کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام
آیا روز شنبه که دبی تعطیل هست برای معاینه دکترها هستن؟
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-06-30 ساعت 15:08)آرزو فاضلی نوشته:  سلام
آیا روز شنبه که دبی تعطیل هست برای معاینه دکترها هستن؟
با سلام
مدیکال را اگر در NMC انجام میدهید فقط روزهای جمعه تعطیل است و شنبه دایر و کار مدیکال را انجام می دهند.
موفق باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: محبت ، nedaba
سلام دوستان عزیز
ببخشید که سوالمو اینجا مطرح میکنم راستش نمی دونستم باید کجا بپرسم
1-کسی در مورد چگونگی گرفتن سابقه ماشین از ایران خبر داره؟ ایا باید ترجمه کردش؟ و اینکه واقعا گرفتنش چه فایده ای تو امریکا برامون داره؟
2- در مورد بیمه بین المللی و نحوه گرفتنش کسی اطلاعاتی داره؟ شنیدم اگه اونجا مریض شیم این جور بیمه ها پولشو از ایران میدن
بازم ببخشید اگه بیربط بود ولی ممنون میشم اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه
تشکر کنندگان: farshadm999 ، nedaba
(2014-06-30 ساعت 22:05)aseman abi نوشته:  سلام دوستان عزیز
ببخشید که سوالمو اینجا مطرح میکنم راستش نمی دونستم باید کجا بپرسم
1-کسی در مورد چگونگی گرفتن سابقه ماشین از ایران خبر داره؟ ایا باید ترجمه کردش؟ و اینکه واقعا گرفتنش چه فایده ای تو آمریکا برامون داره؟
2- در مورد بیمه بین المللی و نحوه گرفتنش کسی اطلاعاتی داره؟ شنیدم اگه اونجا مریض شیم این جور بیمه ها پولشو از ایران میدن
بازم ببخشید اگه بیربط بود ولی ممنون میشم اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه

در مورد سابقه ماشین که اصلا اسمشم نشنیدم! یعنی‌ چی‌ سابقه ماشین؟ منظورتون سابقه رانندگی‌ هست؟

در مورد بیمه‌، این بیمه‌ اصلا شامل حال شما که توریست نیستین و اقامت دائم دارین نمیشه. شما مقیم آمریکا هستین اقامت دائم دارین و باید تو آمریکا بیمه‌ بشید که سالی‌ ۷۰۰۰-۸۰۰$ هست. یه تاپیک برا بیمه‌ تو مهاجرسرا هست بخونید حتما.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: aseman abi ، nasim ، محبت ، nedaba
سلام دوستان عزيز
لطفاً بفرماييد به چه آدرسي براي آپديت كردن ايروان بايد ايميل بزنيم .
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
(2014-06-30 ساعت 22:44)Aroma نوشته:  سلام دوستان عزيز
لطفاً بفرماييد به چه آدرسي براي آپديت كردن ايروان بايد ايميل بزنيم .

IranIVYerevan@state.gov
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: nasim ، nedaba
سلام دوستان
برای پیکاپ ویزا چه مدارکی لازمه
ممنون می شم راهنمایی کنید
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
(2014-07-03 ساعت 13:51)Ramin geologist نوشته:  سلام دوستان
برای پیکاپ ویزا چه مدارکی لازمه
ممنون می شم راهنمایی کنید

سلام آقا رامين گل. تا اونجا كه من ميدونم اصل پاسپورت و برگه آبي كليرنس كه به شما داده بودن و اگر زمان مصاحبه نقص مدركي براتون توي برگه كليرنس زده بودن اونارو بايد ارائه بدين.
2014AS4XXX( ٢ نفر) ، تاريخ رويت قبولي :1 مي ، تاريخ ارسال فرمها :16 مي با ايميل
تاريخ كارنت شدن: ژانويه ، ابوظبي ، تاريخ مصاحبه : هفته دوم مارچ دريافت برگه آبي كليرنسCool
شب بخير دوستان ببخشيد با ايميل كلير مي شويم ؟
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
(2014-07-04 ساعت 01:21)Aroma نوشته:  شب بخير دوستان ببخشيد با ايميل كلير مي شويم ؟

منظورتون رو متوجه نشدم.
با ايميل آپديت ميشين تو سايت سيس. ولي ممكنه از طريق ايميل هم به شما كلير شدنتان رو اطلاع بدن.
Tabassomshojaat, كيس نامبر: 2014AS69xx، تاريخ رويت: ١ مي، ارسال فرمها: ٧ مي، دريافت تاييديه: ٢٧ مي، كارنت: April ٢٠١٤، دريافت نامه دوم: ١٧ آوريل، مصاحبه: جون ٢٠١٤، سفارت: ابوظبي، دريافت ويزا: يكضرب خدا رو شكر، سفر به آمريكا: سپتامبر ٢٠١٤، گرفتن سوشيال: ٢٩ سپتامبر، گرفتن گرين كارت: ٢٣ اكتبر ٢٠١٤
تشکر کنندگان: محبت ، nedaba
(2014-07-04 ساعت 01:26)Tabassomshojaat نوشته:  
(2014-07-04 ساعت 01:21)Aroma نوشته:  شب بخير دوستان ببخشيد با ايميل كلير مي شويم ؟

منظورتون رو متوجه نشدم.
با ايميل آپديت ميشين تو سايت سيس. ولي ممكنه از طريق ايميل هم به شما كلير شدنتان رو اطلاع بدن.

ممنون . اول عدد در سايت سفارت مي آيد يا اول در سايت سيس ؟
(2014-07-04 ساعت 01:26)Tabassomshojaat نوشته:  

منظورتون رو متوجه نشدم.

ممنون . اول در سايت سفارت شماره در مي آيد يا اول در سايت سيس كلير مي شويم ؟
آرومای عزیز وقتش که برسه سایت سفارت اعلام می کنه.سیس روی همون ap میمونه تا مدارکتو بدی به سفارت و مراحل صدور ویزات شروع بشه. بعد سیس می نویسه ایشود.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: محبت ، خسته از وطن ، nedaba
(2014-07-04 ساعت 01:47)قصه گو نوشته:  آرومای عزیز وقتش که برسه سایت سفارت اعلام می کنه.سیس روی همون ap میمونه تا مدارکتو بدی به سفارت و مراحل صدور ویزات شروع بشه. بعد سیس می نویسه ایشود.

ممنون قصه گوي عزيزم
تشکر کنندگان: قصه گو ، Alissa ، nedaba
سلام دوستان,همسرم باردار هست و انشاالله اکتبر میخوایم بریم ساکرومانتو , میخواستم بدونم با توجه به اینکه همون اول شغلی نداریم و دو ماه بعد از ورود به آمریکا انشاالله بچه دنیا میاد, از چه بیمه ای میتونم استفاده کنم?
2014AS18XX // ﺗﻌﺪﺍﺩ 2 ﻧﻔﺮ //
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
کارساز ما به فکر کار ماست فکر ما در کار ما آزار ماست
تشکر کنندگان: قصه گو ، Alissa ، nedaba