کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دانلود کتاب نوشتن رزومه انگلیسی
آموزش نوشتن رزومه انگلیسی موفق

۱۰۱ Best Tech Resumes
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: mtcanada ، kage.omid ، H Pier ، ojee ، Natasha9 ، محبت ، nasim ، amin arefi ، Sara_lphmkf ، aghaghia ، manamilad ، rezahoorjandi ، SOLTANI11
سلام به همه

اگه مدرک لیسانس باشیم و دانشجوی فوق لیسانس، و تو فرم ها هم زده باشیم که دانشجوی فوق هستیم، نیازی به گواهی اشتغال به تحصیل برای روز مصاحبه هست؟؟
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان:
(2014-01-05 ساعت 12:18)derakht01 نوشته:  سلام به همه

اگه مدرک لیسانس باشیم و دانشجوی فوق لیسانس، و تو فرم ها هم زده باشیم که دانشجوی فوق هستیم، نیازی به گواهی اشتغال به تحصیل برای روز مصاحبه هست؟؟

به احتمال خیلی زیاد ازتون میخوان. پس همراهتون داشته باشین . اگر بتونین ریز نمرات و کارت دانشجویی هم ترجمه کنین که چه بهتر. به نظر من هر ۳ تاش یا ۲ تا از اینا بسه. ولی ممکن هم هست ازتون نخوان

تشکر کنندگان: derakht01 ، محبت ، Sara_lphmkf
(2014-01-05 ساعت 12:18)derakht01 نوشته:  سلام به همه

با درود
شرایطتون مثل منه اما با این تفاوت که من در فرمهام اعلام نکردم که دانشجوی فوقم (چون مهر دانشجو شدم و فرمهامو اردیبهشت فرستاده بودم) یعنی عملا نمی شد که بنویسم Smile
شما در کنار این گواهی ، ریز نمرات این ترمتونو هم از دانشگاه بگیرید و ترجمه کنید و به سفارت ارائه بدید

موفق باشید Smile
تشکر کنندگان: derakht01 ، محبت ، Sara_lphmkf
(2014-01-02 ساعت 17:57)محبت نوشته:  
(2014-01-02 ساعت 16:51)hamid_nazanin نوشته:  با تبریک سال نو میلادی به همهٔ دوستانم

سوالی در ارتباط با تمکن مالی دارم که ممنون میشم راهنمایی کنین

من ۱ سال هست که در اروپا زندگی‌ می‌کنم مقدار مبلغی که اینجا می‌شه در بانک گذشت زیر ۱۰۰۰ یورو باید باشد و در ایران من حسابی‌ که دارم برای اینکه بتونم مبلغی به حساب ایران بگذارم باید وکالت نامه به خانواده‌ام بدم که متاسفانه چون به یاد ندارم که موقع افتتاح حساب چه طور امضا کردم این امر میسر نیست،آیا من می‌تونم موجودی حساب را به اسم پدرم بگیرم که پدرم من رو ساپورت می‌کنن.؟ لطفا راهنمائی کنین که باید چی‌ کار کنم
ممنون
سلام
متاسفانه شما نمیتونید به حساب پدرتون تمکن مالی ارائه بدید اما میتونید وکالت بدید برای افتتاح حساب حتی و در خصوص امضای حسابتون هم با داشتن وکالتنامه هیچ مشکلی نیست، ضمن اینکه واریز به هر حسابی رو سایر اشخاص میتونن انجام بدن و در خصوص برداشت به مشکل میخورن که نیاز به وکالتنامه رسمی و امثالهم هست که اونم با درخواست رمز اینترنتی و یا فعال نمودن رمز دوم کارت هیچ مشکلی برای نقل و انتقالش نیست و هر کس با داشتن این کدها میتونه از حسابتون پول برداشت کنه و حضورتون باز هم نیاز نیست.
سلام
اگه حساب مشترک باز کنیم موقع گرفتن پرینت موجودی حساب اسم شخص دوم هم نوشته می‌شه آیا برای نشون دادن به سفارت مشکلی‌ پیش میاد ؟

تشکر کنندگان:
(2014-01-05 ساعت 16:24)hamid_nazanin نوشته:  
(2014-01-02 ساعت 17:57)محبت نوشته:  
(2014-01-02 ساعت 16:51)hamid_nazanin نوشته:  با تبریک سال نو میلادی به همهٔ دوستانم

سوالی در ارتباط با تمکن مالی دارم که ممنون میشم راهنمایی کنین

من ۱ سال هست که در اروپا زندگی‌ می‌کنم مقدار مبلغی که اینجا می‌شه در بانک گذشت زیر ۱۰۰۰ یورو باید باشد و در ایران من حسابی‌ که دارم برای اینکه بتونم مبلغی به حساب ایران بگذارم باید وکالت نامه به خانواده‌ام بدم که متاسفانه چون به یاد ندارم که موقع افتتاح حساب چه طور امضا کردم این امر میسر نیست،آیا من می‌تونم موجودی حساب را به اسم پدرم بگیرم که پدرم من رو ساپورت می‌کنن.؟ لطفا راهنمائی کنین که باید چی‌ کار کنم
ممنون
سلام
متاسفانه شما نمیتونید به حساب پدرتون تمکن مالی ارائه بدید اما میتونید وکالت بدید برای افتتاح حساب حتی و در خصوص امضای حسابتون هم با داشتن وکالتنامه هیچ مشکلی نیست، ضمن اینکه واریز به هر حسابی رو سایر اشخاص میتونن انجام بدن و در خصوص برداشت به مشکل میخورن که نیاز به وکالتنامه رسمی و امثالهم هست که اونم با درخواست رمز اینترنتی و یا فعال نمودن رمز دوم کارت هیچ مشکلی برای نقل و انتقالش نیست و هر کس با داشتن این کدها میتونه از حسابتون پول برداشت کنه و حضورتون باز هم نیاز نیست.
سلام
اگه حساب مشترک باز کنیم موقع گرفتن پرینت موجودی حساب اسم شخص دوم هم نوشته می‌شه آیا برای نشون دادن به سفارت مشکلی‌ پیش میاد ؟
سلام
بله قطعا اسم هر دو نفر خواهد آمد و مشکل دار بودنش رو هم با آفیسره و بهتره به نام خودتون باشه و با داشتن وکالت نیازی به 2 اسم نیست.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: hamid_nazanin ، manamilad
سلام دوستان عزيز ايا تكميل ظرفيت اين ماه اعلام ميشه؟
اصلا اعلام كردن كه هست يا نه و چه تاريخي؟
واين كه ميگن ٢٠١٥ اخرين سالش هست درسته؟
تشکر کنندگان:
(2014-01-05 ساعت 19:32)Alireza 2014 نوشته:  سلام دوستان عزيز ايا تكميل ظرفيت اين ماه اعلام ميشه؟
اصلا اعلام كردن كه هست يا نه و چه تاريخي؟
واين كه ميگن ٢٠١٥ اخرين سالش هست درسته؟

سلام نه اعلام نمیشه.
نه برای امسال بسیار بعیده که اعلام بشه.
نه هر کی گفته اشتباه گفته چون هنوز مجلس سنا در این رابطه تصمیمی نگرفته.
بدرود.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: taleghani ، mtcanada ، ghafari88 ، ojee ، قصه گو ، محبت ، manamilad
(2014-01-05 ساعت 17:35)saam2122 نوشته:  سلام دوستان

به امیده خدا همگی‌ به زودی کارنت بشیم. فقط می‌خواستم بگم زیاد توقع بهشته موعود نداشته باشید دوستان.

من الان ۳ سال هست که مهاجرت کردم به نیو زلند . سختیهای بسیار زیادی داره مهاجرت و بهتر هستش که از نظّره روحی‌ کاملا آماده مبارزه باشید تا به هدفتون برسید. شاید مشکلاتی پیدا کنید که اصلا به ذهنتون هم نمیرسیده. و میخوان بگم به تجربه‌ من سخترین مشکلات، مشکلاته روحیه که برای همه اتفاق میفته، پس بهتره کاملا آماده باشید و تصوره بهشته موعود رو از ذهن دور کنید و تصویره واقع بینانه جایگزین کنید.

بهرحال به امید موفقیت برای همه

کاملا با شما موافقم, اما به نظر من که تا حالا تو کشوراي زيادي زندگي کردم ,بهترين گزينه براي مهاجرت آمريکاست , البته اگر کسي قصد مهاجرت داشته باشه , تنها مشکلش که مشکل کميم نيست بيمه درمانيشه , ولي از هر نظر ميشه گفت بهترين گزينست, اميدوارم همه دوستاي عزيز موفق بشن ...
2014AS00002xxx
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، محبت ، H Pier ، rezahoorjandi ، manamilad ، kage.omid
(2014-01-05 ساعت 17:35)saam2122 نوشته:  سلام دوستان

به امیده خدا همگی‌ به زودی کارنت بشیم. فقط می‌خواستم بگم زیاد توقع بهشته موعود نداشته باشید دوستان.

من الان ۳ سال هست که مهاجرت کردم به نیو زلند . سختیهای بسیار زیادی داره مهاجرت و بهتر هستش که از نظّره روحی‌ کاملا آماده مبارزه باشید تا به هدفتون برسید. شاید مشکلاتی پیدا کنید که اصلا به ذهنتون هم نمیرسیده. و میخوان بگم به تجربه‌ من سخترین مشکلات، مشکلاته روحیه که برای همه اتفاق میفته، پس بهتره کاملا آماده باشید و تصوره بهشته موعود رو از ذهن دور کنید و تصویره واقع بینانه جایگزین کنید.

بهرحال به امید موفقیت برای همه
با سلام
مطمئناً همین طور هست و باید واقع بین باشیم؛ همه میدونن که مهاجرت مشکلات خودش رو داره. ولی اینم باید در نظر بگیریم که الان هم تو بهشت زندگی نمیکنیم. درسته که کشور خودمونه ولی زندگی با اعمال شاقه هستش. حداقل واسه من که اینطوره، میدونم خیلی ها هم با من هم عقیده هستند.Smile
اینو هم اضافه کنم که اونجا حداقل میشه آینده روشنی واسه بچه هامون ببینیم. اینجا که هیچ...
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: محبت ، sophia ، kage.omid
با سلام به دوستان نازنینم
من امروز یه مشکلی پیدا کردم که امیدوارم دوستان بتونن کمک کنند!Sad
امروز تو محل کارم یه برگه خیلی شیک و مجلسی گذاشتند مقابلم و گفتند پرش کن! وقتی نگاش کردم دیدم که برای عضویت در سازمان بس یج کارمندانه و بالای برگه هم یه کادر هست که توش نوشته شماره شناسه سیستمی حالا واقعاً نگرانم که اگر اینو پر کنم تو بکگراند چک برام مشکل ایجاد کنه، کسی از دوستان میدونه که آیا عضویت در این سازمان مشکل ساز خواهد بود یا نه؟ و اینکه اگر اونا بخوان چک کنند که آیا شخص عضو همچین سازمانهایی بوده یا نه با سرچ اسمش می تونن بفهمن یا حتماً باید به کد شناساییش دسترسی داشته باشند؟
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان:
(2014-01-06 ساعت 09:35)manamilad نوشته:  با سلام به دوستان نازنینم
امروز تو محل کارم یه برگه خیلی شیک و مجلسی گذاشتند مقابلم و گفتند پرش کن! وقتی نگاش کردم دیدم که برای عضویت در سازمان بس یج کارمندانه و بالای برگه هم یه کادر هست که توش نوشته شماره شناسه سیستمی حالا واقعاً نگرانم که اگر اینو پر کنم تو بکگراند چک برام مشکل ایجاد کنه، کسی از دوستان میدونه که آیا عضویت در این سازمان مشکل ساز خواهد بود یا نه؟ و اینکه اگر اونا بخوان چک کنند که آیا شخص عضو همچین سازمانهایی بوده یا نه با سرچ اسمش می تونن بفهمن یا حتماً باید به کد شناساییش دسترسی داشته باشند؟
با سلام
راستش به من هم دادن ولی من ترسیدم پر کنم شر بشه، انداختم تو کشو میزم. فعلا کسی پیگیری نکرده، ولی هر جور باشه از عضو شدن طفره میرم.اصلا قیافه من به ب س ی ج نمیخورهCool
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: manamilad ، EKAM ، محبت ، nazanin fatemi
(2014-01-06 ساعت 10:15)rezahoorjandi نوشته:  
امروز تو محل کارم یه برگه خیلی شیک و مجلسی گذاشتند مقابلم و گفتند پرش کن! وقتی نگاش کردم دیدم که برای عضویت در سازمان بس یج کارمندانه و بالای برگه هم یه کادر هست که توش نوشته شماره شناسه سیستمی حالا واقعاً نگرانم که اگر اینو پر کنم تو بکگراند چک برام مشکل ایجاد کنه
با سلام
راستش به من هم دادن ولی من ترسیدم پر کنم شر بشه، انداختم تو کشو میزم. فعلا کسی پیگیری نکرده، ولی هر جور باشه از عضو شدن طفره میرم.اصلا قیافه من به ب س ی ج نمیخورهCool

Smile والا منم اصلاً ماااااااال این حرفا نیستم و الان هم که از کارشناس فن اوری اطلاع اتمون در مورد این فرم پرسیدم، بدون اینکه بدونه که قصد خروج از کشور رو دارم گفت اگر می خوای از کشور خارج بشی این فرم برات مشکل ساز می شه اما اگر می خوای بمونی ایران خیلی به دردت میخوره!!!! گفت یکی از دوستام 2سال پیش می خواست بره آمریکا و فقط به خاطر عضویت تو این برنامه ها ریجکت شد!Sad
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: taleghani ، محبت ، kage.omid
(2014-01-06 ساعت 10:51)manamilad نوشته:  
(2014-01-06 ساعت 10:15)rezahoorjandi نوشته:  
امروز تو محل کارم یه برگه خیلی شیک و مجلسی گذاشتند مقابلم و گفتند پرش کن! وقتی نگاش کردم دیدم که برای عضویت در سازمان بس یج کارمندانه و بالای برگه هم یه کادر هست که توش نوشته شماره شناسه سیستمی حالا واقعاً نگرانم که اگر اینو پر کنم تو بکگراند چک برام مشکل ایجاد کنه
با سلام

Smile والا منم اصلاً ماااااااال این حرفا نیستم و الان هم که از کارشناس فن اوری اطلاع اتمون در مورد این فرم پرسیدم، بدون اینکه بدونه که قصد خروج از کشور رو دارم گفت اگر می خوای از کشور خارج بشی این فرم برات مشکل ساز می شه اما اگر می خوای بمونی ایران خیلی به دردت میخوره!!!! گفت یکی از دوستام 2سال پیش می خواست بره آمریکا و فقط به خاطر عضویت تو این برنامه ها ریجکت شد!Sad
سلام
بعید میدونم این مطلب باعث ریجکت بشه و تا حالا ندیدم و نشنیدم که عضویت دراین ارگان باعث ریجکت بشه من خودمم اهل این حرفا نیستم اما دیدم عضو سابق س.پ.ا.ه ویزا گرفته و رفته ولی به هر حال اطلاعاتشون باید خیلی خیلی محرمانه باشه ولی عقل حکم میکنه که شمایی که داری مهاجرت میکنی نیازی به ریسک کردن تو این زمینه و عضویت نیستSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، manamilad ، Sara_lphmkf ، mehdikhosro ، nazanin fatemi
سلام دوستان
ما امروز صبح ابوظبی مصاحبه داشتیم و خدارو شکر یک ضرب گرفتیم.
برنده اصلی خانومم خودم هم سربازی معاف و شغل غیر دولتی. خیلی ساده و سریع انجام شد
خوشحال بودم میخواستم به شما هم بگم!!!
یک خانومی هم که شغل دولتی داشت ولی مجرد بود چک خورد!
اگه اطلاعاتی خواستید که میتونه به شما کمک کنه در خدمتم.
شماره کیس: 2014AS00002xxx
کارنت/نامه دوم: Nov سفارت: Abu Dhabi مصاحبه: Jan ویزا یکضرب، ورود به خارج! May دریافت سوشیال: May دریافت گرین کارت: Jul

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان