کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-11-14 ساعت 17:22)rbb نوشته:  ممنون ... 1 بار کانفرمیشن کد رو گرفتم ولی بار اولی که لود نشد ، تو صفحه ای بودم که پیش نمایش اطلاعاتی که داده بودم رو آورده بود تا تایید کنم و کد رو بگیرم که وقتی تایید کردم چند قیقه طول کشید و آخرشم لود نشد !
سلام
دوست خوبم اصلا نگران نباش شما تو مرحله پیش ثبت نام کنسل کردید و به منزله ثبت نام نیست و زمانی ثبت نام شما ثبت میشه که کانفرمیشن نامبر رو گرفته باشید پس بدون نگرانی منتظر اعلام نتایج باشWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، behfaza ، rbb ، 20020
بچه ها ما داریم میریم مصاحبه برامون دعا کنید
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

سلام
دوستان عزیز این مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی مگه هر دو تاش یکی نیست ؟؟؟؟
تشکر کنندگان: ghasoo
(2013-11-15 ساعت 02:03)lossi نوشته:  سلام
دوستان عزیز این مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی مگه هر دو تاش یکی نیست ؟؟؟؟

نه پیش دانشگاهی 12سال تحصیلی هستش دیپام نظام جدید 11سال
اگه دیپلم نظام قدیم باشید پیش دانشگاهی نمیخواد
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: محبت ، زری وحدتی ، ffrfar
سلام دوستان
شاید اینجا جای مناسبی برای سوال من نباشه ولی می خوام بدونم آیا سری دوم قرعه کشی 2014 انجام شده
اگه اشتباه نکنم قرار بود یه سری اسامی دیگه اعلام بشه
تشکر کنندگان:
(2013-11-16 ساعت 15:28)manis نوشته:  سلام دوستان
شاید اینجا جای مناسبی برای سوال من نباشه ولی می خوام بدونم آیا سری دوم قرعه کشی 2014 انجام شده

خیر. اعلام نشده و بعید هم می دونم که اعلام بشه.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: ghasoo ، behfaza ، زری وحدتی ، shiraz_neda
(2013-11-16 ساعت 15:31)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-16 ساعت 15:28)manis نوشته:  سلام دوستان

خیر. اعلام نشده و بعید هم می دونم که اعلام بشه.

دوستان دور دومی وجود نداره این ایمیل در جواب سوال من در مورد دور دوم از کی سی سی داده شد:

At this time, KCC has not been informed of any secondary drawing for the 2014DV program. Also, we encourage you to apply for the 2015DV program, you can retrieve the instructions on the website www.dvlottery.state.gov.

ولی در نظر داشته باشید که تعداد کل قبولی امسال برابر دو دور اعلام شده پارسال هست
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: arash12 ، noobnoobi ، amin arefi ، زری وحدتی
(2013-11-16 ساعت 17:39)20020 نوشته:  دوستان سوال من اینه که:کسانی که قبول میشن معمولا چه وضعیت مالی دارن؟ آیا این رفتنشون میتونه مفید باشه؟ کسانی که آشنایی بیشتر و تسلط بیشتری دارند لطفا این قضیه رو کمی تشریح کنند. آیا مهاجرت افراد به آمریکا در شرایطی که ناچارا باید اسپانسر بگیرند تا دولت آمریکا اونها رو بپذیره برای ما ایرانی ها مفیده یا از چاله به چاه افتادنه؟!

بزرگوار این سوالتون خیلی کلی هست و به هزارویک عامل وابسته هست از جمله:شرایط جامعه آمریکا-سطح زبان-شانس-پشتکارو......
بنابراین فکر نکنم کسی بتونه جوابتونو بده
case no=4xxx,abu dhabi
تشکر کنندگان: mehdir ، REZAM 2014 ، زری وحدتی ، محبت ، behfaza ، ojee ، noobnoobi
(2013-11-16 ساعت 17:54)20020 نوشته:  ممنونم علی جان.
تاکید من بر اسپانسر بود. آیا کسی که حداقل های مالی برای زندگی در آمریکا رو نداره مهاجرت براش مفید میتونه باشه؟ این سوال کلی نیست.

اگر اسپانسرتون میتونه بهتون در چند ماه اول کمک کنه که خوبه وگرنه مسلما خوب نیست و به دردتون نمیخوره و فقط تا مرحله ویزا گرفتن به درد تون میخوره، بعدش اگر تخصص خاصی ندارید و چند ماه اول نمیتونید از جیب بخورید خب ممکنه با مشکل مواجه بشین، البته کارهای سطح پایین هم میشه انجام داد که باز همون کارها هم بعضی اوقات زمان میبره و احتیاج به دونستن زبان انگلیسی در سطح متوسط رو به خوب داره...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: 20020 ، ali1220 ، REZAM 2014 ، زری وحدتی ، nasim ، محبت ، behfaza ، ojee ، noobnoobi ، ffrfar
(2013-11-16 ساعت 17:54)20020 نوشته:  
(2013-11-16 ساعت 17:48)alimomen نوشته:  
(2013-11-16 ساعت 17:39)20020 نوشته:  دوستان سوال من اینه که:کسانی که قبول میشن معمولا چه وضعیت مالی دارن؟ آیا این رفتنشون میتونه مفید باشه؟ کسانی که آشنایی بیشتر و تسلط بیشتری دارند لطفا این قضیه رو کمی تشریح کنند. آیا مهاجرت افراد به آمریکا در شرایطی که ناچارا باید اسپانسر بگیرند تا دولت آمریکا اونها رو بپذیره برای ما ایرانی ها مفیده یا از چاله به چاه افتادنه؟!

بزرگوار این سوالتون خیلی کلی هست و به هزارویک عامل وابسته هست از جمله:شرایط جامعه آمریکا-سطح زبان-شانس-پشتکارو......
بنابراین فکر نکنم کسی بتونه جوابتونو بده

ممنونم علی جان.
تاکید من بر اسپانسر بود. آیا کسی که حداقل های مالی برای زندگی در آمریکا رو نداره مهاجرت براش مفید میتونه باشه؟ این سوال کلی نیست.
والا با توجه به توصیه دوستانی که الان اونجا هستند(متاسفانه الان لینک این پست خاص رو که در این مورد خیلی جالب توضیح داده بود رو ندارم) از سه قشر موجود در جامعه ایران(خیلی مرفه و پولدار-متوسط-فقیر) دو قشر خیلی پولدار و فقیر اونجا موفق تر بودن -قشر پولدار که نیاز به توضیح نداره و قشر فقیر هم به این دلیل که توی جامعه ایران فرصت رشد ندارن وبا توجه به اینکه آمریکا سرزمین فرصتهاست شانسشون واسه موفقیت از ایران بیشتره
ایشون توصیه کرده بود که اگر قشر متوسط جامعه ایرانید همینجا بمونیدو امریکا نیاید.
البته من نقل قول پست ایشونو کردم و از صحت و سقمش بیخبرم
case no=4xxx,abu dhabi
کد خبر : 1272232101164378583 تاریخ : شنبه 25 آبان 1392 9:46

چه کسانی کارت پایان خدمت شان را تعویض کنند؟
طرح تعویض کارت‌های پایان خدمت و معافیت با کارت هوشمند از سال ۹۰ در کشور آغاز شده است و تاکنون فراخوان‌هایی جهت تعویض این کارت‌ها به افراد داده شده است. اما چه کسانی باید کارت خود را تعویض کنند و چه کسانی نیاز به تعویض کارت ندارند؟
به گزارش جام جم و بر اساس اطلاعات موجود در سایت سازمان نظام وظیفه ، سال 90 طرح تعویض کارت های پایان خدمت و معافیت با کارت هوشمند آغاز شد.این طرح در ابتدا تنها برای دارندگان کارت های معافیت اجرا شد اما با دریافت اطلاعات و آمادگی سازمان وظیفه عمومی طرح تویض کارت های پایان خدمت نیز از سال گذشته آغاز شد.

سردار ابراهیم کریمی، جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی در مورد علت این کارت می گوید: به این دلیل ابتدا کار تعویض کارت های معافیت را آغاز کردیم چون اطلاعات این کارت ها و صاحبان آنها در دسترس بود و تقریبا مشکلی بابت جمع آوری این اطلاعات نداشتیم.

به گفته جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، کارت های معافیت قدیمی از تیرماه سال گذشته فاقد اعتبار شده و دارندگان این کارت ها نمی توانند خدماتی که نیاز به ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت دارد استفاده کنند.

این افراد اگر برای تعویض گواهینامه خود و یا دریافت گذرنامه یا تعویض آن مراجعه کنند، اداره مربوطه از آنها کارت هوشمند را طلب می کند و عملا با کارت های قدیمی نمی توان کاری از پیش برد.

در آخرین فراخوان سازمان وظیفه عمومی از کسانیکه کارت خود را بعد از سال 60 و یا به عبارتی بعد از یکم فروردین 1360 دریافت کرده اند درخواست شده است تا برای تعویض کارت قدیمی خود با کارت هوشمند مراجعه کنند.

سردار کریمی در مورد چرایی مبنا قرار دادن سال 60 می گوید: از آنجایی که کشور ما در شرایط صلح قرار دارد، مردان 50 سال به بالا از انجام خدمت وظیفه معاف هستند و می توانند با ارائه شناسنامه خود خدمات دریافت کنند اما چون ما نمیتوانستیم سن را در تعویض کارت مبنا قرار دهیم و با تحصیل کرده ها و تحصیل نکرده ها برخورد دوگانه داشته باشیم، سال 60 را مبنا قرار دادیم.

بر این اساس تمام کسانی که کارت خود را از سال 60 به بعد دریافت کرده اند ولو اینکه بالای 50 سال سن داشته باشند، باید برای تعویض کارت خود اقدام کنند و افرادی که کارت خود را حتی یک روز قبل از سال 60 و روز 29 اسفند سال 59 دریافت کرده اند، نیازی به تعویض کارت خود ندارند.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی پیرامون زمان تعویض کارت های قدیمی که فاقد اعتبار شده اند گفت: درست است که این کارت ها فاقد اعتبار شده اند اما کار تعویض آنها همچنان ادامه دارد ولی باید بدانیم که تعویض کارت افرادی که دیر مراجعه کرده اند برای تعویض، در اولویت قرار ندارد و اولویت با کسانی است که در زمان مقرر مراجعه می کنند.

زمان معمولی که برای تعویض کارت های قدیمی با هوشمند سپری می شود حدود یک ماه است و بعد از این مدت کارت هوشمند بوسیله پست به در منزل افراد ارسال می شود. اما وجود دارند کسانی که زمانی بیش از یک ماه را در انتظار دریافت کارت خود می گذرانند.

سردار کریمی علت این امر را نبود اطلاعات این افراد و نیاز به استعلام از ستادکل نیروهای مسلح عنوان می کند و در مورد کسانیکه اطلاعات آنها به نحوی در دسترس نیست می گوید: به این افراد اطلاع داده می شود تا خود به یگان خدمتی خودشان مراجعه کنند و نسبت به دریافت و تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

به گفته جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا حدود 95 درصد کارت ها در مدت یک ماهه صادر و تحویل افراد می شود و تنها 5 درصد از کارت ها زمان صدورشان بیش از یک ماه به طول می انجامد.

3 9 انتهای خبر :: کد خبر : 1272232101164378583
تشکر کنندگان: مامان خانم ، KIMIA2005 ، nasim ، مهدی 2014 ، m_yek ، amin arefi ، محبت ، behfaza ، noobnoobi
سلام سوال من این هستش که آیا بعد از ارسال مدارک به KCC از طریق پست DHL, آیا باید منتظر دریافت mail از KCC باشم که دریافت مدارک را تایید کنه یا نه؟ چون برای من چنین mail ای نیامده
تشکر کنندگان: مامان خانم
(2013-11-17 ساعت 05:35)sun shine نوشته:  سلام سوال من این هستش که آیا بعد از ارسال مدارک به KCC از طریق پست DHL, آیا باید منتظر دریافت mail از KCC باشم که دریافت مدارک را تایید کنه یا نه؟ چون برای من چنین mail ای نیامده
سلام
شما باید با ایمیل از kcc تقاضای تاییدیه برای رسید مدارک را بکنید
خدانگهدار
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: محبت ، ojee
(2013-11-17 ساعت 06:13)مامان خانم نوشته:  
(2013-11-17 ساعت 05:35)sun shine نوشته:  سلام سوال من این هستش که آیا بعد از ارسال مدارک به KCC از طریق پست DHL, آیا باید منتظر دریافت mail از KCC باشم که دریافت مدارک را تایید کنه یا نه؟ چون برای من چنین mail ای نیامده
سلام
خدانگهدار

الان که دیگه وقت ارسال مدارک گذشته فکر می کنید تایید گرفتن ازشون فایده ای داره اگر مدارک نرسیده باشه؟
شماره کیس : 2014AS000048XX
دریافت مدارک توسط کی سی سی : 24 may
تعداد افراد کیس : 1 نفر
کنسولگری: ابوظبی
مصاحبه : هفته 4 april
دریافت وبزا:
ورود به آمریکا :

تشکر کنندگان:
(2013-11-17 ساعت 06:27)sun shine نوشته:  
(2013-11-17 ساعت 06:13)مامان خانم نوشته:  
سلام
خدانگهدار

الان که دیگه وقت ارسال مدارک گذشته فکر می کنید تایید گرفتن ازشون فایده ای داره اگر مدارک نرسیده باشه؟

1- وقت ارسال مدارک نگذشته
2- اگر هم گذشته بود! شما مدارکتون رو قبلا ارسال کرده اید فقط یک ایمیل برای گرفتن تاییدیه و حصول اطمینان از رسیدن مدارکتون می زنید.
3- اگر از طریق سایت DHL و کد رهگیریتون این اطمینان خاطر رو دارین که مرسوله تون به مقصد رسیده نیاز چندانی به پیگیری نیست مگر اینکه برای آرامش خاطر خودتون بخواین اقدام به ارسال ایمیل کنین...
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: سیمین راد ، nasim ، sun shine ، محبت ، behfaza ، hamedmas ، ojee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان