کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
ای بابا دوباره کوچ کردین اینجا این مدیر جدید هم که اشناست به به مبارکه
تشکر کنندگان: shahryar7021 ، pari pariaaa ، lighter ، anahita 62
(2014-06-20 ساعت 02:01)shilan نوشته:  من خیلی خستم کاش یکی جواب منو میداد که من برم Sad

شیلان عزیز,
جواب شما رو تو پیام خصوصی دادم....موفق باشیدWink
متاسفانه نشد،
تشکر کنندگان: nedaba ، آلیس-1980 ، nasim
شهریار جان تبریک می گم... امیدوارم همگی بتونیم با همدیگه سایت رو مدیریت کنیم...

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، shahryar7021 ، sal0811 ، shadi79 ، nedaba ، nasim ، آلیس-1980 ، lighter
مدير شهريار عزيز تبريك براى سمت جديد.موفق باشى.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: sal0811 ، shahryar7021 ، shadi79 ، nedaba ، nasim ، آلیس-1980 ، lighter ، jojo_hami
(2014-06-20 ساعت 02:11)A10A نوشته:  شهریار جان تبریک می گم... امیدوارم همگی بتونیم با همدیگه سایت رو مدیریت کنیم...

ممنونم.انشااللهWink

(2014-06-20 ساعت 02:21)pari pariaaa نوشته:  مدير شهريار عزيز تبريك براى سمت جديد.موفق باشى.

ممنونم پری پریای عزیرWink
متاسفانه نشد،
این بچه های تاپیک.کلیرنس مث ویروسن. اونجاکه بسته میشه میزنن به تاپیکای دیگه. تا همه جارو نگرفتن بهتره همون تاپیک باز شهSmile)
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
تشکر کنندگان: nedaba ، nasim ، medexk ، NEURON ، anahita 62 ، amohammadi348
(2014-06-20 ساعت 02:42)shahryar7021 نوشته:  
(2014-06-20 ساعت 02:11)A10A نوشته:  شهریار جان تبریک می گم... امیدوارم همگی بتونیم با همدیگه سایت رو مدیریت کنیم...

ممنونم.انشااللهWink

(2014-06-20 ساعت 02:21)pari pariaaa نوشته:  مدير شهريار عزيز تبريك براى سمت جديد.موفق باشى.

ممنونم پری پریای عزیرWink

آقا شهریار منم تبریک میگم برات آرزوی موفقیت میکنم
من دیشب نبودم نمیدونم چی شده
ولی امیدوارم بازم تاپیک کلیرنس باز بشه و جو صمیمی سابق برقرار بشه البته با کمک همه دوستان قدیمی و جدیدSmile
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: nedaba ، reza_norouzi ، pari pariaaa ، anahita 62
(2014-06-20 ساعت 03:22)teacherm نوشته:  این بچه های تاپیک.کلیرنس مث ویروسن. اونجاکه بسته میشه میزنن به تاپیکای دیگه. تا همه جارو نگرفتن بهتره همون تاپیک باز شهSmile)
معلوم نیست شایدم همه تاپیکای دیگه هم بسته شه .لعنت بر شیطون هی میگم دیگه من غلط کنم مطلب بنویسم نمیدونم چه دردیه که دوباره نوشتمSad
کیس نامبر : ##49
تاریخ رویت قبولی :4 می
ارسال فرمها :20 می
تاریخ مصاحبه :w1 آپریل
سفارت :ابوظبی
تعداد :2 نفر
نتیجه مصاحبه : برگه آبی

آپدیت ها : روز مصاحبه . روز بعد از مصاحبه . 8جولای آپ همگانی. یک هفته بعد آپ با ایمیل . 18 آگوست آپ از آمریکا 19 آگوست هردو از سفارت
تشکر کنندگان: nedaba ، miladfr12 ، anahita 62
سلام دوستان برای مکاتبه با سفارت ابوظبی با چه ادرسی میشه که جواب بدن؟
تشکر کنندگان:
Smile سلام به همه برو بچ مهاجرسرایی !

می بینم که بچه های تا پیک کلیرنس به اینجا هجوم آوردن Smile))))))))))))

Sad می شه مدیران تجدید نظر بفرمایین و تاپیک و باز کنین
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
(2014-06-20 ساعت 09:16)shilan نوشته:  
(2014-06-20 ساعت 03:22)teacherm نوشته:  این بچه های تاپیک.کلیرنس مث ویروسن. اونجاکه بسته میشه میزنن به تاپیکای دیگه. تا همه جارو نگرفتن بهتره همون تاپیک باز شهSmile)
معلوم نیست شایدم همه تاپیکای دیگه هم بسته شه .لعنت بر شیطون هی میگم دیگه من غلط کنم مطلب بنویسم نمیدونم چه دردیه که دوباره نوشتمSad
دیگه وقتی خونمونو خراب کنن نمی شه که بیرون فروم بخوابیم پشه می خوره ما رو باید بیایم تو فروم ها دیگه .....Big Grin
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: shahryar7021 ، reza_norouzi ، teacherm ، masoudyara ، آلیس-1980 ، lighter ، shilan
دوستان سايت تركيه اپديت كرد
شماره كيس نامبر:
5xxx
مصاحبه :
تعداد نفرات :٢ نفر
جا مانده 2014! Sad
hope hope hope Tongue

تشکر کنندگان: reza_norouzi ، masoudyara ، آلیس-1980 ، miladfr12 ، anahita 62 ، shilan
سلام دوستان گلم
امیدوارم تاپیکمون هرچه زودتر باز بشه و ما یه بار دیگه و این بار با قدرت و امید بیشتر دور هم جمع بشیم.
خیلی خوشحالم که دوستان تاپیک دست از سر سایت بر نمی دارنو اگه از در نتونن حتماً از پنجره هم که شده میان تو Big Grin
ایشالا با به قدرت رسیدن شهریار عزیز تاپیک زودتر باز بشه Tongue
ما تاپیکمونو می خوایم یالا... Big Grin بچه ها دست به کار بشین...
یک سر رفتم تاپیک کلیرانس 2012! (2013 که من عمرا نمیرم،اعصاب داری بابا؟!)
خلاصه خیلی باحال بود، تاپیکشون با 500 صفحه در تاریخ 30 سپتامبر ، با خوبی و خوشی سلام و صلوات بسته شده بود Big Grin
نتیجه ی صد در صدی!( البته فکر میکنم چندتا کیس نصفه نیمه ویزا گرفته از خانواده ها داشتن)،ولی بهرحال کسی شاکی نبود.
خدایا میشه ما هم عاقبت بخیر بشیم؟
چقدر همه چیز قدیما (!) خوب بود! همین 2سال قبل!
کیس نامبر همسر $$$4،کارنت:ژانویه ،مصاحبه:مارچ،ایروان ،AP
چه خوش باشد که بعد از انتظاری /به امیدی رسد امیدواری
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، آلیس-1980 ، lighter ، NEURON ، S.gh ، pari pariaaa ، nasim ، anahita 62 ، shilan ، jojo_hami
من نمیدونم چرا بعضی از دوستان تو تایپک کلیرنس اصرار بر کل کل و عنوان مسایل حاشیه ایی دارند بدون اینکه جواب دوستان را بدند یا بخواند از پست های ارایه شده استفاده نمایند و به هزار دلیل معلومه که جزو مهاجراسراییهای اصیل نیستند .. از اینکه شهریار جان بعنوان مدیر انتخاب شده خوشحالم و امیدوارم پست های نامربوط را حذف و با خاطیان برخورد نماید .. ازبعضی ها که رغبت به استفاده از مطالب تایپک کلیرنس رو ندارند خواهشمندم به این تایپک مراجعه ننمایند و از بقیه تایپک ها برای ابراز نظرهاشون استفاده نمایند…
از ناظم محترم خواهشمندم تایپک را باز نمایند چون با بودن شهریار عزیز فکر نکنم منبعد از این قبیل مسایل داشته باشیم
مخلص همه دوستان عزیز خودم مهران
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان