کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-06-12 ساعت 14:57)Doogh نوشته:  دوستانی که "پاس سفید" دارند٬ ممکنه راهنمایی کنید که آیا با این مدرک مثل پاس آمریکایی برخورد میشه؟ یعنی مثلا میشه بدون ویزا باهاش رفت کانادا؟ یا اروپا؟

جلال خالق!! دوست من پاسپورت سفید که پاسپورت نیست!! اجازه خروج از آمریکا برای بیش از ۶ ماه هست که گیرین کاردتون باطل نشه ، و فقط هم ۱ بار صادر میشه!!
خوشحالم.
تشکر کنندگان: Doogh ، gema ، alitab
(2014-06-12 ساعت 15:15)farshadm999 نوشته:  
(2014-06-12 ساعت 14:57)Doogh نوشته:  دوستانی که "پاس سفید" دارند٬ ممکنه راهنمایی کنید که آیا با این مدرک مثل پاس آمریکایی برخورد میشه؟ یعنی مثلا میشه بدون ویزا باهاش رفت کانادا؟ یا اروپا؟

جلال خالق!! دوست من پاسپورت سفید که پاسپورت نیست!! اجازه خروج از آمریکا برای بیش از ۶ ماه هست که گیرین کاردتون باطل نشه ، و فقط هم ۱ بار صادر میشه!!

با عرض پوزش تصحیح کنم که تو همین مهاجرسرا دوستی بودن که 2 بار پشت سر هم پاس سفید گرفتن
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadm999 ، gema ، alitab
دوستان و اساتید عزیز در مورد سایت CEAC سوال داشتم این سایت برای کیس نامبر ما علارقم این که 3 نفر هستیم 2 تا کیس نامبر برای کیس اصلی داره !!! البته من نمیدونم اوضاع از چه قراره چون من زیر مجموعه مادرم هستم و تاریخ ثبت نام لاتاری زیر 21 سال بودم الان سنم بالای 21 شده ! ولی اسمم تو نامه مصاحبه هست ! ( نامه دوم ) و KCC گفت تصمیم گیرنده در مورد من آفیسر سفارت هست و باید در مورد این مساله با اون بحث کنم ! چون گویا قانونی هست که پروسه لاتاری را از سن آدم کم میکنند و باید زیر 21 بشه که مشگلی نداشته باشه ! تو سایت CEAC تاریخ ایجاد کیس رو دقیقا تاریخ ثبت نام در لاتاری زده نوامبر 2012 که من اون موقع 20 سال و 10 ماهم بوده !! والا نمیدونم اوضاع از چه قراره کسی هست منو راهنمایی کنه !؟ Sad سفارت ایروان هستم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.می خواستم بپرسم از کجا متوجه می شن که شعل یک نفر دولتیه یا نه؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،

سوال خیلی مهمی دارم، لطفا کمکم کنید:

زمانی که من وارد آ م ر ی ک ا شدم و حساب باز کردم آیا پولی که از ایران برام حواله بزنند، مالیات بهش تعلق می گیره؟

سپاسگزارم
شماره کیس: 2014AS2xxx#هفته چهارم ژانویه، ایروان#
آپدیت ها: سه، چهار و شش فوریه/پنج مارچ/شش جون، نه جون/بعد ‎135‎ روز کلیر#
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-06-13 ساعت 21:10)amirrbco نوشته:  سلام دوستان،

زمانی که من وارد آ م ر ی ک ا شدم و حساب باز کردم آیا پولی که از ایران برام حواله بزنند، مالیات بهش تعلق می گیره؟

سپاسگزارم

دوست من اگه منظورتو از حواله سویفت هستش بستگی به نوع حسابتون داره ( حداقل تو اروپا که اینجوریه ).

من شخصاً یه پیشنهاد بهتون دارم به جای استفاده از سویفت ، از MoneyGram یا Western Union استفاده کنید تو ایران هم فراوون هستن که این نوع حواله رو براتون میزنن کافیه با پاسپورتون و دونستن پین نامبر ترانسفر برید از نزدیک‌ترین وسترن یونیون محلتون پول رو دریافت کنید. فیش کمتر از سویفت هست و امن تر هست.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: shahrzad001 ، alitab
(2014-06-13 ساعت 21:30)farshadm999 نوشته:  

سپاسگزارم

دوست من اگه منظورتو از حواله سویفت هستش بستگی به نوع حسابتون داره ( حداقل تو اروپا که اینجوریه ).

من شخصاً یه پیشنهاد بهتون دارم به جای استفاده از سویفت ، از MoneyGram یا Western Union استفاده کنید تو ایران هم فراوون هستن که این نوع حواله رو براتون میزنن کافیه با پاسپورتون و دونستن پین نامبر ترانسفر برید از نزدیک‌ترین وسترن یونیون محلتون پول رو دریافت کنید. فیش کمتر از سویفت هست و امن تر هست.
سلام فرشاد عزیز
میشه بیشتر در مورد western union توضیح بدید یعنی محدودیت نداره ...
ممنون
تشکر کنندگان: farshadm999 ، alitab
(2014-06-13 ساعت 22:23)bahram2014 نوشته:  

سپاسگزارم

سلام فرشاد عزیز
ممنون

WesternUnion اینجوریه که یه نفر میره تو WU با پاسپورتش به نام شما یه پولی‌ رو میریزه ، WU بهش یه پین نامبر میده، شما در هر جای دنیا که هستید هر جا علامت WU رو دیدید میرید داخل پاسپورتتون و نشون میدید میگید سلام من اینم ، پین نامبر هم اینه ، پول رو اخ کنید لطفا. اونا هم پول رو تقدیم می‌کنن. نه حواله ای هست نه چیزی ، پول هم الان براتون مثلا از دوبی‌ بزنن تو وسترن چند دقیقه بعد میتونید تو سواحل هوایی‌ از وسترن تحویل بگیرید.

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%88%D8%B...9%88%D9%86
خوشحالم.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، gema ، reza_norouzi ، alitab
(2014-06-13 ساعت 23:17)farshadm999 نوشته:  

سپاسگزارم

سلام فرشاد عزیز
ممنون

WesternUnion اینجوریه که یه نفر میره تو WU با پاسپورتش به نام شما یه پولی‌ رو میریزه ، WU بهش یه پین نامبر میده، شما در هر جای دنیا که هستید هر جا علامت WU رو دیدید میرید داخل پاسپورتتون و نشون میدید میگید سلام من اینم ، پین نامبر هم اینه ، پول رو اخ کنید لطفا. اونا هم پول رو تقدیم می‌کنن. نه حواله ای هست نه چیزی ، پول هم الان براتون مثلا از دوبی‌ بزنن تو وسترن چند دقیقه بعد میتونید تو سواحل هوایی‌ از وسترن تحویل بگیرید.

از ایران که بخاطر تحریم ها امکانش نیست ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: gema ، farshadm999 ، alitab
سلام دوستای عزیزم. از دوستان کسی بوده که جراحی زیبایی داشته و احیانا روز مدیکال ازش مدرکی برای این جراحی خواسته باشن و یا روی قضیه حساس شده باشن؟
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان:
(2014-06-13 ساعت 23:26)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 23:17)farshadm999 نوشته:  

سپاسگزارم

سلام فرشاد عزیز
ممنون

از ایران که بخاطر تحریم ها امکانش نیست ...

دوست من امکانش هست، مگه شما میرید صرافی براتون حواله بزنه از تو حساب بانک ملی‌ میزنه؟

اینا همه کسایی هستن که توی کشور‌هایی‌ مثل امارات، مالزی،... حساب دارن و رابطی دارن که براتون انجام میده. من بیش از ۱۰۰ تا صرافی تو تهران میشناسم که وسترن میزانه.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: lida55 ، KIMIA2005 ، خسته از وطن ، shahrzad001
دوستان، بعد از اینکه ان شاالله کلیر شدیم، باید مبلغی رو در سفارت بپردازیم؟ من مصاحبه ام در ارمنستان بود. بطور کل بعد از کلیرنس برای دریافت ویزا چه هزینه هایی داریم؟
تشکر کنندگان:
(2014-06-14 ساعت 02:03)M@hdi نوشته:  دوستان، بعد از اینکه ان شاالله کلیر شدیم، باید مبلغی رو در سفارت بپردازیم؟ من مصاحبه ام در ارمنستان بود. بطور کل بعد از کلیرنس برای دریافت ویزا چه هزینه هایی داریم؟
اگر بخواهین تمدید مدیکال کنید اون هزینه دوباره کامل هست اما سفارت هیچ پولی نمیگیره گویا ایروان عکس جدید می خواهد
تشکر کنندگان: M@hdi ، alitab ، gema
(2014-06-14 ساعت 00:46)gema نوشته:  سلام دوستای عزیزم. از دوستان کسی بوده که جراحی زیبایی داشته و احیانا روز مدیکال ازش مدرکی برای این جراحی خواسته باشن و یا روی قضیه حساس شده باشن؟

نه مدرکی نمیخوان فقط ازتون میپرسن..البته جسارتاً منظور من فقط در مورد بینی هست درخصوص سایر اعضا اطلاعی ندارم
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: alitab ، gema
سلام دوستان ،،

ممکنه ازتون خواهش کنم که دوستانی که اطلاع دارن بفرمایند که اگه من بخواهم تنها برای گرفتن ویزای خودم ،همسرم و فرزندم برم آنکارا واسه اینکه پاسپورتهای همسرم و فرزندم رو از PTT بگیرم چه مدارکی باید همراهم باشه تا پاسپورت اونها رو به من تحویل بدن ،، اگه از دوستان کسی‌ منبعی در این مورد میشناسه که در این مورد توضیح داده باشه ممنون میشم که لینکشو برام بگذارد
کیس نامبر **2014AS00053 برندهٔ اصلی‌ خانمم, جمعا ۳ نفر
رویت قبولی ۵ نوامبر ، ارسال مدارک ۱۱ نوامبر ، دریافت ایمیل همان روز ،سفارت آنکارا ,دریافت نامهٔ دوم ۱۷ مارس ،،مصاحبه نیمهٔ اول می ،
آپدیتها
۹may ،۱۳may، ۱۵may، ۱۲june ، ۲۲july، ۲۳july، ۲۵july، ۳۱july ، ۱aug ، ۴aug
۵aug ,۱۳ aug,۱۴ aug,۲۲aug, ۲۹aug,۱۵ sep,۱۶sep
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان