کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-07 ساعت 19:50)KIMIA2005 نوشته:  nدوستان سلام
خواهش میکنم راهنمایی کنیدچون موضوع مهمی هستش

توی فرم ثبت نام لاتاری برای اخرین مدرک این موارد بود :

University Degree

Some University Courses

بنده مدرک دانشگاهی فوق دیپلم از دانشگاه سراسری رادارم حالا یادم رفته کدومشو زدم راهی هست بتونم مواردی رو که توی ثبت نام وارد کردم ببینم ؟ فوق دیپلم کدوم میشه ؟خواهش میکنم راهنمایی کنید چون خیلی مهمه ممنونم

دیپلم ( مدرک گرفته شده ) : high school degree
فوق دیپلم ( مدرک گرفته شده ) : vocational school
تحصیل در مقطع لیسانس ( هنوز لیسانس گرفته نشده ) : Some University Courses
لیسانس ( مدرک گرفته شده ) : University degree

طبق اون چیزی که تو نت بدست آوردم مدرکت رو کمتر از مدرک اصلیت بزنی به اون صورت مشکلی درست نمیکنه چون تحصیل ادامه داره و قرار نیست متوقف بشه ولی عکسش شاید باعث سوء تفاهم بشه که اونم ندیدم تو بچه های 2013 کسی مشکلی خاصی براش درست شده باشه .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ابی هانی ، گل نهال
(2013-05-07 ساعت 11:16)ana3 نوشته:  من در لاتاری گرین کارت 2014 آمریکا برنده شده ام و یک پرینت هم از ان گرفته ام چند سوال دارم که از پاسخ دهنده بسیار متشکر خواهم شد

1-اولین کاری که بایدانجام چه خواهد بود .

2-ما یک خانواده چهار نفره پدر و مادر ودو تا دانشجو هستیم هزینه زندگی شامل اجاره خانه یا اپارتمان با خورد خوراک وشهریه دانشگاه در ماه به تقریب

چقدر میشود؟

3- ایالتهای ارزان وامن کدامها هستند ؟
تو امضای من یکسری راهنمایی هست بخونید
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-05-07 ساعت 21:50)bayat_r نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 11:16)ana3 نوشته:  من در لاتاری گرین کارت 2014 آمریکا برنده شده ام و یک پرینت هم از ان گرفته ام چند سوال دارم که از پاسخ دهنده بسیار متشکر خواهم شد

1-اولین کاری که بایدانجام چه خواهد بود .

2-ما یک خانواده چهار نفره پدر و مادر ودو تا دانشجو هستیم هزینه زندگی شامل اجاره خانه یا اپارتمان با خورد خوراک وشهریه دانشگاه در ماه به تقریب

چقدر میشود؟

3- ایالتهای ارزان وامن کدامها هستند ؟
تو امضای من یکسری راهنمایی هست بخونید

جواب سوال اولتون رو میتونم بدم، بقیه موارد رو هم کم کم باید پیش رفت. در حال حاضر شما باید دو فرم DSP-122 و DS-0230 رو که در همین سایت تاپیک خاص خودشون رو دارند رو باید دانلود و اطلاعاتِ خواسته شده رو وارد کنید (هر 2 فرم برای برنده اصلی و فرم DS-0230برای تک تک همراهان باید پربشه) حالا یا دست نویس یا کامپیوتری، همرا ه با عکس 5*5 برای همه افراد خانواده که باید فایل JPGشون رو هم از عکاس بگیرید اگر مخواهید میل کنید (اگر پست می کنید 2 عدد برای هر فرد، ) و پرینت یا اسکن نامه قبولی که حاوی بارکد است. این مدارک رو یا می تونید با میل بفرستید یا با پست ( باید به KCC پست یا میل بشه که ادرس و میلش در همون سایتی که نتیجه رو دیدن موجوده) موفق باشید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، KIMIA2005
(2013-05-07 ساعت 15:14)azadehjjaberi نوشته:  من فوق لیسانس دارم و همزمان با درس خوندن کار هم می کردم الان باید تو قسمت7 بنویسم کار می کردم یا دیگه چون مدرک دانشگاهیی دارم لازم نیست؟
دوستان عزیز
من یه چیز کلی بگم که فقط نظر شخصی خودمه و این میتونه صحیح نباشه و کسی هم انجام نده
اما با توجه به تجربیات خودم فهمیدم که قضیه لاتاری هر چقدر که آس و پاس تر باشین بهتر وراحت ترین
این مفهومش این نیست که چیزی رو دروغ بگین اما به نظرم اگه فقط در حد حداقلهای خواسته شده اگه بگین کفایت میکنه و بیخود پرونده خودتون رو دچار چالش نکنین
هرچقدر پرونده ارسالیتون پرملات تر باشه دلیل بر درصد بالای موفقیت که نیست هیچ بلکه احتمال کلیرنس خوردن و طویل شدن مدت زمان کلیر شدن رو بیشتر خواهد کرد.به پرونده های کلفت جایزه نمیدنBig Grin
پس لازم نیست تمام فتوحاتتون رو یکجا بهشون بگشنBig Grin
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
سلام

دوستان من برنده لاتاری هستم ولی‌ در حال حاضر دانشجو در آمریکا هستم،می‌خواستم بدونم کسی‌ می‌دونه چطوری باید پیگیری کرد از خود آمریکا؟البته میدونم که باید به امیگریشین رفت ولی‌ بقیشو نمیدونم،ممنون میشم کسی‌ جواب بده در این زمینه.
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-05-07 ساعت 18:52)Szsanazsz نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 18:10)telmanri نوشته:  دوستان من جایی جواب سوالمو پیدا نکردم و اینجا سوالمو مطرح می کنم. مهمترین دلایل ریجکت شدن چیه؟ آیا بخاطر موجودی بانک کسی رو ریجکت می کنن؟ معمولا دانشجوهای خارج از کشور احتمال کلیرنس خوردنشون بیشتر می شه یا کمتر؟
معمولا برای کمبود موجودی بانک کسی ریجکت نمیشه و نقص مدرک میخوره.البته تقریبا همه هر جوری هست اون حداقل موجودی رو شده برای یک روز هم توی حساب میریزند تا بتونن نامه بانکی بگیرند و ارائه بدهند.
دلایل اصلی رد شدن کیس میتونه مثلا ننوشتن نام همسر یا فرزند باشه و یا اشتباه فاحش در اسم یا تاریخهای مهم و یا سابقه کیفری ناجور وشاید چیزهای دیگه ای که لازم نیست بهش فکر کنید.دانشجوی خارج از کشور شرایط خاصی نداره و داشتیم کسی که کلیر خورده و کسی که نخورده...

(2013-05-07 ساعت 18:48)farinaz_r نوشته:  سلام دوستان
ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون و ببخشید همه سوالارو اینجا پرسیدم چون با تجربه ها اینجا زیاد هستن.
۱- سوال ۳۲ را اگر ۱۰ ساله شرکت به نام خودمون داشته باشیم و به صورت پیمانی کار دیزاین داخلی و خارجی انجام داده باشیم چه طور باید بنویسیم ؟اصلا بنویسیم؟ در مورد قرارداد ها هم چیزی بگیم ؟ طرفای قراردادها بانک و نمایشگاه و باز سازی برای اشخاص معمولی بوده . واقعا گیج شدم. در ضمن محل سربازی همسرم سپاه بوده ولی قبل لیسانس و درجه پایین.
۲- در مورد آدرس منزل : من زمان ثبت نام چون در حال تعویض خونمون بودیم(من و همسرم) آدرس منزل پدرم رو دادم. حالا که به خونه جدید اومدیم آدرس رو آدرس جدید بزنم؟ اول میخواستم همون آدرس قبیلیو بزنم ولی ....

دوست عزیز سوالتون رو در تاپیک مربوطه بنویسید تا برای بقیه هم قابل استفاده باشد.مرسی

راستش من سوالم رو دیروز تو قسمت پر کردن فرم ۲۳۰ پرسیدم ولی جوابی نیومد
دیدم اینجا همه اکتیو ترن اینجا پرسیدم ببخشید اگه نا مربوطه
(2013-05-02 ساعت 11:41)امیر مهاجر نوشته:  یک توصیه دوستانه برای عزیزانی که برنده شده‌اند.
در پست ابتدایی هر تاپیک لینک تاپیک مشابه برای سالهای گذشته موجوده.
حتما اون لینکها رو مطالعه کنید. چون با خوندن چند صفحه اول به جواب تمام سؤالهای فعلی و آینده‌تون خواهید رسید و میتونید اینجا به بقیه دوستانتون هم کمک کنید.
مهاجرسرا گنجینه‌ای از اطلاعات با ارزشه که در هیچ جای دیگه با زبان پارسی پیدا نخواهید کرد.
این گنجیه همیشه در تاپیکهای سالهای قبل موجوده.
پس الان که در دسترستون هست استفاده ببرید.

سلام

دوستان من برنده لاتاری هستم ولی‌ در حال حاضر دانشجو در آمریکا هستم،می‌خواستم بدونم کسی‌ می‌دونه چطوری باید پیگیری کرد از خود آمریکا؟البته میدونم که باید به امیگریشین رفت ولی‌ بقیشو نمیدونم،ممنون میشم کسی‌ جواب بده در این زمینه.

ببخشید من تاپیک که در زمینه دانشجویانی که در حال حاضر آمریکا هستند و برنده لاتاری شدند رو نمی‌بینم که دقیقا چطوری باید از خود آمریکا پیگیر برنده شدنشون باشند؟
(2013-05-02 ساعت 11:51)Farshid22 نوشته:  سلام
علت چیست که هر بار confirmation number و دیگر مشخصات را وارد میکنم این پیغام میاد .
مشخصات را هم درست وارد میکنم
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

-----------------------------------------------------------
در قسمت نام فامیلی فقط فامیلی خود را وارد کنید
سلام
من و همسرم هم در لاتاري ٢٠١٤ برنده شديم ولي از انجا كه دو تا case number داريم و توضيحات هر دو صفحه كاملا مشابه هم هستند توانايي تشخيص شخص منتخب و همراه رو براي تكميل فرم ها ندارم.
اگر ممكنه راهنماييم كنين
متشكرم
تشکر کنندگان: sam_sabz
(2013-05-08 ساعت 02:02)Na62 نوشته:  سلام
من و همسرم هم در لاتاري ٢٠١٤ برنده شديم ولي از انجا كه دو تا case number داريم و توضيحات هر دو صفحه كاملا مشابه هم هستند توانايي تشخيص شخص منتخب و همراه رو براي تكميل فرم ها ندارم.
اگر ممكنه راهنماييم كنين
متشكرم

چه اتفاق جالبی ، هر دو برنده شدید؟
خوب ۲۰۱۳ ای ها هم یه مورد همچین داشتن،
فرمها به این صورت پر میشه که یه فرم dsp-122 واسه برنده ی اصلی پر میشه و فرم ds-230 هم واسه برنده ی اصلی و هم همراه ها
بنابراین شما میتونید هر کدوم که کیس نامبر پایین تری داره رو انتخاب کنید و فرمارو بر اون اساس پر کنید و بفرستید،
از بچه های ۲۰۱۳ هم بودن که زن و شوهر هر دو برنده شده بودن ، ولی اونا اینکارو کرده بودن که هر دو به عنوان برنده ی اصلی همسرش رو به عنوان همراه نوشته بودن و فرمارو بر این مبنا پر کرده بودن ، بنابراین دو تا تاریخ مصاحبه واسشون تعیین شده بود، تاریخی که زودتر رسیده بود رفته بودن مصاحبه شده بودن و ویزارو گرفتن و دیگه رفتن
تشکر کنندگان: battosai ، Na62 ، hassan1358arab ، گل نهال ، babak433 ، ساقر ، ابی هانی ، KIMIA2005
(2013-05-08 ساعت 02:02)Na62 نوشته:  سلام
اگر ممكنه راهنماييم كنين
متشكرم
سلام دوست عزیز
تبریک میگم دوبله برنده شدید. به نظر من بهتره که برای هر دوتون جداگانه فرم پر بشه، یعنی یه بار شما برنده باشید و یه بار همراه. در این صورت وقتی ایشالا به وقت مصاحبه رسیدید اگه یه باره ویزا گرفتید که چه بهتر، اگه کلیرنس خوردید که دوبار شانس دارید که کلیر بشید
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
تشکر کنندگان: Na62 ، sam_sabz ، hassan1358arab ، Soap McTavish ، KIMIA2005
سلام
دوستان من هنوز 1 سال از تحصیلم مونده
دانشگاه اصل مدرک پیش دانشگاهیمو نمی ده
باید چی کار کنم؟

یک سوال دیگه اشکال داره اگر نمونه امضا توی فرم ها با نمونه امضا آخر پاس فرق کنه؟
من دو تا امضا دارم
امضای فارسیم ته پاسه و با امضای انگلیسیم خیلی فرق داره
تشکر کنندگان: noobnoobi ، ابی هانی ، Lemony ، KIMIA2005
سلام
من سوال داشتم در مورد اینکه اگه دانشجو باشیم یه کشور دیگه و تا ۲ سال آینده امکان اینکه کاملا به آمریکا مهاجرت کنیم رو نداشته باشیم ولی بتونیم هر 5-4 ماه یه بار خودمون رو نشون بدیم . این برای گرین کارت گرفتن تاثیر بدی نمیزاره؟

سوال دیگه اینکه اگه گواهی سو‌ ‍پیشینه یه کشور رو که توش زندگی میکنیم رو بگیریم و اون گواهی یه هفته اعتبار داشته باشه و از اون کشور خارج بشیم به سمت ایران و موقع مصاحبه اون یه هفته تموم شده باشه و گواهی هم بی اعتبار شده باشه. حالا چون مهر خروج از اون کشور توی پاس خورده شده، این باعث میشه که گواهی سو پیشینه هنوز معتبر باشه؟
** اون کشور هم توی ایران سفارت نداره.
مرسی
کیس نامبر: 2013AS83XX
کنسولگری: ابوظبی
مصاحبه: هفنه آخر June
(2013-05-08 ساعت 10:49)hodan نوشته:  سلام
من سوال داشتم در مورد اینکه اگه دانشجو باشیم یه کشور دیگه و تا ۲ سال آینده امکان اینکه کاملا به آمریکا مهاجرت کنیم رو نداشته باشیم ولی بتونیم هر 5-4 ماه یه بار خودمون رو نشون بدیم . این برای گرین کارت گرفتن تاثیر بدی نمیزاره؟

سوال دیگه اینکه اگه گواهی سو‌ ‍پیشینه یه کشور رو که توش زندگی میکنیم رو بگیریم و اون گواهی یه هفته اعتبار داشته باشه و از اون کشور خارج بشیم به سمت ایران و موقع مصاحبه اون یه هفته تموم شده باشه و گواهی هم بی اعتبار شده باشه. حالا چون مهر خروج از اون کشور توی پاس خورده شده، این باعث میشه که گواهی سو پیشینه هنوز معتبر باشه؟
** اون کشور هم توی ایران سفارت نداره.
مرسی
1- تاثير بدي نميگذارد.ضمنا ميتوانيد براي دو سال پاس سفيد بگيريد.فقط روز مصاحبه سعي كنيد حتما نشان بدهيد كه بعد از پايان تحصيل ميخواهيد براي هميشه در آمريكا زندگي كنيد و از اين بابت ايگر و هپي هستيد!
2- مشكلي ايجاد نميكند.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: hodan ، گل نهال ، ابی هانی ، KIMIA2005
(2013-05-08 ساعت 10:05)maryam_dr نوشته:  سلام
دوستان من هنوز 1 سال از تحصیلم مونده
دانشگاه اصل مدرک پیش دانشگاهیمو نمی ده
باید چی کار کنم؟

یک سوال دیگه اشکال داره اگر نمونه امضا توی فرم ها با نمونه امضا آخر پاس فرق کنه؟
من دو تا امضا دارم
امضای فارسیم ته پاسه و با امضای انگلیسیم خیلی فرق داره
این سوال من هم هست.
اگه کسی تجربه ای داره و میتونه کمک کنه ممنون میشم.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان