کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-22 ساعت 13:08)Rasoul_j نوشته:  آیا میشه با ویزایی که تو پاسمون خورده ( منظورم قبل از دریافت گرین کارته) وارد کانادا بشیم؟

تا جایی که من اطلاع دارم خیر.
شما باید گرین کارت یا همون اجازه اقامت و کارت اقامت ایالات متحده رو داشته باشید تا بتونید بدون ویزا وارد کانادا بشید.
اون ویزا جهت ورود به ایالات متحده هست و البته برخی از کشورها با داشتن این ویزا دیگر نیاز به گرفتن ویزای ترازیتشون نیستید.
___________________________________________________________________________________________________
بد نیست حالا که این سوال پیش اومد یه نکته جالب رو هم بگه ( هرچند ممکنه خیلی از شما دوستان بدونید )
این قانون که با گرین کارت میشه بدون ویزا وارد کانادا شد بالعکسش حاکم نیست!
یعنی اگر کسی کارت اقامت کانادا داشته باشه ( سیتیزن هاشون نه ها ) برای ورود به ایالات متحده نیاز به گرفتن ویزا دارند! Big Grin
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: Rasoul_j ، amir0_0amir ، ojee ، noobnoobi ، KIMIA2005 ، محبت ، exxedus
(2013-07-22 ساعت 13:13)ghafari88 نوشته:  
(2013-07-22 ساعت 13:08)Rasoul_j نوشته:  آیا میشه با ویزایی که تو پاسمون خورده ( منظورم قبل از دریافت گرین کارته) وارد کانادا بشیم؟

شما باید گرین کارت یا همون اجازه اقامت و کارت اقامت ایالات متحده رو داشته باشید تا بتونید بدون ویزا وارد کانادا بشید.
اون ویزا جهت ورود به ایالات متحده هست و البته برخی از کشورها با داشتن این ویزا دیگر نیاز به گرفتن ویزای ترازیتشون نیستید.
___________________________________________________________________________________________________
بد نیست حالا که این سوال پیش اومد یه نکته جالب رو هم بگه ( هرچند ممکنه خیلی از شما دوستان بدونید )
یعنی اگر کسی کارت اقامت کانادا داشته باشه ( سیتیزن هاشون نه ها ) برای ورود به ایالات متحده نیاز به گرفتن ویزا دارند! Big Grin

از دوستان 2013 بودن که با همون ویزا رفتن کانادا.. میشه رفت ولی خب توصیه میشه که وایسین گرین کارت که اومد دیگه با خیاله راحت برین..
تشکر کنندگان: love_everlife ، محبت ، ojee
(2013-07-22 ساعت 14:20)sejz نوشته:  

از دوستان 2013 بودن که با همون ویزا رفتن کانادا.. میشه رفت ولی خب توصیه میشه که وایسین گرین کارت که اومد دیگه با خیاله راحت برین..

زیاد طول نمیکشه. 3-4 روزه برای بعضیا اومده. Smile
تشکر کنندگان:
پرینت ثبت نام CSC چیست ؟ در لاتاری از آغاز تا پایان گفته شده که جزو مدارک آنکارا است .
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
تشکر کنندگان: ojee
(2013-07-22 ساعت 14:42)poopak16 نوشته:  پرینت ثبت نام CSC چیست ؟ در لاتاری از آغاز تا پایان گفته شده که جزو مدارک آنکارا است .

دوست عزیز این تاپیک رو مطالعه کن..

گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ojee ، محبت

این رو مطمئنی؟!
مطئنی که وارد کانادا شدن و ترانزیت نبودن؟
میشه لطف کنی اگر فرصت داری ببینی کی بوده و کجای مهاجرسرا نوشته اینو؟!
برام مهم شد آخه! Tongue
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: ojee
(2013-07-22 ساعت 17:46)ghafari88 نوشته:  

این رو مطمئنی؟!
مطئنی که وارد کانادا شدن و ترانزیت نبودن؟
میشه لطف کنی اگر فرصت داری ببینی کی بوده و کجای مهاجرسرا نوشته اینو؟!
برام مهم شد آخه! Tongue
دوست عزیز با ویزایی که به شما میدن که برین آمریکا، بعد از اینکه اولین ورودتون در آمریکا ثبت میشه یک مهر یکساله میخوره روی ویزاتون که اون خودش حکم گرین کارت شماست، و شما بدون هیچ مشکلی میتونین وارد کشور های کانادا و مکزیک بشین. هیچ احتیاجی هم به این نیست که وایسین تا گرین کارتتون بیاد...
اما برعکسش برای ایرانیانی که در کانادا زندگی میکنن صادق نیست، یعنی نمیتونن بدون ویزا وارد آمریکا بشن
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: 5ina ، ojee ، KIMIA2005 ، aghaghia ، محبت ، ghafari88
دوستان عزیزم تعداد ارسالاتون که به ۱۰تا رسید لطف کنید برید از کنترل پنل کاربری امضاتون رو آپدیت کنید. (حدود کیس نمبر ، اعضا کیس ، سفارت ) پیشاپیش ممنونم از همکاریتون. موفّق و پیروز باشید
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: ojee ، saeedshafiee
(2013-07-21 ساعت 15:36)north.winds نوشته:  سلام من الان در انکارا هستم و فردا صبح مصاحبه دارم
ضمن تشکر از راهنمایی های خوب شما
الان دیدم که تو لیست موارد لازم در مصاحبه نوشته که یک لیست از همه مسافرتهایی که در گزشته داشتید همراه علل سفرتون رو بنویسید وباخودتون بیارید !!!!!!!!!!
من پاسم رو تازه عوض کردم و توی این فقط یه مسافرت به استانبول خست .

چه باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز امیدوارم امروز را با موفقیت گذرانده باشید. میشه بیشتر توضیح بدهید. در مورد لیست مسافرت های خارجی تون بالاخره چی کار کردید؟ آیا آن لیست لازم بود چون به جز شما از بقیه ای که فرم 9 سوالی به آنها دادن تنها چنین سوالاتی کردند.
تشکر کنندگان:
آیا معافیت به علت حضور پدر در جبهه برای مسافرتی ها تعریف شده و قابل قبول است؟

آیا معافیت به علت حضور پدر در جبهه برای سفارتی ها تعریف شده و قابل قبول است؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-22 ساعت 20:59)atriana نوشته:  آیا معافیت به علت حضور پدر در جبهه برای سفارتی ها تعریف شده و قابل قبول است؟

بهرحال این قانون کشور ما هست و بخاطرش از سربازی معاف می کنند. تصور نمی کنم چیزی باشه که آفیسر نخواد بپذیره. نگران نباشید.
مهم اینه که شما کارت معافیت دارید.
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: محبت ، ojee
پس از ورود به خاک ا م ر ی ک ا چه زمانی می توانیم برای خانواده هامون برای اخذ ویزای توریستی دعوتنامه بفرستیم؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-22 ساعت 20:59)atriana نوشته:  آیا معافیت به علت حضور پدر در جبهه برای مسافرتی ها تعریف شده و قابل قبول است؟

آیا معافیت به علت حضور پدر در جبهه برای سفارتی ها تعریف شده و قابل قبول است؟
سلام بله دوست خوبم انواع معافیتها برای kccتعریف شده ست اما معمولاآفیسر یه توضیح مختصر میخواد و اتفاقا معاف بودن یه حسن توی مصاحبه لاتاری محسوب میشه
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: ojee ، ghafari88 ، H Pier ، noobnoobi ، nirvana_kobin ، KIMIA2005
از اعتبار پاسپورت من٩ماه مونده با توجه به پايين بودن كيس نامبرم به احتمال قوي از نفرات اول براي مصاحبه هستم،پاسپورتمو هم نميتونم تا ٣ ماه تعويض كنم ( دليلشم اينه كه بايد كمتر از ٦ ماه اعتبار داشته باشه تا عوض كنم).حالا دوستان به نظر شما سفارت پاسپورت منو با ٦-٧ ماه اعتبار قبول ميكنه؟
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان:
سلام به همگي دوستان...و تبريك برنده شدن...من هم يكي از برندگان لاتري 2014 هستم...و مداركم رو هم از طريق ايميل و هم ژستي ارسال كردم...و مداركم به دست اونها رسيده...اا متاسفانه جوابي كه گرفتم اين بود كه ظاهرا اطلاعات اوليه زمان ثبت نام من با اطلاعات فعلي كم من در فرم ها قرار داده مچ نيست و متاسفانه من هيچ كپي يا ژرينتي از اطلاعات زمان ثبت نام ندارم تا چك كنم ببينم مشكل چي هست....حالا اصلا موندم كه آيا از من براي مصاحبه دعوت خواهد شد و يا اينكه پرونده من رد ميشه....لطفا يه نفر توضيح بده...متشكرم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان