کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-23 ساعت 13:10)mrbonbon نوشته:  
(2013-07-23 ساعت 10:28)ssara نوشته:  
(2013-07-23 ساعت 02:17)mrbonbon نوشته:  دوست عزیز Ssara
شما کیستون رو هر جوری در زمان ثبت نام اعلام کردین، همونجور باید ازش دفاع کنین... در زمان مصاحبه چون قبلش فرمهای 122 و 230 شما برای سفارت فرستاده شده ، آفیسر مربوطه طبق همون مدارک از شما توضیح میخوان حالا اگه شما تعداد رو هر چند نفر اعلام کرده باشین، اون افراد موظف هستند به هر نحوی که شده اونجا حضور داشته باشند( حتی اگه یه بچه 10 روزه باشه) ، چون آفیسر باید صحت و سقم توضحات شما رو رویت کنه...
حالا اگه به گفته شما ، مشکلی ایجاد بشه و شخصی نتونه بیاد در زمان معین شده ، اون فرد متقاضی باید با سفارت قبل از تاریخ مقرر تماس بگیره و وقت مصاحبه رو با دلیلی که به اونا توضیح میده به عقب بندازه( البته تا قبل از 30 سپتامبر باید باشه، وگرنه که سوخت میشه) ، اونا هم یه وقتی به شما برای چند ماه آینده میدن، اما در اون موقع تمامیه افراد موظف هستند که اونجا حضور داشته باشند وگرنه کیس ریجکت خواهد شد...
پس نتیجه اخلاقی اینه که توضیحات دوستون در مورد ریجکت شدن درسته. شما هم میتونین تاپیکهای مربوطه رو بخونین( مثل سایت اصلی لاتاری) تا اطلاعات بیشتری کسب کنین.
در خیلی از موارد همراهان تا پایان سپتامبر هم نمی تونن خارج بشن که میشه دلایلش را برای افیسر در سفارت توضیح داد...قطعا اونا هم ادم اهنی و از سنگ نیستن که مشکل شما را نفهمن....من توی سفارت آمریکا در ترکیه خوندم که (بهتره) همه اعضای کیس باشن! در ضمن توی سایت خود لاتاری اگه توضیحی دقیق در این رابطه اومده ممنون می شم اگه لینکشو برام بذارین؟
من هم بی جهت نگفتم...به هر حال بعد از 15 دقیقه مکالمه با افیسری در کی سی سی بی دلیل حرفو نزدم...اون افیسر برای من کامل و واضح این توضیحاتو داد که فکر می کنم توضیحاتش کاملا موثق باشه!!!!
به هر حال چه بهتر که این امکان وجود داشته باشه همه افراد خانواده به همراه شخص برنده در مصاحبه باشن!!!
ببینید دوست عزیز اینجا یک فرومی هست که اکثر دوستان با علاقه وافر میخوان به همدیگه کمک کنن و به ندرت پیدا میشه اونم از روی نا آگاهی نه از غرض بعضی ها یه اطلاعات نادرست به بقیه بدهند...
اما اگه میبینید اینجا افراد مجزا در مورد یه موضوع به این مهمی به صورت تأکیدانه پست میذارن ، پس باید به نوشته اون اشخاص به دید احترام ولو اگر به نظرتون اشتباه س، نگاه کنین...
من نه شما رو میشناسم و نه اون یکی دوست عزیز رو، من اگر پستی رو اینجا بزارم، مطمئن باشین که صد در صد بهش اطمینان دارم که جواب دادم در غیر اینصورت، امکان نداره اطلاعات غلطی رو بیان کنم. در هر صورت عیناً اتفاقی رو که در روز مصاحبه م شاهدش بودم رو اینجا بازگو میکنم تا شما بتونین یه نتیجه گیری کلی ازش بکنین،اما بازم خودتون مختار هستین که قبول کنین یا به صحبتهای تلفنی شخصی که اگر فردا بخواهید بهش اتکا کنین، هیچ مدرکی برای اثبات ادله تون ندارین( چون به گفته خودتون تلفنی بوده و حتی ایمیل نبوده که بتونین پرینت بگیرین و باخودتون ببرین)...
در روز مصاحبه م ،یک خانواده چهار نفری که دو بچه و یک زن و شوهر بودن، قبل از اینکه نوبت من بشه، داشتن مصاحبه میشدن. من چون نزدیک به باجۀ مصاحبه اونها بودم قشنگ میشنیدم که چی دارن به آفیسر آقا و ایشون به این خانواده رد و بدل میکنن... بچه کوچکتر آنها حدود چهار پنج ساله ،کنار من نشسته بود و تو عالم خودش بود که یه دفعه دیدم مادر ایشون برگشت و با اشاره به آفیسر گفت اونجا نشسته، که دیدم آفیسر گفتند بگین بیاد اینجا، که با کمال تعجب مادر، ایشون رفتند و بچه رو در بغل آوردن که آفیسر روءیت کنند ، و آفیسر هم بعد از یک لبخند و سلام کوچولو بقیه سوالشون رو از پدر خانواده پرسید و درست بعد از اینکه سوال تموم شد، رو به مادر گفت که میتونین شما با بچه برین بشینین...
در هر صورت دوست عزیز اون چیزی که آفیسر کی سی سی به شما گفته، صد در صد درسته با یه امای بزرگ...
و اون اما رو قبلاً هم گفتم، دوباره میگم. هر تعداد افرادی رو که شما در فرمهای 230 و 122 نوشته باشین بی چون و چرا باید در زمان مصاحبه حضور داشته باشند و اگر هم ننوشته باشین که بله حرف شما صحیحه و میتونین از طریق خانواده درجه اول گرین کارت دار بعداً براشون اقدام کنین
و اما فرمودین مدرک برای صحبتتون، براتون پایین لینکش رو میذارم، اما دوست من این لینک رو خود شما که مشکل دارین موظف هستین برین پیدا کنین( گفتم موظف نه به خاطر اینکه برای من سخته، نه. برای اینکه نکته ای به این مهمی رو که امکان داره با یه کوتاهی، زندگی آینده تون رو خراب شه، پس به نظر من کنکاش زیادی رو طلب میکنه) Cool
Who Must Participate in the Interview
Only the applicants who are listed on the interview appointment letter issued by the NVC must appear to be interviewed at the scheduled time. Applicants who will follow to join the principal applicant later will be interviewed separately. You should contact the Embassy/Consulate directly to arrange separate interviews.
و اما خود لینک برای مطالعه کامل شما و بقیه دوستانی که احتیاج دارند
http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._3744.html

دوست عزیز ممنون از توضیحاتتون....ولی بنده به هیچ وجه قصد بی احترامی نداشتم، نظر همه دوستان برای من محترمه...تعدادی از پیشکسوتان همین سایت در خصوص همین مشکل که من هم داشتم به من پیشنهاد مکاتبه با کی سی سی را دادن تا مطمئن تصمیم بگیرم....به هر حال بسیار ممنون از لینکی که گذاشتین....یه سوال داشتم...من اسم همسرم را به عنوان کسی که follow to join هست در فرم های اولیه ارسالی به کی سی سی وارد کردم(سوال 31b)و (من در سوال 31a نوشتم no) . در همون فرم وارد کردم که ایشون با من وارد خاک امریکا نمی شه و بعدا به من ملحق می شه!
ایا توی مصاحبه ای که من به تنهایی می رم و طبق لینک بالا در این صورت افراد کیس مجزا مصاحبه می شن باز هم احتمالی برای ریجکت شدن من به عنوان برنده باقی می مونه؟
CN: 2014AS4XXX/ Abu Dhabi / 2 person/ interview date: last week of march/ clear: Aug 21st/ visa received: Aug 28th/ Destination: Dallas, TX
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-07-23 ساعت 13:34)ssara نوشته:  
در خیلی از موارد همراهان تا پایان سپتامبر هم نمی تونن خارج بشن...

در هر صورت دوست عزیز اون چیزی که آفیسر کی سی سی به شما گفته، صد در صد درسته با یه امای بزرگ...
و اون اما رو قبلاً هم گفتم، دوباره میگم. هر تعداد افرادی رو که شما در فرمهای 230 و 122 نوشته باشین بی چون و چرا باید در زمان مصاحبه حضور داشته باشند و اگر هم ننوشته باشین که بله حرف شما صحیحه و میتونین از طریق خانواده درجه اول گرین کارت دار بعداً براشون اقدام کنین

Only the applicants who are listed on the interview appointment letter issued by the NVC must appear to be interviewed at the scheduled time. Applicants who will follow to join the principal applicant later will be interviewed separately. You should contact the Embassy/Consulate directly to arrange separate interviews.

من اسم همسرم را به عنوان کسی که follow to join هست در فرم های اولیه ارسالی به کی سی سی وارد کردم و در همون فرم اومده که ایشون با من وارد خاک آمریکا نمی شه و بعدا به من ملحق می شه!
ایا توی مصاحبه ای که من به تنهایی می رم و طبق لینک بالا افراد کیس مجزا مصاحبه می شن باز هم احتمالی برای ریجکت شدن باقی می مونه؟
دوست عزیز شما به نظر من صبر کنین تا نامه دعوت به مصاحبه تون بیاد، اونجا اگر اسم شما رو تنها نوشته باشه، یعنی قبول کردن که به تنهایی برین به مصاحبه ، و ایشون هم بعداً اقدام کنه، در غیر اینصورت حتماً طبق توضیحات بالا باید همراه شما بیان...
و دومین راه هم اینه که از الان به بعد هرگونه ارتباط تون رو از طریق ایمیل با کی سی سی ادامه بدین که بتونین جوابشون رو پرینت بگیرین و در مواقع لزوم بهشون نشون بدین( بعضی وقتها خودشون هم یادشون میره چی گفتن و این حالت بهترین گزینه س، بازم کیس دیگه ای دیدم که میگما Big GrinBig GrinBig Grin)، میتونین طبق لینکی که بهتون دادم براشون قسمت دوم رو بنویسین و بگین که ایشون میخوان بعداً جداگانه مصاحبه بشن، آیا میشه یا نه؟
اینجوری خیال خودتون با یه مدرک در دست راحت راحت میشه CoolBig Grin
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ssara ، behfaza
(2013-07-23 ساعت 12:58)ghafari88 نوشته:  
(2013-07-23 ساعت 12:52)hariri-a نوشته:  
(2013-07-23 ساعت 11:56)amir0_0amir نوشته:  
(2013-07-23 ساعت 11:29)hariri-a نوشته:  با سلام؛

سوالی داشتم از دوستان، اگه پس از ورود به آ.م.ر.ی.ک.ا پس از مدتی اعتبار پاسپورت تموم بشه، برای برگشت مشکلی ایجاد نمیشه؟ و اگه مشکلی هست چیکار باید کرد؟

میتونید از الان با توجه به کیس نامبرتون تاریخ حدودی مصاحبتون رو برآورد کنید و با توجه به اینکه برای گرفتن بلیط کشور مقصد باید دارای پاسپورتی با 6 ماه اعتبار باشید ، تصمیم بگیرید که آیا پاسپورتتون رو (هم اکنون) تعویض کنید یا خیر. بنده بعد از مصاحبم این کار رو انجام دادم و الان باید حمل 2 عدد پاسپورت رو به دوش بکشم. ولی شما چنانچه لازم می بینید تا قبل از مصاحبه پاسپورتتون رو تعویض کنید.

دوست عزیز ممنون از توضیحاتت، ولی مگه هنگام تعویض پاسپورت، پاس قدیمی منگنه و باطل نمیشه؟ اونوقت تکلیف ویزایی که توشه چی؟

خیر. پاسپورت قبلیتون فقط صفحات اولش که مشخصاتتون هست پانچ میشه و باطل میشه و دوباره تحویل خودتون میشه. ( برای ما که اینطوری بود)

خوب آره منم منظورم همینه. با پاسی که صفحه مشخصاتش پانچ شده مگه کلاً میشه سفر کرد حتی اگه هنوز اعتبار داشته باشه!؟
2014AS24XX // تعداد 2 نفر //
ارسال فرمها با ایمیل 16 جولای // تأییدیه 19 جولای
دریافت نامه دوم: 20 نوامبر// تاریخ مصاحبه: هفته آخر ژانویه، ابوظبی، یک ضرب Cool
مقصد: هیوستون
(2013-07-23 ساعت 13:34)ssara نوشته:  
شما کیستون رو هر جوری در زمان ثبت نام اعلام کردین، همونجور باید ازش دفاع کنین... در زمان مصاحبه چون قبلش فرمهای 122 و 230 شما برای سفارت فرستاده شده ، آفیسر مربوطه طبق همون مدارک از شما توضیح میخوان حالا اگه شما تعداد رو هر چند نفر اعلام کرده باشین، اون افراد موظف هستند به هر نحوی که شده اونجا حضور داشته باشند( حتی اگه یه بچه 10 روزه باشه) ، چون آفیسر باید صحت و سقم توضحات شما رو رویت کنه...
حالا اگه به گفته شما ، مشکلی ایجاد بشه و شخصی نتونه بیاد در زمان معین شده ، اون فرد متقاضی باید با سفارت قبل از تاریخ مقرر تماس بگیره و وقت مصاحبه رو با دلیلی که به اونا توضیح میده به عقب بندازه( البته تا قبل از 30 سپتامبر باید باشه، وگرنه که سوخت میشه) ، اونا هم یه وقتی به شما برای چند ماه آینده میدن، اما در اون موقع تمامیه افراد موظف هستند که اونجا حضور داشته باشند وگرنه کیس ریجکت خواهد شد...
پس نتیجه اخلاقی اینه که توضیحات دوستون در مورد ریجکت شدن درسته. شما هم میتونین تاپیکهای مربوطه رو بخونین( مثل سایت اصلی لاتاری) تا اطلاعات بیشتری کسب کنین.
در خیلی از موارد همراهان تا پایان سپتامبر هم نمی تونن خارج بشن که میشه دلایلش را برای افیسر در سفارت توضیح داد...قطعا اونا هم ادم اهنی و از سنگ نیستن که مشکل شما را نفهمن....من توی سفارت آمریکا در ترکیه خوندم که (بهتره) همه اعضای کیس باشن! در ضمن توی سایت خود لاتاری اگه توضیحی دقیق در این رابطه اومده ممنون می شم اگه لینکشو برام بذارین؟
من هم بی جهت نگفتم...به هر حال بعد از 15 دقیقه مکالمه با افیسری در کی سی سی بی دلیل حرفو نزدم...اون افیسر برای من کامل و واضح این توضیحاتو داد که فکر می کنم توضیحاتش کاملا موثق باشه!!!!
به هر حال چه بهتر که این امکان وجود داشته باشه همه افراد خانواده به همراه شخص برنده در مصاحبه باشن!!!
ببینید دوست عزیز اینجا یک فرومی هست که اکثر دوستان با علاقه وافر میخوان به همدیگه کمک کنن و به ندرت پیدا میشه اونم از روی نا آگاهی نه از غرض بعضی ها یه اطلاعات نادرست به بقیه بدهند...
اما اگه میبینید اینجا افراد مجزا در مورد یه موضوع به این مهمی به صورت تأکیدانه پست میذارن ، پس باید به نوشته اون اشخاص به دید احترام ولو اگر به نظرتون اشتباه س، نگاه کنین...
من نه شما رو میشناسم و نه اون یکی دوست عزیز رو، من اگر پستی رو اینجا بزارم، مطمئن باشین که صد در صد بهش اطمینان دارم که جواب دادم در غیر اینصورت، امکان نداره اطلاعات غلطی رو بیان کنم. در هر صورت عیناً اتفاقی رو که در روز مصاحبه م شاهدش بودم رو اینجا بازگو میکنم تا شما بتونین یه نتیجه گیری کلی ازش بکنین،اما بازم خودتون مختار هستین که قبول کنین یا به صحبتهای تلفنی شخصی که اگر فردا بخواهید بهش اتکا کنین، هیچ مدرکی برای اثبات ادله تون ندارین( چون به گفته خودتون تلفنی بوده و حتی ایمیل نبوده که بتونین پرینت بگیرین و باخودتون ببرین)...
در روز مصاحبه م ،یک خانواده چهار نفری که دو بچه و یک زن و شوهر بودن، قبل از اینکه نوبت من بشه، داشتن مصاحبه میشدن. من چون نزدیک به باجۀ مصاحبه اونها بودم قشنگ میشنیدم که چی دارن به آفیسر آقا و ایشون به این خانواده رد و بدل میکنن... بچه کوچکتر آنها حدود چهار پنج ساله ،کنار من نشسته بود و تو عالم خودش بود که یه دفعه دیدم مادر ایشون برگشت و با اشاره به آفیسر گفت اونجا نشسته، که دیدم آفیسر گفتند بگین بیاد اینجا، که با کمال تعجب مادر، ایشون رفتند و بچه رو در بغل آوردن که آفیسر روءیت کنند ، و آفیسر هم بعد از یک لبخند و سلام کوچولو بقیه سوالشون رو از پدر خانواده پرسید و درست بعد از اینکه سوال تموم شد، رو به مادر گفت که میتونین شما با بچه برین بشینین...
و اما فرمودین مدرک برای صحبتتون، براتون پایین لینکش رو میذارم، اما دوست من این لینک رو خود شما که مشکل دارین موظف هستین برین پیدا کنین( گفتم موظف نه به خاطر اینکه برای من سخته، نه. برای اینکه نکته ای به این مهمی رو که امکان داره با یه کوتاهی، زندگی آینده تون رو خراب شه، پس به نظر من کنکاش زیادی رو طلب میکنه) Cool

دوست عزیز ممنون از توضیحاتتون....ولی بنده به هیچ وجه قصد بی احترامی نداشتم، نظر همه دوستان برای من محترمه...تعدادی از پیشکسوتان همین سایت در خصوص همین مشکل که من هم داشتم به من پیشنهاد مکاتبه با کی سی سی را دادن تا مطمئن تصمیم بگیرم....به هر حال بسیار ممنون از لینکی که گذاشتین....یه سوال داشتم...من اسم همسرم را به عنوان کسی که follow to join هست در فرم های اولیه ارسالی به کی سی سی وارد کردم(سوال 31b)و (من در سوال 31a نوشتم no) . در همون فرم وارد کردم که ایشون با من وارد خاک آمریکا نمی شه و بعدا به من ملحق می شه!
ایا توی مصاحبه ای که من به تنهایی می رم و طبق لینک بالا در این صورت افراد کیس مجزا مصاحبه می شن باز هم احتمالی برای ریجکت شدن من به عنوان برنده باقی می مونه؟

همونطور که در این متن نوشته شده شما باید با کی سی سی و سفارت محل مصاحبه تون مکاتبه کنید تا براتون ترتیب مصاحبه جداگانه بدن، یعنی شما اول میرین مصاحبه بعد همسرتون میرن مصاحبه که البته مصاحبه همسرتون هم باید قبل از اتمام زمان لاتاری برای سال 2014 باید باشه یعنی تا قبل از 30 سپتامبر سال 2014 که به اون باید احتمال کلیرینس خوردن و زمانی که برای کلیر شدن لازمه رو هم باید اضافه کنید... ولی این که آیا اگر همسرتون خدای نکرده به مصاحبه نرسه، کیس شما هم ریجکت میشه یا نه رو باید از سفارت محل مصاحبه تون بپرسید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: محبت ، ssara ، behfaza
(2013-07-23 ساعت 12:52)hariri-a نوشته:  
(2013-07-23 ساعت 11:56)amir0_0amir نوشته:  
(2013-07-23 ساعت 11:29)hariri-a نوشته:  با سلام؛

سوالی داشتم از دوستان، اگه پس از ورود به آ.م.ر.ی.ک.ا پس از مدتی اعتبار پاسپورت تموم بشه، برای برگشت مشکلی ایجاد نمیشه؟ و اگه مشکلی هست چیکار باید کرد؟

میتونید از الان با توجه به کیس نامبرتون تاریخ حدودی مصاحبتون رو برآورد کنید و با توجه به اینکه برای گرفتن بلیط کشور مقصد باید دارای پاسپورتی با 6 ماه اعتبار باشید ، تصمیم بگیرید که آیا پاسپورتتون رو (هم اکنون) تعویض کنید یا خیر. بنده بعد از مصاحبم این کار رو انجام دادم و الان باید حمل 2 عدد پاسپورت رو به دوش بکشم. ولی شما چنانچه لازم می بینید تا قبل از مصاحبه پاسپورتتون رو تعویض کنید.

دوست عزیز ممنون از توضیحاتت، ولی مگه هنگام تعویض پاسپورت، پاس قدیمی منگنه و باطل نمیشه؟ اونوقت تکلیف ویزایی که توشه چی؟

دوست عزیز بهتره که همین الان نسبت به تعویض پاس اقدام کنید..

ویزا در گذرنامه منقضی شده

یک ویزا تا تاریخ انقضا معتبر خواهد بود، مگر در صورت لغو یا ابطال آن. بنابراین، اگر در گذرنامه منقضی شده مسافر یک ویزای آمریکای معتبر وجود داشته باشد، می تواند آن را همراه با یک گذرنامه معتبر جدید در مرز ورودی کشور ارائه بدهد.

لطفا در مرز ورودی کشور گذرنامه منقضی شده اصلی را همراه با یک گذرنامه معتبر جدید ارائه بدهید. هر دو گذرنامه باید ملیت یکسانی را نشان بدهند، و نام دارنده آن باید در هر دو گذرنامه یکسان باشد.

به علاوه، اگر ویزای شما برای اقامت در ایالات متحده آمریکا که در گذرنامه قدیمی شما وجود دارد، معتبر است و با این وجود می خواهید در یک گذرنامه جدید همان ویزا را داشته باشید، باید مجددا تقاضا بدهید و هزینه ویزای جدید را بپردازید و برای لغو ویزای قدیمی آن را تحویل بدهید.

https://usvisa-info.com/fa-
tr/selfservice/us_passport_entry_informatio
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، amin arefi ، hariri-a ، kiana11 ، محبت ، noobnoobi ، behfaza
توی پاسپورت من مهر چند تا کشور هست که اصلا خدا رو خوش نمیاد آفیسر ببینتشون. از اعتبار پاسپورت هم هنوز 2 سال مونده. چی کار میشه کرد؟
?Oh, look! The world is burning... Isn't that beautiful
تشکر کنندگان: naftoonbazoft1 ، behfaza
سلام

بچه ها نظری ندارید؟

متشکرم

(2013-07-23 ساعت 12:15)sysmaster نوشته:  سلام به دوستان عزیز

بالاخره بعداز چند ماه من ویزای b2 آماده شد و تا 15 اکتبر اعتبار ورود به آمریکا را دارد.

از اونجا که من برنده امسال لاتاری هستم آیا میتونم نزدیک اکتبر به آمریکا برم و پروسس گرین کارت رو از داخل آمریکا انجام بدم؟

آیا اینکارو پیشنهاد میکنید؟ وکلا به نفعمه که برم و برگردم و منتظر نوبت سفارت بشم یا از داخل آمریکا اونکارو انجام بدم؟

ممنون از راهنمایی شما
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

(2013-07-23 ساعت 11:12)amir0_0amir نوشته:  
(2013-07-23 ساعت 11:05)negarin60 نوشته:  
(2013-07-18 ساعت 01:03)محبت نوشته:  
(2013-07-17 ساعت 23:15)andishe نوشته:  دوستان یه سوال واسم پیش اومده .......کسانی که تو لاتاری برنده میشن و هیچ اقدامی نمیکنن آیا برا همیشه دیگه اجازه ثبت نام ندارن یا اینکه دوره های بعد هم میتونن شرکت کنند ....؟؟
نه دوست عزیز این افراد برای همیشه از لاتاری کنار گذاشته میشن
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من اینو نمی دونستم. کسی که یه مراحلی رو می گذرونه اما در نهایت به دلیل مسائل مالی یا چیز دیگه منصرف میشه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه من شنیدم یکی دو سال پیش برنده شد و نرفت و امسال دوباره برنده شد.

تا جایی که بنده میدونم هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.
دوست خوبم شما به طور واضح تو سوالت عنوان کردی هیچ اقدامی نمیکنن و نپرسیدید که به دلیل عدم تمکن مالی رد میشن اتفاقا یکی از دوستانم سالها پیش که نامه از kccدر خونه میومد قبول شد و رفت ابوظبی اما چون کسی رو آمریکا نداشت و از تمکن مالی هم اطلاعی نداشت ریجکت شد و مجددا2012برنده لاتاری شد و موفق شدن برن اما در هر صورت برای مصاحبه رفته بودن
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: hossien_501 ، behfaza
(2013-07-23 ساعت 15:04)Doogh نوشته:  توی پاسپورت من مهر چند تا کشور هست که اصلا خدا رو خوش نمیاد آفیسر ببینتشون. از اعتبار پاسپورت هم هنوز 2 سال مونده. چی کار میشه کرد؟

دوست عزیز به هیچ وجه فکر این که حقیقت رو نگین از سرتون بیرون کنید، در هر مرحله از تحقیقاتشون متوجه عدم صداقت از طرف شما بشن کیس شما ریجکت خواهد شد، شما اولین کسی نبوده اید و نیستید که به این جور کشور ها سفر کردید، مسلما کلیرینس میخورین ولی این شتری که در خونه اکثر ما خواهد خوابید چه با این نوع سفرها یا بدون این سفرها. ولی اگر میخواین ریسک کنید و با کتمان حقیقت کیستون رو به خطر بندازید، اون دیگه به خودتون بر میگرده، صلاح مملکت خویش خسروان دانند...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، mrbonbon ، behfaza ، noobnoobi ، milad_aae ، محبت ، سيبك ، زری وحدتی ، آنی ، MEHR52
(2013-07-23 ساعت 18:20)aghaghia نوشته:  
(2013-07-23 ساعت 15:04)Doogh نوشته:  توی پاسپورت من مهر چند تا کشور هست که اصلا خدا رو خوش نمیاد آفیسر ببینتشون. از اعتبار پاسپورت هم هنوز 2 سال مونده. چی کار میشه کرد؟

دوست عزیز به هیچ وجه فکر این که حقیقت رو نگین از سرتون بیرون کنید، در هر مرحله از تحقیقاتشون متوجه عدم صداقت از طرف شما بشن کیس شما ریجکت خواهد شد، شما اولین کسی نبوده اید و نیستید که به این جور کشور ها سفر کردید، مسلما کلیرینس میخورین ولی این شتری که در خونه اکثر ما خواهد خوابید چه با این نوع سفرها یا بدون این سفرها. ولی اگر میخواین ریسک کنید و با کتمان حقیقت کیستون رو به خطر بندازید، اون دیگه به خودتون بر میگرده، صلاح مملکت خویش خسروان دانند...
من هم موافقم که شما واقعیت رو بگید ... اما یه سوال .. منظورتون چه کشورهایی هست ؟
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر

یه راه دیگه هم دارید دوست من. می تونید تشریف ببرید اداره گذرنامه تهرانپارس ( آدرسش داخل سایت پلیس + 10 هست ) ... از اون ها با یه بهانه ای نامه بگیرید و با اون نامه به یک دفتر پلیس + 10 مراجعه کنید و پاسپورتتون رو عوض کنید.
موفق باشید
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: hossien_501 ، behfaza ، محبت
سلام دوستان . من کیس نامبرم 3000 مدارکمم پست کردم البته کسری داشت که میل زدم براشون 2 تا سوال داشتم : 1- جواب ایمیلها معمولا چند وقته میاد ؟ چون اگه نگرانم که کسری مدارکم ( 1 عکس و برگه کیس نامبرم) مشکل ساز بشه . 2 - زمان مصاحبه و محلشو کی و در کدوم سایت اعلام می کنن ؟ باتشکر
تشکر کنندگان: behfaza ، exxedus
(2013-07-23 ساعت 20:59)adelkhani نوشته:  سلام دوستان . من کیس نامبرم 3000 مدارکمم پست کردم البته کسری داشت که میل زدم براشون 2 تا سوال داشتم : 1- جواب ایمیلها معمولا چند وقته میاد ؟ چون اگه نگرانم که کسری مدارکم ( 1 عکس و برگه کیس نامبرم) مشکل ساز بشه . 2 - زمان مصاحبه و محلشو کی و در کدوم سایت اعلام می کنن ؟ باتشکر

سلام دوست عزیز . جواب متفاوته واسه من ۴ روزه اومد واسه بعضی دوستان ۱ هفته و کم و زیاد داره . یه نکته ممکنه جواب ایمیلتون به پوشه spam بره . پس اونجا رو هم چک کنین و امیدوارم از اونایی نباشین که ندیده پوشه اسپم رو خالی می کنن .
اگر هم ایمیل واستون تو پوشه اسپم اومده بود. حتما اون به عنوان not spam تو سرویس دهندتون معرفی کنین که از این به بعد بیا تو inbox
ببخشید این مسئله یهو یادم افتاد گفتم بگم.
زمان مصاحبه در همون سایتی که برنده شدن رو چک کردین اعلام میشه و شما بعد از ورود به سایت نامه دوم رو میبینین که زمان و محل مصاحبه رو نوشته . اگر درست گفته باشم البته

تشکر کنندگان: behfaza ، محبت ، exxedus
دوستان گذرنامه من تا 22/11/2014 اعتبار داره، یعنی دقیقاً یکسال و چهار ماه دیگه، حالا با توجه به کیس نامبر آیا اعتبارش کافیه؟
نظرتون چیه بعد از دریافت ویزا اقدام به گرفتن پاس جدید بکنم؟
2014AS24XX // تعداد 2 نفر //
ارسال فرمها با ایمیل 16 جولای // تأییدیه 19 جولای
دریافت نامه دوم: 20 نوامبر// تاریخ مصاحبه: هفته آخر ژانویه، ابوظبی، یک ضرب Cool
مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان: H Pier ، behfaza
(2013-07-24 ساعت 00:09)hariri-a نوشته:  دوستان گذرنامه من تا 22/11/2014 اعتبار داره، یعنی دقیقاً یکسال و چهار ماه دیگه، حالا با توجه به کیس نامبر آیا اعتبارش کافیه؟
نظرتون چیه بعد از دریافت ویزا اقدام به گرفتن پاس جدید بکنم؟

به نظر من کار از محکم کاری عیب نمیکنه. و با توجه به اینکه دولت آمریکا تا 30 سپتامبر ویزا صادر میکنه و تصمیم شما مبنی بر تاریخ دقیق مهاجرت با 1 حساب 2 2 تا میشه تصمیمگیری کرد.
اگه زودتر از موعد قبول کنن پاسو عوض کنن. اینکارو کنین. البته این رو هم در نظر داشته باشین که شماره وارد شده تو کارت واکسنتون باید با شماره پاستون یکی باشه.
موفق باشین.Cool
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: milad_aae ، hariri-a ، love_everlife ، behfaza ، محبت ، آنی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان