کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-05-14 ساعت 15:16)estanfordbineh نوشته:  سلام،
من امروز در آنکارا مصاحبه داشتم،تنها ایرادی که گرفتند این بود که تمکن مالی من کافی نیست ، من 15،754.35 دلار تو حسابم داشتم ، به من گفتند تمکن مالی یا اسپانسر بیاری بهت ویزا میدیم ، لطفا در این زمینه من را راهنمایی کنید ، آیا امکانش هست طی همین دوروز کاری بتونم مشکلم رو حل کنم.

تنهاه راهش گرفتن bank statement جدید هست با پول بیشتر.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: estanfordbineh ، nasim ، gema
سلام به همه دوستان

آیا کسی هست که گفته باشه کار نداره و خونه دار بوده . مشکلی پیش میاد؟
ممنون میشم کمکم کنین.
تشکر کنندگان: ah1004 ، farshadm999 ، mohsenmb
(2014-05-14 ساعت 16:20)Man10 نوشته:  سلام به همه دوستان

ممنون میشم کمکم کنین.
سلام
احتمالا یک ضرب ویزا می گیره
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: gema ، farshad varaste
(2014-05-14 ساعت 16:20)Man10 نوشته:  سلام به همه دوستان

ممنون میشم کمکم کنین.

چه بهتر ۱ ضرب می‌گیرید راحت.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: gema ، meisam14 ، farshad varaste
من امروز در آنکارا مصاحبه داشتم،تنها ایرادی که گرفتند این بود که تمکن مالی من کافی نیست ، من 15،754.35 دلار تو حسابم داشتم ، به من گفتند تمکن مالی یا اسپانسر بیاری بهت ویزا میدیم ، لطفا در این زمینه من را راهنمایی کنید ، آیا امکانش هست طی همین دوروز کاری بتونم مشکلم رو حل کنم.

به من هم گفتن روزی که (انشااله) اسمت اعلام شد که بیای ویزا بگیری، تمکن مالی جدید بیار. پول یا سند خونه هرکدوم که دلت خواست

گفتم اگر احتیاجه براتون پست کنم ؟
گفت احتیاج نیست و هرطور دوست داری انجام بده

مصاحبه من آنکارا بود
تمکن هم حدود 13هزار دلار بود
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: gema ، estanfordbineh
(2014-05-14 ساعت 11:06)farshad varaste نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 09:05)rtt نوشته:  
(2014-05-13 ساعت 23:08)atial نوشته:  
(2014-05-13 ساعت 22:14)Lemony نوشته:  دوستان من الان انکارا هستم و فردا مصاحبه دارم،امروز جواب معاینه پزشکی رو گرفتم.سی دی،فرم DS3025 و یه پاکت که نوشته نباید درش باز بشه به همراه فرمی که توش توضیحات مربوط به این مدارک و تاریخ اکسپایر شدن مدیکال ذکر شده،همگی به هم منگنه شدن.توی همین توضیحات برگه نوشته شده فرم DS3025 الصاقی به پاکت سربسته ی معاینات پزشکی شما کارت واکسیناسیون شماست.این برگه در ایالات متحده به دفعات خواسته خواهد شد.لطفا برای راحتی کار خود حتما چند کپی از برگه ی مذکور به همراه داشته باشید.برگه Vaccination Documention Worksheet نام دارد و حاوی لیست واکسنهاییست که تا کنون دریافت نموده اید.
حالا سوال من اینه که فردا این فرمو دیگه تحویل ما نمی دن؟ اخه کپی نگرفتم ازش هنوز،ترسیدم منگنه شو باز کنم!
سلام دوستم ،، ما ۵ شنبه پیش مصاحبه داشتیم، آنکارا ،، آفیسر خودش اون برگ رو جدا میکنه و میده بهتون و توضیح میده که تو نگهداری اون دقت کنید ، بعد شما میتونید هر تعداد که خواستید کپی بگیرید
دوستان برای جواب مدیکال به شما سی دی هم دادن؟؟؟؟ به من سی دی ندادن فقط یک برگه دادن که گفتن مال خودته و توش واکسنایی که زدمو نوشته یه پاکت هم که عکس قفسه سینه هستش ولی سی دی در کار نیست!!!!!!!!!
ظاهرا Lemony آنکارا مصاحبه شدن و در آنکارا مثل اینکه سی دی میدن

من هم آنکارا بودم

برا قفسه سینه سی دی دادن
روز مصاحبه هم فقط پاکت دربسته را که اسمتون روش هست را میخوان
بقیه مدارک را خودتون جدا کنید و پیشتون باشه
برگه راهنما و برگه واکسن و عکس یا سی دی قفسه سینه

اشتباهی را که من و خیلی از دوستان دیگه مرتکب شدیم هم این بود که کارت زرد پاستور را تحویل دادیم و اونا هم نگهش داشتن

ظاهرا میشده کپی کارت را داد

البته مهم به یاری خدا ویزا گرفتن هست که اگر ویزا را بگیریم دیگه مشکلی نیست

ارزوی موفقیت برای همه دوستان
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان:
(2014-05-14 ساعت 20:18)اسفند89 نوشته:  

به من هم گفتن روزی که (انشااله) اسمت اعلام شد که بیای ویزا بگیری، تمکن مالی جدید بیار. پول یا سند خونه هرکدوم که دلت خواست

مصاحبه من آنکارا بود
یعنی منظورتون اینه که من برگردم ؟ چون من خیلی مضطربم میخواستم بمونم تا از ایران دوباره برام تمکن مالی بفرستند ؟
تشکر کنندگان:
اعتبار ‍پاسپورت طی ۶ ماه آینده تموم میشه. ۴ ماه هم هست که منتظر AP هستم. آیا باید پاسپورتمو عوض کنم؟
?Oh, look! The world is burning... Isn't that beautiful
تشکر کنندگان:
(2014-05-14 ساعت 23:52)Doogh نوشته:  اعتبار ‍پاسپورت طی ۶ ماه آینده تموم میشه. ۴ ماه هم هست که منتظر AP هستم. آیا باید پاسپورتمو عوض کنم؟
سلام
بله دوست خوبم برو تعویض کن پاسپورت برای سفر باید بالای 6 ماه اعتبار داشته باشه. و حداکثر 2هفته ای میاد.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: Doogh ، farshad varaste ، mohsenmb ، gema ، kage.omid
(2014-05-14 ساعت 22:07)estanfordbineh نوشته:  

مصاحبه من آنکارا بود
یعنی منظورتون اینه که من برگردم ؟ چون من خیلی مضطربم میخواستم بمونم تا از ایران دوباره برام تمکن مالی بفرستند ؟

اینو باید کارمند سفارت دقیقا به شما گفته باشه که اگر الان تمکن ببری ویزاتون داده میشه یا مثل من چک خوردید و موقع اعلام دریافت ویزا باید براشون ببرید

روز مصاحبه من، یه خانومی بود که ظاهرا یکی از ترجمه هاش قدیمی بود تاریخش 2012 بود. افیسر بش گفته بود اگر الان ببری و درستش کنی دیگه هیچ ایرادی نداره پروندت و ویزا را میگیری. ایشون هم اومده بود بیرون و برد ترجمه را بروز کرد و حدود مثلا 2 ساعت کارش زمان برد شاید. مجدد رفت توی سفارت و البته بقیش را نمیدونم چی شد!Sad
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: lighter ، farshad varaste ، estanfordbineh ، gema
(2014-05-15 ساعت 00:20)اسفند89 نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 22:07)estanfordbineh نوشته:  

مصاحبه من آنکارا بود

اینو باید کارمند سفارت دقیقا به شما گفته باشه که اگر الان تمکن ببری ویزاتون داده میشه یا مثل من چک خوردید و موقع اعلام دریافت ویزا باید براشون ببرید

روز مصاحبه من، یه خانومی بود که ظاهرا یکی از ترجمه هاش قدیمی بود تاریخش 2012 بود. افیسر بش گفته بود اگر الان ببری و درستش کنی دیگه هیچ ایرادی نداره پروندت و ویزا را میگیری. ایشون هم اومده بود بیرون و برد ترجمه را بروز کرد و حدود مثلا 2 ساعت کارش زمان برد شاید. مجدد رفت توی سفارت و البته بقیش را نمیدونم چی شد!Sad

سلام دوست عزيز. من تو يكي از پست ها خيلي وقت پيش خوندم كه يكي از دوستان وقتي به حسابش گير دادن كه كمه تو تهران ريختن به حسابش و دوباره رفت مصاحبه و ويزاش رو گرفت. به شما برگه اي دادن كه روش جايي رو تيك زده باشن ؟ چون ممكنه شامل مراحل اداري هم شده باشيد اگر خير به احتمال زياد با بالا بردن تمكن ديگه نيازي به سفر دوباره نيست.
2014AS4XXX( ٢ نفر) ، تاريخ رويت قبولي :1 مي ، تاريخ ارسال فرمها :16 مي با ايميل
تاريخ كارنت شدن: ژانويه ، ابوظبي ، تاريخ مصاحبه : هفته دوم مارچ دريافت برگه آبي كليرنسCool
تشکر کنندگان: اسفند89 ، estanfordbineh ، gema
دوستان يه سوالي يكي از دوستا از من پرسيد من دقيق نميدونستم. اگر شخصي با عكسي كه پارسال براي لاتاري فرستاده امسال هم شركت كنه و عكس رو ازش قبول كنن و حتي كانفرميشن نامبر هم بدن آيا اون فرد از قرعه كشي حذف ميشه؟ اگر بله از كجا متوجه ميشن كه عكس قديميه؟ ممنون از كمكتون ممكنه يه كم بي ربط باشه ولي سوال مهميه براشون.
2014AS4XXX( ٢ نفر) ، تاريخ رويت قبولي :1 مي ، تاريخ ارسال فرمها :16 مي با ايميل
تاريخ كارنت شدن: ژانويه ، ابوظبي ، تاريخ مصاحبه : هفته دوم مارچ دريافت برگه آبي كليرنسCool
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 01:35)Arash2013 نوشته:  دوستان يه سوالي يكي از دوستا از من پرسيد من دقيق نميدونستم. اگر شخصي با عكسي كه پارسال براي لاتاري فرستاده امسال هم شركت كنه و عكس رو ازش قبول كنن و حتي كانفرميشن نامبر هم بدن آيا اون فرد از قرعه كشي حذف ميشه؟ اگر بله از كجا متوجه ميشن كه عكس قديميه؟ ممنون از كمكتون ممكنه يه كم بي ربط باشه ولي سوال مهميه براشون.

برا ثبت نام شرکت در قرعه کشی اگر عکسش قدیمی باشه ایرادی نداره و فقط باید اون شرایط عکسهای صحیح را رعایت کرده باشه،ولی انشااله اگر برنده بشه حتما باید عکس جدید بگیره و هیچ مشکلی هم براش پیش نمیاد
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: farshad varaste ، Arash2013
از مديران و دوستان عزيز لطفا كمك كنيد
ما امروز وقت سفارت داريم كارت پايان خدمت همسرم كه اون قبلي است و اون را ترجمه كرديم وهمراه آورديم و بعد كارت جديدش آمد حالا بهتر كارت جديد را نشان بديم يا فقط همون قبلي رو
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 09:38)m_nikparvaz نوشته:  از مديران و دوستان عزيز لطفا كمك كنيد
ما امروز وقت سفارت داريم كارت پايان خدمت همسرم كه اون قبلي است و اون را ترجمه كرديم وهمراه آورديم و بعد كارت جديدش آمد حالا بهتر كارت جديد را نشان بديم يا فقط همون قبلي رو
ترجمه دومی رو اگر همراهتون دارید قطعا دومی ولی اگر ندارید راهی جز ارائه همون اولی نمیمونه.... موفق و پیروز باشید.....
تشکر کنندگان: farshad varaste ، Arash2013 ، aghaghia ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان