کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-02-23 ساعت 20:44)farshadm999 نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 20:25)alimomen نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 16:14)lida55 نوشته:  خوب من از دوستان شنیدم اونها سوابق بیمه رو چک میکنن اما مطمئن نیستم بهر حال اگر ایشون به نام شرکت واسه خودشون بیمه رد کردن بهتره نام شرکت رو بگن
میشه از دوستانتون سوال بفرمایید وقتی شماره بیمه رو ندارن چجور میتونن چک کنن؟

بخدا من تو این مهاجرسرا یه چیزیی‌ می‌شنوم که تو بهشت زهرا برا مرده ها تعریف کنی‌ بلند میشن لزگی میرقصن!

از سفارت هیچ چیزی نه تنها چک نمیشه بلکه اصلا نمی‌شه که چک بشه! الان من شماره بیممو میدم به شما ، شما به هر کسی‌ که دوست داشتی شمارمو بده هیچ اطلاعاتی نمیخوام فقط اسم کوچیک منو از رو شمارم در بیارین. حتا فامیلیم نه فقط اسم کوچیکم!! چه حرفیه آخه دوست عزیز بیمه‌ چک می‌کنن چیه! این چه حرفیه می‌زنید آخه.

فرشاد جان شما شماره بیمه رو بده اسم و فامیل و سابقه رو تحویل بگیر داداشBig Grin
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: farshadm999 ، ojee ، behfaza ، taleghani ، محبت ، pari pariaaa
(2014-02-23 ساعت 21:44)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 20:44)farshadm999 نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 20:25)alimomen نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 16:14)lida55 نوشته:  خوب من از دوستان شنیدم اونها سوابق بیمه رو چک میکنن اما مطمئن نیستم بهر حال اگر ایشون به نام شرکت واسه خودشون بیمه رد کردن بهتره نام شرکت رو بگن
میشه از دوستانتون سوال بفرمایید وقتی شماره بیمه رو ندارن چجور میتونن چک کنن؟

بخدا من تو این مهاجرسرا یه چیزیی‌ می‌شنوم که تو بهشت زهرا برا مرده ها تعریف کنی‌ بلند میشن لزگی میرقصن!

از سفارت هیچ چیزی نه تنها چک نمیشه بلکه اصلا نمی‌شه که چک بشه! الان من شماره بیممو میدم به شما ، شما به هر کسی‌ که دوست داشتی شمارمو بده هیچ اطلاعاتی نمیخوام فقط اسم کوچیک منو از رو شمارم در بیارین. حتا فامیلیم نه فقط اسم کوچیکم!! چه حرفیه آخه دوست عزیز بیمه‌ چک می‌کنن چیه! این چه حرفیه می‌زنید آخه.

فرشاد جان شما شماره بیمه رو بده اسم و فامیل و سابقه رو تحویل بگیر داداشBig Grin
شما هم از آب گل آلود ماهی نگیر
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان:
(2014-02-23 ساعت 21:43)alimomen نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 21:32)nasim نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 12:40)Parand_r نوشته:  سلام دوستان. من يه سوالي واسم پيش اومده اگه لطف كنين راهنمايي كنين.
ما تو فرمايي كه پر كرديم شغل همسرمو self employed زديم. به نظرتون اسم شركتي هم كه دارن حتي اگه جاي فيزيكي نداشته باشه و صرفا براي قراردادها باشه لازمه ذكر كنيم اسم رو ؟ اونا ميدونن كه تو ايران بعضي ها حقيقي كار ميكنن و بعضي ها حقوقي؟ اگر لازم باشه كه بنويسيم فرم رو ببريم همراهمون و قبل مصاحبه عوض كنيم. ممنون از راهنمايي شما.

دوست عزیز نگران نباش مدارک دال بر تاریخ تاسیس شزکت و ببرین همراه ترجمه . آدرس هم اگه اونجا لازم بود بدین می توونین یه آدرس حتی خوونه بدین . دقیقا ما هم همینطور هستیم همسرم شرکت ثبت کرده چند سال پیش . در فرم های اولیه ما کار شرکت و نوشتیم و برای مصاجبه روزنامه رسمی + ترجمه اش و مدارک دال بر تاسیس شرکت و خواهیم بود حتی اساس نامه ها رو هم نمی بریم . اگه دوستان دیگه تجربه دارن راهنمایی کنن

ممنون
اصلا به این چیزها توجه نمیکنن بارها این نوع سوالات پرسیده شده ولی متاسفانه بازهم پرسیده میشه
شما مصاحبه شغلی نمیرید که بخان دنبال سابقه و لین داستانها باشن شما دقت کن که موقع ثبت نام لاتاری شرایط افراد واجد شرایط چی بوده؟غیر از این بوده که باید دیپلم داشته باشید>آیا ازتون خواسته بودن که باید فلان سال سابقه کار داشته باشید؟خیر
حالا هی برید پول بریزید تو جیب این مترجما و هی بگید کار از محکم کاری عیب پیدا نمیکنه آخر هم هی حساسیت ایجاد کنید تا کلیر بخورید
بابا واضحه-دیپلم-دیپلم
بیمه؟-نه
سابقه کار؟-نه
تاسیس شرکت ؟-نه
پول زیاد؟-نه
مدرک شاگرد اولی؟نه
قبولی تو المپیاد ریاضی؟نه
...

دوست عزیز من هنوز مصاحبه نرفتم و تجربشو ندارم اما وقتی در فرم های اولیه در این یاره گفته شده ( در مورد برنده اصلی منظورمه ) پس باید مدارکس دال بر تایید و صحت حرفتون بببرین . اگه توی فرم های اولیه در این باره چیزی گفته نشده حرف شما کاملا درسته
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: taleghani
(2014-02-23 ساعت 22:30)nasim نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 12:40)Parand_r نوشته:  سلام دوستان. من يه سوالي واسم پيش اومده اگه لطف كنين راهنمايي كنين.
ما تو فرمايي كه پر كرديم شغل همسرمو self employed زديم. به نظرتون اسم شركتي هم كه دارن حتي اگه جاي فيزيكي نداشته باشه و صرفا براي قراردادها باشه لازمه ذكر كنيم اسم رو ؟ اونا ميدونن كه تو ايران بعضي ها حقيقي كار ميكنن و بعضي ها حقوقي؟ اگر لازم باشه كه بنويسيم فرم رو ببريم همراهمون و قبل مصاحبه عوض كنيم. ممنون از راهنمايي شما.

دوست عزیز نگران نباش مدارک دال بر تاریخ تاسیس شزکت و ببرین همراه ترجمه . آدرس هم اگه اونجا لازم بود بدین می توونین یه آدرس حتی خوونه بدین . دقیقا ما هم همینطور هستیم همسرم شرکت ثبت کرده چند سال پیش . در فرم های اولیه ما کار شرکت و نوشتیم و برای مصاجبه روزنامه رسمی + ترجمه اش و مدارک دال بر تاسیس شرکت و خواهیم بود حتی اساس نامه ها رو هم نمی بریم . اگه دوستان دیگه تجربه دارن راهنمایی کنن

ممنون
اصلا به این چیزها توجه نمیکنن بارها این نوع سوالات پرسیده شده ولی متاسفانه بازهم پرسیده میشه
شما مصاحبه شغلی نمیرید که بخان دنبال سابقه و لین داستانها باشن شما دقت کن که موقع ثبت نام لاتاری شرایط افراد واجد شرایط چی بوده؟غیر از این بوده که باید دیپلم داشته باشید>آیا ازتون خواسته بودن که باید فلان سال سابقه کار داشته باشید؟خیر
حالا هی برید پول بریزید تو جیب این مترجما و هی بگید کار از محکم کاری عیب پیدا نمیکنه آخر هم هی حساسیت ایجاد کنید تا کلیر بخورید
بابا واضحه-دیپلم-دیپلم
بیمه؟-نه
سابقه کار؟-نه
تاسیس شرکت ؟-نه
پول زیاد؟-نه
مدرک شاگرد اولی؟نه
...

دوست عزیز من هنوز مصاحبه نرفتم و تجربشو ندارم اما وقتی در فرم های اولیه در این یاره گفته شده ( در مورد برنده اصلی منظورمه ) پس باید مدارکس دال بر تایید و صحت حرفتون بببرین . اگه توی فرم های اولیه در این باره چیزی گفته نشده حرف شما کاملا درسته

والا شما اولین نفری هستید که چنین تجویزی میکنید
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-02-23 ساعت 12:40)Parand_r نوشته:  
...

نسیم جان من کاملا با شما موافقم چون خودم هم با همین مشکل روبرو شدم و چون در فرمها از هر کسی که قراره بره مصاحبه خواسته شغلش را بنویسه من صلاح دونستم بنویسم چون باید می نوشتم اگر شما به سایت ثبت شرکتها مراجعه کنید alimomen عزیز و اسم طرف را بدید شرکتی که به نامش هست را میشه پیدا کرد پس از این جهت برای سفارت پیدا کردن آن کار دشواری نیست .همسر من 2 تا شرکت ثبت کرده بود که البته هر دو الان بسته شده اند و من ابتدا در فرم همسرم self -employed نوشتم ولی بعد متوجه شدم چون قبلا من از یکی از این شرکتها برای کار مهاجرت به کانادا ، نامه اشتغال به کار ارسال کرده بودم و دیگری را به سفارت آلمان برای گرفتن ویزا ارائه داده بودیم،نتیجتاً دوست عزیز من باید اعلام می کردم این قضیه را که البته دومی را که به سفارت آلمان ارائه دادم اصلا کاری با این شرکت انجام نشده در فرمم نیاوردم و می خوام شفاهی روز مصاحبه اعلام کننم و مجبورم از تاسیسش و انحلال شرکتها یک ترجمه هم برای روز مبادا ببرم ، اگر خواستن ارائه می دم اگر هم نخواستن که هیچ Wink
شماره کیس:2014AS000061xx / برنده: خودم/تاریخ روئت قبولی در سایت:2می/ تعداد افراد کیس :2 نفر / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:08jun/ ارسال از طریق : ایمیل با کمک دوستان خوب مهاجر سراSmile کارنت: آپریل نامه دوم:شب چهارشنبه سوری
مصاحبه :14 میBig Grin /وضعیت کلیرنس /آپدیت های خودم و همسر:14 ,15 و16 ،20 مي، 11 ژوئن ،14 آگوست
تشکر کنندگان: nasim
(2014-02-23 ساعت 22:55)alimomen نوشته:  

ممنون
بابا واضحه-دیپلم-دیپلم
بیمه؟-نه
سابقه کار؟-نه
تاسیس شرکت ؟-نه
پول زیاد؟-نه
مدرک شاگرد اولی؟نه
...

دوست عزیز !
در بردن مدارک هیچ اجباری نیست اینجا به زور نمی گیم این و باید ببری یا نه ! اینجا تنها برای مشورت کردن دور هم جمع شدیم . من نمی دونم شما رفتین مصاجبه یا نه و اینکه برای سابقه کاری چه چیزی ارائه کردین . هر کسی که با شما همفکره می توونه این مدرک تاسیس شرکت که فقط یک صفحه هست و ترجمه نکنه و نبره ! ( و البته از تجویز شما استفاده کنه ) . اگه کسی می خواد از سابقه کاری استفاده کنه باید یه مدرکی ببره که چند سال کار کرده !
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: Parand_r ، محبت ، sepideh jan
سلام

احتمال برگزاری زود هنگام امتحانات پایان سال از اواخر اردیبهشت ماه.

به گزارش افکارنیوز، عبدالرسول عمادی با بیان اینکه مرکز سنجش به دنبال اخذ مجوز برگزاری امتحانات پایانی سال تحصیلی در اواخر اردیبهشت ماه از شورای عالی آموزش و پرورش است، گفت: چنانچه شورای عالی موافقت کند، امتحانات خرداد ماه چند روز زودتر آغاز می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه ۲۳، ۲۴ خرداد ماه زمان آغاز مسابقات جام جهانی است، برای اینکه امتحانات دانش‌آموزان تداخلی با بازی‌ها نداشته باشد، از اواخر اردیبهشت ماه امتحانات دانش‌آموزان را آغاز می‌کنیم.

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش اظهار کرد: آموزش و پرورش امتحانات پایان سال تحصیلی را در خرداد ماه برگزار می‌کند اما برای اینکه دانش‌آموزان دغدغه‌ای در زمان امتحانات نداشته باشند، امتحانات را زودتر آغاز می‌کنیم که البته تاکنون شورای عالی آموزش و پرورش این موضوع را قطعی نکرده و برگزاری امتحانات زودهنگام منوط به اخذ مجوز از این شوراست.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

محبت عزيز ياد دخترم افتادم كه چه نقشه هايي كشيده بود.پيش خودش مي گفت آبان ميريم مصاحبه و تا ارديبهشت اونور آبيم، امتحانم بي امتحان!! جالبه كه ميخواد زودتر هم برگزار بشه!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: ffrfar ، kage.omid ، nasim ، lighter ، خسته از وطن ، ojee ، محبت ، behfaza
دوستانی که در این نظر سنجی شرکت نکردند، خواهش میکنم شرکت کنند، حتی کسانی که پست نمیذارن و فقط خواننده مطالب هستند و یا دوستانی که مصاحبه رفتند و یا قرار هست برن، این نظرسنجی کمک میکنه که متوجه بشیم تراکم کیس نامبرهای ایرانی در چه بازه عددی هست، از همگی ممنونم...

دوستان نیازی به نوشتن کیس نامبرتون نیست، فقط گزینه مربوط به کیس نامبرتون رو انتخاب کنید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: nasim ، nazanin fatemi
(2014-02-24 ساعت 11:10)nasim نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 22:55)alimomen نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 21:32)nasim نوشته:  دوست عزیز نگران نباش مدارک دال بر تاریخ تاسیس شزکت و ببرین همراه ترجمه . آدرس هم اگه اونجا لازم بود بدین می توونین یه آدرس حتی خوونه بدین . دقیقا ما هم همینطور هستیم همسرم شرکت ثبت کرده چند سال پیش . در فرم های اولیه ما کار شرکت و نوشتیم و برای مصاجبه روزنامه رسمی + ترجمه اش و مدارک دال بر تاسیس شرکت و خواهیم بود حتی اساس نامه ها رو هم نمی بریم . اگه دوستان دیگه تجربه دارن راهنمایی کنن

ممنون
بابا واضحه-دیپلم-دیپلم
بیمه؟-نه
سابقه کار؟-نه
تاسیس شرکت ؟-نه
پول زیاد؟-نه
مدرک شاگرد اولی؟نه
...

دوست عزیز !
در بردن مدارک هیچ اجباری نیست اینجا به زور نمی گیم این و باید ببری یا نه ! اینجا تنها برای مشورت کردن دور هم جمع شدیم . من نمی دونم شما رفتین مصاجبه یا نه و اینکه برای سابقه کاری چه چیزی ارائه کردین . هر کسی که با شما همفکره می توونه این مدرک تاسیس شرکت که فقط یک صفحه هست و ترجمه نکنه و نبره ! ( و البته از تجویز شما استفاده کنه ) . اگه کسی می خواد از سابقه کاری استفاده کنه باید یه مدرکی ببره که چند سال کار کرده !
ممنونم دوستان عزیز. راستش من اظهار نکرده بودم و خیلی اصراری هم ندارم که بگم فقط فکر کردم که باید اسم شرکتم مینوشتیم که الان قانع شدم مشکلی نیست . چون ما با مدرک لیسانس اقدام کردیم و نه کار اصراری نیست که بهشون ثابت کنیم و تاریخ ثبت و ترجمه مدارک شرکت رو ببریم .
راستی ما هیچ بیمه ای هم رد نکردیم . فقط چیزی که زنگ زدم و از دوستان ساکن اونجا پرسیدم این بود که اگه سوال کردن شرکت دارین بگین آره و اگخ اسم سوال کردن بگین زیاد توضیح ندین همون چیزی که همیشه دوستان عزیز تو اینجا توصیه میکنن .
تشکر کنندگان: محبت ، nasim
سلام

اگه یک نفر کسی رو توی آمریکا نداشته باشه چی میشه ؟ جز شرایط لاتاری که نبوده ... حالا خب در مصاحبه چی میشه ؟ کسی بوده که اینجوری بوده باشه ؟ اونوقت گرین کارتش کجا ارسال میشه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-02-24 ساعت 19:54)inforfang نوشته:  سلام

اگه یک نفر کسی رو توی آمریکا نداشته باشه چی میشه ؟ جز شرایط لاتاری که نبوده ... حالا خب در مصاحبه چی میشه ؟ کسی بوده که اینجوری بوده باشه ؟ اونوقت گرین کارتش کجا ارسال میشه ؟
سلام
دوست خوبم این مورد اصلا جای نگرانی نداره و این جزء شرایط لاتاری نیست که حتما کسی رو اونور داشته باشید، خیلیها بودن که با این شرایط ( بدون داشتن کسی اونطرف )الان اونور هستن و فقط یک آدرس نیاز دارید و اگر نتونستید کسی رو پیدا کنید از خدمات ایمیگرنجل استفاده کنید که تبلیغش بالای صفحه ست.

تشکر کنندگان: behfaza ، azadeh2014 ، pari pariaaa ، GreenRoad
(2014-02-24 ساعت 16:02)قصه گو نوشته:  محبت عزيز ياد دخترم افتادم كه چه نقشه هايي كشيده بود.پيش خودش مي گفت آبان ميريم مصاحبه و تا ارديبهشت اونور آبيم، امتحانم بي امتحان!! جالبه كه ميخواد زودتر هم برگزار بشه!
سلام
من از شنیدن مطالب اینچنینی واقعا متاثر میشم و وقتی به تاپیک کلیرنس میرم واقعا حالم بد میشه دوستانی رو میبینم که نمیشه براشون کاری کرد فقط از پروردگار میشه طلب رسیدن به آرزوهاشون رو کرد. امیدوارم برسید به آرزوهاتون.

تشکر کنندگان: alitab ، behfaza ، قصه گو ، خسته از وطن ، kage.omid ، pari pariaaa
دوستان سلام.یه سوال داشتم ممنون میشم اگر کسی مطلع هست جواب بده. من گواهی نامه راندگیم تاریخش گذشته آیا لازم تا ایران هستم جدید بگیرم یا برم آ م ری ک ا مال خودشون بگیرم؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-02-24 ساعت 21:25)hadi 747 نوشته:  دوستان سلام.یه سوال داشتم ممنون میشم اگر کسی مطلع هست جواب بده. من گواهی نامه راندگیم تاریخش گذشته آیا لازم تا ایران هستم جدید بگیرم یا برم آ م ری ک ا مال خودشون بگیرم؟؟؟
سلام
شما بهتر است برای تمدید ان و گرفتن گواهی نامه بین المللی اقدام کنید چون اگر در ا مر ی ک ا امتحان ایین نامه بدهید تا مدتی باید با همراه رانندگی کنید اما با داشتن گواهی بین الملل اجازه رانندگی به تنهایی را به شما می دهند در ضمن این گواهی نامه باعث میشود شرکت های بیمه مبلغ کمتری جهت بیمه ماشین در سال اول از شما بگیرند نسبت به یک شخص بی تجربه این را مطلب را در یکی از سفرنامه ها خواندم
خدانگهدار
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: behfaza ، azadeh2014 ، محبت ، nasim ، pari pariaaa ، hadi 747

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان