کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستان عزیز لطفا از درج سوالاتی که تاپیک مخصوص به خود رو دارن تو این قسمت خودداری کنید
به عنوان مثال : سوالات مربوط به فرم ها رو تو تاپیک خودشون مطرح کنید
با تشکر
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، امیر مهاجر ، ساقر
(2013-05-04 ساعت 12:22)khashiz نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 12:18)my2220 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 12:16)khashiz نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 12:11)my2220 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 10:43)الدورادو نوشته:  دوستان سلام...من در فرم DSP-122 قسمت ۶ اگر بخوام اسم تمام مدارسی که بودم رو بنوسم تعدادش بیشتر از جایی که گذاشته شده میشه...من ۸ مدرسه و دانشگاه داشتم ولی ستونش ۶ تا ردیف داره!!!

دوست عزيز فقط دوره دبيرستان و پيش دانشگاهي و بنويس و اسم دانشگاه كه درس خوندي

(2013-05-04 ساعت 12:10)khashiz نوشته:  توی اون صفحه ای که بعد از ثبت نام آخر کار میگه پرینت بگیر این دو تا سئوال رو پرسیده و جوابش هم اینا باید باشه:

5. Country Where You Were Born
Iran
6. Country of Eligibility for the DV Program
Iran

ای واااااااااای بر من Sad((( من مورد 5 رو ایران زدم، اما فکر می کردم illegibility یعنی کشوری که می خوام مصاحبه بشم، واسه همین ردم ترکیه
حالا چیکار کنم؟؟؟
دوست عزيز متاسفم...

متاسفم یعنی چی؟؟ یعنی حتما رد میشم؟؟
ببينيد از بچه هاي 2013 بودن كسايي كه اين اشتباه و كردن و موقع مصاحبه بي برو برگشت رد شدن. چون سهميه اروپا استفاده شده.
اما باز هم بزرگترها نظر بدن...

پس یعنی فرم ها رو ارسال نکنم بهتره دیگه آره ؟؟

متاسفانه بله....اما میتونید یه ایمیل هم بزنید ولی فایده ای نداره..مورد مشابه بوده که رد شده
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، امیر مهاجر ، rezagh ، iman63ir ، KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 12:26)khashiz نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 12:23)my2220 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 12:22)khashiz نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 12:18)my2220 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 12:16)khashiz نوشته:  متاسفم یعنی چی؟؟ یعنی حتما رد میشم؟؟
ببينيد از بچه هاي 2013 بودن كسايي كه اين اشتباه و كردن و موقع مصاحبه بي برو برگشت رد شدن. چون سهميه اروپا استفاده شده.
اما باز هم بزرگترها نظر بدن...

پس یعنی فرم ها رو ارسال نکنم بهتره دیگه آره ؟؟
به نظره من يه ايميل به kcc بزن بهشون بگو چه اتفاقي افتاده اگه اونا هم حرف من و تاييد كردند ديگه ارسال نكن و هزينه هم اضافي نده.

من زبانم خیلی خوب نیست، الآنم اینقدر حالم بده دستام می لرزه، می تونی برام بنویسی اون چیزی که باید ایمیل کنم رو؟

الان شما جز سهمیه اروپا حساب میشین.از 2013 هیا تا حالا 3 نفر شنیدم که از مصاحبه رد شده یکشیشم به خاطر همین بود.قبل از هرکاری به آمریکا ایمیل بزن تا الکی به دردسر نیفتی.
کیس ***2
مصاحبه : 12 دسامبر 2012
مقصد:بوستون
تاریخ کلیر:6 ماه بعد مصاحبه(12 ژوئن 2013)
ورود به آمریکا : 4 جولای 2013
تشکر کنندگان: gbtm ، iman63ir ، KIMIA2005
دد،،،،،،
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 13:24)maryam_a نوشته:  دوستان عزيز چند تا سوال دارم...
1- كدوم سفارت بهتره از نظر دوستان؟ تا سالهاي قبل ميگفتن براي كساني كه كلير بهشون ميخوره آنكارا بهتره ولي الان انگار ميگن ابوظبي بهتره...
2- آيا بايد سابقه كار هم ارائه بديم؟ وقتي نميشه سابقه كاري رو از محل كار بگيريم چه كنيم؟
3- ترجمه ها رو كي بايد ارسال كنيم؟ قبل از مصاحبه؟
4- واكسن چه زماني؟
اين موارد برام سواله ... ببخشيد اگر ابتدايي هستن Wink

1- از نظر منم ابوظبی بهتر عمل کرده
2-حتما واجب نیست بجاش یه رزومه ی خوب تهیه کنید
3-حواستون به سایت سفارتی که انتخاب می کنید باشه،برای 2013 آنکارا باید مدارک رو پست می کردی اما ایروان و ابوظبی لازم نبود
4-بعضی واکسن ها که سه مرحله ای هست مثل هپاتیت رو می تونید از الان شروع کنید البته اگه امضاتون رو کامل کنید که کیس نامبرتون مشخص بشه بهتر میشه کمکتون کرد
موفق باشید
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: maryam_a ، iman63ir ، Soap McTavish ، KIMIA2005
دوستان فرم ها را پرینت بگیریم پر بکنیم بهتره یا اینکه با نرم افزار adobe فایل pdf فرمها را edit کنیم و تایپ کنیم؟
آیا فرقی می کنه؟
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 13:42)mtcanada نوشته:  دوستان فرم ها را پرینت بگیریم پر بکنیم بهتره یا اینکه با نرم افزار adobe فایل pdf فرمها را edit کنیم و تایپ کنیم؟
آیا فرقی می کنه؟
تايپ كنيد خوب بهتره
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: Qazal.d ، Soap McTavish ، امیر مهاجر ، reza6966 ، iman63ir ، KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 13:45)Szsanazsz نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 13:42)mtcanada نوشته:  دوستان فرم ها را پرینت بگیریم پر بکنیم بهتره یا اینکه با نرم افزار adobe فایل pdf فرمها را edit کنیم و تایپ کنیم؟
آیا فرقی می کنه؟
تايپ كنيد خوب بهتره
اموزشش در امضاي من هست "ویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat "

(2013-05-04 ساعت 10:43)الدورادو نوشته:  دوستان سلام...من در فرم DSP-122 قسمت ۶ اگر بخوام اسم تمام مدارسی که بودم رو بنوسم تعدادش بیشتر از جایی که گذاشته شده میشه...من ۸ مدرسه و دانشگاه داشتم ولی ستونش ۶ تا ردیف داره!!!
دوست عزيز از ديپلم به بالا بنويس
موفق باشي
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: mahnam7 ، gbtm ، 2014families lottery winners ، rezagh ، nooshshahnar ، iman63ir ، sophia ، KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 13:30)nooshshahnar نوشته:  3-حواستون به سایت سفارتی که انتخاب می کنید باشه،برای 2013 آنکارا و ابوظبی باید مدارک رو پست می کردی اما ایروان لازم نبود

در این مورد اشتباه کردین دوست عزیز.ابوظبی نیازی به ارسال مدارک نیست و باید به همراه خودتون ببرین.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
(2013-05-04 ساعت 11:36)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان منم جزء برندگان امسال هستم ... در مورد مشخصات عکسی که باید بگیریم لطفآ راهنمایی می کنید چون در شهر کوچیکی زندگی می کنم که هیچ عکاسی تجربه ای در این زمینه نداره و باید بهشون بگم عکس با چه مشخصاتی می خوام... ممنونم از راهنماییتون
بهترين منبع براي شما
http://travel.state.gov/pdf/DV_2014_Instructions.pdf
كلياتش
5سانتي متر * 5سانتي متر (600 پيكسل * 600 پيكسل)
پس زمينه سفيد ساده
تمام رخ بدون روتوش (ترجيحا بهتر است بدون حجاب باشد تا گوشهايتان ديده شود . با حجاب هم مشكلي ندارد)
چنانچه به صورت عادي از عينك استفاده ميكنيد مي توانيد با عينك عكس بگيريد (چشمتان ضعيف است و دائم عينك به چشم داريد)
عكس با فرمت JPEG ارسال شود و حداكثر 240KB حجم داشته باشد (اگر مي خواهيد مدارك سري اول را با ايميل به KCC بفرستيد)
ابعاد شما در عكس مطابق تصوير ذيل
[عکس: phototemplate.gif]
حتما بعد از گرفتن عكس از عكاسي بخواهيد فايل عكس را هم بشما بدهد تا چنانچه خواستيد مدارك را با ايميل بفرستيد فايل عكس را داشته باشيد. به هيچ وجه به دوستان پيشنهاد نميكنم از عكس 4*3 اسكن كنند و بفرستند.
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
سلام دوسان گرامی .
من ماذزم قبول شده . مادرم 52 سالشه . خواهرام ازدواج کردن و من مجردم . آیا من می تونم هراه مادرم برم ؟ میشه راهنمایی کنین ؟
(2013-05-04 ساعت 14:13)sasy_mamal نوشته:  سلام دوسان گرامی .
من ماذزم قبول شده . مادرم 52 سالشه . خواهرام ازدواج کردن و من مجردم . آیا من می تونم هراه مادرم برم ؟ میشه راهنمایی کنین ؟
دوست عزیز
اگه زیر 21 سال داری و در ثبت نام اولیه نام شما ثبت شده، میشه در غیر این صورت به وسیله ی لاتاری خیر
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: rezagh ، iman63ir ، Soap McTavish ، امیر مهاجر ، KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 14:33)maryam_a نوشته:  دوستان اگر كسي جاي ديگه اي واكسن هپاتيت بزنه و يا قبلا 1 مرحله يا دو مرحله ش رو زده باشه اشكال داره؟ همين اواخر

سوالتون رو توی تاپیک مربوط به خودش بپرسید
اینجا
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، maryam_a ، امیر مهاجر ، KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 13:30)nooshshahnar نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 13:24)maryam_a نوشته:  دوستان عزيز چند تا سوال دارم...

2- آيا بايد سابقه كار هم ارائه بديم؟ وقتي نميشه سابقه كاري رو از محل كار بگيريم چه كنيم؟

2-حتما واجب نیست بجاش یه رزومه ی خوب تهیه کنید

2- اگر منظورتون از ارائه ی سابقه کار برای مصاحبه است, نیازی به ارائه اش نیست
دوستمون هم اگر پیشنهاد رزومه دادن برای پیدا کردن کار بعد از ورودتون به آمریکا هست
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: maryam_a ، rezagh ، hassan1358arab ، iman63ir ، امیر مهاجر ، H Pier ، KIMIA2005
سلام به همه و مرسی بابت سوالات و پاسخ های خوبتون
من بیشتر پست ها و تاپیک های اخیر و همینطور تاپیک های 2013
راستش خوندنشون هم کمکم کرد و هم کمی گیج شدم
1- من مدرکم فوق لیسانس دانشگاه سراسریه یه جا خوندم هرچی مدرک بالاتر باشه احتمال کلیر خوردن بیشتره، با این اوصاف یعنی من فقط مدرک پیش دانشگاهی رو ارائه بدم بهتره؟؟
2- الان دقیقاً 2 سال سابقه کار با عنوان مهندسی دارم و میتونم از بیمه سابقه کار بگیرم ولی اینجور که دوستان میگن با داشتن دیپلم احتیاج به سابقه کار نیست یعنی این سابقه واسم آپشن محسوب نمیشه؟؟
3- کنسولگری من مثل بقیه آنکارا هست، خیلی ها از خوبی های انکارا و خیلی ها هم از خوبی ابوظبی گفتن، با این توصیفات واقعاً نمیدونم باید کدوم رو توی فرمم بنویسم که راحتر باشه، ممنون میشم به طور قاطع بگین کدوم بهتره که تا دیر نشده توی فرمم وارد کنم.
4-من یه کیس یه نفره و مجرد هستم و هیچ فامیلی در امریکا ندارم این قضیه ممکنه توی مصاحبه به ضررم تموم بشه و باعث ریجکت شدنم بشه؟؟
ببخشید اگه سوالام زیاده Cool
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان