کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
منم الان با وب فریر اومدم . فکر کنم مشکلی پیش اومده برای سایت . امیدوارم زودتر حل شه
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: behfaza ، ffrfar ، قصه گو
برا من دیروز مشکل داشت ولی امروز نه. راحت وارد میشم
کیس نام: **69 2014AS0000- رویت قبولی: 11 می - ارسال فرمها: 27 می -دریافت تاییدیه: 5 جون -ابوظبی - 2 نفر- کارنت: آپریل- نامه دوم: 17 آپریل- مصاحبه : 5 جون. رویت درسیس 14 می. آپدیت : 5 جون هر دو ، 6 جون کیس اصلی. 15 جون با ایمیل. 30جون نفر دوم. 8 جولای هر دو. 6آگوست نفر اصلی. 28 آگوست هر دو

خدایا، نگاهم به دستهای توست. مرا مثل همیشه یاری کن.
تشکر کنندگان:
(2014-02-14 ساعت 16:13)mahan L نوشته:  برا من دیروز مشکل داشت ولی امروز نه. راحت وارد میشم

درسته منم مشکلم حل شدهBig Grin
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، behfaza
سلام
اصل آخرین مدرک تحصیلی من انگلیسی هست و نیاز به ترجمه نداره, سفارتی که باید برم ابوظبی هست
برای ارایه به سفارت فقط کپی و اصل مدارک کافی هست یا به خاطر نداشتن ترجمه باید کپی برابر اصل بگیرم
ممنونم
تشکر کنندگان: behfaza
دوستان عزیزم خواهشا منو راهنمایی کنید:
تاریخ مصاحبه من صبح 5 شنبه است
نوبت معاینات را 2 شنبه بگیرم خوبه؟
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان:
(2014-02-15 ساعت 01:10)اسفند89 نوشته:  دوستان عزیزم خواهشا منو راهنمایی کنید:

سلام. اگه بچه دارين دوشنبه ولی اگه بدونه بچه اين يا مجرد 3 شنبه هم بگيرين اکی ه
کیس نامبر : 8xx( همسرم)| ارسال فرمهای اولیه : 7جون| تایید : 16 جون|
کارنت : 13 آگوست نامه دوم : 13 سپتامبر |تاریخ مصاحبه : هفته سوم نوامبر ( هفته آخر آبان ) | محل مصاحبه : آنکارا | ویزا : یه ضرب Big Grin
اولین سفر به us : **
تشکر کنندگان: اسفند89 ، lighter ، قصه گو ، behfaza

لطفا امضا کامل کنید که ببینیم کجا مصاحبه دارید
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان:

دوست عزیز اگه فرزند ندارین دو روز قبل از مصاحبتون و اگه فرزند دارید سه روز .
بهترین کار اینه که زمانی که ایمیل می زنین برای مدیکال ، تاریخ مصاحبتون و اعضای خانوادتونو براشون مشخص کنین . خودشون بهتون بهترین وقت و می دن .
موفق باشین
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
تشکر کنندگان:
راهنمای دریافت ارز مسافرتی

قصد سفر به خارج از کشور را دارید؟ یادتان نرود که پیش از سفر، برای گرفتن ارز مسافرتی هم اقدام کنید.

هر مسافر ایرانی که بیش از دوازده سال سن داشته باشد و بخواهد از راه هوایی از ایران خارج شود، برای یک بار در طول سال شمسی، می‌تواند سیصد دلار ارز مسافرتی را با نرخ مبادله‌ای تهیه کند.
مدارک مورد نیاز برای دریافت ارز مسافرتی:
- اصل گذرنامه‌ی معتبر جمهوری اسلامی ایران و کپی از صفحه‌ی اول آن؛
- اصل فیش پرداخت عوارض خروج از کشور به مبلغ ۶٥٠٠٠ (شصت و پنج هزار) تومان در یکی از شعبه‌های بانک ملی ایران، به استثنای مسافران معاف از مالیات؛
- کپی از صفحه‌ی ویزای پاسپورت (برای سفر به کشورهایی که به ویزا نیاز دارند)؛
- اصل و کپی بلیت مسافرت یک‌سره یا دوسره‌ی هوایی با مهر آژانس هواپیمایی.

برای گرفتن ارز مسافرتی، باید بعد از تهیه کردن این مدارک، به یکی از شعب ارزی بانک ملت مراجعه کنید. حضور صاحب بلیت و پاسپورت هم در بانک ضروری است و نمی‌شود کس دیگری را به جای خودتان بفرستید.
در بانک، بعد از بررسی مدارک، حواله‌ای به اسم‌تان صادر می‌شود که باید در فرودگاه امام‌خمینی برای دریافتش اقدام کنید: بعد از گیت خروجی فرودگاه، در سالن ترانزیت، به شعب بانک ملت مراجعه کنید و ارز خود را تحویل بگیرید.
نکته: اگر کارت بانک ملت ندارید، هنگام مراجعه به بانک، حتماً پول نقد (بین ٧٥٠ تا ٨٠٠ هزار تومان) همراه داشته باشید.

----------------------------------------------
مسخرست بخدا !!!! یک بار در سال اونم فقط خروج هوایی !!!!!! نرخ دل ا ر امروز 2950 !!!! یعنی 2000 د لا ر می شه حدودا 6 میلیون تومن !!!!!!!! خدایااااااااا این چه سر نوشتی بود برامون پیش اومد 1200 تومن کجا 2950 تومن کجا !!!!!!! از ماست که بر ماست !!!
تشکر کنندگان: m.sabet ، قصه گو ، ffrfar ، taleghani ، mohsenmb ، behfaza ، farshad varaste

اگه امضاتون کامل باشه بهتر میشه راهنمایتون کرد دوست خوبم.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
تشکر کنندگان:
(2014-02-14 ساعت 20:53)sun shine نوشته:  سلام
اصل آخرین مدرک تحصیلی من انگلیسی هست و نیاز به ترجمه نداره, سفارتی که باید برم ابوظبی هست
برای ارایه به سفارت فقط کپی و اصل مدارک کافی هست یا به خاطر نداشتن ترجمه باید کپی برابر اصل بگیرم
ممنونم

می شه لطفا یکی منو راهنمایی کنه Sad
تشکر کنندگان:
(2014-02-15 ساعت 15:26)sun shine نوشته:  
(2014-02-14 ساعت 20:53)sun shine نوشته:  سلام
ممنونم

اصل مدرک رو پس از برسی بر میگردونن پس
کپی بگیرید اونم برابر اصل
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: behfaza ، sun shine ، nasim
شرمنده نمیدونستم این پست رو کجا باید بذارم ولی‌ مدیران سایت بهتره رسیدگی کنن سرور سایت متأسفانه مشکل داره و خیلی‌ جاها بالا نمیاد ، میتونید از اینجا ببینید کجاها سایت باز نمیشه:

http://www.host-tracker.com/InstantCheck...155d36955e
خوشحالم.
تشکر کنندگان: mohsenmb ، Sam2014
(2014-02-15 ساعت 15:47)majid7 نوشته:  
(2014-02-15 ساعت 15:26)sun shine نوشته:  [quote='sun shine' pid='464490' dateline='1392395028']
سلام
ممنونم

[/quote

مرسی بابت پاسختون می شه بپرسم توی ایران کجا می شه کپی برابر اصل گرفت؟
تشکر کنندگان:
(2014-02-16 ساعت 02:58)sun shine نوشته:  
(2014-02-15 ساعت 15:47)majid7 نوشته:  
(2014-02-15 ساعت 15:26)sun shine نوشته:  [quote='sun shine' pid='464490' dateline='1392395028']
سلام
ممنونم

[/quote

مرسی بابت پاسختون می شه بپرسم توی ایران کجا می شه کپی برابر اصل گرفت؟

محضر خوونه ها ، دادگاه ها ، و یک سری دارالترجمه ها . اگه اشتباه نکنم
تشکر کنندگان: sun shine

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان