کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستان عزیز

یک سوال دارم من فرم ۲۳۰ را دارم آپدیت می‌کنم قسمت دوم فرم ۲۳۰ از سوال ۳۶ تا ۳۸ را هر چی‌ من تایپ می‌کنم تایپ نمی‌شه ? دوستان لطفا اگه کسی‌ میدونه منو راهنمایی کنه قبلا مطرح کردم و یکی‌ از دوستان زحمت کشیدن و جواب دادن اما من هر چی‌ فرم رو پر می‌کنم این قسمت برای تایپ غیر فعال هست چه جوری فرم رو پر کنم ؟ مصاحبه من نزدیک هست

تشکر کنندگان:
(2014-05-07 ساعت 13:12)اسفند89 نوشته:  با احترام
دوستان عزیز یه سوال؟
آیا همه افرادی که دوضرب شدن و منتظر، باید منتظر دریافت ایمیل درباره فرم معروف 9 سوالی باشند؟
این سوالات برای همه اونهایی که یه ضرب نمیشن، هست یا اینکه مهم نیست؟

ممنون از پاسخ دوستان عزیزم
سلام
خیر نیاز نیست همه منتظر باشن و برای همه دوضربیها نیست Winkو در صورت نیاز که عموما برای مدارک فوق و بالاتره و یا داشتن مشاغل خاص خود آفیسر بهتون میگه و براتون فرمش ایمیل میشه.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، azadeh2014 ، اسفند89 ، gema
(2014-05-07 ساعت 17:05)hamid_nazanin نوشته:  دوستان عزیز

یک سوال دارم من فرم ۲۳۰ را دارم آپدیت می‌کنم قسمت دوم فرم ۲۳۰ از سوال ۳۶ تا ۳۸ را هر چی‌ من تایپ می‌کنم تایپ نمی‌شه ? دوستان لطفا اگه کسی‌ میدونه منو راهنمایی کنه قبلا مطرح کردم و یکی‌ از دوستان زحمت کشیدن و جواب دادن اما من هر چی‌ فرم رو پر می‌کنم این قسمت برای تایپ غیر فعال هست چه جوری فرم رو پر کنم ؟ مصاحبه من نزدیک هست

این فـــــــــــرم رو هم امتحان کنید، اگر نشد دستی بنویسید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: gema ، hamid_nazanin ، mehrdad pharm
من پدرم دیپلم ردی ولی بیست سال کارفرما کارگاه جواهرسازی بوده ولی الان ظاهرا شغلشون در رنج مربوطه نیست همه مدارکمون کامل مدرک دیپلمش تا تیر ماه میاد به نطرتون باید چی کار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: محبت ، pari pariaaa
(2014-05-07 ساعت 23:32)pouya892 نوشته:  من پدرم دیپلم ردی ولی بیست سال کارفرما کارگاه جواهرسازی بوده ولی الان ظاهرا شغلشون در رنج مربوطه نیست همه مدارکمون کامل مدرک دیپلمش تا تیر ماه میاد به نطرتون باید چی کار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
شما برنده چه دوره ای هستید و اگر 2014 هستید کی مصاحبه تونه و اصلا کجای کاری اینا رو بگو تا بشه براتون نسخه پیچیدWink

تشکر کنندگان: pouya892 ، gema ، pari pariaaa ، farshad varaste ، kage.omid
بله 2014 هستیم مادیر متوجه شدبم واقدام کردیم 5 روز پیش فرمهامون رو ارسال کردیم ایمیل تاییدKCC رو گرفتیم کارنت شدیم و منتظر تاریخ مصاحبمون هستیم ولی در هر صورت ظاهرا نمره شغل پدرم به حد نصاب نمیرسه با اینکه کارفرما بوده و سابقش هم زیاد
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، meisam14
(2014-05-08 ساعت 00:51)pouya892 نوشته:  بله 2014 هستیم مادیر متوجه شدبم واقدام کردیم 5 روز پیش فرمهامون رو ارسال کردیم ایمیل تاییدKCC رو گرفتیم کارنت شدیم و منتظر تاریخ مصاحبمون هستیم ولی در هر صورت ظاهرا نمره شغل پدرم به حد نصاب نمیرسه با اینکه کارفرما بوده و سابقش هم زیاد
سلام
دوست خوبم اگر هنوز منتظر هستید که نامه دوم رو هم نگرفتید پس در جولای حداقل به مصاحبه دعوت میشید و البته نظر من برای مصاحبه شما اوایل آگوست خواهد بود یعنی مرداد ماه چون عموما بچه هایی که دیر ارسال کردن فرمهاشون رو حداقل 2ماهی زمان برد تا وقت مصاحبه بهشون اعلام شد نمونش دوست خودم که با کیس 1700 در مارچ مدارکش رو ارسال کرد و در جون داره برا مصاحبه میره. ضمنا بعد دریافت وقت مصاحبه و سفارت با مکاتبه و رایزنی با سفارت زمان مصاحبه رو هم میتونید جابجا کنید.Smile س نگران نباش

تشکر کنندگان: farshad varaste ، kage.omid ، azadeh2014 ، pouya892 ، ah1004 ، gema
با سلام دوستان
تو روز مصاحبه من وهمسرم، تو آنكارا،به همسرم كليرنس خورد ولي به من نه.
دو تا سوال داشتم يكي اينكه من چه جوري و از طريق چه سايتي رسيدن پاسپورتم به پست رو پيگيري كنم و اينكه براي همسرم اون سايتي كه سفارت داده واسه بررسي باز نمي شه از چه سايتي بايد كارش رو دنبال كنم؟
تشکر کنندگان:
اگه سفر های خارجی که رفتیم رو بخوان آیا فرم خاصی رو باید براشون پر کنیم یا باید فتو کپی از ویزاها بفرستیم یا اینکه روی یه کاغذ معمولی لیست سفر هارو بنویسیم و بدیم بهشون؟
ممنون میشم اگه کسی که این تجربه رو داره جواب بده
تشکر کنندگان: ah1004
سلام عزيزان
برگه صورتى به چه معناست ؟
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان:
(2014-05-08 ساعت 12:38)mosaferusa نوشته:  اگه سفر های خارجی که رفتیم رو بخوان آیا فرم خاصی رو باید براشون پر کنیم یا باید فتو کپی از ویزاها بفرستیم یا اینکه روی یه کاغذ معمولی لیست سفر هارو بنویسیم و بدیم بهشون؟
ممنون میشم اگه کسی که این تجربه رو داره جواب بده

از یکی از دوستان که خواستند فقط روی کاغذ نوشت تاریخ سفرهارو
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: farshad varaste ، azadeh2014 ، pari pariaaa
(2014-05-08 ساعت 14:45)Hassan2014 نوشته:  سلام عزيزان
برگه صورتى به چه معناست ؟
کارت صورتی در قطع کاغذ یادداشت (مربع ) = یک ضرب Big Grin
برگ صورتی در قطع A4 = کلیرنس Sad(در بعضی از سفارت ها و بعدش فرم 9 یا 10 سوالی براشون ایمیل میشه باید جواب بدن و به سفارت فوروارد کنن )
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، azadeh2014 ، ffrfar ، محبت ، Hassan2014 ، gema ، kage.omid
برگه صورتى A4 رو داد وگفت اين مداركو وقتى كيستون تو اين سايت اومد واسم بيار
حالا من كليرنس خوردم يا نقص مدرك دارم ؟
ممنون از راهنماييتون!
البته نه خدمت كردم و نه شغل دولتى داشتم
گيرشم اين بود كه ديپلمت كو در صورتى كه من پيش دانشگاهيمو برده بودم
اخه موقع گرفتن پيش دانشگاهى مدرسه ديپلم رو گرفت
نميدونم بهم ميدن يا نه!
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان: ffrfar ، gema
سلام دوستان،
ما اگر که خروجی برای حالت زمینی را بپردازیم ولی بعدش پشیمان شویم و بخواهیم که هوائی برویم میتوانیم فقط اختلاف هزینه های بین آن دو یعنی بین ۷۵۰۰۰ تومان و ۲۵۰۰۰ تومان را بپردازیم در یک فیش جداگانه؟(نفری ۵۰۰۰۰ تومان اضافه)
در چه بانک هائی قابل پرداخت است؟ در وجه کجا و به چه حسابی؟
ممنون از لطفتان.
تشکر کنندگان:
(2014-05-08 ساعت 21:26)ah1004 نوشته:  سلام دوستان،
ما اگر که خروجی برای حالت زمینی را بپردازیم ولی بعدش پشیمان شویم و بخواهیم که هوائی برویم میتوانیم فقط اختلاف هزینه های بین آن دو یعنی بین ۷۵۰۰۰ تومان و ۲۵۰۰۰ تومان را بپردازیم در یک فیش جداگانه؟(نفری ۵۰۰۰۰ تومان اضافه)
در چه بانک هائی قابل پرداخت است؟ در وجه کجا و به چه حسابی؟
ممنون از لطفتان.

بانک ملی
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان