کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
یه سوال فنی:
من امروز سایت ویزا بولتن رو یه نگاه انداختم 2 تا سوال برام پیش اومد:
1-با توجه به جدول ویزا گوناگونی همه کیس ها 2013 کارنت شدن درسته؟
2-تو قسمت F2A) Spouses and Children of Permanent Residents) تو جدول ویزای خانوادگی همه کارنت شدن.آیا این به این معنی هست که هر گرین کارتی که برای همسر و فرزندان زیر 21 سالش تا الان اقدام کرده باید از سفارت وقت بگیرن؟
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-07-24 ساعت 00:55)noobnoobi نوشته:  یه سوال فنی:
2-تو قسمت F2A) Spouses and Children of Permanent Residents) تو جدول ویزای خانوادگی همه کارنت شدن.آیا این به این معنی هست که هر گرین کارتی که برای همسر و فرزندان زیر 21 سالش تا الان اقدام کرده باید از سفارت وقت بگیرن؟

نه تا کارنتی این ماه که کیسهای ازدوجیی رو که تا 8 اکتبر 2011 تشیل پرونده دادن رو کارنت کردن..
جواب سوال 2 Smile نمیدونم چرا جوابم ناقص اومده بود!! اینم لینک ...
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5993.html
البته توی کارنتی اگوست درسته حرف شما اونم اینکه زده کارنت حالا چطوری به این سرعت رو نمیدونم!! Smile) تحقیق میکنم فهمیدم میام میگم.. دوستان صاحب نظرم اطلاعی دارند بازگو کنن لطفا.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کیس نامبر من.201400006500من مدارکمو 15 روزه پست کردم. میخوام بدونم کی جوابمو میدن کسی میتونه راهنماییم کنه0
(2013-07-24 ساعت 01:21)نریمان اهنج نوشته:  سلام دوستان کیس نامبر من.201400006500من مدارکمو 15 روزه پست کردم. میخوام بدونم کی جوابمو میدن کسی میتونه راهنماییم کنه0

مشخص نمیکنه دوست من
(2013-07-24 ساعت 01:17)sejz نوشته:  

نه تا کارنتی این ماه که جولای بوده کیس های ازدوجیی رو %D
متوجه نشدم این جواب سوال 1 هست یا 2؟
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
(2013-07-23 ساعت 18:20)aghaghia نوشته:  
(2013-07-23 ساعت 15:04)Doogh نوشته:  توی پاسپورت من مهر چند تا کشور هست که اصلا خدا رو خوش نمیاد آفیسر ببینتشون. از اعتبار پاسپورت هم هنوز 2 سال مونده. چی کار میشه کرد؟

دوست عزیز به هیچ وجه فکر این که حقیقت رو نگین از سرتون بیرون کنید، در هر مرحله از تحقیقاتشون متوجه عدم صداقت از طرف شما بشن کیس شما ریجکت خواهد شد، شما اولین کسی نبوده اید و نیستید که به این جور کشور ها سفر کردید، مسلما کلیرینس میخورین ولی این شتری که در خونه اکثر ما خواهد خوابید چه با این نوع سفرها یا بدون این سفرها. ولی اگر میخواین ریسک کنید و با کتمان حقیقت کیستون رو به خطر بندازید، اون دیگه به خودتون بر میگرده، صلاح مملکت خویش خسروان دانند...

نگران سفرهای خارجی به کشورهای مشکل دار نباشید، من بخاطر ماموریت کاری حدود 10 تا مهر ورود به این کشورها رو داشتم، روز مصاحبه هم همشو گفتم،،، کلیر خوردم و بعد از 52 روز کلیر شدم.
از گفتن حقیقت نترسید.
کیس نامبر:58xx ایروان ،4 نفر، مصاحبه: 8/4/13 ،کلیر:30/5/13،ویزا: 14/6/13، سفرنامه، ورود به آمریکا: 28/8/13
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ghafari88 ، behfaza ، mrbonbon ، amin arefi ، aghaghia ، noobnoobi ، محبت
با سلام خدمت همه دوستان
اگه فرض کنیم امروز به برنده لاتاری (پس از مصاحبه، یا کلیر نخورده یا اگه هم کلیر خورده امروز جواب مثبت بهش دادن) اعلام کنند که همه چی درسته و میتونید بیاید ویزا بگیرید که برید امریکا
سوال من این است که از زمان اعلام این خبر حداکثر چه مدت مهلت داریم که وارد خاک امریکا بشویم
بعضی ها میگویند 3 ماه
بعضی ها میگویند 6 ماه
بعضی ها میگویند از زمانی که این خبر پدیرفته شدن اعلام شود این شمارش روزها آغاز میشود
بعضی ها میگویند از زمانی که ویزا درون پاسپورت زده شود این شمارش روزها آغاز میشود
ممنون میشوم که پاسخ کاملی بدهید
تشکر کنندگان: pooya.n ، behfaza
(2013-07-24 ساعت 09:52)bsh_mech نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
اگه فرض کنیم امروز به برنده لاتاری (پس از مصاحبه، یا کلیر نخورده یا اگه هم کلیر خورده امروز جواب مثبت بهش دادن) اعلام کنند که همه چی درسته و میتونید بیاید ویزا بگیرید که برید آمریکا
سوال من این است که از زمان اعلام این خبر حداکثر چه مدت مهلت داریم که وارد خاک آمریکا بشویم
بعضی ها میگویند 3 ماه
بعضی ها میگویند 6 ماه
بعضی ها میگویند از زمانی که این خبر پدیرفته شدن اعلام شود این شمارش روزها آغاز میشود
بعضی ها میگویند از زمانی که ویزا درون پاسپورت زده شود این شمارش روزها آغاز میشود

تا تاریخ اکسپایر شدن ویزا مشروط بر اینکه مدیکال به پایان نرسیده باشه Cool
تشکر کنندگان: amin arefi ، ojee ، noobnoobi ، محبت ، behfaza
(2013-07-24 ساعت 02:00)noobnoobi نوشته:  
(2013-07-24 ساعت 01:17)sejz نوشته:  

نه تا کارنتی این ماه که جولای بوده کیس های ازدوجیی رو %D
متوجه نشدم این جواب سوال 1 هست یا 2؟

پستم رو ویرایش کردم دوست عزیز..
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza
(2013-07-24 ساعت 09:54)pooya.n نوشته:  
(2013-07-24 ساعت 09:52)bsh_mech نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
اگه فرض کنیم امروز به برنده لاتاری (پس از مصاحبه، یا کلیر نخورده یا اگه هم کلیر خورده امروز جواب مثبت بهش دادن) اعلام کنند که همه چی درسته و میتونید بیاید ویزا بگیرید که برید آمریکا
سوال من این است که از زمان اعلام این خبر حداکثر چه مدت مهلت داریم که وارد خاک آمریکا بشویم
بعضی ها میگویند 3 ماه
بعضی ها میگویند 6 ماه

تا تاریخ اکسپایر شدن ویزا مشروط بر اینکه مدیکال به پایان نرسیده باشه Cool
برای 2 سفارت ایروان و ابوظبی از وقتی ویزا در پاستون بخوره 6 ماه فرصت دارید برای رفتن اگر مدیکلتون اکسپایر نشده باشه و برای سفارت آنکارا از زمان مدیکاتون 6 ماه وقت دارید که برید اونور یعنی اپر کلیرینس تون 3 ماه ظول کشید فقط 3 ماه دیگه وقت دارید برید اونور.... اگر کلیرینس حدود 6 ماه یا بیشتر طول بکشه باید مدیکال رو تجدید کرد.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، tenese ، محبت ، behfaza ، Lemony
(2013-07-24 ساعت 02:05)ashkan1188 نوشته:  
(2013-07-23 ساعت 15:04)Doogh نوشته:  توی پاسپورت من مهر چند تا کشور هست که اصلا خدا رو خوش نمیاد آفیسر ببینتشون. از اعتبار پاسپورت هم هنوز 2 سال مونده. چی کار میشه کرد؟

دوست عزیز به هیچ وجه فکر این که حقیقت رو نگین از سرتون بیرون کنید، در هر مرحله از تحقیقاتشون متوجه عدم صداقت از طرف شما بشن کیس شما ریجکت خواهد شد، شما اولین کسی نبوده اید و نیستید که به این جور کشور ها سفر کردید، مسلما کلیرینس میخورین ولی این شتری که در خونه اکثر ما خواهد خوابید چه با این نوع سفرها یا بدون این سفرها. ولی اگر میخواین ریسک کنید و با کتمان حقیقت کیستون رو به خطر بندازید، اون دیگه به خودتون بر میگرده، صلاح مملکت خویش خسروان دانند...

نگران سفرهای خارجی به کشورهای مشکل دار نباشید، من بخاطر ماموریت کاری حدود 10 تا مهر ورود به این کشورها رو داشتم، روز مصاحبه هم همشو گفتم،،، کلیر خوردم و بعد از 52 روز کلیر شدم.
از گفتن حقیقت نترسید.

ببخشید دوستان کشور های مشکل دار یعنی کجا ها؟ ایا عراق هم شاملش میشه؟ چون همسر من به خاطر کارش ( ساخت و ساز ) چند باری به اونجا سفر داشته این مشکلی برامون ایجاد میکنه؟
کیس نامبر: **2014AS000037
3 نفر
کنسولگری انکارا
ارسال مدارک 8 june با پست
مصاحبه : هفته اول مارچ
(2013-07-24 ساعت 12:37)shimoos نوشته:  
(2013-07-24 ساعت 02:05)ashkan1188 نوشته:  

از گفتن حقیقت نترسید.

ببخشید دوستان کشور های مشکل دار یعنی کجا ها؟ ایا عراق هم شاملش میشه؟ چون همسر من به خاطر کارش ( ساخت و ساز ) چند باری به اونجا سفر داشته این مشکلی برامون ایجاد میکنه؟
دوست عزیز شما هر جا هم که رفته باشید مشکلی پیش نمیاد، خودشون تحقیق میکنند متوجه میشن همسرتون اونجا چیکار میکرده، اطلاعاتشون اگه واسه داخل ایران کامل نباشه ولی برای خارج از ایران کامله و خیلی زود متوجه میشن کارشون اونجا چی بوده....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، shimoos ، محبت ، behfaza ، hossien_501 ، آنی
ضمن عرض تبريك به دوستان عزيزي كه برنده لاتاري شده اند يك سئوال از خدمتتان داشتم :
دوستان آدرس آتليه عكاسي كه مراجعه كرديد و در نهايت برنده لاتاري شديد را مي خواستم ( در شهر تهران ) ممنون ميشوم اگر راهنمايي بفرماييد.
تشکر کنندگان: behfaza ، exxedus
(2013-07-22 ساعت 20:52)atriana نوشته:  
(2013-07-21 ساعت 15:36)north.winds نوشته:  سلام من الان در انکارا هستم و فردا صبح مصاحبه دارم
ضمن تشکر از راهنمایی های خوب شما
الان دیدم که تو لیست موارد لازم در مصاحبه نوشته که یک لیست از همه مسافرتهایی که در گزشته داشتید همراه علل سفرتون رو بنویسید وباخودتون بیارید !!!!!!!!!!
من پاسم رو تازه عوض کردم و توی این فقط یه مسافرت به استانبول خست .

چه باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز امیدوارم امروز را با موفقیت گذرانده باشید. میشه بیشتر توضیح بدهید. در مورد لیست مسافرت های خارجی تون بالاخره چی کار کردید؟ آیا آن لیست لازم بود چون به جز شما از بقیه ای که فرم 9 سوالی به آنها دادن تنها چنین سوالاتی کردند.

دوست عزیز بهتون تبریک میگم ولی میخواستم بدونم مگه روز مصاحبتون به این زودی مشخص شده؟
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza
(2013-07-24 ساعت 13:21)آرتا نوشته:  ضمن عرض تبريك به دوستان عزيزي كه برنده لاتاري شده اند يك سئوال از خدمتتان داشتم :
دوستان آدرس آتليه عكاسي كه مراجعه كرديد و در نهايت برنده لاتاري شديد را مي خواستم ( در شهر تهران ) ممنون ميشوم اگر راهنمايي بفرماييد.

با سلام به شما
ممنون از تبریکتون
والا ما آتلیمون خونمون بود!! Big Grin
وایسادیم کنار یه دیوار سفید و تر و تمیز با دوربین دیجیتال و البته با نور مناسب طوری که سایه نیفته عکس انداختیم. به همین راحتی و خوشمزگی! Tongue
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: love_everlife ، saeedshafiee ، noobnoobi ، محبت ، aghaghia ، himmlisch ، behfaza ، exxedus ، ssara

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان