کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-08 ساعت 20:21)KIMIA2005 نوشته:  یک سوال مهم:
با توجه به محدودیت زمانی موجود بهترین وموثرترین راهکار ممکن برای یادگیری زبان انگلیسی برای امثال بنده که مبتدی هستیم چی میتونه باشه ؟؟؟ ( کلاس رفتن - مطالعه کتاب و گوش دادن از طریق سی دی های اموزشی در خانه و...) ممنون میشم دوستان اساتید و مدیران محترم در این مورد بسیار مهم و اساسی بنده رو راهنمایی کنید...

دوست عزیز متاسفانه یادگیری زبان یک مساله بسیار زمان بره و واقعا نمی شه به طور قطع راحی رو گفت که سریع یاد بگیرین. بهتره به یه کلاس فشرده ثبت نام کنین تا راه بیافتین. ولی در کنار اون تا می تونین متن انگلیسی جذاب بخونین بدون اینکه بخواین جمله به جمله ترجمه کنین. یعنی حد اقل یه پاراگراف و ترجیحا یک بخش رو بدون توجه به اینکه جمله به جمله متوجه می شین یا نه تا ته بخونین. بعد ببینین کلیتا چقدر درک کردین بعد از یکم فکر کردن رو قضیه برگردین و از اول بخونین. و تاکید می کنم هرگز ترجمه نکنین و یا معنی کلمات رو به فارسی ننویسین. کلمات نا مفهوم رو از دیکشنری انگلیسی فقط مطالعه کن و جایی ننویس. البته لایتنر باکس رو می تونی استفاده کنی و مفید هم هست. کتابهای سری دامیز dummies با توجه به رشته مورد علاقت خیلی مناسبن. بعد هم تا جایی که می شه به مطالب انگلیسی مثل اخبار و فیلم نگاه کن بدون زیرنویس تا گوشت عادت کنه. کلا یعنی باید با انگلیسی خودت رو بمباران کنی.
تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005 ، ostokhan ، Soap McTavish ، maryam_a
سلام. من پدرم امسال برنده شده
یه سوال داشتم: پدرم ۲ تا فرزند داره که معلول ذهنی هستن ولی بالای ۲۱ سال سن دارند. آیا امکانش هست که برای اونها هم ویزا بگیره؟
ممنون میشم پاسخ بدید
تشکر کنندگان: KIMIA2005
دوستان پدر من از برنده های امسال هستش سوالی که دارم اینه که موقع مصاحبه مادرم و خواهر 19 ساله ام که تحت تکفل هستن هم باید حضور داشته باشن؟؟
(2013-05-08 ساعت 23:29)ana3 نوشته:  دوستان پدر من از برنده های امسال هستش سوالی که دارم اینه که موقع مصاحبه مادرم و خواهر 19 ساله ام که تحت تکفل هستن هم باید حضور داشته باشن؟؟

هر کسی که شامل افرادی می شه که می تونه بره باید تو مصاحبه باشه. یعنی مادر و هر کدوم از بچه ها که زیر 21 سال سن داشتن موقع ثبت نام.
مدیران میشه یه تاپیک درست کنید که همه بیاند بگند که از چه شهری هستند تا شاید همشهری خودشون رو پیدا کنند و با هم کارها رو پیش ببرند و برای مصاحبه هم اگه شماره کیسهاشون نزدیک هم بود با هم برند مصاحبه که خرجشون هم کمتر شه
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: H Pier ، KIMIA2005 ، noobnoobi ، Lemony
(2013-05-09 ساعت 00:28)kian kian نوشته:  سلام کیس نامبر من 5xxx هست به نظر شما من کی کارنت میشم شانسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
.

دوست عزیز توی یک تاپیک دیگه هم همین موضوع رو مطرح کرده بودی عزیز من بیخیال شو به جای فکر کردن به این مسائل دنبال تکمیل و ارسال فرمها، جمع و جور کردن مدارک و واکسیناسیون باش. باقیش رو بسپر به خدا.....

اگر هم خیلی برات سخته بزار راحت بهت بگم که امکانش خیلی کمه کارنت بشی.....

شوخی کردم ولی جدا ذهنت رو مشغول نکن آدمای با فایل نامبر خیلی بالاتر الان امریکا هستن.

موفق و پیروز باشی.
تشکر کنندگان: mahdi j ، KIMIA2005
با توجه به محدودیت زمانی موجود بهترین وموثرترین راهکار ممکن برای یادگیری زبان انگلیسی برای امثال بنده که مبتدی هستیم چی میتونه باشه ؟؟؟ ( کلاس رفتن - مطالعه کتاب و گوش دادن از طریق سی دی های اموزشی در خانه و...) ممنون میشم دوستان اساتید و مدیران محترم در این مورد بسیار مهم و اساسی بنده رو راهنمایی کنید...

سلام ذوست عزیزم همچینم زمان محدود نیس....حالا درست کیس نامبرتون خیلی با کلاسه Cool ولی نگران نباشید اگه دوست دارید پیغام خصوصی بدید راهنمایی تون می کنم بنده یکی از مشاغلم Tongue تدریس زبان انگلیسیه
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، kage.omid
(2013-05-09 ساعت 00:32)kage.omid نوشته:  مدیران میشه یه تاپیک درست کنید که همه بیاند بگند که از چه شهری هستند تا شاید همشهری خودشون رو پیدا کنند و با هم کارها رو پیش ببرند و برای مصاحبه هم اگه شماره کیسهاشون نزدیک هم بود با هم برند مصاحبه که خرجشون هم کمتر شه

این دوستمون پیشنهادخوبی دادند از مدیران محترم خواهش میکنم تاپیکی ایجاد کنند که دوستانی که برنده شدند اعلام کنند از کجا هستند که بتونند با هم کارها رو پیش ببرند با تشکر
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: kage.omid ، aghaghia ، exxedus
سلام
میخواستم بدونم از بین سفارت ابو ظبی و ایروان کدوم یکی از بابت هزینه ها کلا پایین تر و مناسب تر هستش بطوری که این مسیله در روند قبولی برا ویزا هم مشکلی پیش نیاورد ؟
واز اساتید محترم و دوستان مطلع اگر لطف کنند در صورت امکان معایب و محاسن این دو سفارت ایروان و ابو ظبی را به ترتیب اعلام کنند تا بنده با مقایسه بین این دو یکی رو بالاخره برا محل مصاحبه انتخاب کنم ممنونم
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان من جزو برندگان امسال هستم یه سوال داشتم من فقط مدرک لیسانسم رو دارم یادم نمیاد دیپلم رو کجا گذاشتم! باید چی کار کنم ممنون میشم ازتون
کیس نامبر: **2014AS000037
3 نفر
کنسولگری انکارا
ارسال مدارک 8 june با پست
مصاحبه : هفته اول مارچ
تشکر کنندگان: ojee ، KIMIA2005
(2013-05-08 ساعت 21:34)telmanri نوشته:  

دوست عزیز متاسفانه یادگیری زبان یک مساله بسیار زمان بره و واقعا نمی شه به طور قطع راحی رو گفت که سریع یاد بگیرین. بهتره به یه کلاس فشرده ثبت نام کنین تا راه بیافتین. ولی در کنار اون تا می تونین متن انگلیسی جذاب بخونین بدون اینکه بخواین جمله به جمله ترجمه کنین. یعنی حد اقل یه پاراگراف و ترجیحا یک بخش رو بدون توجه به اینکه جمله به جمله متوجه می شین یا نه تا ته بخونین. بعد ببینین کلیتا چقدر درک کردین بعد از یکم فکر کردن رو قضیه برگردین و از اول بخونین. و تاکید می کنم هرگز ترجمه نکنین و یا معنی کلمات رو به فارسی ننویسین. کلمات نا مفهوم رو از دیکشنری انگلیسی فقط مطالعه کن و جایی ننویس. البته لایتنر باکس رو می تونی استفاده کنی و مفید هم هست. کتابهای سری دامیز dummies با توجه به رشته مورد علاقت خیلی مناسبن. بعد هم تا جایی که می شه به مطالب انگلیسی مثل اخبار و فیلم نگاه کن بدون زیرنویس تا گوشت عادت کنه. کلا یعنی باید با انگلیسی خودت رو بمباران کنی.

در تکمیل فرمایشات دوستمون به نظر من :
برای هر کسی با سطوح مختلف نمی شه یه نسخه پیچید. یعنی افراد با سطوح مختلف باید روش های مختلفی رو واسه زبان خوندن انتخاب کنن. باید ببینین تا زمان رفتن دقیقا چه قدر زمان دارین. اگر حولو حوش یک سال هست به نظر من قطعاً کلاس ثبت نام کنید. کلاس زبان بهترین روش برای افراد مبتدیه. یه پروسه ای هم هست که تو طولانی مدت (مثلا ظرف 2 سال به بالا) جواب میده. خوبم جواب میده. حالا شما هم کلاس بنویسین هم در کنارش تا می تونین سریال های آمریکایی ببنینین. ولی دور خودتون رو زیاد شلوغ نکنید همون تو کلاس بهتون می گن چی کار کنین. اگر مبتدی نبودین روش ها و منابعی رو بهتون معرفی می کردم که زبانتون دوبل شه.
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، KIMIA2005
سلام به همه. من همسرم قبول شده لاتاری. دیپلم فنی حرفه ای داره (۱۱ سال) و بعد دانشگاه علمی کاربردی خونده ۴ سال. اما امتحان جامع رو نداده و دانشگاه طبعا لیسانس رو نمی ده. حالا من چی باید بفرستم برای کوآلیفای شدن؟ ممنون.
تشکر کنندگان: payam62 ، KIMIA2005
(2013-05-09 ساعت 14:49)vooroojak80 نوشته:  سلام به همه. من همسرم قبول شده لاتاری. دیپلم فنی حرفه ای داره (۱۱ سال) و بعد دانشگاه علمی کاربردی خونده ۴ سال. اما امتحان جامع رو نداده و دانشگاه طبعا لیسانس رو نمی ده. حالا من چی باید بفرستم برای کوآلیفای شدن؟ ممنون.

شما به شدت دنبال این باشید که یه مدرکی براشون جور کنید، ببینید بهشون کاردانی نمیدن.یا این که برن امتحان جامع رو بدن مدرکشون رو بگیرن. اگر مدرک نداشته باشن نقص مدارک می خورید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: vooroojak80 ، گل نهال ، payam62 ، KIMIA2005
(2013-05-09 ساعت 09:34)ehsansh نوشته:  

برای هر کسی با سطوح مختلف نمی شه یه نسخه پیچید. یعنی افراد با سطوح مختلف باید روش های مختلفی رو واسه زبان خوندن انتخاب کنن. باید ببینین تا زمان رفتن دقیقا چه قدر زمان دارین. اگر حولو حوش یک سال هست به نظر من قطعاً کلاس ثبت نام کنید. کلاس زبان بهترین روش برای افراد مبتدیه. یه پروسه ای هم هست که تو طولانی مدت (مثلا ظرف 2 سال به بالا) جواب میده. خوبم جواب میده. حالا شما هم کلاس بنویسین هم در کنارش تا می تونین سریال های آمریکایی ببنینین. ولی دور خودتون رو زیاد شلوغ نکنید همون تو کلاس بهتون می گن چی کار کنین. اگر مبتدی نبودین روش ها و منابعی رو بهتون معرفی می کردم که زبانتون دوبل شه.
منی که در زبان مبتدی نیستم خیلی مشتاقم که درباره روش ها و منابع مورد نظرتان بیشتر بدونم راهنمایی کنید لطفا
شماره کیس:---7-----2013/رویت قبولی: 2 می/کنسولگری:آنکارا بود شد ابوظبی/تعداد افراد :3 نفر/کارنت 11 مارس 2013/مصاحبه: اواسط می/ نتیجه برگه قرمزSad
(2013-05-09 ساعت 15:28)kayra1388 نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 09:34)ehsansh نوشته:  

منی که در زبان مبتدی نیستم خیلی مشتاقم که درباره روش ها و منابع مورد نظرتان بیشتر بدونم راهنمایی کنید لطفا

سلام دوست عزیز. تو امضاتون دیدم نوشتین نتیجه برگه قرمز؟ این یعنی رد شدین؟ می شه بگین دلیلش چی بود؟ ممنون.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان