کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-21 ساعت 15:36)north.winds نوشته:  سلام من الان در انکارا هستم و فردا صبح مصاحبه دارم
ضمن تشکر از راهنمایی های خوب شما
الان دیدم که تو لیست موارد لازم در مصاحبه نوشته که یک لیست از همه مسافرتهایی که در گزشته داشتید همراه علل سفرتون رو بنویسید وباخودتون بیارید !!!!!!!!!!
من پاسم رو تازه عوض کردم و توی این فقط یه مسافرت به استانبول خست .

چه باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز از صمیم قلب موفق باشی من جواب سوالتو نمیدونم اما به نظرم بیشتر توضیح بده که بچه ها بتونن راهنماییت کنن، مثلا اینکه غیر از این هم قبلا مسافرت داشتی؟
به نظرم همشو بنویس حتی اونایی که تو این پاست نیست.
تشکر کنندگان: محبت
(2013-07-21 ساعت 15:36)north.winds نوشته:  سلام من الان در انکارا هستم و فردا صبح مصاحبه دارم
الان دیدم که تو لیست موارد لازم در مصاحبه نوشته که یک لیست از همه مسافرتهایی که در گزشته داشتید همراه علل سفرتون رو بنویسید وباخودتون بیارید !!!!!!!!!!

دوست عزیز خودتون بصورت دستی در یک کاغذ بویسید و اگر از تاریخ ها اطمینان ندارید از اعضای خانواده تون بخواین براتون ببینن و ایمیل کنندو یا اسکن کنند صفحات پاسپورتتون رو و براتون بفرستن و اگر مدرک خواستن، توضیح بدین که فراموش کردین پاسپورت قبلی رو بیارین، انشالله که به حرف خودتون اعتماد میکنند، به هر حال شما در حال حاضر کاری نمیتونید بکنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: آنی
(2013-07-21 ساعت 15:43)SEPIDEHHHH نوشته:  سلام
لاتاری در آخر اکتبر 2013 دوباره سلکت داره ؟

مثل اینکه داره ! چون تو سایت نوشته که تا اکتبر نگه دارید کد هاتون رو
تشکر کنندگان: SEPIDEHHHH ، محبت
(2013-07-21 ساعت 16:32)love_everlife نوشته:  
(2013-07-21 ساعت 15:43)SEPIDEHHHH نوشته:  سلام
لاتاری در آخر اکتبر 2013 دوباره سلکت داره ؟

مثل اینکه داره ! چون تو سایت نوشته که تا اکتبر نگه دارید کد هاتون رو

همون دیگه ، میخواستم ببینم درست متوجه شدم ، کسی هست که مطمئن باشه ؟ چرا گفته تا سی june 2014 نگه دارید پس؟
تشکر کنندگان:
با سلام
کساني که گرين کارت آمريکا رو داشته باشن مي تونن بدون ويزا مثل ساير شهروندان آمريکايي به کشورهاي مختلف مسافرت کنند يا بايد ويزا بگيرند؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2013-07-21 ساعت 16:23)aghaghia نوشته:  [quote='north.winds' pid='379513' dateline='1374404763']
سلام من الان در انکارا هستم و فردا صبح مصاحبه دارم

دوست عزیز خودتون بصورت دستی در یک کاغذ بویسید و اگر از تاریخ ها اطمینان ندارید از اعضای خانواده تون بخواین براتون ببینن و ایمیل کنندو یا اسکن کنند صفحات پاسپورتتون رو و براتون بفرستن و اگر مدرک خواستن، توضیح بدین که فراموش کردین پاسپورت قبلی رو بیارین، انشالله که به حرف خودتون اعتماد میکنند، به هر حال شما در حال حاضر کاری نمیتونید بکن
پاسپورت قبلی رو هم باید ببریم با خودمون مصاحبه؟
تشکر کنندگان:
من تا الان نمی دونستم که وجود پاسپورتهای قبلی در مصاحبه لازمه . یعنی تاچند وقت قبل رکورد سفر ها رو میخوان؟
میشه یک لینک بدین تا در این مورد بیشتر بخونم و برای فردا اماده بشم . اینطوری کمتر مزاحم شمت هم میشم

مرسی
تشکر کنندگان:
(2013-07-21 ساعت 16:54)farzadsmile نوشته:  با سلام
کساني که گرين کارت آمريکا رو داشته باشن مي تونن بدون ويزا مثل ساير شهروندان آمريکايي به کشورهاي مختلف مسافرت کنند يا بايد ويزا بگيرند؟
با تشکر

ظاهرا میشه این کار رو کرد ولی باز هم به قوانین کشوری که میخواین سفر کنید بستگی داره.
اینجا رو بخونید...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: آنی
(2013-07-21 ساعت 17:24)aghaghia نوشته:  
(2013-07-21 ساعت 17:06)north.winds نوشته:  من تا الان نمی دونستم که وجود پاسپورتهای قبلی در مصاحبه لازمه . یعنی تاچند وقت قبل رکورد سفر ها رو میخوان؟
میشه یک لینک بدین تا در این مورد بیشتر بخونم و برای فردا اماده بشم . اینطوری کمتر مزاحم شمت هم میشم

مرسی

دوست عزیز مزاحمتی نیست ولی من لینک خاصی در این باره ندارم، فقط در پست ها خوندم که برای بعضی دوستان منتظر ایمیل اومده و لیست سفرهاشون رو خواستن، من فکر نمیکنم احتیاجی به پاسپورت های قبلی تون باشه ولی باز هم صبر کنید دوستان باتجربه تر حتما بهتون جواب میدن...

اینجا رو بخونید.
تشکر کنندگان: ojee ، محبت ، kiana11
دوستان من تایید فرما مو دریافت کردم. حالا نمی دونم زمان مصاحبه رو از کجا باید پیدا کنم. لطفا کمکم کنید.
case number: 2014As3100000##
yerevan
living in Vegas Smile
تشکر کنندگان:
(2013-07-21 ساعت 17:45)negarin60 نوشته:  دوستان من تایید فرما مو دریافت کردم. حالا نمی دونم زمان مصاحبه رو از کجا باید پیدا کنم. لطفا کمکم کنید.

دوست عزیز شما باید از 15 آگوست به بعد سایت بولتن ویزا رو چک کنی و ببینی آیا کارنت شدین یا نه، به همین ترتیب اواسط هر ماه میلادی یه تعداد کیس کارنت میشن، وقتی شماره شما زیر اون عددی بود که جلوی قاره آسیا نوشته شده کیس شما کارنت شده و شما باید برین صفحه قبولیتون رو با دادن اطلا عات 2باره چک کنید این صفحه تبدیل به صفحه اطلاعات زمان و مکان مصاحبه تون میشه، البته ممکنه چند روزی طول بکشه تا این صفحه تغییر کنه شما باید هر روز اون رو چک کنید...
در ضمن اگر امضاتون رو درست کنید دوستان بهتر میتونند بهتون کمک کنند.
تشکر کنندگان: negarin60 ، noobnoobi ، hossien_501
(2013-07-21 ساعت 17:56)aghaghia نوشته:  
(2013-07-21 ساعت 17:45)negarin60 نوشته:  دوستان من تایید فرما مو دریافت کردم. حالا نمی دونم زمان مصاحبه رو از کجا باید پیدا کنم. لطفا کمکم کنید.

دوست عزیز شما باید از 15 آگوست به بعد سایت بولتن ویزا رو چک کنی و ببینی آیا کارنت شدین یا نه، به همین ترتیب اواسط هر ماه میلادی یه تعداد کیس کارنت میشن، وقتی شماره شما زیر اون عددی بود که جلوی قاره آسیا نوشته شده کیس شما کارنت شده و شما باید برین صفحه قبولیتون رو با دادن اطلا عات 2باره چک کنید این صفحه تبدیل به صفحه اطلاعات زمان و مکان مصاحبه تون میشه، البته ممکنه چند روزی طول بکشه تا این صفحه تغییر کنه شما باید هر روز اون رو چک کنید...

ممنون از راهنماییتون. من بولتن رو که چک کردم راستش متوجه نشدم چی به چیه فعلا پس الان زوده که چک کنم Sad درمورد امضا میشه راهنمایی کنید چیکارکنم.
بازم تشکر
case number: 2014As3100000##
yerevan
living in Vegas Smile
تشکر کنندگان:
(2013-07-21 ساعت 18:10)negarin60 نوشته:  ممنون از راهنماییتون. من بولتن رو که چک کردم راستش متوجه نشدم چی به چیه فعلا پس الان زوده که چک کنم Sad درمورد امضا میشه راهنمایی کنید چیکارکنم.
بازم تشکر

بالای صفحه وارد کنترل پنل کاربریتون بشید سمت راست گزینه تغییر امضا رو کلیک کنید و توی کادر امضاتون رو وارد کنید ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، ojee ، maryam_a ، محبت ، kiana11 ، hossien_501
(2013-07-21 ساعت 18:10)negarin60 نوشته:  
(2013-07-21 ساعت 17:56)aghaghia نوشته:  

ممنون از راهنماییتون. من بولتن رو که چک کردم راستش متوجه نشدم چی به چیه فعلا پس الان زوده که چک کنم Sad درمورد امضا میشه راهنمایی کنید چیکارکنم.
بازم تشکر

بله هنوز زوده، هنوز متعلق به برندگان 2013 هست.
Upcoming month's visa bulletin: August 2013

وقتی این 2013 به 2014 تبدیل شد این لینک رو چک کنید در قسمت DIVERSITY IMMIGRANT (DV) اسم قاره ها رو در جدولی نوشته و عددی هم جلوش نوشته شده یعنی کیس نامبرهایی که زیر اون عدد هستن کارنت شدن.
برای امضا به کنترل پنل تون برید و روی گزینه تغییر امضا کلیک کنید، بعد میتونید امضاتون رو بنویسید. کنترل پنل هم در قسمت بالای تمام صفحات میتونید پیدا کنید زیر آی دی تون....
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، negarin60 ، nedaba ، ojee ، maryam_a ، محبت ، kiana11 ، ghafari88
CSC
لطفا دوستانی که در خصوص مقوله CSC اطلاعات کاملی دارند توضیحاتی در این خصوص ارائه نمایند و یا لینک صفحه ای را که اطلاعات کامل در آن نوشته شده است درج نمایند.
سپاسگزارم
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان