کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستان به KCC ایمل فرستادم ولی اتو ریپلای برام نیمد ، برای همه اینجوره ؟
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-06 ساعت 14:40)Danial_4139 نوشته:  دوستان به KCC ایمل فرستادم ولی اتو ریپلای برام نیمد ، برای همه اینجوره ؟

منم یک میل براشون فرتادم اتو ریپلای نیومد بهتره باهاشون تلفنی حرف بزنی یا بدی یکی که زبانش خوبه بهشون زنگ بزنه و ازشون بپرسی

بچه ها یک سوال اگه توی پاس مهر سیاه برای ویزای شینگن خورده باشه یعنی ریجک شدن ، این تاثیری توی رد شدن در مصاحبه داره؟
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
من شنیدم که این مدارک واعلام قبولی وفرم ها با پست میاد دم درب خانه،ولی برای من چیزی نیومده ومن خودم فقط از سایت چک کردم ودیدم ودارم فرم پر می کنم بفرستم،این مشکلی داره یا باید صبر کنم با پست بیاد؟
(2013-05-06 ساعت 14:50)azadehjjaberi نوشته:  من شنیدم که این مدارک واعلام قبولی وفرم ها با پست میاد دم درب خانه،ولی برای من چیزی نیومده ومن خودم فقط از سایت چک کردم ودیدم ودارم فرم پر می کنم بفرستم،این مشکلی داره یا باید صبر کنم با پست بیاد؟

نههههههههههه الان دیگه از طریق چک کردن در سایت رسمی شون هست فقط
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: payam62 ، KIMIA2005
(2013-05-06 ساعت 14:53)azadehjjaberi نوشته:  یه سوال دیگه :
برای پر کردن فرم ها حتما باید همه فرم را با حروف بزرگ تایپ کرد؟من فقط حرف اول را بزرگ تایپ کردم؟؟

سلام دوست عزیز
فرقی نمیکنه حرف و بزرگ و کوچیک ،
در صورت امکان سوالا مربوط به فرما رو تو تاپیک مربوط به فرما بپرسید
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، امیر مهاجر ، payam62 ، KIMIA2005
(2013-05-06 ساعت 14:47)nasim نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 14:40)Danial_4139 نوشته:  دوستان به KCC ایمل فرستادم ولی اتو ریپلای برام نیمد ، برای همه اینجوره ؟

منم یک میل براشون فرتادم اتو ریپلای نیومد بهتره باهاشون تلفنی حرف بزنی یا بدی یکی که زبانش خوبه بهشون زنگ بزنه و ازشون بپرسی

بچه ها یک سوال اگه توی پاس مهر سیاه برای ویزای شینگن خورده باشه یعنی ریجک شدن ، این تاثیری توی رد شدن در مصاحبه داره؟
دوستان جدیدا برای یه سری از دوستان هم نیومده اشکالی نداره ایمیلتون رو اگر بعد از 10 روز جواب ندادند بعد زنگ بزنید . عزیزان تورو خدا از الان صبر کردن رو یاد بگیرید تا بتونید 1سال رو بدون بی قراری سپری کنید . این یه نصیحت از یه خواهر کوچولو 1سال صبر کرده است . به خدا ضرر نمیکنید Big Grin
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
(2013-05-06 ساعت 16:26)azadehjjaberi نوشته:  من هرکاری میکنم نمی تونم تو این فایل های pdf تایپ کنم، با foxit می تونم تایپ کنم ولی بعضی از خونه ها و اعداد رو نمیشه نوشت ؟!!

بهترین برنامه adobe acrobat pro (full)l هست
بعدش برنامه nitro pdf pro
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، امیر مهاجر ، payam62 ، KIMIA2005
(2013-05-02 ساعت 09:01)homayoon13 نوشته:  ا عرض تبریک فراوان به برندگان خوش شانس در لاتاری 2014 و آرزوی قبولی دیگر دوستان در سالهای بعد.
توجه ................ مهم ....................... توجه
برای آرامش خودتون و برای اینکه مشکلی برای شما برندگان پیش نیاد:
قبولی خودتون را به هیچ عنوان به هیچکس نگوید تا آخر کار که ویزا گرفتید. ( اگر میخواهید با خیال راحت این پروسه را بگذرانید)

تجربه شخصی و اطلاعات دوستان سالهای قبل
حتی به دوستان و فامیلهای نزدیک نگویید. هر دوستی یک دوست صمیمی داره.
بنده به یک دوست صمیمی گفتم فردا بغال سر کوچه هم به من تبریک میگفت که قبول شدم. اگر در روزنامه خودم اعلام میکردم مردم کمتری خبر دار میشدندBig Grin

فکر خوبیه ولی خیلی مشکل پیش میاد تو این راه که مجبوری بشی راجبش حرف بزنی ! مثلا خیلی از افراد به مشکل اسپانسر بر میخورن و باید حتما با یکسری از دوستان و اقوام برای معرفی یک آشنا مشورت کنن !

خیلی از افراد برای سفر به کشور های همسایه و در آخر آمریکا برای راهنمایی و کمک گرفتن و ... مجبورن قبل رفتن از دوستان و اقوام کمک بگیرن و مواردی مثل این !

در کل نمیشه Big Grin
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
طبق اعلام و آمارهای خود سایت لاتاری امسال 370118 نفر از ایران در لاتاری ثبت نام کرده اند که با فرزندان و همسر 692410 نفر میرسد.

در حالی که در لاتاری 2013 تعداد ثبت نامی ها 289586 نفر که با همسر و فرزندان 547735 نفر می شود.

در این دو سال هر سال حدود صد هزار نفر بیشتر ثبت نام کرده اند که شانس قبولی را به طور قابل ملاحظه ای کاهش داده است.
تشکر کنندگان: reza6966 ، samansaba ، ati100 ، payam62 ، KIMIA2005
(2013-05-06 ساعت 17:29)gilibili نوشته:  طبق اعلام و آمارهای خود سایت لاتاری امسال 370118 نفر از ایران در لاتاری ثبت نام کرده اند که با فرزندان و همسر 692410 نفر میرسد.

در حالی که در لاتاری 2013 تعداد ثبت نامی ها 289586 نفر که با همسر و فرزندان 547735 نفر می شود.

در این دو سال هر سال حدود صد هزار نفر بیشتر ثبت نام کرده اند که شانس قبولی را به طور قابل ملاحظه ای کاهش داده است.

نگفتن چند نفر از این آدما قبول شدن؟
منبع خبر هم بزارید ممنون میشم
(2013-05-06 ساعت 17:29)gilibili نوشته:  طبق اعلام و آمارهای خود سایت لاتاری امسال 370118 نفر از ایران در لاتاری ثبت نام کرده اند که با فرزندان و همسر 692410 نفر میرسد.

دوست عزیز اطلاعاتتون مربوط به ثبت نام کننده های لاتاری 2013 هست و هنوز درباره برنامه لاتاری 2014 هیچ اطلاعاتی سایت لاتاری بیرون نداده
تشکر کنندگان: ابی22 ، renger008 ، hassan1358arab ، گل نهال
(2013-05-05 ساعت 23:22)noobnoobi نوشته:  من خودم دانشجو هستم 2 ترم دیگه هم دارم و دختر خالم دانشجو هست و آخر تابستون کار آموزیشم تموم میشه و مدرکش رو میگیره.

من منظورم اینکه به شغل پدر ایشون ممکنه گیر بدن و به ما ویزا ندن؟

دوست عزيز شما اين سوالتو هر جايي كه گير آوردي به مدلهاي مختلف پرسيديا Big Grin
هر سري هم جواب گرفتي
براي ازدواج شما هيچ مشكلي پيش نمي ياد نهايتش اين هست كه بخاطر شغل پدرش كليرنس بخوريد مثل خيلي هاي ديگه. همين.
تشکر کنندگان: noobnoobi ، گل نهال ، payam62 ، KIMIA2005
(2013-05-06 ساعت 18:41)حسن پیری نوشته:  توی راهنمای انتخاب شدگان لاتاری توی سایت رسمی خودشون یک قسمت هست به نام Police Records
این همون سو پیشینه هست؟ یعنی باید این رو هم تهیه کرد؟
با توجه به pdf آنکارا افراد ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال اگه حداقل ۱سال در خارج از ایران زندگی کرده باشن باید از اون کشوری که اونجا زندگی کردن سو پیشینه بگیرن، برا ایروان هم همین مورد رو بدون محدوده ی سنی نوشته، ولی اگه ایران بودید و جایی غیر از ایران زندگی نکردید نیازی به سو پیشینه نیست.
تشکر کنندگان: H Pier ، rezagh ، Soap McTavish ، گل نهال ، payam62 ، KIMIA2005
(2013-05-06 ساعت 19:37)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 18:41)حسن پیری نوشته:  توی راهنمای انتخاب شدگان لاتاری توی سایت رسمی خودشون یک قسمت هست به نام Police Records
با توجه به pdf آنکارا افراد ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال اگه حداقل ۱سال در خارج از ایران زندگی کرده باشن باید از اون کشوری که اونجا زندگی کردن سو پیشینه بگیرن، برا ایروان هم همین مورد رو بدون محدوده ی سنی نوشته، ولی اگه ایران بودید و جایی غیر از ایران زندگی نکردید نیازی به سو پیشینه نیست.

ببخشید منظور اینکه بدون محدوده سنی نوشته یعنی چی؟منظورشون اینه که حتی زیر 16 سال هم باید سو پیشینه بیاره؟
(2013-05-06 ساعت 19:42)Hadi_20 نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 19:37)Judy Abbott 13 نوشته:  

ببخشید منظور اینکه بدون محدوده سنی نوشته یعنی چی؟منظورشون اینه که حتی زیر 16 سال هم باید سو پیشینه بیاره؟
نه منظورم این بود که نگفته چیزی، ترکیه اعلام کرده ۱۶ سال و بالای ۱۶ ولی ایروان در مورد سن حرفی نزده،
تشکر کنندگان: rezagh ، Soap McTavish ، ابی هانی ، گل نهال ، KIMIA2005

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان