو وارد می‌کنید و ویزا صادر بشه میزنه issued
یعنی میگین توی اون سایت نشون میده که آیا رسیده به پست یا نه ؟

چون من پرسیدم که آیا رسیدنش به اداره پست را چطوری میشه فهمید بجز چک کردن ای میل.؟

دوست عزیز
وقتی ایشود شدید روز بعد , از ساعت 3 بعد از ظهر به بعد می تونید به اداره پست مراجعه کنید . برای من وقتی ویزا رو گرفتم و برگشتم ایران ایمیل آمد .
کیس نامبر : 2013AS4### / سفارت : آنکارا / ساکن: San Francisco /دریافت ویزا : 9 May
تشکر کنندگان: aghaghia ، behfaza
(2013-07-10 ساعت 11:57)mehdielnaz نوشته:  سلام به همه دوستان
من می خواستم بدونم برندگان 2014 از چه تاریخی کیس نامبرشون کارنت می شه؟
آیا شروع کردن به کارنت کردن برندگان 2014 یا نه؟
با تشکر

هنوز کارنت کردن 2014 شروع نشده اما می تونید از این سایت چک کنید
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html
کیس نامبر : 2013AS4### / سفارت : آنکارا / ساکن: San Francisco /دریافت ویزا : 9 May
تشکر کنندگان: aghaghia ، kage.omid ، KIMIA2005 ، behfaza
ما از بس دلشوره پيش دانشگاهي داشتيم آخر تماسي با kcc براي اين مشكل داشتيم
دوستان يه خبر خوب براي كسايي كه ديپلم 11 ساله دارن
يكي از دوستان كه زبانش خوب بود براي ما زحمت كشيد زنگ زد kcc وضعيتمون رو شرح داد گفت موردي نداره آيا ميتونيد تا سپتامبر سال 2014 مدركتون رو ارائه بدين ما گفتيم با اجازه بزرگترا بله.گفت موردي نداره فقط گفت سعي كنين تا قيل از سپتامبر مدركتون رو ارائه بدين حالا چرا نميدونم
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، aghaghia ، 5ina ، behfaza ، nedali
(2013-07-11 ساعت 10:45)kage.omid نوشته:  ما از بس دلشوره پيش دانشگاهي داشتيم آخر تماسي با kcc براي اين مشكل داشتيم
يكي از دوستان كه زبانش خوب بود براي ما زحمت كشيد زنگ زد kcc وضعيتمون رو شرح داد گفت موردي نداره آيا ميتونيد تا سپتامبر سال 2014 مدركتون رو ارائه بدين ما گفتيم با اجازه بزرگترا بله.گفت موردي نداره فقط گفت سعي كنين تا قيل از سپتامبر مدركتون رو ارائه بدين حالا چرا نميدونم

دلیل این که گفتن قبل از سپتامبر ارائه بدین به خاطره اینه که پرونده لاتاری 2014 تا اخر سپتامبر 2014 بسته میشه و خب اون ها هم باید وقت داشته باشند مدارک رو بررسی و برای صدور ویزا اقدام کنند. بنابراین باید مدارک تا اونموقع تحویل داده بشه و هر کس ویزاشو تا آخر سپتامبر نگیره دیگه باید قیدشو بزنه چون کلا پرونده 2014 ای ها بسته میشه.
البته دوستانی که این مشکل رو دارن خوشبختانه یک سال کامل تحصیلی وقت دارن تا این مشکلشونو حل کنند Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، sejz ، m.sabet ، ghafari88 ، nedali ، آنی
(2013-07-11 ساعت 12:13)aghaghia نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 10:45)kage.omid نوشته:  ما از بس دلشوره پيش دانشگاهي داشتيم آخر تماسي با kcc براي اين مشكل داشتيم

دلیل این که گفتن قبل از سپتامبر ارائه بدین به خاطره اینه که پرونده لاتاری 2014 تا اخر سپتامبر 2014 بسته میشه و خب اون ها هم باید وقت داشته باشند مدارک رو بررسی و برای صدور ویزا اقدام کنند. بنابراین باید مدارک تا اونموقع تحویل داده بشه و هر کس ویزاشو تا آخر سپتامبر نگیره دیگه باید قیدشو بزنه چون کلا پرونده 2014 ای ها بسته میشه.
البته دوستانی که این مشکل رو دارن خوشبختانه یک سال کامل تحصیلی وقت دارن تا این مشکلشونو حل کنند Smile
سلام
شما فقط دیپلم 11 ساله دارید و مدرک فوق دیپلم و یا با لاتر ندارید ؟؟
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:
(2013-07-11 ساعت 03:28)sejz نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 03:23)5ina نوشته:  سلام دوستان یه سوال واسم پیش اومده جدیداً راجع به قضیه سربازی خودم. با توجه به اینکه کیسمون ۳ نفره هستش و من فرزند زیر ۲۱ سال هستم Big Grin (و مشمول) موقع مصاحبه آیا آفیسر به اینکه من معافیت تحصیلی‌ دارم گیر میده ؟ نشون دادن فیشه وثیقه کافی‌ خواهد بود ؟

سینای عزیز ( درست میگم دیگه؟ Smile ) اصلان استرس رو به خودت راه نده بله همون فیش وثیقه و ترجمش کافی خواهد بود..چه گیری میتونه بده ؟ Smile تو سفرنامه ها هم ذکر شده این شرایط.. ما یکضربیممم Smile

بله سینا هستم Big Grin مرسی دوست عزیزم. گیری که میتونه بده مثلا میتونه این باشه که : ویزارو گرفتی نری سربازی و این حرفا !
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: sejz ، nedali ، آنی
(2013-07-11 ساعت 14:13)kamranh نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 12:13)aghaghia نوشته:  

سلام
شما فقط دیپلم 11 ساله دارید و مدرک فوق دیپلم و یا با لاتر ندارید ؟؟
نه مدرک بالاتر ندارم تازه دیپلمم هم خرداد امسال گرفتم دیگه فکر نکنم وضع فلاکت بارتر از من توی مهاجرسرا وجود داشته باشه
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: آنی
امید جان اصلا بد به دلت راه نده. از بچه‌های ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۲ دقیق خاطرم نیست یکی‌ بود که بنده خدا هنوز دیپلمشم نگرفته بود ۱۷ ۱۸ سالش بود. اگه دوستان اسمشو میدونن بگن ولی‌ موفّق شد که ویزا رو بگیره. سفرنامشو بخونی‌ کامل توضیح داده که چیکارا کرده. درضمن شما یک ساله تحصیلی‌ فرصت داری که پیشدانشگاهیت رو بگیری. به نظر من پیش دانشگاهی هنر برو بگیر که حجم درسش کمه و نسبت به تجربی‌ و ریاضی‌ بسیار دروسش ساده‌تر هستش. (البته نمیدونم که آفیسر گیر بده به مدرکت یا نه). ولی‌ خوب اینم یه پیشنهاد بود از طرف من. به نظر من اگه از نظر سربازی دووووووشواری داری Big Grin سعی‌ کن به فکر راه خروج از کشور باشی‌ و هرچه سریعتر واسه مدرک پیشدانشگاهیت اقدام کن.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، kage.omid ، ojee ، maryam_a ، nedali
(2013-07-11 ساعت 16:20)noobnoobi نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 03:19)noobnoobi نوشته:  سلام
من يه سوال داشتم
بعد سيتيزن شيپ شدن براي چه كساني ميشه براي گرين كارت اقدام كرد؟فقط پدر و مادر؟ برادر و خواهر زير ٢١ سال چي؟
منظورم گرين كارتي هست كه سريع پيگيري ميشه و ويزا نامبر نداره كه طولاني بشه
مرسي
مرسی اگه پاسخ بدین

سلام بده سیتیزن شدن شما میتونید برای خونواده درجه ۱کتون مثله پدر مادر خواهر و برادر اقدام کنید(فک نمیکنم اینجا دیگه شرایط سنی وجود داشته باشه) که یه پروسهٔ خیلی‌ طولانی‌ داره یکی‌ از دوستان خانوادگیه ما بده ۱۱سال موفق به اخذ ویزا شد.
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1326.html
Immediate Relative and Family Sponsored
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، aghaghia ، ojee ، behfaza ، noobnoobi ، maryam_a ، آنی
سلام دوستان، یه سوال داشتم از حضورتون، می تونین راهنماییم کنین که با توجه به کیس نامبر ما (1800) زمان احتمالی مصاحبه چه موقع خواهد بود؟ من با توجه به Deadline استاد و دانشگاهی که باهاشون در حال مکاتیه ام باید اواخر آبان نمره تافل رو داشته باشم و به خاطر آماده نبودن برای دریافت نمره مورد نظر حداکثر می تونم نیمه آبان شرکت کنم، شما فکر می کنید ممکنه من خیلی بد شانس باشم و امتحان تافل و زمان مصاحبه هم زمان بشه؟ اگر اینطور شد من می تونم توضیح بدم و بخوام که یک هفته یا چند روز مصاحبه رو عقب بندازن؟ اگر اینطور باشه با خیال راحت می تونم امتحانم رو ثبت نام کنم، خیلی از راهنماییتون ممنونم
تشکر کنندگان: ojee ، nedali
سلام دوستان
یه سوال : من پسوند فامیلم را چند سال پیش حذف کردم ولی الان توی مدرک دیپلم و لیسانسم خورده آیا مشکلی پیش میاد ؟ و بلاید چه کار کنم ؟
مرسی
تشکر کنندگان: ojee
(2013-07-11 ساعت 17:32)Na62 نوشته:  سلام دوستان، یه سوال داشتم از حضورتون، می تونین راهنماییم کنین که با توجه به کیس نامبر ما (1800) زمان احتمالی مصاحبه چه موقع خواهد بود؟ من با توجه به Deadline استاد و دانشگاهی که باهاشون در حال مکاتیه ام باید اواخر آبان نمره تافل رو داشته باشم و به خاطر آماده نبودن برای دریافت نمره مورد نظر حداکثر می تونم نیمه آبان شرکت کنم، شما فکر می کنید ممکنه من خیلی بد شانس باشم و امتحان تافل و زمان مصاحبه هم زمان بشه؟ اگر اینطور شد من می تونم توضیح بدم و بخوام که یک هفته یا چند روز مصاحبه رو عقب بندازن؟ اگر اینطور باشه با خیال راحت می تونم امتحانم رو ثبت نام کنم، خیلی از راهنماییتون ممنونم

ببینید؛ الان نمیشه قطعی گفت که زمان مصاحبتون کی هست. ما هم مثل شما توی رنج 1800 هستیم. اما اگر بخوایم به کارنتی های پارسال نگاه کنیم باید احتمالا برای اواخر مهر و آبان بریم برای مصاحبه ( باز بسته به کیس نامبرتون ) ... من احتمال آبان ماه رو قوی می دونم.
تصور می کنم که بعد از اعلام شدن روز مصاحبتون می تونید با سفارت مکاتبه کنید و درخواست کنید که روز مصاحبتون رو تغییر بدن. باز بذارید روزش مشخص بشه و اون موقع برنامه ریزی کنید چون ممکنه مثلا آزمونتون نیمه آبان باشه و مصاحبتون آخر آبان که قابل برنامه ریزی هست.
امیدوارم با خیال راحت به کارهاتون برسید. موفق باشید. Wink

(2013-07-11 ساعت 17:35)امین 13 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال : من پسوند فامیلم را چند سال پیش حذف کردم ولی الان توی مدرک دیپلم و لیسانسم خورده آیا مشکلی پیش میاد ؟ و بلاید چه کار کنم ؟
مرسی

من هم مثل شما همین موضوع رو دارم. توی فرم ها نام فامیل قبلیم رو نوشتم.
مشکلی نیست.
بالاخره شناسنامتون توضیحات داره که اون رو هم بالطبع ترجمه می کنید.
نگران نباشید. Cool
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: aghaghia ، Na62 ، ojee
(2013-07-11 ساعت 17:35)امین 13 نوشته:  سلام دوستان
مرسی

شناسنامه تون توضیحات نداره؟ اگر داره که همونو ترجمه کنید، اگر نداره سعی کنید از ثبت احوال یه گواهی، توضیحی چیزی بگیرید که ثابت کنه شما پسوندتون رو برداشتین.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza
(2013-07-11 ساعت 17:38)ghafari88 نوشته:  من هم مثل شما همین موضوع رو دارم. توی فرم ها نام فامیل قبلیم رو نوشتم.مشکلی نیست.
نگران نباشید. Cool

غفاری عزیزشما نام فامیل را کلا عوض کردید یا پسوند داشته حذف شده ؟و نام فامیلی که توی فرمها نوشتید با پاسپورت یکی هست ؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ojee
(2013-07-11 ساعت 18:14)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-07-11 ساعت 17:38)ghafari88 نوشته:  من هم مثل شما همین موضوع رو دارم. توی فرم ها نام فامیل قبلیم رو نوشتم.مشکلی نیست.
نگران نباشید. Cool

غفاری عزیزشما نام فامیل را کلا عوض کردید یا پسوند داشته حذف شده ؟و نام فامیلی که توی فرمها نوشتید با پاسپورت یکی هست ؟

پسوند داشتم که حذف کردم. بله فامیلیم که توی پاسپورته با فرم ها یکی هست اما توی اون قسمتی که نوشته بود فامیلی قبلیتون چی بوده فامیلی با پسوندم رو نوشتم.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ojee ، behfaza ، aghaghia ، m.sabet ، maryam_a

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان