کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستان ممکنه لینک مطلبی که گفته ایرانیا سو پیشینه نمیخوان رو برام بذارید؟ ممنون از همکاریتون
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
(2013-12-31 ساعت 17:05)nazanin fatemi نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 16:42)amir_leo نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 15:41)nazanin fatemi نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 12:50)amir_leo نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 11:43)nazanin fatemi نوشته:  حرفهای محبت عزیز کاملا منطقی و متین.... به قول سهراب سپهری چشمها را باید شست ...جور دیگری باید دید...امیدوارم این قضیه لاتاری را به عنوان یک شانس نبینیم به عنوان یک مهاجرت ببینیم با تمام ابعاد مالی ...شخصیتی...کاری...حتی روحی ...روانی و عاطفی
سلام و عرض ادب
میخواستم بدونم شما که نوشتید مدارکتون تایید شده ، یعنی همون نامه دوم معروف رو دریافت کردید ؟ و از چه طریقی بهتون خبر دادن( پست یا ایمیل)؟
دوست عزیز...این تایید مدارک که در امضای ما می بینید..تایید رسیدن فرمهای اولیه به kcc است...و از طریق ایمیل به ما ابلاغ می شه...هیچ مواردی رو از طریق پست به برندگان اعلام نمی کنند...نامه دوم هم بعد از کارنت شدن کیس ...جایگزین نامه اول می شه
مجدد سلام
مرسی از راهنماییتون
یک سوال دیگه : من خیلی دیر اقدام به ارسال فرمها کردم ولی طبق چیزایی که دوستان اینجا نوشته بودن در ایمیل ارسالی به KCC ازشون خواستم که دریافت مدارک رو بهم خبر بدن که دو روز بعد از ارسال این ایمیل واسه من اومد:
Thank you for your inquiry
The information you provided will be included in your case file for review
منظور شما از تاییدیه همین هست آیا؟
بله....این ایمیل یعنی تایید مدارک...کیس شما حدود چند است ؟

سلام
کیس نامبر من در حدود 8000 هست
شماره کیس 2014as7###/ سفارت : ایروان/ 1 نفر /مصاحبه : هفته آخر جولای /کلیرنس هم خوردم مثل مرد /مقصد : دالاس / اگه خدا بخواد جور میشه ما هم میریم
تشکر کنندگان:
(2014-01-01 ساعت 17:18)amir_leo نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 17:05)nazanin fatemi نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 16:42)amir_leo نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 15:41)nazanin fatemi نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 12:50)amir_leo نوشته:  سلام و عرض ادب
میخواستم بدونم شما که نوشتید مدارکتون تایید شده ، یعنی همون نامه دوم معروف رو دریافت کردید ؟ و از چه طریقی بهتون خبر دادن( پست یا ایمیل)؟
دوست عزیز...این تایید مدارک که در امضای ما می بینید..تایید رسیدن فرمهای اولیه به kcc است...و از طریق ایمیل به ما ابلاغ می شه...هیچ مواردی رو از طریق پست به برندگان اعلام نمی کنند...نامه دوم هم بعد از کارنت شدن کیس ...جایگزین نامه اول می شه
مجدد سلام
مرسی از راهنماییتون
یک سوال دیگه : من خیلی دیر اقدام به ارسال فرمها کردم ولی طبق چیزایی که دوستان اینجا نوشته بودن در ایمیل ارسالی به KCC ازشون خواستم که دریافت مدارک رو بهم خبر بدن که دو روز بعد از ارسال این ایمیل واسه من اومد:
Thank you for your inquiry
The information you provided will be included in your case file for review
منظور شما از تاییدیه همین هست آیا؟
بله....این ایمیل یعنی تایید مدارک...کیس شما حدود چند است ؟

سلام
کیس نامبر من در حدود 8000 هست
ارسالاتون که به 10 رسید ...امضاتون کامل کنید...موفق باشید
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: manamilad ، محبت
دوستان توصیه میکنم به آشناهای خودتون بگین لاتاری خواستن ثبت نام کنن ، اینکارو از طریق رامین دلاوری انجام بدن ، آی پی های ویژه این آقا حساسیت کامپیوتر های نیوهمپشر رو بالا میبره =)))))))))))))))))))))))))))) اونم فقط با سه میلیون تومن
شما هم نگاهش میکنید ؟ بمب خندس !!!
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: kage.omid ، manamilad ، محبت ، sophia ، pari pariaaa
(2014-01-01 ساعت 18:21)mohammad19911991 نوشته:  دوستان توصیه میکنم به آشناهای خودتون بگین لاتاری خواستن ثبت نام کنن ، اینکارو از طریق رامین دلاوری انجام بدن ، آی پی های ویژه این آقا حساسیت کامپیوتر های نیوهمپشر رو بالا میبره =)))))))))))))))))))))))))))) اونم فقط با سه میلیون تومن
شما هم نگاهش میکنید ؟ بمب خندس !!!

من قبلا بعضی از برنامه هاشو میدیدم. البته بیشتر بخاطر سر گرد و باحالش Big Grin کلا فقط بلد بود شینگن بگیره ملتو 6 ماه تو اروپا علاف کنه و بعد مثلا بیاره یو اس. یعنی ویزای گردشگری. تو فضای مجازی که خیلی سمپاشی کردن براش. راست و درست بودنش معلوم نیست Big Grin . من که فقط از کلش خوشم میاد Big Grin Tongue
تشکر کنندگان: manamilad ، محبت ، sophia ، pari pariaaa ، lira
(2014-01-01 ساعت 16:35)ali3875 نوشته:  دوستان ممکنه لینک مطلبی که گفته ایرانیا سو پیشینه نمیخوان رو برام بذارید؟ ممنون از همکاریتون
با درود
در ->چک لیستی<- که می بایست قبل از مصاحبه آماده و برای سفارت امریکا در شهر آنکارا ارسال شود گفته شده که:

POLICE CERTIFICATE REQUIRED FOR APPLICANTS 16 YEARS AND OLDER
Applicants are required to submit a police certificate from the country of the applicant’s nationality and current residence. Police certificates are also required from all other countries where the applicant has resided for at least one year. Regardless of the length of residence, a police certificate must also be obtained from the police authorities of any place where the applicant has been arrested for any reason.

-> Police certificates from Iran are not required. <-

موفق باشید Smile
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، 5ina ، محبت ، pari pariaaa
(2014-01-01 ساعت 02:31)Visas نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 00:27)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 23:27)Visas نوشته:  
(2013-12-31 ساعت 08:39)Visas نوشته:  سلام به همه دوستان
چند تا سوال. اول اینکه بعد از ورود به آمریکا چطور باید اون ادرسی رو که تو فرم ها نوشته بودیم رو عوض کنیم؟ و اینکه آیا کسی که هنوز گرین کارتش به دستش نرسیده میتونه تو آمریکا کار کنه یا نه؟

یکی نیست جواب ما رو بده؟

سلام من جواب شما روبا اطمینان میدم

برای تغییر آدرس اصلا ذهنتونو مشغول نکنید اگر هنوز مصاحبه نرفتید آدرس جدید رو روز مصاحبه به افیسر بدید به دوشکل
یا اینکه همون فرم مربوط به ادرس رو از نو دانلود کنید و آدر س جدید رو وارد کنید یا روی برگه ای تمیز آدرس جدید رو بنویسید و روز مصاحبه به افیسر بدید اگر هم مصاحبه رفتید که باز نگرانی نداره روزی که به فرودگاه آمریکا میرسید یعنی به اولین فرودگاهی که تو آمریکا وارد میشید وقتی اون پاکت زرد رو که سفارت داده بهشون تحویل میدید بگید آدرسو میخوام عوض کنن دیگه اونا راهنماییتون میکنن
پس ذهنتونو روی مسائلی که راه حلش به این راحتیه نزارید
و اما سوال بعدیتون
داشتن سوشیال مهمه برای کار کردن نه داشتن گرین کارت
چون هر اپلیکیشنی درسایت بخواید پر کنید ازشما شماره سوشیال نامبر رومیحوان و اگر نداشته باشید نمی نونید به مرحله بعدی درخواست کار برید
و در آخر هستن کسانی که قوم و خویشی دارند که بند پ ( پارتی ) رو در کمال خوش شانسی در مورد شما به مرحله اجرا میزارن و بهتون کار میدند تا زمانیکه سوشیال نامبرتون بیاد
خوب یکی اینکه من تمام مراحل رو گذروندم. وقتی هم وارد آمریکا شدم همچنان آدرس ثابتی نداشتم که بخوام عوضش کنم تو فرودگاه .حالا باید چیکارش کنم؟ بعد در مورد کار من در حال حاضر هیچ تخصصی ندارم. یعنی اگه بخوام تو مثلا فروشگاه کار کنم بازم نیاز به سوشال نامبر هست؟

شما مگر توی اون فرم اولیه آدرسی که گرین کارت باید ارسال بشه رو ننوشته بودید؟ خوب فعلا تا قبل از ویزا و تصمیم گیریتون برای انتخابتون که کدوم ایالت میخواید زندگی کنید اون ادس تو فرم باید ببنید تا زمان مهاجرتتون چه اتفاقاتی می افته
شما بایدایالنی که میخواید برید رو مشخص کنید بعد روی آدرسش فکر کنید که چه باید کرد شاید درنهایت با بچه های اینجا دوست شدی و اونا هم لطف کردنو یه درسی برای گرین کارتتون بهتون دادن
پس تا زمانیکه بطورجدی فکرتونو در مورد انتخابتون برای زندگی نگردید نمیتونید کاری کنید
درمورد سوال دوم
بله در فوشگاه هم بخواید کار کنید سوشیال میخواد اینجا که اینجوری نیست حضوری برید و درخواست کار بدید باید در سایت درخواست کار بدید که اونجا بندی رو داره که سوشیال میخواد
مگراینکه دوستی آشنایی بدون ثبت نام در سایت شمار وبکار بگیره

راستی یه نکته ای رو د مورد نغییر آدس در توضیحات قبلیم یادم رفت و اونم اینه که علاوه براینکه وقتی به خاک امریکا وارد میشید اعلام میکنید فردا پس فردا ش هم به سایت پست برید و یه دلار با مستر کارت یکی پرداخت کنید و اعلام کنید
میتونم بپرسم آیا "منتظرسرا " آپدیت شده جدیدا یا نه؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
با سلا م و عرض ادب

سوال من از دوستان عزیزم اینکه میتونم برای تمکن مالی بجای موجودی حساب بانکی، گزارش دارایی سهام را ارائه بدم؟؟

ضمنا مقدارش قابل توجه هست.......
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: محبت
(2014-01-02 ساعت 02:38)اسفند89 نوشته:  با سلا م و عرض ادب

سوال من از دوستان عزیزم اینکه میتونم برای تمکن مالی بجای موجودی حساب بانکی، گزارش دارایی سهام را ارائه بدم؟؟

سلام
دوست خوبم شما هر انچه که دارایی خونده میشه رو میتونید ترجمه و ارائه کنید اما اون حضرات معمولا نمیان برن شاخص بورس رو و قیمت سهام رو بررسی کنن و ببینن آیا نماد سهام باز هست و قابل فروشه و اینکه آیا صف خرید دارن اون سهام یا خیر پس بهتره خودتون رو بابت این قضایا دچار استرس و یا نقص مدارک نکنید و یه موجدی حساب بانکی ارائه بدیدWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

(2014-01-02 ساعت 02:38)اسفند89 نوشته:  با سلا م و عرض ادب

سلام
این لینک مدارکی که یک ایرانی لازمه برا مصاحبه همراه داشته باشه را گفته ، قسمت financial document را بخونید
http://www.travel.state.gov/visa/fees/fe...l?cid=9217

منم با نظر امین مهاجر موافقم، چون فکر می کنم سفارت فقط گواهی بانکی و سند ملک را می شناسه، مگر اینکه بچه هایی که امسال یا سالهای قبل مصاحبه شدند تجربه دیگه ای داشته باشند یا شنیده باشید.
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: محبت ، اسفند89 ، nazanin fatemi ، pari pariaaa ، manamilad
(2014-01-01 ساعت 16:35)ali3875 نوشته:  دوستان ممکنه لینک مطلبی که گفته ایرانیا سو پیشینه نمیخوان رو برام بذارید؟ ممنون از همکاریتون

این لینک مدارکی هست که یک ایرانی باید با خودش داشته باشه، برا ایرانی های ساکن ایران سو پیشینه لازم نیست، چون از نظر سفارت آمریکا سو پیشینه ایران قابل اعتماد نیست.
این لینک را باز کن و پایین صفحه قسمت Police record را بخون
واضح نوشته
police records are not required for immigrant visa applicants

http://www.travel.state.gov/visa/fees/fe...l?cid=9217
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: Natasha9 ، ali3875 ، H Pier ، محبت ، pari pariaaa ، nasim
(2014-01-02 ساعت 16:51)hamid_nazanin نوشته:  با تبریک سال نو میلادی به همهٔ دوستانم

سوالی در ارتباط با تمکن مالی دارم که ممنون میشم راهنمایی کنین

من ۱ سال هست که در اروپا زندگی‌ می‌کنم مقدار مبلغی که اینجا می‌شه در بانک گذشت زیر ۱۰۰۰ یورو باید باشد و در ایران من حسابی‌ که دارم برای اینکه بتونم مبلغی به حساب ایران بگذارم باید وکالت نامه به خانواده‌ام بدم که متاسفانه چون به یاد ندارم که موقع افتتاح حساب چه طور امضا کردم این امر میسر نیست،آیا من می‌تونم موجودی حساب را به اسم پدرم بگیرم که پدرم من رو ساپورت می‌کنن.؟ لطفا راهنمائی کنین که باید چی‌ کار کنم
ممنون

فکر کنم بتونی وکالت بدی به پدرت که یه حساب جدید به اسم خودت ایران باز کنند
تشکر کنندگان: محبت ، hamid_nazanin ، pari pariaaa ، manamilad
(2014-01-02 ساعت 16:51)hamid_nazanin نوشته:  با تبریک سال نو میلادی به همهٔ دوستانم

سوالی در ارتباط با تمکن مالی دارم که ممنون میشم راهنمایی کنین

من ۱ سال هست که در اروپا زندگی‌ می‌کنم مقدار مبلغی که اینجا می‌شه در بانک گذشت زیر ۱۰۰۰ یورو باید باشد و در ایران من حسابی‌ که دارم برای اینکه بتونم مبلغی به حساب ایران بگذارم باید وکالت نامه به خانواده‌ام بدم که متاسفانه چون به یاد ندارم که موقع افتتاح حساب چه طور امضا کردم این امر میسر نیست،آیا من می‌تونم موجودی حساب را به اسم پدرم بگیرم که پدرم من رو ساپورت می‌کنن.؟ لطفا راهنمائی کنین که باید چی‌ کار کنم
ممنون
سلام
متاسفانه شما نمیتونید به حساب پدرتون تمکن مالی ارائه بدید اما میتونید وکالت بدید برای افتتاح حساب حتی و در خصوص امضای حسابتون هم با داشتن وکالتنامه هیچ مشکلی نیست، ضمن اینکه واریز به هر حسابی رو سایر اشخاص میتونن انجام بدن و در خصوص برداشت به مشکل میخورن که نیاز به وکالتنامه رسمی و امثالهم هست که اونم با درخواست رمز اینترنتی و یا فعال نمودن رمز دوم کارت هیچ مشکلی برای نقل و انتقالش نیست و هر کس با داشتن این کدها میتونه از حسابتون پول برداشت کنه و حضورتون باز هم نیاز نیست.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: hamid_nazanin ، hamid_fs3 ، ffrfar ، nazanin fatemi ، Sara_lphmkf ، pari pariaaa ، manamilad
سلام دوستان
من به تازگی یه پیشنهاد شغلی خوب از طرف یک شرکت خصوصی گرفتم. ولی کارم با استفاده از نرم افزار GIS هستش. حالا واقعا موندم اگه پیشنهاد رو قبول کنم یه موقع توی کلیرنس و مدت اون تاثیر گذار نباشه و یا کلا بهتره تا زمان مصاحبه بی خیال کار کردن بشم؟ لازم به ذکره تا به حال سابقه کار رسمی نداشتم.
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: محبت ، rezahoorjandi ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان