کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-05-06 ساعت 21:26)Sam2014 نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 21:12)hamid_nazanin نوشته:  دوستان عزیز

یک سوال دارم من فرم ۲۳۰ را دارم آپدیت می‌کنم قسمت دوم فرم ۲۳۰ از سوال ۳۶ تا ۳۸ را هر چی‌ من تایپ می‌کنم تایپ نمی‌شه می‌تونم این قسمت رو با خودکار پر کرد؟
و سوال بعداینکه جواب سوال زیر رو باید بله زد؟ سوال ۴۳ ا قسمت دوم فرم ۲۳۰ ?
( would you like to receive a replacement card (you must answer yes to question 43 b to receive a card
درود بر شما حمید خان
شما در فرم 230 فیلد های 1 الی 3 را درست کنید ، فیلدهای 36 تا 38 خودشون درست میشن (لینک هستند) ...نیازی به خودکار و اینها نیست.
سوال 43 مربوط به SSN یا شماره سوشیال سیکیوریتی هست .
شما در فیلد شماره 43a باید باکس NO را تیک کنی یعنی تا به حال SSN نداشتم و در پایینش باکس YES یعنی درخواست دارید که شماره شوسیال برای شما اختصاص داده بشه.
در قسمت 43b باکس YES را علامت می زنید که اجازه دسترسی دولت را به اطلاعات شما میدهد .
موفق باشید.

شکر از جواب شما

من منظور شما را درست متوجه نشدم من فرم دیس ۲۳۰ رو از خود سایت باز میکنم و بعد از ذخیره کردن فرم رو پر می‌کنم اما در این قسمت غیر فعال هست و چیزی تایپ نمی‌شه می‌شه لطفا لینک رو برام بذارین ؟
تشکر کنندگان:
سلام
در ارتباط با ارز مسافرتی کامل راهنماییم می کنید ؟ ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-05-06 ساعت 23:37)estanfordbineh نوشته:  سلام

رسید پرداخت عوارض خروج از کشور(یک نسخه هم برا فرودگاه میخواید و اگر یک نسخه بانک به خودتون داده، برای دریافت ارز کپی بهشون بدید) به همراه بلیط و کپی و پاسپورت و کپی
با وجه نقد به میزان خرید 300 دلار با نرخ مرجع تشریف ببرید بانک ملت یا سامان( اگر اشتباه نکنم)

بانک هم رسیدی بهتون میده که با ارائه اون در فرودگاه به شعبه بانک، ارز را دریافت میکنید
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: m_yek ، محبت ، aghaghia ، estanfordbineh ، azadeh2014 ، خسته از وطن ، gema ، kage.omid
(2014-05-06 ساعت 23:37)estanfordbineh نوشته:  سلام

سلام دوست عزیز
ارز مسافرتی به مبلغ 300$ دلار است که شعبه های ارزی بانک ملت و بانک سامان می پردازند شما برای گرفتن ارز باید مبلغ 75000 تومان به حساب عوارض خروج از کشور در بانک ملی پرداخت کنید بعد فیش بانکی را همراه با بلیط و ویزا و پاسپورت نزد باجه ارزی بانک ملت یا سامان برده و مبلغ نزدیک به 780000 تومان که(بستگی به قیمت ارز دولتی زمان خرید هم دارد ) به حساب ارز دولت ریخته و بعد فیش بانکی را که باجه ارزی مهر و امضا کرده را همراه خود به فرودگاه برد و از بانک مربوط با دادن فیش بانکی و دیدن پاسپورت 300$ دلار ارز را دریافت نمایید
توجه داشته باشید که بعد از گرفتن ارز در سال 93 تا سال 94 ارز دولتی به شما تعلوق نمیگیرد .
شماره کیس:**2014AS000051 خودم تنها هستم Cool مصاحبم 23 آپریل ابوظبی >>>> ويزا يك ضررررررررررررب >>>>> به لطف خدا Smile
تشکر کنندگان: محبت ، aghaghia ، ffrfar ، estanfordbineh ، azadeh2014 ، farshad varaste ، gema ، kage.omid
با سلام دوستان
اگه كسى تو مصاحبه با نقص مدرك مواجه بشه بايد چيكار كنه ؟
يعنى بايد ماهها منتظر بمونه مثل كليرنس ؟
ممنون ميشم از راهنماييتون!
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان: gema
(2014-05-07 ساعت 00:38)Hassan2014 نوشته:  با سلام دوستان

سلام اگر که نقص مدرک از جانب شما باشه یعنی تحصیلی و یا چیزی شبیه به این هر موقع که شرایط گرفتن ویزا رو داشته باشین با تکمیل مدارک و ارجاع اون به سفارت ویزاتون رو میگیرین.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: محبت ، gema ، kage.omid
(2014-05-07 ساعت 01:17)H Pier نوشته:  

سلام اگر که نقص مدرک از جانب شما باشه یعنی تحصیلی و یا چیزی شبیه به این هر موقع که شرایط گرفتن ویزا رو داشته باشین با تکمیل مدارک و ارجاع اون به سفارت ویزاتون رو میگیرین.

دوست عزيز مديكال من و همسرم با مشورت با دكتر اونگان نقص داره
همسرم بارداره و نتونست مديكال انجام بده
دكتر به من كه برنده هستم گفت هيچكدوم انجام ندين و تو سفارت توضيح بدين
حالا من پنج شنبه مصاحبه دارم و اگه فقط نقص مدرك بخورم اونا بهم وقت ميدن يا هر موقع كه مديكالم انجام شد بايد برم سفارت؟

(2014-05-07 ساعت 01:37)Hassan2014 نوشته:  
(2014-05-07 ساعت 01:17)H Pier نوشته:  

دوست عزيز مديكال من و همسرم با مشورت با دكتر اونگان نقص داره
همسرم بارداره و نتونست مديكال انجام بده
دكتر به من كه برنده هستم گفت هيچكدوم انجام ندين و تو سفارت توضيح بدين
حالا من پنج شنبه مصاحبه دارم و اگه فقط نقص مدرك بخورم اونا بهم وقت ميدن يا هر موقع كه مديكالم انجام شد بايد برم سفارت؟

ممنون
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان:
سلام دوستان سوالم اینه که عوارض خروج از کشور برای همه باید پرداخت بشه ؟ منظورم بچه هاست؟ تشکر
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان:
(2014-05-07 ساعت 11:32)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان سوالم اینه که عوارض خروج از کشور برای همه باید پرداخت بشه ؟ منظورم بچه هاست؟ تشکر
سلام
بله هر پاسپورت 75000 تومان بانک ملی ایران واریز کنید چه بچه چه بزرگ سال حتما شماره ملی را هم همراه داشته باشید راستی حواله ارزی هم بانک ملت و سامان می دهند فراموش نکنید
موفق باشی
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، poem ، farshad varaste ، gema ، محبت ، pari pariaaa
دوستان یک سوال دیگه؛ یکسری دیگه از فرمهای اولیه باید پر کنیم و همراه خودمون ببریم؟
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان:
با احترام
دوستان عزیز یه سوال؟
آیا همه افرادی که دوضرب شدن و منتظر، باید منتظر دریافت ایمیل درباره فرم معروف 9 سوالی باشند؟
این سوالات برای همه اونهایی که یه ضرب نمیشن، هست یا اینکه مهم نیست؟

ممنون از پاسخ دوستان عزیزم
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان:
سلام دوستان گلم .می خواستم بدونم اگه یه نمونه CV آماده بخواهم کجا باید پیدا کنم؟ یا اگر کسی از دوستان داره ممنون می شم برای من بگذاره یا آدرسشو به من بده. باتشکر
2014AS74xx , تاريخ رويت:11 May , ارسال فرمها:17 june با DHL, سفارت:ابوظبی، مصاحبه:هفته دوم june، ویزا:یکضرب
تشکر کنندگان:
(2014-05-07 ساعت 16:30)meisam14 نوشته:  سلام دوستان گلم .می خواستم بدونم اگه یه نمونه CV آماده بخواهم کجا باید پیدا کنم؟ یا اگر کسی از دوستان داره ممنون می شم برای من بگذاره یا آدرسشو به من بده. باتشکر
در سایت ایران تلنت خیلی راحت میتونید یک رزومه استاندارد به زبان انگلیسی بسازید و پرینت بگیرید یا ایمیل کنید.... http://www.irantalent.com/
سلام دوستان عزیز
نقشه انکارا برای سیستم اندرید جایی هست که بتونیم به صرت offline ازش استفاده کنیم؟؟
Smile*let's keep on trying and hope the best will happen*Smile
تشکر کنندگان:
(2014-05-07 ساعت 12:22)azadeh2014 نوشته:  دوستان یک سوال دیگه؛ یکسری دیگه از فرمهای اولیه باید پر کنیم و همراه خودمون ببریم؟
نه دوست عزیز لازم نیست از فرمهای اولیه همراهتون باشه. البته برای ابوظبی رو عرض کردم
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، alitab ، محبت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان