کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستان اين سايتها براي تقويت زبان بشدت توصيه ميشه :

http://esl.culips.com/
http://www.eslpod.com/website/index_new.html
www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: aghaghia ، ma2014 ، Natasha9 ، manamilad ، محبت ، noobnoobi ، amin arefi
(2013-11-10 ساعت 19:00)sasa6557 نوشته:  دوستان عزیز: اف بی آی چک رو واسه سربازی و شغل خاص انجام میدن یا موارد دیگه هم هست؟؟؟

1- دوست عزیز لطفا امضاتونو درست کنین
2- هیچ کس نمی دوونه دقیقا و 100% چه کسانی اف بی آی چک می خوورن
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: aghaghia ، manamilad ، محبت
سلام به دوستان عزیز

ماه اکتبر تمام شد و جواب سری دوم نیامد :-( کسی در این رابطه خبری ندارد، چرا هر سال یک مدل جواب اعلام می شود
:-( تا کی باید منتظر باشیم وای تا می سال دیگر :-(
تشکر کنندگان:
(2013-11-11 ساعت 12:51)TI2012 نوشته:  سلام به دوستان عزیز

ماه اکتبر تمام شد و جواب سری دوم نیامد :-( کسی در این رابطه خبری ندارد، چرا هر سال یک مدل جواب اعلام می شود
:-( تا کی باید منتظر باشیم وای تا می سال دیگر :-(

سلام دوست عزیز، این روزا این سوال بارها و بارها در این تاپیک و تاپیک های دیگه پرسیده شده و جواب داده شده، جواب اینه که دوستان با کی سی سی تماس گرفتن و کی سی سی جواب داده که امسال دور دومی در کار نبوده، متن جواب کی سی سی در صفحات قبل هست میتونید مطالعه کنید....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ma2014 ، nasim ، محبت ، behfaza
(2013-11-10 ساعت 19:48)مامان خانم نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 18:05)kamix نوشته:  از دوستان تقاضا دارم هر كس كه قصد يادگيري زبان انگليسي را قبل از مصاحبه داره بنده به همراه يكي از بچه هاي سايت مهاجرسرا قصد داريم استاد خصوصي بگيريم كه تو اين فرصت كوتاه زبانمون راه بيافته ،اگر دوست داشتين ما يك تا دونفر ميتونيم بپذيريم كه كلاس وشروع كنيم اگر تم استاد خوب يا راه ديگري به نظرتون رسيده لطف ميكنيد راهنمايي كنيد
سلام
من نمی دانم پایه زبان شما چطور است من خودم حدود 2 سال قبل آیلتس 7 گرفتم منظورم این است که گرامر را عالی بلدم اما در صحبت کردن بسیار کندم چند هفته قبل یکی از دوستان در مهاجر سرا کلاس های clc را معرفی کرد که بیس کاری آنها بر اساس تمرکز پایه بر مکالمه است من هم فقط از سر کنجکاوی در یکی از جلسات شرکت کردم و به نظرم جالب آمد بد نیست شما هم قبل از گرفتن استاد به بعضی‌ کلاس ها سر بزنید. من از کلاس های آن راضی ام اما واقعا توصیه کنم! کمی مشکل است چون به کار سخت نیاز دارد و توانایی خودتان و پایه زبان البته دوستان از سفیر و ایرانمهر هم راضی هستند اما ما فقط وفقط روی مکالمه کار می کنیم
موفق باشید
سلام میشه لطفا یکم بیشتر در مورد این CLC توضیح بدین ....مثلا کدوم منطقه از تهرانه چه ساعتیه و تلفن اگر داره بدید .ممنون من خودم کلاسهای ایرانمهر را دارم میرم و نسبتا راضیم البته خودم هم سریال میبینم و روی اصطلاحاتش کار میکنم
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: محبت
(2013-11-10 ساعت 23:18)Natasha9 نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 21:14)poem نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 19:53)kamix نوشته:  
(2013-11-10 ساعت 18:05)kamix نوشته:  از دوستان تقاضا دارم هر كس كه قصد يادگيري زبان انگليسي را قبل از مصاحبه داره بنده به همراه يكي از بچه هاي سايت مهاجرسرا قصد داريم استاد خصوصي بگيريم كه تو اين فرصت كوتاه زبانمون راه بيافته ،اگر دوست داشتين ما يك تا دونفر ميتونيم بپذيريم كه كلاس وشروع كنيم اگر تم استاد خوب يا راه ديگري به نظرتون رسيده لطف ميكنيد راهنمايي كنيد
سلام
من نمی دانم پایه زبان شما چطور است من خودم حدود 2 سال قبل آیلتس 7 گرفتم منظورم این است که گرامر را عالی بلدم اما در صحبت کردن بسیار کندم چند هفته قبل یکی از دوستان در مهاجر سرا کلاس های clc را معرفی کرد که بیس کاری آنها بر اساس تمرکز پایه بر مکالمه است من هم فقط از سر کنجکاوی در یکی از جلسات شرکت کردم و به نظرم جالب آمد بد نیست شما هم قبل از گرفتن استاد به بعضی‌ کلاس ها سر بزنید. من از کلاس های آن راضی ام اما واقعا توصیه کنم! کمی مشکل است چون به کار سخت نیاز دارد و توانایی خودتان و پایه زبان البته دوستان از سفیر و ایرانمهر هم راضی هستند اما ما فقط وفقط روی مکالمه کار می کنیم
موفق باشید
ممنون از راهنماييتون ،سطح زبان بنده در حد دانشگاه وتا به حال كلاسي نرفتم فكر كنم همون مبتدي باشه تقريبا
سلام دوست عزیز
من هم از مبتدی شروع کردم ، فکر نمیکنم نیازی به کلاس خصوصی باشه، (البته برای ما که کیس نامبر بالا داریم)از چند نفر که تجربه داشتند پرسیدم، گفتن حتما کلاس برین، اما کلاس خصوصی رو توصیه نکردند.یکی از استادا گفتن کلاس 10% کمک میکنه،90% خودتون باید تلاش کنید.
از یکی از استادای با تجربه هم پرسیدم که تو این زمان کم چطوری میتونم سریعتر یاد بگیرم، گفتن شروع کنین کتاب مکالمه خوندن، کتابی که همراه با سی دی باشه.اول سی دیو گوش بدین و بنویسین (اینطوری توانایی شنیدن و نوشتن بالا میره و ساختارهارو خوب یاد میگیرید) وبعد کتابو بخونید و تکرار کنید.
گفتن برای هر سطح حداقل باید 6 تا کتاب بخونید.

به صحبت دوستان این رو اضافه می کنم که کلاس خصوصی جز اینکه باعث شه متحمل هزینه ی بالایی بشین سود چندانی نداره. کلاسهای عمومی برای مکالمه بسیار بهترن. هم ایده های جدیدی از افراد می شنوین و هم کمک می کنه خجالت و ترس شما از صحبت کردن در جمع بریزه.
موفق باشین

دوستان عزیز من این رو هم اضافه کنم که کار کردن با سی دی های نصرت رو هم به شدت پیشنهاد میکنم ، هم مکالمتون راه میوفته سریع هم اگر بعد از شنیدن بنویسیدش لیسینینگ تون خوب میشه و هم گرامرتون و هم رایتینگتون و زمان بندیش هم با خودتونه از لحاظ مالی هم به صرفه تر هست و از همه مهمتر لهجه امریکاییست . من جواب گرفتم ازش در حد بنز و باور نکردنی
کیس نامبر: 2014AS42XX___کارنت: 9 ژانویه ___نامه دوم : 17 ژانویه ___سفارت: انکارا ___تعداد نفرات: 2_____ مصاحبه: هفته اخر مارچ_____اپدیت Sad27،28 مارچ)
(10،24،28،29 اپریل)(15،20،24،28،29،30 می)_______ کلیر : (30 می ، فقط یک نفر)
تشکر کنندگان: ramaya ، nasim ، محبت ، noobnoobi ، behfaza ، amin arefi
دوستان کسی در این خصوص اطلاعی داره...؟
در امارات چند نفر به ما گفتن وقتی ویزا رو گرفتید سریع برید آمریکا که گرین کارتتون سوختت نشه..میگفتن بچه های پارسالی که گذاشته بودن لحظه آخر برن واسه اونا سوخت شده بود...صحت این قضیه تا چه حد هست؟
تشکر کنندگان: محبت
(2013-11-11 ساعت 15:02)ramaya نوشته:  
سلام
موفق باشید
سلام میشه لطفا یکم بیشتر در مورد این CLC توضیح بدین ....مثلا کدوم منطقه از تهرانه چه ساعتیه و تلفن اگر داره بدید .ممنون من خودم کلاسهای ایرانمهر را دارم میرم و نسبتا راضیم البته خودم هم سریال میبینم و روی اصطلاحاتش کار میکنم
سلام
مبنای کار کلاس بر مبنای یاد گیری با تکرار است یعنی شما مکالمه را بر اساس قواعد یا گرامر یاد نمی گیرید بر اساس تکرار مکالمات روزمره بر قواعد مسلط می شوید بر خلاف سایر آموزشگاه ها شما سعی می کنید سرعت ترجمه را به حداقل برسانید یعنی فارسی فکر می کنید انگلیسی جواب می دهید. به هیچ عنوان حق نت برداری ندارید ودر طول کلاس همه همزمان باید با پارتنر خود مکالمه کنند و در آخر کلاس شما cdکار آن جلسه را دریافت می کنید و جلسه بعد در ابتدا پرسش جلسه قبل و سپس یادگیری جملات جدید من جلسه اول را رایگان شرکت کردم شما هم می توانید شرکت کنید اگر دوست دارید ثبت نام کنید متاسفانه تلفن ندارم اگر بخواهید فردا برایتان می نویسم
خدانگهدار
تشکر کنندگان: noobnoobi ، behfaza ، amin arefi
(2013-11-11 ساعت 16:33)مامان خانم نوشته:  
سلام
موفق باشید
سلام
مبنای کار کلاس بر مبنای یاد گیری با تکرار است یعنی شما مکالمه را بر اساس قواعد یا گرامر یاد نمی گیرید بر اساس تکرار مکالمات روزمره بر قواعد مسلط می شوید بر خلاف سایر آموزشگاه ها شما سعی می کنید سرعت ترجمه را به حداقل برسانید یعنی فارسی فکر می کنید انگلیسی جواب می دهید. به هیچ عنوان حق نت برداری ندارید ودر طول کلاس همه همزمان باید با پارتنر خود مکالمه کنند و در آخر کلاس شما cdکار آن جلسه را دریافت می کنید و جلسه بعد در ابتدا پرسش جلسه قبل و سپس یادگیری جملات جدید من جلسه اول را رایگان شرکت کردم شما هم می توانید شرکت کنید اگر دوست دارید ثبت نام کنید متاسفانه تلفن ندارم اگر بخواهید فردا برایتان می نویسم
خدانگهدار

من با جستجو در اینترنت درباره کلاسهای CLC یک شماره مربوط به کلاسهای تجریش و یک شماره مربوط به کلاسهای صادقیه پیدا کردم. و چون تجریش بهم نزدیکتر بود با این شعبه تماس گرفتم.
شماره : 22732426

جوابهایی که بهم داد به صورت خلاصه اینها بود:
کلاسها دو روز در هفته ( دوشنبه و چهارشنبه) از ساعت 12 تا 1.5 برگزار میشه
50 جلسه که به مدت 6 ماه طول می کشه
تعیین سطح نداره
مبلغ 752000 تومان که در 4 قسط (188000 تومانی) از زبان آموزان دریافت می کنن ( که به نظر مناسب میاد)

امیدوارم این اطلاعات به درد دوستان بخوره

اما تنها سوالی که یادم رفت بپرسم این بود که کلاسها چند نفره است؟
دوست داشتم اینجا از کاربر عزیز "مامان خانم" بپرسم که کدوم شعبه رو ایشون می رن؟ و دوم اینکه حداکثر تعداد نفرات حاضر در کلاس چند نفرن؟
چون به نظرم تعداد نفرات زیاد شاید تا حدی کارایی رو هم پایین بیاره و استاد نتونه جوابگوی نیاز کل کلاس باشه.
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: محبت ، behfaza ، amin arefi ، kamix ، ramaya
(2013-11-11 ساعت 16:52)persian.parsa نوشته:  سلام کسی برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خود آموز پیشنهادی نداره. البته مثلا گرامر تقریبا اکی هستم. ممنونم از پاسختون.

وقتی گرامرتون اکی باشه فقط می مونه دایره لغاتتون.
به نظرم از کتاب داستان و انیمیشن های زبان اصلی ( بدون زیرنویس فارسی) استفاده کنین. ( موزیک اصلا و ابدا توصیه نمی شه)
خوندن اخبار سایتهایی مثل بی بی سی هم کمک زیادی بهتون می کنه.
همینطور می تونین در اوقات فراغت به مرور فلش کارتهای واژگان بپردازین. ( من روزانه تعداد مشخصی لغت انگلیسی تعیین کردم که حفظ می کنم)
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: persian.parsa ، محبت ، behfaza ، amin arefi ، kamix ، kage.omid
(2013-11-11 ساعت 15:38)h..h نوشته:  دوستان کسی در این خصوص اطلاعی داره...؟
در امارات چند نفر به ما گفتن وقتی ویزا رو گرفتید سریع برید آمریکا که گرین کارتتون سوختت نشه..میگفتن بچه های پارسالی که گذاشته بودن لحظه آخر برن واسه اونا سوخت شده بود...صحت این قضیه تا چه حد هست؟
سلام
خیر دوست خوبم ویزای شما اعتبار 6 ماهه داره و شما تا 6 ماه میتونید تشریف ببرید آمریکا و البته در مورد دوستان 2013 این مطلب گفته شده که بعد از کلیر شدن بلافاصله برید و ویزاتون رو بگیرید منظورشون این بوده قطعاSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: Sam2014 ، behfaza ، arash12
(2013-11-11 ساعت 17:08)Natasha9 نوشته:  
(2013-11-11 ساعت 16:52)persian.parsa نوشته:  سلام کسی برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خود آموز پیشنهادی نداره. البته مثلا گرامر تقریبا اکی هستم. ممنونم از پاسختون.

وقتی گرامرتون اکی باشه فقط می مونه دایره لغاتتون.
به نظرم از کتاب داستان و انیمیشن های زبان اصلی ( بدون زیرنویس فارسی) استفاده کنین. ( موزیک اصلا و ابدا توصیه نمی شه)
خوندن اخبار سایتهایی مثل بی بی سی هم کمک زیادی بهتون می کنه.
همینطور می تونین در اوقات فراغت به مرور فلش کارتهای واژگان بپردازین. ( من روزانه تعداد مشخصی لغت انگلیسی تعیین کردم که حفظ می کنم)
دوستان من 4-5 سال پیش کانون میرفتم بخاطر مسایلی دیگه نتونستم ادامه بدم و نرفتم و الان بصورت self-studying از نرم افزار رزتا استون استفاده میکنم که همه موارد Listening Speaking reading Grammar رو کاور میکنه.
و به تازگی کتاب 504 رو هم از انقلاب گرفتم.
به نظرتون این 2 تا منبع خوب هست؟
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: persian.parsa ، محبت ، behfaza
(2013-11-11 ساعت 16:59)Natasha9 نوشته:  
(2013-11-11 ساعت 16:33)مامان خانم نوشته:  
سلام
موفق باشید
سلام
خدانگهدار

من با جستجو در اینترنت درباره کلاسهای CLC یک شماره مربوط به کلاسهای تجریش و یک شماره مربوط به کلاسهای صادقیه پیدا کردم. و چون تجریش بهم نزدیکتر بود با این شعبه تماس گرفتم.
شماره : 22732426

جوابهایی که بهم داد به صورت خلاصه اینها بود:
کلاسها دو روز در هفته ( دوشنبه و چهارشنبه) از ساعت 12 تا 1.5 برگزار میشه
50 جلسه که به مدت 6 ماه طول می کشه
تعیین سطح نداره
مبلغ 752000 تومان که در 4 قسط (188000 تومانی) از زبان آموزان دریافت می کنن ( که به نظر مناسب میاد)

امیدوارم این اطلاعات به درد دوستان بخوره

اما تنها سوالی که یادم رفت بپرسم این بود که کلاسها چند نفره است؟
دوست داشتم اینجا از کاربر عزیز "مامان خانم" بپرسم که کدوم شعبه رو ایشون می رن؟ و دوم اینکه حداکثر تعداد نفرات حاضر در کلاس چند نفرن؟
چون به نظرم تعداد نفرات زیاد شاید تا حدی کارایی رو هم پایین بیاره و استاد نتونه جوابگوی نیاز کل کلاس باشه.
سلام این هم اطلاعیه ای که دو هفته قبل یکی از دوستان گداشته بودند
معجزه ای در آموزش مکالمه زبان :
آکادمی تخصصی مکالمه زبان CLC دورهای ویژه آموزش مکالمه را در نقاط مختلف تهران (تجریش/پاسداران/صادقیه) برگزار میکند.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه آموزش میتوانید در همایشی که به این منظور برگزار میشود شرکت نمایید.
مکان پاسداران ، نبش بوستان 10، مجتمع بوستان ، طبقه 2 ،واحد 12
حضور در همایش با هماهنگی قبلی امکان پذیر می باشد.
شماره تماس: 22768033
زمان پنجشنبه 92/08/16
ساعت 4 عصر
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: محبت ، behfaza ، noobnoobi
آغا یه بنده خدایی که تو ولایت دوست و دشمن هیشکیه هیشکیو نداشته باشه تو فرماش که آدرس می خواد چه نوع خاکی بهینه هستش که بر سر بفرماید؟Shy
** interview:W4June / current:May / Yerevan / 1person / 2014AS74
clearance
updates: 24,25 jun - 03 jul - 13 Aug - 02 Sep
تشکر کنندگان:
(2013-11-11 ساعت 20:37)khder نوشته:  آغا یه بنده خدایی که تو ولایت دوست و دشمن هیشکیه هیشکیو نداشته باشه تو فرماش که آدرس می خواد چه نوع خاکی بهینه هستش که بر سر بفرماید؟Shy

میتونید از کمک ایمیگرنجل استفاده کنید
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: محبت ، khder

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان