کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-06-20 ساعت 16:37)anahita 62 نوشته:  آناهیتای عزیز
آخه این چه پستیه میزاری خانم؟ Sad
دلمون یهو گرفت گفتیم یکی از بچه های گل مهاجرسرا رو به همین راحتی از دست دادیمTongue بابا قلبمون اومد تو دهنمون یکم به فکر قلب ضعیف مام باش Big Grin
به هر حال براتون آرزو می کنم زودتر کلیر بشین و ویزاتونو بگیرین.
شاد باشین مثل شکوفه ها.

دوست عزیز اگه پستم بی ربط بود ببخشید صرفا میخوام یه خورده جو عوض بشه. شما که کلیر شدین دیگه چرا قلبتون ضعیفه. ...... قلب ما چی پس؟
مرسی از آرزوی قشنگتون .
شاید هم امروز آنکارا کلی کیس کلیر کنه .منم کلیر بشم
.Big Grin

اتفاقاً پستتون خیلی به جا بود کلی باهاش حال کردم Big Grin
ایشالا امروز هم آنکارا کلیر می کنه (مخصوص شما) و هم کل سفارتای آمریکا تو کل دنیا Tongue
تشکر کنندگان: shadi79 ، anahita 62 ، آلیس-1980 ، قصه گو
دوستان کمک کنید
من بعد از اپدید روز مصاحبه 3 بار دیگه دارم اپدیت میشم! 12، 19 و 20 جون! این یعنی چی؟؟؟
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
تشکر کنندگان: farshadm999 ، nasim ، shayesteh ، nedaba
(2014-06-20 ساعت 20:10)p.arsa نوشته:  دوستان کمک کنید
من بعد از اپدید روز مصاحبه 3 بار دیگه دارم اپدیت میشم! 12، 19 و 20 جون! این یعنی چی؟؟؟

این یعنی‌ عین تمام منتظر‌های دیگه هستین جای نگرانی نداره. Big GrinBig GrinBig Grin
خوشحالم.
تشکر کنندگان: shadi79 ، nasim ، reza_norouzi ، p.arsa ، poem ، S.gh ، taleghani ، sal0811 ، masoudyara ، nedaba
سلاااااام. آخ جون دوستام اینجان!Big Grin کلی تو تاپیکها دنبالتون میگشتمBig Grin
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، NEURON ، shadi79 ، taleghani ، nedaba
(2014-06-20 ساعت 20:17)farshadm999 نوشته:  
(2014-06-20 ساعت 20:10)p.arsa نوشته:  دوستان کمک کنید

این یعنی‌ عین تمام منتظر‌های دیگه هستین جای نگرانی نداره. Big GrinBig GrinBig Grin

واقعا سپاسگذارمSadBig Grin
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
تشکر کنندگان: farshadm999 ، reza_norouzi ، nedaba
سلام به دوستان عزیز
من یک سوال از دوستان داشتم ، پسر من کلاس ششم ابتدایی رو تمام کرده کسی میدونه برای ثبت نام در مدارس آمریکا چه مدارکی و با چه تاییده هایی باید همراه داشته باشیم ؟
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-06-21 ساعت 12:17)kavousi_s نوشته:  سلام به دوستان عزیز
من یک سوال از دوستان داشتم ، پسر من کلاس ششم ابتدایی رو تمام کرده کسی میدونه برای ثبت نام در مدارس آمریکا چه مدارکی و با چه تاییده هایی باید همراه داشته باشیم ؟

جای سوال شما توی این تاپیک نیست ولی برای اینکه بی جواب نمونی دوست عزیز

کارت واکسن
ترجمه کارنامه اخرین سال
اجاره نامه
مدارک سال اخر ونمرات
گویا واسه کارنامه تاییدیه اموزش و پرورش هم نیازه
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: سیمین راد ، Sam2014 ، pendleton ، sal0811 ، rezahoorjandi ، nasim ، nedaba
سلام دوستان

من یک سوال دارم
آیا وقتی‌ رسیدیم توی فرودگاه می‌شه آدرسو عوض کنیم و آدرس هتل رو بدیم برای دریافت گرین کارد
سلام دوستان، من سه شنبه هفته گذشته تو ابوظبي مصاحبه داشتم و ويزام قبول شد، گفتن پنجشنبه ساعت ٢بيا پاستو بگير ولي وقتي رفتم گفتن امروز تعطيليم(جمعه شنبه هم كه تعطيلن) يكشنبه بياين!
حالا من موندم بدون پاسپورت، ايميل هم ميزنم جواب نميدن، به نظرتون چي كار كنم؟ و اگه شرايط مشابه ديدين يكشنبه چه ساعتي به سفارت مراجعه كنم؟؟؟
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، nedaba
(2014-06-21 ساعت 19:08)AliMarz نوشته:  سلام دوستان، من سه شنبه هفته گذشته تو ابوظبي مصاحبه داشتم و ويزام قبول شد، گفتن پنجشنبه ساعت ٢بيا پاستو بگير ولي وقتي رفتم گفتن امروز تعطيليم(جمعه شنبه هم كه تعطيلن) يكشنبه بياين!
حالا من موندم بدون پاسپورت، ايميل هم ميزنم جواب نميدن، به نظرتون چي كار كنم؟ و اگه شرايط مشابه ديدين يكشنبه چه ساعتي به سفارت مراجعه كنم؟؟؟

سلام، دوست من و شوهرش هم همينطور شده. بهشون گفتن پنجشنبه ساعت ٢ بياين ويزا بگيرين ولي وقتي ١٣:٣٠ اونجا بودن گفتن امروز شلوغ بوده و برين يكشنبه بياين. جاي نگراني نيست اونا هم فردا ساعت ١٣ ميرن سفارت. درست ميشه. نگران نباشين. ولي از سفارت آمريكا اين كار بعيد بوده والا.
Tabassomshojaat, كيس نامبر: 2014AS69xx، تاريخ رويت: ١ مي، ارسال فرمها: ٧ مي، دريافت تاييديه: ٢٧ مي، كارنت: April ٢٠١٤، دريافت نامه دوم: ١٧ آوريل، مصاحبه: جون ٢٠١٤، سفارت: ابوظبي، دريافت ويزا: يكضرب خدا رو شكر، سفر به آمريكا: سپتامبر ٢٠١٤، گرفتن سوشيال: ٢٩ سپتامبر، گرفتن گرين كارت: ٢٣ اكتبر ٢٠١٤
تشکر کنندگان: reasonable ، nedaba
(2014-06-21 ساعت 22:44)Tabassomshojaat نوشته:  
(2014-06-21 ساعت 19:08)AliMarz نوشته:  سلام دوستان، من سه شنبه هفته گذشته تو ابوظبي مصاحبه داشتم و ويزام قبول شد، گفتن پنجشنبه ساعت ٢بيا پاستو بگير ولي وقتي رفتم گفتن امروز تعطيليم(جمعه شنبه هم كه تعطيلن) يكشنبه بياين!

سلام، دوست من و شوهرش هم همينطور شده. بهشون گفتن پنجشنبه ساعت ٢ بياين ويزا بگيرين ولي وقتي ١٣:٣٠ اونجا بودن گفتن امروز شلوغ بوده و برين يكشنبه بياين. جاي نگراني نيست اونا هم فردا ساعت ١٣ ميرن سفارت. درست ميشه. نگران نباشين. ولي از سفارت آمريكا اين كار بعيد بوده والا.

بهتره 11 دم سفارت باشن گویا صف بلندی هست وتعداد زیادی تو صف میرن ایرانیهاخیلی کلیر شدن و زیادن
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، reasonable ، nedaba
سلام دوستان

من یک سوال دارم
آیا وقتی‌ رسیدیم توی فرودگاه می‌شه آدرسو عوض کنیم و آدرس هتل رو بدیم برای دریافت گرین کارد
تشکر کنندگان:
سلام
آقا من سفارتمو تغییر دادم، حالا باید نامه به kcc بزنم یا نه؟؟ (البته هنوز سابمیت نکردم)
آخه یکی از دوستان که عوض کرده بود نوشته که موقع سابمیت کردن نوشته بوده که اگه میخاین محل مصاحبه رو عوض کنین باید قبل از اسکجول شدن به kcc ایمیل بزنین!(فکر کنم منظورش کارنت شدن بودن Smile )
حالا من دو تا سوال دارم :
1-آیا این نوشته برا اونا که محل سفارتو عوض نمیکننم میاد؟؟؟ (یعنی تا قبل از کارنت شدن میشه عوض کرد؟)

2- یا اینکه چون این دوستمون عوض کرده براش اومده؟؟؟ (یعنی kcc تو اون نوشته بهش گفته ک ایمیل بزنه؟)

شرمنده یکم پیچیده شد ولی دو بار بخونی میگیری Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

سلام دوستان

1- برای کارهای اولیه ی ورود فقط به سوشیال سکیوریتی نامبر احتیاجه؟
2- برای تحویل گرفتن پاس سفید و گرین کارت لازمه خود شخص حضور داشته باشه و امضا کنه یا بستگان شخص هم میتونن تحویل بگیرن براش پست کنن؟
3- بعد از منقوش شدن ویزا به مهر ورود، تا 1 سال به منزله ی گرین کارت حساب میشه. آیا برای بار اول بدون پاس سفید میشه بین 6 ماه و 1 سال بیرون خاک آمریکا موند؟

ممنون
(2014-06-22 ساعت 23:13)himmlisch نوشته:  سلام دوستان

1- برای کارهای اولیه ی ورود فقط به سوشیال سکیوریتی نامبر احتیاجه؟
2- برای تحویل گرفتن پاس سفید و گرین کارت لازمه خود شخص حضور داشته باشه و امضا کنه یا بستگان شخص هم میتونن تحویل بگیرن براش پست کنن؟
3- بعد از منقوش شدن ویزا به مهر ورود، تا 1 سال به منزله ی گرین کارت حساب میشه. آیا برای بار اول بدون پاس سفید میشه بین 6 ماه و 1 سال بیرون خاک آمریکا موند؟

ممنون

سلام منظورتون از کارهای اولیه ورود رو نمیدونم چون ورودتون با ویزا و پاسپورته ولی اگر نیاز به افتتاح حساب خرید ماشین و خونه اجاره کردن و یا اشتغال و از این قبیل کارها دارید بله .سوشال لازم دارین
2-پاس سفید رو نمیدونم ولی گرین کارت رو میندازن صندوق پست و میرن 3-برای بار اول بیشتر از شش ماه بمونید در هنگام ورود مجدد باید آفیسر روقانع کنید و گرنه به مشکل برمیخورید
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: himmlisch ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان