کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
مديران محترم سايت گويا هنوز مشكل سايت به طور كامل برطرف نشده ...
من با موبايل نمي تونم وارد سايت بشم...
لطفاً رسيدگي نماييد
باسپاس
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان:
(2014-02-16 ساعت 09:43)hamid.eng نوشته:  مديران محترم سايت گويا هنوز مشكل سايت به طور كامل برطرف نشده ...
من با موبايل نمي تونم وارد سايت بشم...
لطفاً رسيدگي نماييد
باسپاس

منم با گوشیم نمی توونم وارد بشم
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: alitab ، Sam2014 ، shervin4d
با درود به همه دوستان و دست اندرکاران ارجمند
انشااله همه مشکلات با همدلی و همکاری دوستان به سرعت برطرف بشه .
ضمناً یک مشکلی هم توی تاپیک " بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها " پیش اومده ... چرا دو تا شدن این تاپیک ها؟
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز یه سوال کلی:

اینکه اگر خدا بخواد و قسمت بشه و مدارک کامل بشه و روز مصاحبه بی قضا بلا برسیم به زمان ملاقات برا مصاحبه، ویزا گرفتن حالا چه یه ضرب و یا دوضرب ، ویزا گرفتن قطعیه یا اینکه ممکنه در نهایت قطعی نشه با همه این کارها؟؟
ممنون میشم اگر دوستان لطف کنن و جواب بدن.............
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان:
(2014-02-17 ساعت 23:58)اسفند89 نوشته:  دوستان عزیز یه سوال کلی:

اینکه اگر خدا بخواد و قسمت بشه و مدارک کامل بشه و روز مصاحبه بی قضا بلا برسیم به زمان ملاقات برا مصاحبه، ویزا گرفتن حالا چه یه ضرب و یا دوضرب ، ویزا گرفتن قطعیه یا اینکه ممکنه در نهایت قطعی نشه با همه این کارها؟؟
ممنون میشم اگر دوستان لطف کنن و جواب بدن.............

اگه در فرم هاتون هیچ مشکل اصلی نباشه ( مثلا اینکه ازدواج کردین یا بچه دارین اما موقع ثبت فرم ها این و بیان نکردین یا از سهمیه ی یه کشور دیگه استفاده کردین و... ) در نهایت میگیرین . از الان نگران نگرفتن نباشین
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
تشکر کنندگان: اسفند89 ، taleghani ، قصه گو
دوستان کارت پایان خدمتی که تاریخ اعتبارش گذشته اشکالی ایجاد نمی کنه یا ببریمش برای تعویض ؟
تشکر کنندگان:
(2014-02-18 ساعت 11:01)nasim نوشته:  دوستان کارت پایان خدمتی که تاریخ اعتبارش گذشته اشکالی ایجاد نمی کنه یا ببریمش برای تعویض ؟

با احترام
مراقب باشید که زمانبر هست تعویض کارت
به من گفتن 1 ماهه کارت جدید میاد ولی با کلی پیگیری که خودم انجام دادم و دوستانم که لطف کردن در تهران پیگیر کارم بودن ، بیشتر از 3 ماه طول کشید تا کارت اومد

اگر نیروی انتظامی خدمت کردید زود آماده میشه، ولی ارتش و بسیج ممکنه بخاطر تعاریفی که یگان خدمت شما و چیزی که توی سیستم تعریف شده همخوانی نداشته باشه، زمانبر بشه.........
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: nasim
من ارتش بودم 40 روزه کارتم تعویض شد ولی فکر نمیکنم عدم تعویضش مشکلی ایجاد کنه
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: nasim
پس کلا سایت خراب شده بود! این صفحه کامنت هاش چی شده !!!
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: lighter
(2014-02-18 ساعت 11:01)nasim نوشته:  دوستان کارت پایان خدمتی که تاریخ اعتبارش گذشته اشکالی ایجاد نمی کنه یا ببریمش برای تعویض ؟

قبل از مصاحبه ریسک نکنید جهت تعویض کارت پایان خدمت و هیچ مشکلی هم با کارت قدیمی واسه مصاحبه پیش نمیاد بهتره بعد از مصاحبه واسه تعویض کارت اقدام کنید که دیگه نگرانی و دلواپسی هم از این بابت نداشته باشید ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Sam2014 ، ffrfar ، behfaza ، kage.omid ، مامان خانم ، nasim
سلام

یه سوال داشتم من مدت ۱ سال هست که در اروپا هستم و در این مدت مشغول یادگیری زبان بودم و متاسفانه هیچ کاری نتونستم پیدا کنم و خانواده‌ام منو تامین میکردن ،می‌خواستم بدونم روز مصاحبه همین حقایقو بگم قابل قبول هست اگه بپرسن تو این مدت چی‌ کار میکردی

تشکر کنندگان: alitab ، behfaza ، philter
(2014-02-20 ساعت 21:47)hamid_nazanin نوشته:  سلام

یه سوال داشتم من مدت ۱ سال هست که در اروپا هستم و در این مدت مشغول یادگیری زبان بودم و متاسفانه هیچ کاری نتونستم پیدا کنم و خانواده‌ام منو تامین میکردن ،می‌خواستم بدونم روز مصاحبه همین حقایقو بگم قابل قبول هست اگه بپرسن تو این مدت چی‌ کار میکردی

همین چیزی که الان گفتی اونجا هم بگو تازه کار نتونستی پیدا کنی که نکته مثبت هست از نظر کلیرنس اگر کار میکردی جای تاسف داشت واسه پروسه لاتاری
قانون اول لاتاری:کار از محکم کاری عیب پیدا میکنه(واسه بردن مدارک اضافی و تمکن مالی زیاد مصداق داره)
قانون دوم لاتاری:هر چی الافتر:بهتر(واسه کلیرنس)
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: hamid_nazanin ، lighter ، mohsenmb ، behfaza ، مامان خانم ، قصه گو ، nasim
سلام دوستان خوبم
میخواستم بدونم کسی می دونه تعویض شناسنامه چقدر طول می کشه؟؟
همسر من بدلیل اینکه مادرشان اسمشان را در شناسنامه تغییر داده و یک پیشوند به آن اضافه کرده باید شناسنامه اش را تعویض کند ورفته دفتر خدمات گفتند که ممکنه 2 ماه زمان ببره و من می ترسم که تا مصاحبمون حاضر نشهSad
شماره کیس:2014AS000061xx / برنده: خودم/تاریخ روئت قبولی در سایت:2می/ تعداد افراد کیس :2 نفر / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:08jun/ ارسال از طریق : ایمیل با کمک دوستان خوب مهاجر سراSmile کارنت: آپریل نامه دوم:شب چهارشنبه سوری
مصاحبه :14 میBig Grin /وضعیت کلیرنس /آپدیت های خودم و همسر:14 ,15 و16 ،20 مي، 11 ژوئن ،14 آگوست
تشکر کنندگان:
(2014-02-22 ساعت 10:50)taleghani نوشته:  سلام دوستان خوبم
میخواستم بدونم کسی می دونه تعویض شناسنامه چقدر طول می کشه؟؟
همسر من بدلیل اینکه مادرشان اسمشان را در شناسنامه تغییر داده و یک پیشوند به آن اضافه کرده باید شناسنامه اش را تعویض کند ورفته دفتر خدمات گفتند که ممکنه 2 ماه زمان ببره و من می ترسم که تا مصاحبمون حاضر نشهSad
سلام
من خودم حدود سه سال پیش چون همسرم تغییر نام داشت سه تا شناسنامه را در یک روز عوض کردم البته الان نمی دانم روال چطوره اما ان زمان من به خود مراکز ثبت احوال مراجعه کردم چون من و دوفرزندم در سه مرکز متفاوت ثبت شده بودیم مشکل خود را با نهایت ارامش برای کارمند توضیح دادم بعد هم تقاضا کردم با ریس ایشان صحبت کنم چون من فقط دو هفته برای تعویض پاسپورت و شناسنامه وقت داشتم و شاید باور نکنید نهایت همکاری را هر سه مرکز داشتند و با میانگین رانندگی به مرکز و شمال تهران در 8 ساعت در یک روز سه شناسنامه را تعویض کردم و برعکس تصورات رایج فقط 10 هزار تومان به ان هم با خواهش به یکی از کارمندان دادم البته حتی مشکل این که عقدنامه به نام قبلی بود را هم داشتم اما نهایت همکاری را کردند این تجربه شخصی من بود البته نمی دانم الان باید به کجا مراجعه کنید و شاید چون من مدارکی که نشان می داد محدودیت زمانی دارم را همراه داشتم
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: taleghani ، behfaza ، lighter ، nasim
دوستان کسی تا حالا از این سایت بریم سفر هتل رزرو کرده؟؟؟ من چک کردم قیمتاش خوبه تقریبا با بوکینگ برابره حتی یکم هم ارزونتر
می خواستم ببینم اگه کسی تجربه داره در این مورد و این سایت مطمئنه من ازش استفاده کنم و هتلمو بووک کنم
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: taleghani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان