کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-06-18 ساعت 14:29)farshadm999 نوشته:  
(2014-06-18 ساعت 11:39)Tabassomshojaat نوشته:  
(2014-06-16 ساعت 02:06)farshadm999 نوشته:  
(2014-06-15 ساعت 21:17)Tabassomshojaat نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 15:06)farshadm999 نوشته:  در مورد مالیات بله ولی‌ نمیتوید هر مقداری دلتون خواست وردارید ببرید. سقف داره و در عین حال باید اظهار کنید.

دوست عزيز، شما هر مقدار كه دوست دارين مي تونين وارد آمريكا كنين ولي فقط بايد اعلام كنيد أصلا كاري ندارن. اين كار را بارها خودم و شوهرم انجام داديم. هر بار حدود ٢٠٠ هزار دلار. هيچ مشكلي نبود.

هموطن عزیز شما هر بار ۲۰۰ هزار دلار اسکناس دلار وارد آمریکا کردید فقط با یه اظهار!؟

۲۰۰ هزار دلار اگه ۱۰۰ دلاری هم باشه می‌شه ۲۰ تا بسته اسکناس ۱۰۰ دلاری شما اصلا چطوری همچین مبلغی رو از فرودگاه ایران خارج کردید می‌شه بپرسم؟

چی‌ بگم والا. جای عمو سعید خالی‌.

بسيار راحت از طريق CIP. ميتونين امتحان كنين.

تبریک بابت ویزا ۱ ضرب.

من قضاوت رو واگذار می‌کنم به خواننده.
http://www.tabnak.ir/fa/news/224479/%D9%...9%88%D8%B1

دوست عزيز شما مثل اينكه تا حالا از ايران خارج نشدين!! بله نوشتن ٥٠٠٠ دلار اون اوايل هم حتي كلي مي گشتن و متبقي رو ميگرفتن، ولي الان أصلا أصلا كاري ندارن، ضمن اينكه فهميدن ٥٠٠٠ دلار فقط خرج يك ماه هتل آپارتمان و أجاره ماشين در آمريكا و ١٥ روز در اروپا هست. براي همين اگر تابلو نكنين أصلا كاري ندارن. در ورود به آمريكا هم شما بيشتر از ١٠٠٠٠ تا بايد اظهار كنيد هر مقدار هم ميتونين وارد كنين اگر توريست باشين و براي انتقال سرمايه از ايران هم همينطور. من كاملا به اين موضوع آشنا هستم. چون ٦ بار ويزا توريستي آمريكا رو گرفتم.
Tabassomshojaat, كيس نامبر: 2014AS69xx، تاريخ رويت: ١ مي، ارسال فرمها: ٧ مي، دريافت تاييديه: ٢٧ مي، كارنت: April ٢٠١٤، دريافت نامه دوم: ١٧ آوريل، مصاحبه: جون ٢٠١٤، سفارت: ابوظبي، دريافت ويزا: يكضرب خدا رو شكر، سفر به آمريكا: سپتامبر ٢٠١٤، گرفتن سوشيال: ٢٩ سپتامبر، گرفتن گرين كارت: ٢٣ اكتبر ٢٠١٤
تشکر کنندگان: farshadm999 ، lighter ، sal0811
(2014-06-18 ساعت 14:39)Tabassomshojaat نوشته:  
(2014-06-18 ساعت 14:29)farshadm999 نوشته:  
(2014-06-18 ساعت 11:39)Tabassomshojaat نوشته:  
(2014-06-16 ساعت 02:06)farshadm999 نوشته:  
(2014-06-15 ساعت 21:17)Tabassomshojaat نوشته:  دوست عزيز، شما هر مقدار كه دوست دارين مي تونين وارد آمريكا كنين ولي فقط بايد اعلام كنيد أصلا كاري ندارن. اين كار را بارها خودم و شوهرم انجام داديم. هر بار حدود ٢٠٠ هزار دلار. هيچ مشكلي نبود.

هموطن عزیز شما هر بار ۲۰۰ هزار دلار اسکناس دلار وارد آمریکا کردید فقط با یه اظهار!؟

۲۰۰ هزار دلار اگه ۱۰۰ دلاری هم باشه می‌شه ۲۰ تا بسته اسکناس ۱۰۰ دلاری شما اصلا چطوری همچین مبلغی رو از فرودگاه ایران خارج کردید می‌شه بپرسم؟

چی‌ بگم والا. جای عمو سعید خالی‌.

بسيار راحت از طريق CIP. ميتونين امتحان كنين.

تبریک بابت ویزا ۱ ضرب.

من قضاوت رو واگذار می‌کنم به خواننده.
http://www.tabnak.ir/fa/news/224479/%D9%...9%88%D8%B1

دوست عزيز شما مثل اينكه تا حالا از ايران خارج نشدين!! بله نوشتن ٥٠٠٠ دلار اون اوايل هم حتي كلي مي گشتن و متبقي رو ميگرفتن، ولي الان أصلا أصلا كاري ندارن، ضمن اينكه فهميدن ٥٠٠٠ دلار فقط خرج يك ماه هتل آپارتمان و أجاره ماشين در آمريكا و ١٥ روز در اروپا هست. براي همين اگر تابلو نكنين أصلا كاري ندارن. در ورود به آمريكا هم شما بيشتر از ١٠٠٠٠ تا بايد اظهار كنيد هر مقدار هم ميتونين وارد كنين اگر توريست باشين و براي انتقال سرمايه از ايران هم همينطور. من كاملا به اين موضوع آشنا هستم. چون ٦ بار ويزا توريستي آمريكا رو گرفتم.

[عکس: 1398475151463.jpg]
?Oh, look! The world is burning... Isn't that beautiful
تشکر کنندگان: آلیس-1980
ممنون و سپاسگذارم از دوستانی که با مجادلات و دعواهای تمام نشدنی خود باعث قفل شدن تاپیک کلیرنس شدن...
واقعا دست مریزاد !
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: shilan ، anahita 62 ، حاجی واشنگتن ، Hassan2014 ، pari pariaaa ، sal0811 ، nedaba ، S.gh ، atial
ای کاش فقط بعضی ازارسال ها حذف میشد . قفل شدن تاپیک کلیرنس تو این شرایط واسه ما سخته. تر و خشک با هم سوختیم. لطفا تجدید نظر کنین.

Embassy:Ankara/کلیرJun 27/دریافت ویزا Jul 11/ ورود به آمریکا Sep 10/ساکن ارواین

آپدیت که نشدیم......کلیر که نشدیم............ همین تاپیک کلیرنس رو داشتیم که حالا اونم نداریم.......

من از طرف افرادی که باعث قفل شدن تاپیک کلیرنس شدند عذرخواهی میکنم لطفا مدیران محترم تجدید نظر کنند.

تشکر کنندگان: masoudyara ، m_nikparvaz ، حاجی واشنگتن ، nasim ، S.gh
عمو شهریار مدیر شدی؟ آقا تبریک تبریک هزار تا.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: shahryar7021 ، nasim ، آلیس-1980 ، farshad varaste
(2014-06-20 ساعت 01:12)farshadm999 نوشته:  عمو شهریار مدیر شدی؟ آقا تبریک تبریک هزار تا.

ممنونم فرشاد عزیز.
ایشالله همه با کمک.هم تمام حاشیه ها رو.برطرف کنیم و دینی رو که داریم ادا کنیم.....Wink
متاسفانه نشد،
بیاید به شهریار رتبه بدیم می‌خوام وقتی‌ تاپیک باز شد رتبه مدیر جدید به حداقل ۱۰۰ رسیده باشه.

آقا ناظم نمیشه منم بذاری یه آبدارچی ، منشی‌ چیزی ؟ کارای دفتری هم خوب انجام میدم. Big Grin
خوشحالم.
تشکر کنندگان: alimomen ، pari pariaaa ، lighter ، آلیس-1980
کاربران در حال بازدید این موضوع: farshadm999، m_nikparvaz، shilan
فقط 3 نفر از تاپیک کلیرنسSadSad
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: masoudyara ، shilan ، anahita 62
شهریار جان تبریک میگم امیدوارم تو سمت جدید موفق باشی و یک سروسامانی به سایت بدی-شما از حمایت کامل ما برخورداری
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: farshadm999 ، shahryar7021 ، pari pariaaa ، lighter ، گلپری ، آلیس-1980 ، S.gh
(2014-06-20 ساعت 01:29)m_nikparvaz نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: farshadm999، m_nikparvaz، shilan
فقط 3 نفر از تاپیک کلیرنسSadSad

منم هستم....

تشکر کنندگان:
(2014-06-20 ساعت 01:30)alimomen نوشته:  شهریار جان تبریک میگم امیدوارم تو سمت جدید موفق باشی و یک سروسامانی به سایت بدی-شما از حمایت کامل ما برخورداری

ممنونم علی جان
انشالله به زودی همه این خاطرات تلخ تبدیل به جو صمیمی قبل میشه...
متاسفانه نشد،
تشکر کنندگان: lighter ، S.gh
کاربران در حال بازدید این موضوع: anahita 62، artam2، farshadm999، m_nikparvaz، shilan

تشکر کنندگان:
(2014-06-20 ساعت 01:24)shahryar7021 نوشته:  
(2014-06-20 ساعت 01:12)farshadm999 نوشته:  عمو شهریار مدیر شدی؟ آقا تبریک تبریک هزار تا.

ممنونم فرشاد عزیز.
ایشالله همه با کمک.هم تمام حاشیه ها رو.برطرف کنیم و دینی رو که داریم ادا کنیم.....Wink

تبریک تبریک
انشاله با کمک شما تاپیک کلیرنس باز بشه و تاآخر شاهد پیجهای خوبی باشیم
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: shahryar7021 ، آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان